GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

serial setlers 3

10.01.2004
18:38
smile
[1]

e=mc@ [ Pretorianin ]

serial setlers 3

daj cie mi serial do settlers 3 aby mozna bylo grac przez multiplayera z laski swojej

10.01.2004
18:53
smile
[2]

pisz [ nihilista ]

nie będziesz z mojej laski grał...:>
a seriale lecą na polshicie...włącz sobie jakiś

10.01.2004
21:10
smile
[3]

e=mc@ [ Pretorianin ]

a co to jest polshi i skad sie to bierze?

10.01.2004
21:14
[4]

Soulcatcher [ Prefekt ]

proszę bardzo :

123F-UCKY-OUZL-ODZI-EJU2

11.01.2004
02:06
smile
[5]

Gordek [ Generaďż˝ ]

Soulcatcher --> ale ten co podałeś, to jest zwykły i nie działa w sieci. Do multiplayera uzyj

123F-UCKY-OUPI-RACI-E045
albo
N13K-R4DN-1JP1-R4C1-3OK?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.