GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

hm.. pewna rzecz.... ale jaka nazwa ??

10.01.2004
19:20
smile
[1]

TAILEREKK [ Senator ]

hm.. pewna rzecz.... ale jaka nazwa ??

hm..
od pewnego czasu szukam pewnej rzeczy
chodzi o taki jakby pojemnik do segregowania pieniążków ...
takie coś jak jest w sklepach
w rynienkach się układa pieniążki
może wie ktoś jak to się nazywa ?
i gdzie można takie coś kupić ??

10.01.2004
19:21
smile
[2]

Globus [ Generaďż˝ ]

moze ukrasc ze sklepu

10.01.2004
19:21
[3]

TAILEREKK [ Senator ]

wygląda mniejwięcej tak --------------------------------->

10.01.2004
19:25
[4]

Cast Away [ Konsul ]


Idż na bazar i kup u ruskich. Satysfakcja gwarantowana.

10.01.2004
21:17
smile
[5]

TAILEREKK [ Senator ]

Globus--> zaczepisty pomysł można by zakosić i postać z godzinke przed sklepem
Cast Away--> hm... co tak polecasz ruskich... co źle ci bo może ciebie przemycili z Kuby ?

10.01.2004
21:20
[6]

wysiu [ ]

Tailerekk --> Wyglada na to, ze tam rzeczywiscie najszybciej bedzie to dostac... Chyba nigdzie indziej takich gadgetow nie widzialem...

10.01.2004
21:21
[7]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Zapytaj tych ze sklepu skąd mają i idąc tym tropem nabędziesz pożądany przez ciebie pojemnik :]]]

10.01.2004
21:21
[8]

Anarki [ Demon zła ]

hmm..o ile to zrozumialem tot y chyba jes kasa ??

10.01.2004
21:21
[9]

M-Hunter [ The Jester Race ]


TAILEREKK > Cast ma rację :P U ruskich na pewno będzie. Są też takie kieszonkowe prostokąciki, dostępne w różnych miejcach, szczególnie w kioskach.

10.01.2004
21:23
smile
[10]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Anarki ----> OMG...
Proponuje poprostu popytać się w sklepach. Sam bym sobie takie cos sprawił :)

10.01.2004
22:07
smile
[11]

TAILEREKK [ Senator ]

yazz --> hm... dobry pomysł... tylko troche pewno będzie to lipnie wyglądało :) jak właściciel nie bedzie wiedział skąd to ma :D hihihi :)
M-Hunter --> wiem o które chodzi... ale to jest lipne :( nie spełnia swojego zadania...
Macu ---> no to jak znajde gdzie da sie to kupić to dam ci znać...

10.01.2004
22:27
smile
[12]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

u nas na ryneczku az sie bija zeby to sprzedac:)) (Legnica dla pewnosci)

10.01.2004
22:33
smile
[13]

BukE [ Majster ]

Fajny sprzęt, postawiłbym sobie dla żartu na biurku z jedną groszówką..

10.01.2004
22:34
smile
[14]

TAILEREKK [ Senator ]

hm..
ale te kwadraciki na kase ??
czy te rynienki ?? :)

10.01.2004
22:43
[15]

Verminus [ Prefekt ]

TAILEREKK -->
Moge sie zapytac na co Ci to :)

A kupisz to raczej tylko w sklepach z wyposazeniem dla sklepow. Cos takiego jak Office Depot.

10.01.2004
22:53
smile
[16]

TAILEREKK [ Senator ]

owszem
potrzebne mi gdyż zbliżam się do wieku 18 lat
i chcę założyć swoją firme
właśnie szukam już w necie czegoś takiego
"pijemnik na bilon"
może coś znajde :)

10.01.2004
23:00
smile
[17]

Klaczki [ Troublemaker ]

Kasa fiskalna

10.01.2004
23:07
[18]

Anarki [ Demon zła ]

Macu -----> co to znaczy "Omg" ?

11.01.2004
09:26
smile
[19]

TAILEREKK [ Senator ]

ee
kasy fiskalne z szufladami są za drogie :(

11.01.2004
10:02
smile
[20]

Reborn [ Konsul ]

Widzialem takie coś w makro w pawilonie z rzeczemi dla firmy i biura :D były terz sejfy i inne rzeczy typu wywieszki ceny

11.01.2004
11:07
smile
[21]

vult-q3 [ Konsul ]

Anarki - omg=oh my god :P

11.01.2004
11:44
[22]

eeve [ Patrycjószka ]

w porzadnym duzym sklepie z artykulami papierniczymi i biurowymi

11.01.2004
11:47
smile
[23]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Ta rzecz nazywa sie MSB .


MANUALNY SEGREGATOR BILONU

11.01.2004
11:55
smile
[24]

Adamss [ -betting addiction- ]

Anarki --> OMFG...

Lupus --> A nie MINI SSACZ BANKOWY ? :D :P

11.01.2004
16:05
[25]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Adamss ====> MINI SSACZE BANKOWE zasilane są prądem i sterowane są na podczerwień . Ponadto posiadają nagrywarkę . :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.