Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Piękności w muzyce
Od jakiegoś czasu, aby zaistnieć w muzyce, trzeba nie tylko dobrze śpiewać, ale co ważniejsze byc pięknym i sexownym. To przynajmniej tyczy się pań, co widać po godzinie oglądanie np. MTV. Czy myślicie, że to dobrze, że tak się dzieje z muzyką ???
Globus [ Generaďż˝ ]
dla ciebie trzy bity na krzyz to jest wg ciebie muzyka?
sorry, to jest wytwor aszyn, nie uznaje takiej muzyki, a te babeczki sa plajstykowe a nie sexowne
rozdzial muzyka zamknal sie na roku ... 95?
Wisien [ Generaďż˝ ]
Roździał muzyka zamknął się w 77
Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
blad.
trzeba byc pieknym i seksownym, by zaistniec w muzyce pop, nie w muzyce szeroko pojetej. znajdz mi dobry zespol rockowy, ktory nie zdobyl popularnosci, bo nie byl piekny i seksowny.
Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Globus ---> No ja też nie uznaje HH i Techna, ale zato taki metal albo rock to chyba jeszcze nie ześwirował, nie wspomne o POPie, gdzie akurat przedstawiona sytuacja to normalka. Więc myślę, że nie trzeba być takim sceptykiem...

Deser [ neurodeser ]
w 67 :) a Altamond
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
nie nie rozdzial muzyka skonczyl sie wraz z odejsicem Watesa z Pink Floyd :)))))))))0

wysiu [ ]
Zgredek --> Kiedys tez tak sądziłem, dopoki nie posłuchałem Camela... (thx Zawisza..):)
Globus [ Generaďż˝ ]
wysiu slucha rock'a alternatywnego? hehe, ja myslalem z dresiarz i techno nawala...
z lisciem, golem -> to chyba normalne ze chodzilo mi o pop, techno, hh i inne scierwa
Misio-Jedi [ Legend ]
Golem6 ---> To co opisałeś jest zjawiskiem które powstało wraz z rozpowszechnieniem się teledysków i MTV, ale od początku było tak, że w komercyjnej muzyce rokowej produktem na sprzedaż jest nie tylko sama muzyka, ale również (w coraz większym stopniu) wykonawca.
I tak - Stonesi i Beatlesi nie musieli jeszcze być piękni, ale historyjki o ich ekscesach służyły konkretnemu celowi - nakręceniu koniunktury, natomiast rozpowszechnienie się videoclipów sprawiło że ważny stał się także wygląd wykonawcy.
Sebaa [ Konsul ]
A wiesz dlaczego musza dobrze wygladac bo coraz wiecej ludzi woli sobie obejrzec teledysk i popatrzyc na ozebrane laski niz posluchac ambitnejmuzyki i uzyc wlasnej wyobraźni , Ludzka psychika płycieje albo przynajmniej ta gleboka warstwa zostaje odcieta . Liczy sie to co na zewnatrz . Na szzcescie sa jeszcze ludzie którz uwazają inaczej i sporo jest ich na tym forum Bogu niech bedą za to dzięki .
Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]
globus: nie cwaniakuj.
Coy2K [ Veteran ]
Globus ty to serio jesteś pusty i ograniczony, a ja myślałem że to tylko forumowe plotki...
Krzemol [ Pretorianin ]
3 "bity", Globus, co nazywasz bitem ? Dla ciebie bity hh sa "muzyka" ? Kurcze... sam robie bity hh od 3 lat... i wiem, ze to nie jest tak, jak mowi o samlingu, ze co to za problem ustawic inaczej... ale nikt nie wie, ze sa jeszcze takie pojecia jak mix itd... Trzeba sie znac... Ludzie, ktorzy robia nawet "glupie" podklady hh maja spora wiedze... uwiez mi...
Sroka za offtopic...
A co to tematu, to zle... bardzi zle... niedlugo bedzie tak, ze muzyke bedzie sie OGLADALO a nie sluchalo... przesada...

HuntERjf [ Konsul ]
Powiem więcej odnośnie tematu..
By dziś śpiewać trzeba być znanym lub mieć znanych rodziców. Przykłądy:
Patrycja Markowska moim zdaniem śpiewa bardzo przeciętnie a swoje sukcesy zawdziecza tatusiowi
Kaja Paschalska myślicie że czemu śpiewa i pozwolono jej nagrać płyte? Bo jest rozpoznawalna po tym jak grała w klanie. A śpiewać to to coś wcale nie potrafi :)

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
wysu --> Nie ma za co :))
Zgredek --> No, bez przesady... a PTree ? :))
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Ale ostatnio był taki temat poruszany... Wymyślcie coś nowego :)))
Aen [ MatiZ ]
Globus- Wyluzuj. Odnoszę wrażenie, że specjalnie afiszujesz się, jakiej to ty muzy nie słuchasz, a w gruncie rzeczy malutko o niej wiesz, usłyszałeś o niej stosunkowo niedawno, i sam też jestes niedawny...jako to kotś już powiedział- nie cwaniakuj