
Wstydliwy [ Junior ]
Problem.
Kolezanka kumpla mnie zaprosila do siebie, nudzilo jej sie. Wypilismy pare piwek wieczorem, zagalopowalem sie, ostatni nocny uciekl, postanowilismy ze nocuje u niej. Tak jakos wyszlo, ze zaczelismy sie piescic. Zwykly petting, NIC WIECEJ SIE NIE STALO. Na szczescie... Na nastepny dzien ustalone zostalo, ze nie mowimy o tym mojemu kumplowi, dla dobra ich zwiazku (dopiero co.. "rozkwital").
Mija pare tygodni, kumpel pijany zagaduje mnie na GG. Ma jakies pretensje do mnie. Cisnie ostro, prawi aluzje. W koncu peklem, lepiej sie w koncu samemu przyznac do bledu, niz musiec przyznac racje oskarzeniom.
To jak sie w tej chwili czuje, nie ma w zasadzie znaczenia, nie chce nikogo zanudzac tym.
Powiedzial, ze strasznie sie na mnie zawiodl, i tak dalej... i ze jak mnie zobaczy to prawdopodobnie mnie pobije.
Stwierdzilem, ze nie ma sensu, zebym go na sile unikal, uciekal na druga strone, takie rzeczy...
Umowilem sie z nim jutro. Jesli chce - moze sobie ulzyc.
.....
jak Wy byscie postapili?
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
noo przede wszystkim bym sie hamował.
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Inaczej nie można już postąpić... tj. w miarę honorowo... ;)
mysiek [ @#mysieks@# ]
no Bigos ma racje,a troche jeszcze pozrzedze ze kategorie pomyliles
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Prawdopodobnie zabiłbym cię. Choć mógłbyś zgłosić obiekcję, bo to nie tylko twoja wina.

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Ale ty brutal jestes! Zdemoralizowales mnie tym postem! Powinienes umiesic to w erotyka18+ ;))) Jak ja teraz sie z tego wyspowiadam? :D
Wstydliwy [ Junior ]
dwa slowa "kontrowersyjne" przewinely sie - "petting" i "piescic" ...
to naprawde podpada pod erotyke?
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Tzn. najlepiej dać obić sobie mordę i spokój... ;)
Wstydliwy [ Junior ]
Zawisza Czarny ---> uwazasz, ze jest to uciekanie od odpowiedzialnosci?
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Ficket-> A wiesz... szczerze powiem, że z ust mi to wyjąłeś. Proszę moderatorów o łagodny wymiar kary... Taka spontaniczność... i taka kontrowersja, a kto wie czy nie prowokacja :)

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Ja rowniez przylaczam sie do prosby Reksia, Ficket ma urazy z dzieciństwa, dlatego byl taki brutalny :D ;))
Wstydliwy [ Junior ]
reksio --> moge zapewnic, ze to nie jest prowokacja. po prostu juz poniewczasie (czyli po umowieniu sie z kolega na... hm... face-lifting) zaczalem sie zastanawiac, czy jest jakies inne, godne wyjscie z tej sytuacji.
sepuku [ Junior ]
E tam, petting to tak jak podanie reki. Tylko glupio ze sie przyznales. Teraz lepiej wez kilka szybkich lekcji karate, zeby go naklepac.

Ficket [ BMX ]
Bregan --> Racja! Ten chuj Tomek co mi Martysie zabrał z piaskownicy, to przez niego! Ale już się zbieram i go zajebę...
Gregz [ Legionista ]
Hehe no nieee ... zabiles mnie tym postem :) Najlepiej unikac takich sytuacji jesli jest to twoj dobry kumpel ale jak juz sie stalo to sie nie odstanie wiec jak sie z nim spotkasz to pogadaj z nim normalnie a nie .. ze koles cie ma pobic :) hehe jak bedzie cie bil to ty nie stoj bezczynnie przypadkiem :) tylko mu oddaj :) nie no sorry glupoty pisze ale zabiles mnie tym postem :D ty tak potrzebowales o tym komus powiedziec tak? Nie no zycze powodzenia :)

Szwaroc [ ]
Ooooooooo staryyyyyyyy.... przerabales sobie... co masz zrobic... nie mam zielonego pojecia ale wiem co bym zrobil z toba jakbym to ja byl tym "przyjecielem" no comment
sepuku [ Junior ]
Ej, a co jesli ten kumpel tez czytuje to forum? Na twoim miejscu bym nie chcial, zeby to przeczytal... Ciekawe czy by sie odezwal w takim temacie..

