
Meyko [ Pretorianin ]
Znaczenie imion w krzywym zwierciadle
ej tylko nie cytujcie bo posta usuną :D
PS. ten wątek jest też pod kategorią Dowcip. Sorki za podwójny
Meyko [ Pretorianin ]
zapomniałem:P

fifalk [ fifalkowiec ]
"ten wątek jest też pod kategorią Dowcip. Sorki za podwójny"
no to nie kumam... po co robisz 2 takie same watki?

neon_one [ Pretorianin ]
dobrze ze mojego imienia :) bo ciekawa jest ta stronka :P

neon_one [ Pretorianin ]
ups nie widzialem :P ale wiecie to nie jest prawda
ejjj chlopaki chyba w to nie bedziecie wierzyc :P hehe no chyba ze "...geniusz..." :D

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
https://nnk.art.pl/air/ <<< te sa lepsze
Dayton [ Generaďż˝ ]
Wy sie smiejecie a ja narazie sprawdzilem kilka imiom isie zgadza :)