GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znaczenie imion w krzywym zwierciadle

10.01.2004
23:46
smile
[1]

Meyko [ Pretorianin ]

Znaczenie imion w krzywym zwierciadle

ej tylko nie cytujcie bo posta usuną :D

PS. ten wątek jest też pod kategorią Dowcip. Sorki za podwójny

10.01.2004
23:47
[2]

Meyko [ Pretorianin ]


zapomniałem:P

10.01.2004
23:54
smile
[3]

fifalk [ fifalkowiec ]

"ten wątek jest też pod kategorią Dowcip. Sorki za podwójny"

no to nie kumam... po co robisz 2 takie same watki?

11.01.2004
00:19
smile
[4]

neon_one [ Pretorianin ]

dobrze ze mojego imienia :) bo ciekawa jest ta stronka :P

11.01.2004
00:27
smile
[5]

neon_one [ Pretorianin ]

ups nie widzialem :P ale wiecie to nie jest prawda
ejjj chlopaki chyba w to nie bedziecie wierzyc :P hehe no chyba ze "...geniusz..." :D

11.01.2004
00:45
smile
[6]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

https://nnk.art.pl/air/ <<< te sa lepsze

11.01.2004
02:43
[7]

Dayton [ Generaďż˝ ]

Wy sie smiejecie a ja narazie sprawdzilem kilka imiom isie zgadza :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.