Ficket [ BMX ]
Kto mi kurwa posta skasował?! Ja pierdolę!
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Jeśli potrafisz załatwić sprawę polubownie, to nie... ale jeżeli jednak w ten sposób nie da rady, to co innego pozostaje ?

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Ficket ---> znowu budzi sie w Tobie bestia z dzieciwnsta :> "Zły dotyk..." ekhem... :))))
Wstydliwy ---> zrob taki sam petting koledze moze ci wybaczy :)
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
sepuku - a dlaczego on ma wiedzieć że to czytam?
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Dobra, no to powaznie.
Wstydliwy-> Dałes dupy, i to na całej lini. Prawdopodobnie ja swojemu kumplowi wypalił pentagram na brzuchu, albo trzasnął go tulipanem przez głowę. Ale to tylko moje osobiste brutalne zdanie. I mówię to z pozycji uczucia żywionego do mojej dziewczyny, więc wydaje mi się, że zależy to także (KONTROWERSJA ON) od jakości danej dziewczyny...
Jak to załatwić? Idź tam, pogadaj z nim... zapros na piwo, papierosa... Bo wiesz dlaczego walka w tym przypadku jest zła? On będzie myślał, że ty bronisz swojej postawy, tj. będzie myślał, że ty z nią chcesz to powtórzyć.
Zastanów się dobrze...
Wstydliwy [ Junior ]
nic by sie nie stalo jakby to przeczytal, to samo mu powiedzialem jak rozmawialismy. a moze zobaczylby, ze naprawde mi przykro z calej zaistnialej sytuacji, i goraczkowo szukam innego rozwiazania.
a posta napisalem po to, jak juz mowilem. zeby znalezc inne, sensowniejsze moze, wyjscie z tej sytuacji.
no i moze po cichu liczylem na jakies slowa otuchy. no ale nie naleza sie....
sepuku [ Junior ]
Bigos: ale serio, czy sobie jaja robisz?

Ficket [ BMX ]
sepuku --> BIGos zawsze żartuje, a szczególnie teraz bo on gustuje, że ta powiem w takich jak ty... :P
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
sepuku - to nie jest rozmowa przez internet.
chodź do przedpokoju, ok?
zsynchronizujmy zegarki!
Wstydliwy [ Junior ]
reksio --> dziekuje za powazna odpowiedz, rzeczywiscie mogloby to w ten sposob wygladac. wiec najpierw mu to przekaze, a co zrobi potem juz jego sprawa. dziekuje.

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
sepuku --> serio! BIGos dostal takiego szalu na kanaliu ircowym, jeszcze go takiego nie widzialem!!!

sepuku [ Junior ]
Hmm... w sumie mam mysl. Powiedz, ze cie sama zaprosila, i ze sam nie chciales, ale najpierw cie upila, a potem, jak juz byles polprzytomny, to rzucila sie na ciebie. Potem powiedz, ze w czasie jej zwiazku z twoim kumplem jeszcze kilka razy uprawiala seks z kilkoma innymi facetami i ze wogole dziewczyna nie jest go warta, bo caly czas zdradza go za plecami.
sepuku [ Junior ]
ups, to moj ostatni post byl nie na miescu. Tylko zartowalem, hehe:D

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
sepuku - może przyjdziesz razem z nim, co ?
i zresztą z tą panną też sobie musze pogadać, co ona sobie wyobraża!
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Słodko-gorzkie...Ty wiedziałeś co robisz...Ona wiedziała....
So far,so good,so what?
P.S
Moralniaki z czasem znikają .....(może nauczysz się czegoś nowego?)

