GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam poblem z IRDĄ

10.01.2004
21:46
smile
[1]

jaajko [ Junior ]

mam poblem z IRDĄ

mam problem poniewaz wykrywa na chwilke port i gdy chce przeslac zdjecie kontakt z podczerwienią rozłacza sie. Z góry dziekuje za odpowiedz

11.01.2004
08:26
[2]

aRnIe17 [ Pretorianin ]

Sprawdź jakn długo masz ustawiona aktywacje IRDy na telefonie. Jak ci wykrywa to nie ruszaj komóry, bo może stracic sygnał. A tak wogole to jaki posiadasz model telefonu??

11.01.2004
08:30
[3]

xywex [ mlask mlask! ]

Spróbuj zmniejszyć troche prędkość we właśąciwościach portu albo połączenia (nie pamiętam), to moze pomóc. No i sprawdź z innym telefonem jak możesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.