
Siriam [ Pretorianin ]
SWG - problem
Mam pytanie do grajacych...
Jakiego lacza uzywacie ?? Uzywa ktos Neostrady ?
Ja sie nie moge polaczyc przez Neostrade. Ludzie z Tepsy powiedzieli (nie jestem tego pewien) ze to moze byc wina IP.
Neo ma dynamiczne IP i akrualnie przydzie 83.30.xxx.xxx w wiekszosci przypadkow... powiedzieli mi ze to moze byc wina Lucasa ze nie wprowadzili tego IP do swojej bazy...
Ale... gierka jest chyba zbyt duza aby Lucas nie updateowal na biezaco sowjej bazy IP
Aha.. opis tego co sie dzieje (moze ktos tak mial i to rozwiazal...)
Instaluje sie bez problemu, odpalam Neo, odpalam SWG, pokazuje mi sie okienko z napisem coneting... i nic :/
Po pewnym czasie pisze ze nie moze sie polaczyc...
Na innym kompie z innym (stalym) dostepem do sieci girka normalnie si eodpalila, tez wyskoczylo okienko conetcing tylko z ta roznica ze za chwile zaczely sie upgreaty sciagac a potem rejestracja itd...
Jezeli ktos cos wie w tym temacie to prosze o pomoc :)
Dzieki i pozdrawiam.
Maq [ Pretorianin ]
Spróbuj napisać do obsługi technicznej LUCASA, bo to jednak prawdopodobnie jednak problem z klasą ip.
Większość administratorów do tej pory nie dodała tej klasy i stąd są problemy. Ripe podobno tą klasę przydzielił już w listopadzie 2003 r. a i tak takie strony jak yahoo chyba do tej pory nie działają. Chyba - bo nie mogę tego sprawdzić, nie mam neo. Jednak na grupie dyskusyjnej o Neo cały czas ludzie zgłaszają problemy.
Więc jedynie co Ci zostaje to napisać do Lucasa i wyłuszczyć im problem. Płacisz przecież za możliwość grania.
Soulcatcher [ Prefekt ]
Słyszałem o tym problemie ale nie wiem jak można go rozwiąać, już jakies 2 miechy temu ludzie płakali że nie mogą się z NEO połączyć z SWG, ale tylko z niektórych IP
Maq [ Pretorianin ]
Pozostaje bombardowanie LUCASARTs mailami. W końcu da to napewno jakis rezultat.