
e=mc@ [ Pretorianin ]
serial setlers 3
daj cie mi serial do settlers 3 aby mozna bylo grac przez multiplayera z laski swojej

pisz [ nihilista ]
nie będziesz z mojej laski grał...:>
a seriale lecą na polshicie...włącz sobie jakiś

e=mc@ [ Pretorianin ]
a co to jest polshi i skad sie to bierze?
Soulcatcher [ Prefekt ]
proszę bardzo :
123F-UCKY-OUZL-ODZI-EJU2

Gordek [ Generaďż˝ ]
Soulcatcher --> ale ten co podałeś, to jest zwykły i nie działa w sieci. Do multiplayera uzyj
123F-UCKY-OUPI-RACI-E045
albo
N13K-R4DN-1JP1-R4C1-3OK?