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
BIGos --> nie rob im krzywdy! Wiem do czego jestes zdolny, zalatw to z "Wstydliwym" przez net :) Najlepiej na forum :)
sepuku --> come on #gol We need you! :)
Kune [ TYCHY ]
No ja na miejscu tego kolesia tez bym cie ubil... zalezy od laski ale jak on by czul do swojej to co ja do mojej to w najlepszym przypadku to by sie na szpitalu zatrzymalo poniewaz zdradziles kolege, chyba bardzo dobrego. Ja bym nawet Cie nie ostrzegl ze mam zamiar nakurwic Ci w szmaty... jedyne co moze cie wytlumaczyc ze do tego potrzebne sa 2 osoby (tzn. Ty i ona) i ze piliscie troche alkoholu. Ale przejebane masz na maxa.
Dlatego ja jestem zdania ze nie nalezy mieszac znajomosci laski z kolegami, bo potem wlasnie wychodza takie glupie i w ogole nie potrzebne sytuacje. 3maj sie i lepiej niech ci nastuka po zebach ze 3 razy niz mielibyscie sie wdac w bojke (chyba), bo to Ty zajebales i on ma do tego pelne prawo.

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Wstydliwy ---> jak bedziesz w stanie to napisz jutro jak mocno cie pobil i jak dalej sprawy sie potoczyly :) Pelna intryga niczym z brazylijskiej telenoweli, czekam na to niczym na kolejny odcinek "M jak Milosc" codziennie o 20.10 :) <joke> (nie ogladam m jak milosc ;))

Chacal [ ? ]
rzuć w niego truskawką :)

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
idzcie do jakiegos pubu, najebcie sie i znajdziecie jakies rozsadne wyjscie

Kune [ TYCHY ]
Chacal ---> jetem tu na forum bardzo krotko i chcialbym sie dowiedziec o co chodzi z ta truskawka. Bo wiele razy sie spotkalem z tym i nie wiem skad to sie wzielo itp.
THX za wyjasnienie!!!
Coy2K [ Veteran ]
Kune >>> to że jest po 24 nie zwalnia cię z porzadnego wysławiania się, a nie "rzucania miesem".
Co do tego co napisał Kune...że ma "pełne prawo" tego bym tak nie ujął...jeśli piszesz ze to był początek ich znajomości, a dziewczyna dobijała do ciebie ( wątpię żeby nawet po kilku piwach dziewczyna pozwoliła ci się pieścić gdyby tego nie chciała ) top znaczy że ich związek był niewypałem...jak się koleś będzie do ciebie sapał to powiedz mu to co tu napisałem..jak nadal będzie się sapał to przejdź do argumentów siłowych.
blood_x [ Skinhead oi! ]
Ja mialem taki przypadek:
Dziewczyna mojego kolegi mi sie zajebiscie podoba, powiedzialem jej o tym a ona powiedziala ze mnie rozumie i zaczela pocieszac ze jest wiecej ladnych dziewczyn od niej... ja jednak mysle tylko o niej. Czesto sie spotykamy ale jezeli z jej ust padla by propozycja pettingu czy cos takiego to nie ma mowy, po pierwsze dlatego ze stracilbym przyjaciela a po drugie tu juz dzialaja inne wspolczynniki :). Jednym slowem wkopales sie w niezly burdel....
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Wstydliwy-> No czekamy na relację.
kamil210 [ Generaďż˝ ]
Kazdy orze tak jak moze....
Milka^_^ [ Potępieniec ]
kamil210 --> Tu orania nie było :D

