GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Platne GG?!!

10.01.2004
19:30
smile
[1]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

Platne GG?!!

Od jakiegos czasu dochodzily mi sluchy, ze gg ma byc platne. Dzis takie informacje dochodza do mnie z kazdej strony.
moze wiecie cos wiecej na ten temat? troszke byc cienkawo bylo gdyby "opodatkowali" gg :/

10.01.2004
19:32
[2]

Marszall [ Centurion ]

chyba ich po******.... za malo kasy kosza z tych reklam?

10.01.2004
19:32
[3]

Big Money [ Senator ]

Eno bez przesady, gg nie działa a wszyscy juz maja czarne mysli. Jak niby mieli by wprowadzic opłaty?? Może smsem ?? :) A jesli by wprowadzili, to napewno by to zakomunikowali conajmniej miesiac wczesniej.

10.01.2004
19:32
[4]

Fenris_ek [ Fen ]

Stary, gdyby ktoś chciał zrobić GG płatne, to w tym momencie by ono zmarło śmiercią naturalną. Za komunikatory inetowe się nigdzie nie płaci :)

10.01.2004
19:32
[5]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

sorki za bledy ortograficzne :P tak sie wczulem w to info ze jush mnie zacma trafila :P

10.01.2004
19:32
smile
[6]

Globus [ Generaďż˝ ]

szukaj sprawdzonych wiadomosci u wiarygodnego zrodla

10.01.2004
19:34
smile
[7]

Anan Kofan [ Pretorianin ]

ojejjeje.. to straszne....

i dzieki bogu bo GG to straszny trąd w porownaniu do choćby ICQ.

10.01.2004
19:34
smile
[8]

Big Money [ Senator ]

Globus << Twoje wiarygodne zródło nie działa dzis cały dzien, tak samo jak gg :)

10.01.2004
19:36
[9]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

miejmy nadzieje, ze macie racje :) globus, jakie zrodlo proponujesz? poki co kilkanascie osob pytalo sie mnie czy faktycznie gg ma byc platne :P a ja raczej do dobrze poinformowanych nie naleze. stad taka a nie inna odpowiedz: "nie wiem". nie wyobrazam sobie jakby mialo to wygladac, ale plotki to plotki. chcem rozwiac wszelkie watpliwosci, dlatego sie pytam :) nie mowie ze tak wlasnie ma byc :P oby nie... uff :)

10.01.2004
19:36
[10]

BarD [ Leningrad Cowboy ]

Big Money->Sprawdzilbys chociaz linke(mi wchodzi).

10.01.2004
19:36
smile
[11]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]


no i bardzo dobrze, moze wtedy ludzie pojda po rozum do glowy i zmienia ten syf na cos lepszego, bo dobrowolnie ciezko ich do tego przekonac

10.01.2004
19:38
[12]

Big Money [ Senator ]

BarD << tak, sprawdziłem, i sprawdzałem juz wczesniej, z takim samym skutkiem.

10.01.2004
19:44
[13]

Globus [ Generaďż˝ ]

big money -> :)

10.01.2004
19:49
smile
[14]

Enedweth [ Konsul ]

Strona działa, gg dalej nie ...

10.01.2004
20:02
[15]

Cast Away [ Konsul ]

Uzytkownikom neostrady proponuje zmienic gg na WPKontakt. Nieżły programi i ma wiele róznych przydatnych opcji

10.01.2004
20:13
[16]

34io [ Konsul ]

ja niemam neostrady ale chyba se zmienie bo gg mnie powoli wkurza

10.01.2004
20:17
smile
[17]

EMILL [ II w SS-NG / Techniczny ]

[18:46:56] Pamix set new topic: "Przepraszamy za kłopoty z dostępem do serwerów Gadu-Gadu w dniach 10-11 Stycznia 2004, które moga nast?pić ze względu na prace przy wprowadzanie nowego systemu taryfikacji. Od poniedziałku (12.01) serwery Gadu-Gadu będą już całkowicie stabilne. Od poniedziałku 12.01.2004 uruchomienie dostępu do Gadu-Gadu na kolejne 30 dni następi 15 sekund po wysłaniu SMS o treści #twój_numer_GadyGadu#" na numer 7955" (Pamix)"

Taka informacja krazy po mojej sieci lokalne... czy to prawda zobaczymy juz w poniedzialek

10.01.2004
20:17
[18]

Filipesco [ Centurion ]

Może stronka nie działa bo też jest płatna ;)?
Ale gg by zniknęło gdyby było płatne. Wątpię, żeby miało 'wiernych użytkowników', którzy by za nie płacili

10.01.2004
20:20
smile
[19]

Big Money [ Senator ]

Chyba ich poj***** !!
Jesli to prawda, to gg padnie w ciagu pierwszych 2 - 3 miesiecy od wprowadzenie opłat.

