
Blaster1231 [ Legionista ]
GG działa, działa i nie działa :(
GG o 20:50 (10.01.04r.) zaczęło dzialac :)......rano ide do kompa i co??? NIE DZIALA GG!!!!
Chyba zrezygnuje z gg i bede kozystal tylko z icq i tlena bo GG CIĄGLE sie psuje!!!
iNfiNity! [ Senator ]
Tlen ogólnie rządzi.

bebzoon [ bucydonna ]
Maaaaaammmmmmmoooooooo GuGu nie działa !!!
pielooszkę mi zmień !!! buuuuuuuuuu....
ochujeli z tym gg...

bebzoon [ bucydonna ]
a zresztą: może by tak bana na IP dla wszystkich oszołomów GG ?

Blaster1231 [ Legionista ]
Bebzoon- to ja decyduje o czym pisze a nie ty. Prosze cie o wieksza kultute...

NatkaSkakanka [ Junior ]
Też tego nie lubię bo jak piszę z koleżanką to nagle przestaje do mnie pisać,patrzę a tu czerwone słoneczko.To jest męczące;(((
bebzoon [ bucydonna ]
Blaster1231 ==> przepraszam, uniosłem się, ok podaj sobie duuuuuuuużo tlenu, poczujesz się lepiej;
mysiek [ @#mysieks@# ]
Malo wam watkow o gg ?? KURWA po co zasmiecacie forum ??
mysiek [ @#mysieks@# ]
sorry za przeklenstwo i chcialbym sie spytac moderatorow czy da sie usunac ten watek ?? albo chociaz do smietniczka please. ile mozna !!

Blaster1231 [ Legionista ]
Bebzoon- ;-) chetnie podam sobie troszke tlenu ;-)
Mysiek- Na forum obowiazuje KULTURA!

Blaster1231 [ Legionista ]
Mysiek- nie ma sprawy ;-)
Mayd [ Chor��y ]
ano nie dziala od dzisiejszego ranka... cos dziwnego z tym gg sie dzieje, ale to przecie z jest GADU PADU:)

KULL [ Gladiator ]
A ja dostelm taka wiadomosc na gg, bo dzis rano jakims cudem udola mi sie zalogowac na gg. CZy to prawda to ja nie wiem, ale takie cus dostelem :
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 10-11 stycznia 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (12.01) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci:"twoj_numer_GG" na numer 7955 za 9,88 + VAT
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo
producent GG uznał, że większość użytkowników zaprzestaje korzystania z
GG na korzyść innych komunikatorów. W tej chwili są przeprowadzane
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 osób (im więcej tym
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART

Blaster1231 [ Legionista ]
TYLKO NIE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK GG BEDZIE PLATNE TO JA SIE WYPISUJE OD RAZU I BEDE GADAL TYLKO NA TLENIE I ICQ!!!!!!1

sergi__ [ Underworld ]
Normalnie jakas mania ...
Moby7777 [ Konsul ]
Blaster --> Tak panie!! Ty decydujesz o czym piszesz i jakie watki zakladasz... ale czy nie sadzisz ze 3 watki o gg w ciagu dwoch dni to juz przesada (wczoraj widzialem 2 twojego autorstwa, dzisiaj nastepny)?? Daj sobie spokoj
LooZ^ [ be free like a bird ]
O co wam chodzi? To jest forum, skoro ludzie chca zakladac 500 watkow o gg niech zakladaja.
konnekt.info + jabber
mysiek [ @#mysieks@# ]
Blaster ---------> ty decydujesz co zkaladasz mistrzu owszem, ale soul tez Ci tak mzoe powiedziec jak dostanieszbana na ip ?? niepomyslales??

SirGoldi [ Gladiator ]
MOWILEM NA WATKU GG "O dyche sie zakładam ze zaraz przyjdzie ktos nowy (albo watek spadnie nizej) i zalozy kolejny watek" ..........................

Anarki [ Demon zła ]
LUDZIE!!!!!!! ja popieram bebzoon`a moze chwilowy BAN mmoze sie naucza!!!! bo oni mi sie wydaje z erobia to SPECJALNIE!!!!! nawet ja kiedys nie zakladalemtakich watkow!!!
forsetii [ Konsul ]
blaster ty debilu jaki jest twój problem? Rodzice cie nie kochali? Przestań zaśmiecać to forum bo zrobie ci z dupy jesien średniowiecza
Toldi_GOL [ Konsul ]
Mnie wydaje sie, ze trzeba troche poczekac, wejsc na oficjalna strone gg i wtedy lamentowac badz wiwatowac. W chwili obecnej szkoda nerwow, poczekajmy lepiej na stabilizacje programu!

mysiek [ @#mysieks@# ]
Nie dopisujcie sie to spadnie !!

Blaster1231 [ Legionista ]
Forsetti- Na forum obowiazuje kultura!

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Nie karmic trola!

K@mil [ Wirnik ]
Blaster, do cholery, wyluzuj. Zalozyles wczoraj 3 watki o GG i dalej Ci malo ?