Coy2K [ Veteran ]
tu był petting lol :-))
Wstydliwy pewnie zęby zbiera ;)
Globus [ Generaďż˝ ]
hmmm... piesciles sie z dziewczyna kumpla? no nie wiem co ja bym zroil pewnie nie wiele na moje male wymiary ale baseball na bank poszedl by w ruch
wiesz, zalezy jak mu zalezalo na tej dziewczynie, poziom uczuc bedzie adekwatny do poziomu twoich obrazen
Dabster [ Byle do przodu... ]
Wstydliwy -> Powinien ci ostro wpie*dolic. Gdybym ja dowiedzial sie, ze kumpel obracal mi dziewczyne sklepalbym mu maske tak, ze matka nie bylaby go w stanie poznac. A po sklepaniu maski nie chcialbym juz takiego smiecia do konca zycia ogladac...
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
taaa śmiesznie gadacie.
zaje*ać kumpla.
a dziewczyne przytulić, bo może jakie urazy na psychice miała to takim strasznym gwałcie?
pffff hipokryci.

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Co racja to racja! Trzeba postepowac honorowo, napewno gdyby to moja dziewczyna(ktorej niemam) tak by zrobila z kumplem to on by dostal wpierdol a ona juz by w moich oczach nieistniała. Kazdy orze tak jak moze...hehe trzeba bylo panowac nad soba.
Dabster [ Byle do przodu... ]
BIGos -> Oczywiscie dziewczyna rowniez bez winy nie jest (w sumie to rowna polowa winy lezy po jej stronie). Ja od zawsze trzymam sie zasady, aby nie ruszac dziewczyn kumpli. Jest to w sumie jedna z niewielu zasad ktorych nigdy nie zlamalem i nie zlamie. Moze inni nie patrza na to tak jak ja, ale wedlug mnie taki kumpel to kupa g*wna a nie kolega i nie wart jest nawet spluniecia. Co nie zmienia faktu, ze dziewczyna rowniez powinna poniesc konsekwencje (sklepanie maski jednak nie wchodzi tu w gre ;)).

pinkowski [ Pretorianin ]
Najpierw trzeba się zastanowić czy ta kobita jest warta zębów Wstydliwego, bo skoro dała mu się "tego-tamtego", to niech ten jego przyjaciel zastanowi sie czy warto..a może ten kolega(pseudoprzyjaciel) nic mu nie zrobi, bo skoro zdobyl sie na odwage powiedziec mu o tym dopiero pod wplywem alkoholu, to moze dzisiaj juz nic nie pamieta(chyba ze zobaczy archiwum), tak czy siak, TY tez postapiles bardzo nie fair, i to ze byles lekko tyrkniety w zaden sposob Ciebie nie usprawiedliwia, i jeszcze piszesz tak:
"Zwykly petting, NIC WIECEJ SIE NIE STALO"

Globus [ Generaďż˝ ]
tak teraz patrzyc to dziewczyna zachowala sie jak ostatnia dziwka...
ale jestem ciekawy co by robilapowiedzmy po cwiartce... ;)
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
jesli o mnie chodzi to jak bym byl na miejscu tego goscia to bym ci podziekowal :P
PS. i jak bylo?

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
zreszta moze to i lepiej
teraz wie przynajmniej z kim ma do czynienia (o nia mi chodzi)
Wstydliwy [ Junior ]
Pogrzebalem nasza przyjazn..
Ich zwiazek chyba tez...
Dostalem jedna tube w ryj. Zdecydowanie za malo.
Mr.Bungle ten moralniak szybko mi nie przejdzie.
sasquath_ [ Pretorianin ]
uff- jak to czytam to ciesze sie ze moj przyjaciel ma taka dziewczyne ze tylko on chce ja "piescic".

pinkowski [ Pretorianin ]
"Dostalem jedna tube w ryj"
LOL, fajnie to musiało wygladać...

eJay [ Gladiator ]
Porada ze free: Nie mysl wackiem

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
eJay ---> tylko nie Wackiem bo cie jeszcze jakis pan Wacek do sądu odda ;) :P

eJay [ Gladiator ]
Bregan D'aerthe----------------->Heheh wiem slyszalem o tej sprawie dlatego napisalem z malej litery:)

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
widac ze nie mozesz wypic wiecej jak jedno piwo :/ koledze bym tak nie zrobil :/

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
eJay >>> swiete slowa :)