10.01.2004
20:21
smile
[20]

..KmP.. [ Designed by AI ]

może nareszcie ludzie przesiądą się na inne messengery ?

10.01.2004
20:23
[21]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

Big Money - mysle ze nawet 2/3 miesiecy nie bedzie trzeba :( ehhh mamona zadzi swiatem ;/

10.01.2004
20:23
[22]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Big Money : Chyba dni ;)

10.01.2004
20:26
smile
[23]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

To wcale nie takie głupie - GG ma na rynku komunikatorów w Polsce bardzo silną pozycję. Dominuje.
Jeśli z tymi opłatami to prawda, to na pewno zrobili odpowiednie badania rynku i jeśli zapłacić zgodzi się choćby 25% klientów, mogą wyjść "na swoje" :P

Zwłaszcza, że z reklam wcale nie ma kokosów, a taki "target" jak gimnazjalista, który nawet nie ma legalnego windows i tak olewa reklamy z GG.


500

10.01.2004
20:27
smile
[24]

Big Money [ Senator ]

Ja juz przesiadłem sie na tlena, w razie gdyby z tym gg to była prawda, jutro dziewczynie tez instaluje tlena, bo na gg przeciez juz nie pogadamy...

10.01.2004
20:29
[25]

LooZ^ [ be free like a bird ]

a.i.n... : Zyski z reklam to ok. 120tys. zl miesiecznie.

10.01.2004
20:31
smile
[26]

pre13 [ Generaďż˝ ]

całkowity offtopic

dzej.dzej --> uczył Cię Jakubek??

10.01.2004
20:33
smile
[27]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

LooZ^ -> 120k "na czysto" czy wpływy, z których trzeba opłacić wszystko - ludzi, pomieszczenia, prąd, sprzęt, łącza itd...?

10.01.2004
20:33
smile
[28]

maVes [ Konsul ]

Ja sięchyba zmienie na tlena bo GG mi nie chodzi a jak ma być jeszcze płatne to...

10.01.2004
20:36
[29]

Anan Kofan [ Pretorianin ]

a.i.n... --->

sredni odsetek w przypadku takich dzialan nie wynosci 25% a jedynie 1-3%

10.01.2004
20:36
[30]

Ficket [ BMX ]

Jakby GG stało się płatne to prawie nikt by go więcej nie włączył...
PS: Ja się tam cieszę, że GG nie działa,przynajmnijej żaden dzieciak nie będzie wysyłał łańcuszków... Ludzie wy wierzycie w nie?!

10.01.2004
20:37
[31]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

pre13: nope :P

10.01.2004
20:37
[32]

LooZ^ [ be free like a bird ]

a.i.n... : Jedynym pracownikiem jest Lukasz Foltyn. Reszta idzie na serwery itp. No, oczywiscie jeszcze "dzialka" dla wybitnego programisty LF.

10.01.2004
20:37
[33]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Anan Kofan:
Z tym 25% to po prostu strzelam, może opłaca im się nawet 10%, ale nie wiem ile to będzie. Czy w ogóle będzie płatne.
Za to powiedz mi skąd Ty masz te 1-3%?

10.01.2004
20:40
smile
[34]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

LooZ^ -> Legend'a dostałeś widzę :P

Ale back on topic:
Możemy sobie tak gdybać, bo to pewnie tylko plota. Tłusta, odkarmiona strachem tysięcy nastolatków, ale tylko plotka :)

10.01.2004
20:42
[35]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

a.i.n. ---> oby oby :) nic bym nie mial przeciwko :) moze i gg wg niektorych nie jest najlepszym komunikatorem, ale z cala pewnoscia tym najpopularniejszym. szkoda by bylo z niego rezygnowac :P

10.01.2004
20:49
smile
[36]

Tomashh [ Pretorianin ]

Ejjj no :/ to fcale nie jest smieshne :] jak zrobia pltne GyGy to upadnie :| to pewne..... ale w sumie mogli by sobie dac spokuj wrrr.! Pozdr.
Zobaczymy cio bedzie....

