GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GG działa, działa i nie działa :(

11.01.2004
09:59
smile
[1]

Blaster1231 [ Legionista ]

GG działa, działa i nie działa :(

GG o 20:50 (10.01.04r.) zaczęło dzialac :)......rano ide do kompa i co??? NIE DZIALA GG!!!!
Chyba zrezygnuje z gg i bede kozystal tylko z icq i tlena bo GG CIĄGLE sie psuje!!!

11.01.2004
10:00
[2]

iNfiNity! [ Senator ]

Tlen ogólnie rządzi.

11.01.2004
10:01
smile
[3]

bebzoon [ bucydonna ]

Maaaaaammmmmmmoooooooo GuGu nie działa !!!
pielooszkę mi zmień !!! buuuuuuuuuu....
ochujeli z tym gg...

11.01.2004
10:02
smile
[4]

bebzoon [ bucydonna ]

a zresztą: może by tak bana na IP dla wszystkich oszołomów GG ?

11.01.2004
10:07
smile
[5]

Blaster1231 [ Legionista ]

Bebzoon- to ja decyduje o czym pisze a nie ty. Prosze cie o wieksza kultute...

11.01.2004
10:09
smile
[6]

NatkaSkakanka [ Junior ]

Też tego nie lubię bo jak piszę z koleżanką to nagle przestaje do mnie pisać,patrzę a tu czerwone słoneczko.To jest męczące;(((

11.01.2004
10:10
[7]

bebzoon [ bucydonna ]

Blaster1231 ==> przepraszam, uniosłem się, ok podaj sobie duuuuuuuużo tlenu, poczujesz się lepiej;

11.01.2004
10:10
[8]

mysiek [ @#mysieks@# ]

Malo wam watkow o gg ?? KURWA po co zasmiecacie forum ??

11.01.2004
10:12
[9]

mysiek [ @#mysieks@# ]

sorry za przeklenstwo i chcialbym sie spytac moderatorow czy da sie usunac ten watek ?? albo chociaz do smietniczka please. ile mozna !!

11.01.2004
10:13
smile
[10]

Blaster1231 [ Legionista ]

Bebzoon- ;-) chetnie podam sobie troszke tlenu ;-)
Mysiek- Na forum obowiazuje KULTURA!

11.01.2004
10:14
smile
[11]

Blaster1231 [ Legionista ]

Mysiek- nie ma sprawy ;-)

11.01.2004
10:26
[12]

Mayd [ Chor��y ]

ano nie dziala od dzisiejszego ranka... cos dziwnego z tym gg sie dzieje, ale to przecie z jest GADU PADU:)

11.01.2004
10:30
smile
[13]

KULL [ Gladiator ]

A ja dostelm taka wiadomosc na gg, bo dzis rano jakims cudem udola mi sie zalogowac na gg. CZy to prawda to ja nie wiem, ale takie cus dostelem :

Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 10-11 stycznia 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (12.01) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci:"twoj_numer_GG" na numer 7955 za 9,88 + VAT
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo
producent GG uznał, że większość użytkowników zaprzestaje korzystania z
GG na korzyść innych komunikatorów. W tej chwili są przeprowadzane
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 osób (im więcej tym
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART

11.01.2004
10:33
smile
[14]

Blaster1231 [ Legionista ]

TYLKO NIE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!
JAK GG BEDZIE PLATNE TO JA SIE WYPISUJE OD RAZU I BEDE GADAL TYLKO NA TLENIE I ICQ!!!!!!1

11.01.2004
10:44
smile
[15]

sergi__ [ Underworld ]

Normalnie jakas mania ...

11.01.2004
10:49
[16]

Moby7777 [ Konsul ]

Blaster --> Tak panie!! Ty decydujesz o czym piszesz i jakie watki zakladasz... ale czy nie sadzisz ze 3 watki o gg w ciagu dwoch dni to juz przesada (wczoraj widzialem 2 twojego autorstwa, dzisiaj nastepny)?? Daj sobie spokoj

11.01.2004
10:52
[17]

LooZ^ [ be free like a bird ]

O co wam chodzi? To jest forum, skoro ludzie chca zakladac 500 watkow o gg niech zakladaja.

konnekt.info + jabber

11.01.2004
10:53
[18]

mysiek [ @#mysieks@# ]

Blaster ---------> ty decydujesz co zkaladasz mistrzu owszem, ale soul tez Ci tak mzoe powiedziec jak dostanieszbana na ip ?? niepomyslales??

11.01.2004
10:55
smile
[19]

SirGoldi [ Gladiator ]

MOWILEM NA WATKU GG "O dyche sie zakładam ze zaraz przyjdzie ktos nowy (albo watek spadnie nizej) i zalozy kolejny watek" ..........................

11.01.2004
11:03
smile
[20]

Anarki [ Demon zła ]

LUDZIE!!!!!!! ja popieram bebzoon`a moze chwilowy BAN mmoze sie naucza!!!! bo oni mi sie wydaje z erobia to SPECJALNIE!!!!! nawet ja kiedys nie zakladalemtakich watkow!!!

11.01.2004
11:06
[21]

forsetii [ Konsul ]

blaster ty debilu jaki jest twój problem? Rodzice cie nie kochali? Przestań zaśmiecać to forum bo zrobie ci z dupy jesien średniowiecza

11.01.2004
11:30
[22]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Mnie wydaje sie, ze trzeba troche poczekac, wejsc na oficjalna strone gg i wtedy lamentowac badz wiwatowac. W chwili obecnej szkoda nerwow, poczekajmy lepiej na stabilizacje programu!

11.01.2004
11:42
smile
[23]

mysiek [ @#mysieks@# ]

Nie dopisujcie sie to spadnie !!

11.01.2004
12:15
smile
[24]

Blaster1231 [ Legionista ]

Forsetti- Na forum obowiazuje kultura!

11.01.2004
12:32
smile
[25]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Nie karmic trola!

11.01.2004
12:36
smile
[26]

K@mil [ Wirnik ]

Blaster, do cholery, wyluzuj. Zalozyles wczoraj 3 watki o GG i dalej Ci malo ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.