GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OPETH

10.01.2004
19:33
[1]

Sebaa [ Konsul ]

OPETH

Najpierw mam pytanko czy ktoś wie skad skombinować DVD zespołu Opeth "Lamentations" ?
Napiszcie która z płyt Opeth jest waszą ulubioną i czy wogóle jest możliwe wybranie tej jednej najlepszej ??

10.01.2004
19:48
smile
[2]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Zdziwilem sie widząc taki topic ma GOL'u, ale coz wszystko sie tu spotyka :)
Ja nie potrafię wybrac najlepszej plyty sposrod 5 pierwszych, dla mnie po prostu jest to mistrzostwo! Natomiast Deliverance i Damnation są dla mnie ciut gorsze, ale i tak trzymają baardzo wysoki poziom. Bardzo trudno byloby mi wybrac najlepszą plyte, wiec nie podejmuje się tego zadania :) Co do Lamentations, nie wiem czy jest juz u nas dostępne tak w ogole :/ Moze w Empiku poszukaj...lub na www.metalopolis.pl

10.01.2004
23:32
[3]

Sebaa [ Konsul ]

Czyżby było tak mało osób które kochają muzykę OPeth :(

10.01.2004
23:35
smile
[4]

zarith [ ]

przyznam, że nie słyszałem... co grają mniej więcej?

10.01.2004
23:42
smile
[5]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

zarith: szatanistyczno-nazistowski metal.

10.01.2004
23:45
[6]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Bregan---> dla mnie wszystkie plytki sa swietne Damnation tez ;D chyba dlatego ze slucham Porcupine TRee
Lamentations widzialem na emule ;D juz mam 400mb

10.01.2004
23:47
smile
[7]

Aen [ MatiZ ]

Uwielbiam Opeth, są niesamowici. Tylko Mikael potrafi zaśpiewać najpierw czystym, wspaniałym głosem, a po chwili zagrowlować. Ich muzyka jest po prostu genialna, niesamowita, od deathu po melodyjny progresiv. To muzyczne podroze. Moją ulubioną plyta jest chyba Still Life, chociaz w ich przypadku trudno mowic u ulubionych, wszystkie sa doskonale, POLECAM!

10.01.2004
23:50
[8]

Sebaa [ Konsul ]

Z Liściem Na Głowie :szatanistyczno-nazistowski metal - ty chyba nie wiesz co mówisz to miałbyć żąrt czy ty tak serio szatanistyczno nazistowski metal hehe dobre sobie czy ty jesteś trzeźwy bo nie wydaje mi się

10.01.2004
23:55
smile
[9]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Sebaa --> Poszukaj tamże [link]...

Bregan --> Ty ziemniaku! Nie znasz się!! ;))) Damnation rządzi !!! :)))

10.01.2004
23:57
smile
[10]

Z Liściem Na Głowie [ Człowiek ]

sebaa ta no to mial byc zart hehe ale jaja co ty myslisz ze ja glupi jestem ziom ta no trzezwy jestem serio hehe

10.01.2004
23:59
[11]

Sebaa [ Konsul ]

Z Liściem Na Głowie - sorki po prostu o tej godzinie z zartami u mnie kiepsko heh ale domyslalem sie ze ktos taki jak ty nie bedzie mówil czegos takiego serio :)

10.01.2004
23:59
smile
[12]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

W zasadzie to tu...

11.01.2004
00:02
[13]

Sebaa [ Konsul ]

Niom to bedzie trzeba pomyslec jk skombinowac kaske to musi być coś pięknego - dzieki Zawisza

11.01.2004
00:03
smile
[14]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

zarith: JAK MOGŁEŚ TEGO NIESŁYSZEĆ?! Za karę masz się złożyć w ofierze! Już!

Bardzo fajnie grają, ale słucham tego tylko wtedy, gdy mam doła, lub mam ochotę na refleksję, sen... marzenia.

11.01.2004
00:05
[15]

Sebaa [ Konsul ]

Ja ostatnio słucham Damnation i płya naprawde porusza dogłębnie mi ta forma muyzki grana przez Opethpodob sie równie jak ich ostrzejsze oblicze czy myslicie ze powinni nagrac następną płytę podobną do tej o podobnym natężeniu dźwięków ??

11.01.2004
00:09
smile
[16]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Zawisza Czarny ---> jak najbardziej Damnation to plytka wszak genialna, ale IMHO nie powinna byc nagrana pod szyldem Opeth :) Mimo wszystko dalbym jej 9+/10 :) Deliverance 10-/10, reszta 10/10 :)))

11.01.2004
12:31
smile
[17]

zarith [ ]

reksio --> pozwól, że w ofierze spalę zioło z, hmm... południowej ćwiartki:) a nie słyszałem, bo dark sejtan madafaka metalu przestałem słuchać jak miałem 16 lat:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.