10.01.2004
20:53
[37]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Niech będzie sobie płatne. Jest ICQ, Tlen, WP Kontakt i cała reszta.

10.01.2004
20:55
smile
[38]

wysiu [ ]

Prosze Boze, niech GG zrobia platne, ludzie wreszcie zaczna uzywac DZIALAJACYCH komunikatorow, i skoncza sie watki o padajacym GG........

10.01.2004
20:55
[39]

Immothep [ Errare humanum est. ]

o mi juz działa.... serio :)))

10.01.2004
20:56
[40]

SirGoldi [ Gladiator ]

Przez ten brak gg czuje sie odciety od swiata :/

10.01.2004
20:56
smile
[41]

SirGoldi [ Gladiator ]

DZIALA :D

10.01.2004
20:57
[42]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

GG już działa! Alleluja ziomy!:)

BTW. Dzisiejsza awaria skłoniła mnie do przesiadki... jaki jest najlepszy komunikator obsługujący bazę userów GG?

10.01.2004
20:57
[43]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Mi też działa ;) YEAH !!! :) Ciekawe czy będzie płatne. Może to tylko plotki ?
PS. Skasowali wątek o tym że padło GG :D

10.01.2004
20:57
smile
[44]

Big Money [ Senator ]

Działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.01.2004
20:58
[45]

wysiu [ ]

Fantazyoosh --> Imho Tlen.

10.01.2004
20:59
[46]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

dziala :D

10.01.2004
21:01
[47]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

wysiu --> thx... ale to znaczy, że jestem rownież widoczny dla userów GG i mogą ze mną rozpoczynać rozmowe?

10.01.2004
21:02
smile
[48]

wysiu [ ]

Fantazyoosh --> Ci z GG nawet nie wiedza, ze uzywasz czegos innego....:)

10.01.2004
21:07
[49]

xXxKrzychuxXx [ Pretorianin ]

Działa Działa!!

Przyjemnie, tak na wieczorek. Niedługo się okaże czy gg jest już stabilne....

10.01.2004
21:07
[50]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

wysiu ---> Ooo... to nice:) Ostatnie pytanie: jeśli nie wiedzą, ze używam czegoś innego, to pod jakim numerem GG będą mnie widzieć? Tlen ma chyba system literkowych loginów a nie numerów... A może da się pod Tlenem używać numerka z GG?:)

10.01.2004
21:07
[51]

Big Money [ Senator ]

Fantazyoosh << dodajesz w tlenie swoje konto z gg, i widza cie normalnie pod gadulcowym numerkiem :)

10.01.2004
21:09
[52]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Fantazyoosh > W tlenie możesz używać i Tlenu i GG naraz. Tyle, że tu i tu masz inny status :P

10.01.2004
21:10
[53]

wysiu [ ]

Fantazyoosh --> Zeby dzialalo polaczenie z GG, wchodzisz w Ustawienia Programu, klikasz na Gadu-Gadu, i wpisujesz co trzeba, czyli stary numer GG, haslo itp. Poradzisz sobie:) Na taskbarze beda wtedy dwie ikonki - jedna odpowiadajaca za Tlen, druga za GG - jak ta druga bedzie szara, to znaczy, ze GG znowu padło...:)

10.01.2004
21:10
[54]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

hmmmm..... no i qpa :P albo sobie jaja no boczku robia, albo nie wiem :P

10.01.2004
21:11
[55]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

wysiu - ale GDYBY GG miało być płatne, to przecież klient GG nie będzie miał znaczenia :)

10.01.2004
21:26
[56]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

wysiu, Big Money, M-Hunter --> Thanks guys... Tlenowi przybył kolejny szczęśliwy user... tzn. szczęśliwy to on będzie dopiero jak GG znowu padnie;)

10.01.2004
21:28
smile
[57]

-=Dedal=- [ Pretorianin ]

Mnie tez doszły tego słuchy ale cosik wam powim.
Ten Kawał wymyślił mój kumpel i nieźle mu sie to udalo......nie ??

