GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Na czym polega zabawa

10.01.2004
19:56
smile
[1]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

Na czym polega zabawa

...w ciacho ?????

10.01.2004
19:56
smile
[2]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

to nie jest coś w stylu gry w "chlebek"?

10.01.2004
19:57
smile
[3]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Fajniejsze sa 'pieguski' albo 'kamienna twarz' ;]

10.01.2004
19:58
[4]

Cast Away [ Konsul ]

Spuszcza się w kilka osób na cistko i ten kto ostatni skończy to musi to zjeść. Tak słyszałem.

10.01.2004
19:58
smile
[5]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Po prostu piecze sie ciastka. Jesli wypieczesz ciastko ostatni - zjadasz ciastka wszystkich, ktorzy piekli razem z Toba.

10.01.2004
19:58
[6]

elfik [ mesmerized by the sirens ]

Cast Away - ale z Ciebie bufon.. ;)

10.01.2004
19:59
[7]

Cast Away [ Konsul ]

Pewien zespół ma swą nazwe od tej gry : Limp Bizkit

10.01.2004
20:00
smile
[8]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

buhahahaha Cast Away >>> tak myslalem :D
LOL

10.01.2004
20:02
smile
[9]

pinkowski [ Pretorianin ]

chyba w kakaowe oko;)

10.01.2004
20:07
[10]

jackman.git [ Legionista ]

ja tam wole chińczyka :)

10.01.2004
20:08
[11]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

bierki, bierki ;]

10.01.2004
20:35
[12]

Cast Away [ Konsul ]


Swoja droga nie rozumiem dlaczego typy z Limp Bizkit wybrali taka nazwe dla swojej kapeli!???

10.01.2004
20:53
[13]

Mayd [ Chor��y ]

i kurwa efekt jest taki ze pierdolony offtop. rozpierdoliliscie topic a pytajacy nie dostal odpowiedzi na pytanie. co to kurwa za forum, mozna klac ile sie chce i robic watki jakie sie kurwa (za to ban powinien byc, no ale...) chce, bo moderatorzy maja w dupie cale to zasrane forum... kurwa

10.01.2004
21:03
smile
[14]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Mayd->Smyku czytaj uwaznie chociaz to co pisza madrzejsi ludzie.

10.01.2004
21:05
[15]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


to jak, bawimy sie?

10.01.2004
21:06
smile
[16]

wich3r [ Sprzedam nerkę ]

że jak, mam się spuścić??

10.01.2004
21:06
smile
[17]

zarith [ ]

ja idę na leczo :PPP

10.01.2004
21:08
smile
[18]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


nie wiedzialem ze ta gra ma..... :D

10.01.2004
21:16
[19]

Cast Away [ Konsul ]


Jak tu Soul wparuje to Mayd bedzie miał przesrane. Ledwo do legionisty doszedł a juz dostanie bana.

10.01.2004
21:20
[20]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


Cast Away >>> ja podejrzewam ze on nie pisal ze swojego kompa :/

10.01.2004
21:27
[21]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Limp Bizkit, to Limp Bizkit, bo dużo jedli ciastek. Tak samo z Linkin Park - siedizeli dużo w parku i tak im zostało :D

10.01.2004
23:32
[22]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

widze że obyte towarzycho ;)

ja już na pewno nie jem :) ------------->

10.01.2004
23:39
smile
[23]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


LoL to ja sie przylonczam nie chce tego szamac :P

10.01.2004
23:49
smile
[24]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

smacznego, który taki twardy i zje:>

10.01.2004
23:51
smile
[25]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


ja dałem ciacho!!!

10.01.2004
23:54
[26]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


albo jednak się poczęstuje.
smacznego!

10.01.2004
23:55
smile
[27]

Arczens [ Legend ]

a.i.n... ===> hahaha no leze dobre bardzo dobre a musze zaznaczyc zem trzezwy

10.01.2004
23:58
smile
[28]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

tak tak smacznego zycze :P

11.01.2004
00:05
smile
[29]

Ptosio [ Legionista ]

A ja dla odmiany odpowiem na pytanie. Rysje cię taki plac do gry(taki romb(linie na brzegach kratek)):


_
_ I I _
_ I I_
I_ _I
I_ _I
I_I

Mniej więcej (tylko większe) i musisz(na zmiane z przeciwnikiem) kreskami po linni kratek objąć jakiś obszar(czyli odzielić od reszty. Gdzy nie zostanie żadnego wolnego pola liczy się zajęty obszar, kto ma więcej ten wygrywa(wiem że troche niejasno, musisz z kimś zagrać to zobasz, fajna gierka)

11.01.2004
00:05
smile
[30]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

i jak dobre ciacho z bitą śmietaną ??:>

11.01.2004
00:10
[31]

Ptosio [ Legionista ]

Soryy spacje mi wcieło to miało wyglądać inaczej!...................... .................... ..................... ........ ........................ .................... ................. ............... ........... ... _I I _
................... ..........._ I I_
........... .... ...............I_ _ I
............... ................ I_ _I
............. ..... .................I_I

Te kropki to zamiast spacji bo to jes samcje

11.01.2004
00:14
[32]

Ptosio [ Legionista ]

grrrr


11.01.2004
00:23
smile
[33]

BukE [ Majster ]

Nareszcie na forum poruszamy jakieś konkretne tematy !

11.01.2004
00:25
smile
[34]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


ciacho mniammnia :D
Ptosio >>> a skad wiesz grales ?? :P

11.01.2004
12:13
smile
[35]

Ptosio [ Legionista ]

Grałem kiedyś kilka razy, nawet fajne. Miałem kiedyś kompową(?) wersję ale tylko do gry na singlu i już nie było takiej radochy. Inna sprawa że komp sam szybciutko liczył wyniki a największa zabawa jest jak plac duży, gra wyrównana, razem liczycie i wam obu wyvhodzi że wygraliścei :P


Ten obrazek na screnie jest prawdziwy, tyle że prawdziwy plac jest większy i bez tych kropek.

11.01.2004
14:23
[36]

SzCz€sNy [ Pretorianin ]

Rypane ale wiecie co....<żygi> jakbym miał cos takiego zjeść!!! Jeszcze to czyjaś spermowita...Bleeeee<żygi>

11.01.2004
14:33
[37]

SirGoldi [ Gladiator ]

Dobre z czekoladka i orzeszkami tylko strasznie sie kruszy :P

11.01.2004
16:15
[38]

Cast Away [ Konsul ]


Pyszne ciasteczka, ale ci którzy w to grają to maja nieżle narąbane pod kopuła

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.