
TAILEREKK [ Senator ]
hm.. pewna rzecz.... ale jaka nazwa ??
hm..
od pewnego czasu szukam pewnej rzeczy
chodzi o taki jakby pojemnik do segregowania pieniążków ...
takie coś jak jest w sklepach
w rynienkach się układa pieniążki
może wie ktoś jak to się nazywa ?
i gdzie można takie coś kupić ??

Globus [ Generaďż˝ ]
moze ukrasc ze sklepu
TAILEREKK [ Senator ]
wygląda mniejwięcej tak --------------------------------->
Cast Away [ Konsul ]
Idż na bazar i kup u ruskich. Satysfakcja gwarantowana.

TAILEREKK [ Senator ]
Globus--> zaczepisty pomysł można by zakosić i postać z godzinke przed sklepem
Cast Away--> hm... co tak polecasz ruskich... co źle ci bo może ciebie przemycili z Kuby ?
wysiu [ ]
Tailerekk --> Wyglada na to, ze tam rzeczywiscie najszybciej bedzie to dostac... Chyba nigdzie indziej takich gadgetow nie widzialem...
yazz_aka_maish [ Legend ]
Zapytaj tych ze sklepu skąd mają i idąc tym tropem nabędziesz pożądany przez ciebie pojemnik :]]]
Anarki [ Demon zła ]
hmm..o ile to zrozumialem tot y chyba jes kasa ??
M-Hunter [ The Jester Race ]
TAILEREKK > Cast ma rację :P U ruskich na pewno będzie. Są też takie kieszonkowe prostokąciki, dostępne w różnych miejcach, szczególnie w kioskach.

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Anarki ----> OMG...
Proponuje poprostu popytać się w sklepach. Sam bym sobie takie cos sprawił :)

TAILEREKK [ Senator ]
yazz --> hm... dobry pomysł... tylko troche pewno będzie to lipnie wyglądało :) jak właściciel nie bedzie wiedział skąd to ma :D hihihi :)
M-Hunter --> wiem o które chodzi... ale to jest lipne :( nie spełnia swojego zadania...
Macu ---> no to jak znajde gdzie da sie to kupić to dam ci znać...

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
u nas na ryneczku az sie bija zeby to sprzedac:)) (Legnica dla pewnosci)

BukE [ Majster ]
Fajny sprzęt, postawiłbym sobie dla żartu na biurku z jedną groszówką..

TAILEREKK [ Senator ]
hm..
ale te kwadraciki na kase ??
czy te rynienki ?? :)
Verminus [ Prefekt ]
TAILEREKK -->
Moge sie zapytac na co Ci to :)
A kupisz to raczej tylko w sklepach z wyposazeniem dla sklepow. Cos takiego jak Office Depot.

TAILEREKK [ Senator ]
owszem
potrzebne mi gdyż zbliżam się do wieku 18 lat
i chcę założyć swoją firme
właśnie szukam już w necie czegoś takiego
"pijemnik na bilon"
może coś znajde :)

Klaczki [ Troublemaker ]
Kasa fiskalna
Anarki [ Demon zła ]
Macu -----> co to znaczy "Omg" ?

TAILEREKK [ Senator ]
ee
kasy fiskalne z szufladami są za drogie :(

Reborn [ Konsul ]
Widzialem takie coś w makro w pawilonie z rzeczemi dla firmy i biura :D były terz sejfy i inne rzeczy typu wywieszki ceny

vult-q3 [ Konsul ]
Anarki - omg=oh my god :P
eeve [ Patrycjószka ]
w porzadnym duzym sklepie z artykulami papierniczymi i biurowymi

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Ta rzecz nazywa sie MSB .
MANUALNY SEGREGATOR BILONU

Adamss [ -betting addiction- ]
Anarki --> OMFG...
Lupus --> A nie MINI SSACZ BANKOWY ? :D :P
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Adamss ====> MINI SSACZE BANKOWE zasilane są prądem i sterowane są na podczerwień . Ponadto posiadają nagrywarkę . :)