GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Homeworld nie chce mi ruszyc na Xp-ku ;//!!

10.01.2004
22:23
smile
[1]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Homeworld nie chce mi ruszyc na Xp-ku ;//!!

Jak włączam gre to mi wyskakuje że płyta nie ta i spadówa . Jakieś porady ?

10.01.2004
22:35
smile
[2]

SirGoldi [ Gladiator ]

Bardzo dziwne :/Masz orginal czy pirat?

10.01.2004
22:36
[3]

Globus [ Generaďż˝ ]

arcy -> plyta z cda?

10.01.2004
22:37
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Wsadz plyte do napedu, ktory ma pierwsza litere

10.01.2004
23:10
[5]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Tak to jest z CDA

10.01.2004
23:11
[6]

Globus [ Generaďż˝ ]

to pisz do cieciow - ich interes zeby wszystko bylo cacy

11.01.2004
00:01
[7]

Vein [ Sannin ]

heh... może nie ten napęd cd-rom ? u mnie pirat chodzi gladko... hmm kolejny przypadek "oryginal nie dizala - pirat tak" ? jak nikt ci nic nie poradzi to poprsotu zciągnij cracka...

11.01.2004
00:25
[8]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

wow, kolejny hit w cda!

<sarkazm mode off>

dali moze razem z gra jej kod zrodlowy?

11.01.2004
01:08
[9]

artaban [ swamp thing ]

Arcy Hp --> Dokładnie tak, jak powiedział _Luke_ - wsadź płytę do napędu optycznego, który ma pierwszą literę, nawet jeżeli to nagrywarka (akurat u mnie tak było), z niego zainstaluj i potem z niego odpal. Jeżeli zainstalujesz z innego - bedziesz miał to, co właśnie masz.

Globus --> <sarkazm mode on> "ciecie" wszystko dokładnie opisały, CDA 01/2004 s.122; więcej oleju w globusie i wszyscy bedziemy zdrowi...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.