10.01.2004
21:29
[58]

Anarki [ Demon zła ]

gg platne co sie porobilo ;/

10.01.2004
21:33
[59]

M-Hunter [ The Jester Race ]

Fantazyoosh > Jak gg mi pada to razem z nim i GG w tlenie, no ale jest też tlen :-)

10.01.2004
21:34
smile
[60]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

GG nie było nie jest i wątpie że będzie w przyszłości płatne ;p to że ktoś sie nabiera na frajerskie łańcuszki to jego sprawa :pppp

10.01.2004
21:47
[61]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

M-Hunter --> No własnie tu jest problem, bo jak padnie GG to na Tlenie będę mogł pogadać z jedną osobą tylko chyba:)

10.01.2004
21:50
[62]

-=Dedal=- [ Pretorianin ]

LUDZIE SŁYSZYCIE MNIE !!!!!!???????

10.01.2004
21:51
smile
[63]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

-=Dedal=- ----> wiesz co bym teraz zrobił będąc moderatorem ???

Apropo tematu: przecież wiadomo, że to blef, dorbze wiedzą, że wszyscy uciekli by na tlena...

10.01.2004
21:53
[64]

BukE [ Majster ]

Swoją drogą byłbym za tym żeby GG było płatne [rozsądna cena]. Wiąze się to z nowymi serwerami, brakami takich jaj jak dziś z połaczeniem itp..

10.01.2004
22:00
smile
[65]

misiex131 [ Legionista ]

GG nie moze byc platne nie moga mi tego zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! j

10.01.2004
22:10
[66]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Jak będzie płatne to dam sobie z nim spokój, zresztą chyba jak ok. 90 % innych użytkowników gg. Ściągne sobie najwyżej jakiś inny komunikator. A właśnie, zna ktoś jakąś stronke, z której można ściągnąć ICQ???

10.01.2004
22:12
smile
[67]

SirGoldi [ Gladiator ]

Haha czemu KTOS usunal watek Com.pl.ementa Komunikatory Watek Oficjalny? :D Jednak mnie ktos posłuchal:D

10.01.2004
22:19
smile
[68]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

SirGoldi --> akurat jak odpowiadalem Ci wtedy, ze moze taki watek moglby sie przydac (nowy przychodzi zaklada ze padlo gg ktos zyczliwy ze starszyzny GOLa podaje mu link do JEDNEJ strony a watek ginie bo nikt sie nie dopisuje do niego ;] -- wiem wiem UTOPIA ;) )

10.01.2004
22:21
[69]

M-Hunter [ The Jester Race ]

No i poleciał kolejny wątek... Soul chyba się wnerwił :/

10.01.2004
22:59
smile
[70]

slowik [ Legend ]

ja dostalem taka wiadomosc .. :)

Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 10-11 stycznia 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (12.01) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci:"twoj_numer_GG" na numer 7955 za 9,88 + VAT
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo
producent GG uznał, że większość użytkownik&oacute;w zaprzestaje korzystania z
GG na korzyść innych komunikator&oacute;w. W tej chwili są przeprowadzane
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 os&oacute;b (im więcej tym
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART (nie ma odsylania

10.01.2004
23:03
smile
[71]

Chacal [ ? ]

troche mi głupio ze wyciągam ten watek na wierzch bo nie zasługuje on na to ale wkurzyłem sie jak mi znajomi zaczeli panikowac i wywalac gg z komputerów....

Program Gadu-Gadu jest rozpowszechniany na zasadach freeware. Można go używać i rozpowszechniać w niezmienionej postaci wykonywalnej bez ograniczeń i bez żadnych opłat.

pobrano z

10.01.2004
23:06
smile
[72]

Raynor [ Big Man ]

Slowik ===> Bullshit! ;]

10.01.2004
23:07
smile
[73]

Sir klesk [ Sazillon ]

Pytanie z innej beczki :)

dzej.dzje grasz w cs'a 1.6 na centrum internetowym i masz 14lat? :) bo bardzo czesto spotykalem tam kolesia o nicku Dzej, myslalem, ze moze to ty? :D

10.01.2004
23:12
smile
[74]

slowik [ Legend ]

Raynor===>masz raczej racje :) bo gdyby tak bylo wywalilo by mi okno :) z komunikatem jak to zwykle bywa ...

10.01.2004
23:13
[75]

The LasT Child [ GoorkA ]


Sir klesk --> nie nei on ma 18 lat i nalogowo gra w Starrafta, a jak pozyczylem mu CS'a to nawet go nie tknal...

