GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebny program....

11.01.2004
01:11
[1]

sabotage [ Pretorianin ]

Potrzebny program....

no wiec, dzisiaj musialem przeinstalowac system, najpierw mialem na d partycji system teraz mam na c i problem tkwi w tym ze na starym systemie mialem haslo, i teraz nie moge skopiowac folderu doccuments and settings albo go nawet otworzyc, wiem ze jest jakis program ktory pozwala zdjac haslo albo cos ale nie znam nazyw, jesli ktos zna takowy program to prosze o pomoc bo potrzebne sa mi dokumenty ktore tam przetrzymuje...

11.01.2004
01:12
[2]

sabotage [ Pretorianin ]

kurcze, podwiesilem nie do tego dzialu, ale mam nadzieje ze ktos pomoze

11.01.2004
11:01
[3]

sabotage [ Pretorianin ]

^^UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.