GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piękności w muzyce

10.01.2004
22:19
[1]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Piękności w muzyce

Od jakiegoś czasu, aby zaistnieć w muzyce, trzeba nie tylko dobrze śpiewać, ale co ważniejsze byc pięknym i sexownym. To przynajmniej tyczy się pań, co widać po godzinie oglądanie np. MTV. Czy myślicie, że to dobrze, że tak się dzieje z muzyką ???

10.01.2004
22:22
[2]

Globus [ Generaďż˝ ]

dla ciebie trzy bity na krzyz to jest wg ciebie muzyka?

sorry, to jest wytwor aszyn, nie uznaje takiej muzyki, a te babeczki sa plajstykowe a nie sexowne

rozdzial muzyka zamknal sie na roku ... 95?

10.01.2004
22:23
[3]

Wisien [ Generaďż˝ ]

Roździał muzyka zamknął się w 77

10.01.2004
22:25
[4]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

blad.
trzeba byc pieknym i seksownym, by zaistniec w muzyce pop, nie w muzyce szeroko pojetej. znajdz mi dobry zespol rockowy, ktory nie zdobyl popularnosci, bo nie byl piekny i seksowny.

10.01.2004
22:26
[5]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Globus ---> No ja też nie uznaje HH i Techna, ale zato taki metal albo rock to chyba jeszcze nie ześwirował, nie wspomne o POPie, gdzie akurat przedstawiona sytuacja to normalka. Więc myślę, że nie trzeba być takim sceptykiem...

10.01.2004
22:26
smile
[6]

Deser [ neurodeser ]

w 67 :) a Altamond

10.01.2004
22:56
[7]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

nie nie rozdzial muzyka skonczyl sie wraz z odejsicem Watesa z Pink Floyd :)))))))))0

10.01.2004
22:59
smile
[8]

wysiu [ ]

Zgredek --> Kiedys tez tak sądziłem, dopoki nie posłuchałem Camela... (thx Zawisza..):)

10.01.2004
23:02
[9]

Globus [ Generaďż˝ ]

wysiu slucha rock'a alternatywnego? hehe, ja myslalem z dresiarz i techno nawala...

z lisciem, golem -> to chyba normalne ze chodzilo mi o pop, techno, hh i inne scierwa

10.01.2004
23:11
[10]

Misio-Jedi [ Legend ]

Golem6 ---> To co opisałeś jest zjawiskiem które powstało wraz z rozpowszechnieniem się teledysków i MTV, ale od początku było tak, że w komercyjnej muzyce rokowej produktem na sprzedaż jest nie tylko sama muzyka, ale również (w coraz większym stopniu) wykonawca.
I tak - Stonesi i Beatlesi nie musieli jeszcze być piękni, ale historyjki o ich ekscesach służyły konkretnemu celowi - nakręceniu koniunktury, natomiast rozpowszechnienie się videoclipów sprawiło że ważny stał się także wygląd wykonawcy.

10.01.2004
23:40
[11]

Sebaa [ Konsul ]

A wiesz dlaczego musza dobrze wygladac bo coraz wiecej ludzi woli sobie obejrzec teledysk i popatrzyc na ozebrane laski niz posluchac ambitnejmuzyki i uzyc wlasnej wyobraźni , Ludzka psychika płycieje albo przynajmniej ta gleboka warstwa zostaje odcieta . Liczy sie to co na zewnatrz . Na szzcescie sa jeszcze ludzie którz uwazają inaczej i sporo jest ich na tym forum Bogu niech bedą za to dzięki .

10.01.2004
23:45
[12]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

globus: nie cwaniakuj.

10.01.2004
23:54
[13]

Coy2K [ Veteran ]

Globus ty to serio jesteś pusty i ograniczony, a ja myślałem że to tylko forumowe plotki...

10.01.2004
23:56
[14]

Krzemol [ Pretorianin ]

3 "bity", Globus, co nazywasz bitem ? Dla ciebie bity hh sa "muzyka" ? Kurcze... sam robie bity hh od 3 lat... i wiem, ze to nie jest tak, jak mowi o samlingu, ze co to za problem ustawic inaczej... ale nikt nie wie, ze sa jeszcze takie pojecia jak mix itd... Trzeba sie znac... Ludzie, ktorzy robia nawet "glupie" podklady hh maja spora wiedze... uwiez mi...

Sroka za offtopic...

A co to tematu, to zle... bardzi zle... niedlugo bedzie tak, ze muzyke bedzie sie OGLADALO a nie sluchalo... przesada...

11.01.2004
00:03
smile
[15]

HuntERjf [ Konsul ]

Powiem więcej odnośnie tematu..
By dziś śpiewać trzeba być znanym lub mieć znanych rodziców. Przykłądy:
Patrycja Markowska moim zdaniem śpiewa bardzo przeciętnie a swoje sukcesy zawdziecza tatusiowi

Kaja Paschalska myślicie że czemu śpiewa i pozwolono jej nagrać płyte? Bo jest rozpoznawalna po tym jak grała w klanie. A śpiewać to to coś wcale nie potrafi :)

11.01.2004
00:09
smile
[16]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

wysu --> Nie ma za co :))

Zgredek --> No, bez przesady... a PTree ? :))

11.01.2004
00:09
[17]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Ale ostatnio był taki temat poruszany... Wymyślcie coś nowego :)))

11.01.2004
00:33
[18]

Aen [ MatiZ ]

Globus- Wyluzuj. Odnoszę wrażenie, że specjalnie afiszujesz się, jakiej to ty muzy nie słuchasz, a w gruncie rzeczy malutko o niej wiesz, usłyszałeś o niej stosunkowo niedawno, i sam też jestes niedawny...jako to kotś już powiedział- nie cwaniakuj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.