
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Homeworld nie chce mi ruszyc na Xp-ku ;//!!
Jak włączam gre to mi wyskakuje że płyta nie ta i spadówa . Jakieś porady ?

SirGoldi [ Gladiator ]
Bardzo dziwne :/Masz orginal czy pirat?
Globus [ Generaďż˝ ]
arcy -> plyta z cda?
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Wsadz plyte do napedu, ktory ma pierwsza litere
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Tak to jest z CDA
Globus [ Generaďż˝ ]
to pisz do cieciow - ich interes zeby wszystko bylo cacy
Vein [ Sannin ]
heh... może nie ten napęd cd-rom ? u mnie pirat chodzi gladko... hmm kolejny przypadek "oryginal nie dizala - pirat tak" ? jak nikt ci nic nie poradzi to poprsotu zciągnij cracka...
KinSlayer [ Demon Hunter T ]
wow, kolejny hit w cda!
<sarkazm mode off>
dali moze razem z gra jej kod zrodlowy?
artaban [ swamp thing ]
Arcy Hp --> Dokładnie tak, jak powiedział _Luke_ - wsadź płytę do napędu optycznego, który ma pierwszą literę, nawet jeżeli to nagrywarka (akurat u mnie tak było), z niego zainstaluj i potem z niego odpal. Jeżeli zainstalujesz z innego - bedziesz miał to, co właśnie masz.
Globus --> <sarkazm mode on> "ciecie" wszystko dokładnie opisały, CDA 01/2004 s.122; więcej oleju w globusie i wszyscy bedziemy zdrowi...