10.01.2004
23:22
[76]

Krzemol [ Pretorianin ]

Wylajtujcie z tymi watkami :/ Proste... gg robi sie platne = nie ma gg ;] A poza tym po gg juz laza wiadomosci, ze jest nowy komunikator "Hel" (ahahaha)... dziwne... po gg chodza takie wiadomosci, ze bedzie platne a na stronie gg NIC takiego NIE MA... nie wydaje sie to wam podejrzane ?;/ do tego jakiegos hela wciskaja jeszcze... ponac Kazza tez miala byc platna... ale sprawa wydaje sie logiczna... to stwaza dobra sytuacje dla innym NIEZNANUCH komunikatorow typu ten smierdzacy "Hel" ;/ GG nie dzialalo a ludziska, ktorzy robili Hela puscili fame, ze bedzie trzeba placic za gg i trzeba ssac Hela... chca zarobic na reklamach itp...


Prosze o natychmiastowe WYLAJTOWANIE z tymi watkami pisssssss..........

10.01.2004
23:23
smile
[77]

Globus [ Generaďż˝ ]

Kowal (23:13)
Przepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w dniach 10-11 stycznia 2004, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu taryfikacji. Od poniedzialku (12.01) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci:"twoj_numer_GG" na numer 7955 za 9,88 + VAT
Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem
się z serwerem musi zainwestować w nowe łącza i serwery. Dodatkowo
producent GG uznał, że większość użytkownik&oacute;w zaprzestaje korzystania z
GG na korzyść innych komunikator&oacute;w. W tej chwili są przeprowadzane
badania i wykonywane są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez
Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10 os&oacute;b (im więcej tym
lepiej) Dostaniesz darmowe GG
TO NIE JEST ŻART (nie ma odsylania)


pierdoly - to dostalem przed chwila

zenujace...

10.01.2004
23:31
[78]

Krzemol [ Pretorianin ]

Globus --------> dokladnie... za darmo jak do 10 osob wyslesz... ahahahah, no nie, to mnie rozjebalo :D

Dobra, panowie, bo teraz juz zaczynamy statsowac (czy jak to sie pisze) a poza tym zasmiecamy forum jak te pojeby od lancuszkow i glupich fam na gg, takze, nie wpisujecie sie juz, bo to nie ma sensu... tylko zamieszanie sie robi i kazdy wpisuje to samo po 10 razy.................

11.01.2004
14:03
smile
[79]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

To po co rozpowszechniają gg za dramo!!!!!! Przecież to jest żart w regulaminie jest napisane że gg jest bezpłatnym programen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

11.01.2004
14:16
[80]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Za gg3d.com:

Pady serwerów Gadu-Gadu
Autor: gosciu

W dniu 10 stycznia miejsce miała jedna z największych przerw w działaniu serwerów GG. Spowodowana ona była instalacją nowej wersji systemu operacyjnego, co okazało się "kompletną klapą", a powrót do poprzedniego zabrał kolejne cenne godziny.

Nie będziemy tutaj rozważać nad tym, że w takich sytuacjach należy zabezpieczyć poprzednią wersję systemu, a jedynie chcieliśmy poinformować o tym, że z siecią Gadu-Gadu, która wg plotek miała stać się płatna właściwie nie dzieje się nic nadzwyczajnego

11.01.2004
14:37
smile
[81]

savro2002 [ Konsul ]

Do wszystkich uzytkownikow GG !

W dniach 10-11 stycznia byly przeprowadzane prace,
ktore mialy na celu usprawnienie dzialanie systemu
taryfikacji, ktore bedzie obowiazywalo od dnia 31.01 br.
Wszyscy uzytkownicy zostana o tym ostatecznie poinformowani
na tydzien przed ostatecznym wdrozeniem systemu.
Cena SMS'a nie jest jeszcze do konca okreslona.
ceny, o ktorych mozna sie teraz dowiedziec, sa nie prawdziwe.
W krotce na naszej stronie zostana zamieszczone banery
informacyjne. Zmiany podyktowane sa duzymi potrzebami firmy,
ktore prowadza do maksymalnego usprawnienia dzialania serwerow.



Prosimy o wyrozumialosc,

sms-express.com Sp. z o.o.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.