
OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
Na czym polega zabawa
...w ciacho ?????

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
to nie jest coś w stylu gry w "chlebek"?

BarD [ Leningrad Cowboy ]
Fajniejsze sa 'pieguski' albo 'kamienna twarz' ;]
Cast Away [ Konsul ]
Spuszcza się w kilka osób na cistko i ten kto ostatni skończy to musi to zjeść. Tak słyszałem.

elfik [ mesmerized by the sirens ]
Po prostu piecze sie ciastka. Jesli wypieczesz ciastko ostatni - zjadasz ciastka wszystkich, ktorzy piekli razem z Toba.
elfik [ mesmerized by the sirens ]
Cast Away - ale z Ciebie bufon.. ;)
Cast Away [ Konsul ]
Pewien zespół ma swą nazwe od tej gry : Limp Bizkit

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
buhahahaha Cast Away >>> tak myslalem :D
LOL

pinkowski [ Pretorianin ]
chyba w kakaowe oko;)
jackman.git [ Legionista ]
ja tam wole chińczyka :)
dzej.dzej [ Pretorianin ]
bierki, bierki ;]
Cast Away [ Konsul ]
Swoja droga nie rozumiem dlaczego typy z Limp Bizkit wybrali taka nazwe dla swojej kapeli!???
Mayd [ Chor��y ]
i kurwa efekt jest taki ze pierdolony offtop. rozpierdoliliscie topic a pytajacy nie dostal odpowiedzi na pytanie. co to kurwa za forum, mozna klac ile sie chce i robic watki jakie sie kurwa (za to ban powinien byc, no ale...) chce, bo moderatorzy maja w dupie cale to zasrane forum... kurwa

BarD [ Leningrad Cowboy ]
Mayd->Smyku czytaj uwaznie chociaz to co pisza madrzejsi ludzie.
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
to jak, bawimy sie?

wich3r [ Sprzedam nerkę ]
że jak, mam się spuścić??

zarith [ ]
ja idę na leczo :PPP

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
nie wiedzialem ze ta gra ma..... :D
Cast Away [ Konsul ]
Jak tu Soul wparuje to Mayd bedzie miał przesrane. Ledwo do legionisty doszedł a juz dostanie bana.
OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
Cast Away >>> ja podejrzewam ze on nie pisal ze swojego kompa :/
M-Hunter [ The Jester Race ]
Limp Bizkit, to Limp Bizkit, bo dużo jedli ciastek. Tak samo z Linkin Park - siedizeli dużo w parku i tak im zostało :D
Qbaa [ Generaďż˝ ]
widze że obyte towarzycho ;)
ja już na pewno nie jem :) ------------->

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
LoL to ja sie przylonczam nie chce tego szamac :P

bekas86 [ Blaugranczyk ]
smacznego, który taki twardy i zje:>

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
ja dałem ciacho!!!
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
albo jednak się poczęstuje.
smacznego!

Arczens [ Legend ]
a.i.n... ===> hahaha no leze dobre bardzo dobre a musze zaznaczyc zem trzezwy

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
tak tak smacznego zycze :P

Ptosio [ Legionista ]
A ja dla odmiany odpowiem na pytanie. Rysje cię taki plac do gry(taki romb(linie na brzegach kratek)):
_
_ I I _
_ I I_
I_ _I
I_ _I
I_I
Mniej więcej (tylko większe) i musisz(na zmiane z przeciwnikiem) kreskami po linni kratek objąć jakiś obszar(czyli odzielić od reszty. Gdzy nie zostanie żadnego wolnego pola liczy się zajęty obszar, kto ma więcej ten wygrywa(wiem że troche niejasno, musisz z kimś zagrać to zobasz, fajna gierka)

bekas86 [ Blaugranczyk ]
i jak dobre ciacho z bitą śmietaną ??:>
Ptosio [ Legionista ]
Soryy spacje mi wcieło to miało wyglądać inaczej!...................... .................... ..................... ........ ........................ .................... ................. ............... ........... ... _I I _
................... ..........._ I I_
........... .... ...............I_ _ I
............... ................ I_ _I
............. ..... .................I_I
Te kropki to zamiast spacji bo to jes samcje
Ptosio [ Legionista ]
grrrr

BukE [ Majster ]
Nareszcie na forum poruszamy jakieś konkretne tematy !

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
ciacho mniammnia :D
Ptosio >>> a skad wiesz grales ?? :P

Ptosio [ Legionista ]
Grałem kiedyś kilka razy, nawet fajne. Miałem kiedyś kompową(?) wersję ale tylko do gry na singlu i już nie było takiej radochy. Inna sprawa że komp sam szybciutko liczył wyniki a największa zabawa jest jak plac duży, gra wyrównana, razem liczycie i wam obu wyvhodzi że wygraliścei :P
Ten obrazek na screnie jest prawdziwy, tyle że prawdziwy plac jest większy i bez tych kropek.
SzCz€sNy [ Pretorianin ]
Rypane ale wiecie co....<żygi> jakbym miał cos takiego zjeść!!! Jeszcze to czyjaś spermowita...Bleeeee<żygi>
SirGoldi [ Gladiator ]
Dobre z czekoladka i orzeszkami tylko strasznie sie kruszy :P
Cast Away [ Konsul ]
Pyszne ciasteczka, ale ci którzy w to grają to maja nieżle narąbane pod kopuła