GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione wsieci-GOOOOOL !

10.01.2004
18:20
smile
[1]

technior [ Konsul ]

Znalezione wsieci-GOOOOOL !

Potrenujcie przed mistrzostwami Europy !

10.01.2004
18:23
smile
[2]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Całkiem całkiem tylko szkoda, że nie mogę trafić w piłkę :)

10.01.2004
18:25
[3]

technior [ Konsul ]

Trening czyni mistrza !:-)

10.01.2004
18:26
smile
[4]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Już ją wyczułem, całkiem fajne :)

10.01.2004
18:27
[5]

Kruk [ In Flames ]

Wypas.
Tylko też nie mogę trafić w piłkę :P

10.01.2004
18:28
smile
[6]

Kruk [ In Flames ]

ooo... trafiłem na 50 piłkek 1 strzał... nieźle!

10.01.2004
18:29
smile
[7]

..KmP.. [ Designed by AI ]

świetne, ale może trochę wnerwić :)

10.01.2004
18:29
smile
[8]

Qba19 [ Junior WRC ]

Lol... wypasione... tylko ciężko trafić ;)

10.01.2004
18:30
[9]

The LasT Child [ GoorkA ]

slabe, ale jeszcze [pogram jak anrazie po 2 razach rekord 1100

10.01.2004
18:32
[10]

hugo [ v4 ]

a znacie to:

https://www.robertobaggio.com/games/index.html

(wchodzcie jako guest)

10.01.2004
18:32
[11]

The LasT Child [ GoorkA ]

no 4 gole 11250 :D
chyba mi sie spodobalo :D

10.01.2004
18:32
[12]

mysiek [ @#mysieks@# ]

jeden gol na 15 pilek ?? umie ktos w to grac ?

10.01.2004
18:33
smile
[13]

Big Money [ Senator ]

Eee no niezłe, tylko trudne, bo zwykle piłka leci tam gdzie sie nie chce :)

10.01.2004
18:35
[14]

SULIK [ olewam zasady ]

5450 punktow :>

10.01.2004
18:37
[15]

mysiek [ @#mysieks@# ]

jak strzelilem gola to mailem rekord jednymmn strzalem 5100 a teraz nie moge strzelic i na trzy trafione pilki mialem tlyko 150

10.01.2004
18:38
[16]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Fajne tylko ciężko trafić w piłke.

10.01.2004
18:39
[17]

Kruk [ In Flames ]

fcionga!

10.01.2004
18:39
smile
[18]

Bdx [ Senator ]

buahahaha - nie polecam grac po piwie :) mozna po pierwsze primo sie zlac ze smiechu albo po drugie primo wq*wic
:)) kto co woli


jak trafic w ta pilke??/ spacje juz mam rozwalona ;)

10.01.2004
18:40
[19]

SULIK [ olewam zasady ]

->

10.01.2004
18:42
smile
[20]

The LasT Child [ GoorkA ]

podoba mi sie :D 7 goli i 24200 punktow :D

10.01.2004
18:42
smile
[21]

sMOOker [ Konsul ]

swietna giera, 3300 pkt kto da wiecej ?? :D

10.01.2004
18:43
[22]

sMOOker [ Konsul ]

no coz zdeczka sie spoznilem :D

10.01.2004
19:15
smile
[23]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Mój rekord 13300

10.01.2004
19:18
[24]

sMOOker [ Konsul ]

no moj 13800 :/ cel --> dogonic TLC :D

10.01.2004
19:23
[25]

mAcKa [ Centurion ]

Ta gra to łatwa nie jest

10.01.2004
19:25
[26]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ale mam zyza, w ogóle trafić nie mogę:P

10.01.2004
19:34
[27]

sMOOker [ Konsul ]

w koncu, pokonalem go :D 24750 :)))

10.01.2004
19:38
smile
[28]

milys [ spamer ]

eeee... ja dostalem jakiegos lewego trzecioligowego pilkarza... zawsze strzela nad bramka :(

10.01.2004
19:42
[29]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

:] spoxik, tylko sie nameczyc trzeba :P

10.01.2004
19:42
smile
[30]

Marszall [ Centurion ]

Kurcze, jak widze czestotliwosc mojego trafiania w pilke to dochodze do wniosku ze ten pilkarz powinien miec biala koszulke i czerwone spodnie...

10.01.2004
19:45
smile
[31]

sMOOker [ Konsul ]

Marszall --> Kurcze, jak widze czestotliwosc mojego trafiania w pilke to dochodze do wniosku ze ten pilkarz powinien miec biala koszulke i czerwone spodnie...


rotfl :D :) 8)

10.01.2004
19:59
[32]

Anarki [ Demon zła ]

heh dajne ;)

10.01.2004
19:59
[33]

Anarki [ Demon zła ]

heh dajne ;)

10.01.2004
20:05
smile
[34]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

Fajne, choć nudne na dłuższą metę

10.01.2004
20:06
smile
[35]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

marszall: :D hehe
od 15 minut w to gram :P

10.01.2004
20:10
smile
[36]

wbT555 [ Legionista ]

Hehe spox gierka :D
No jak na pierwszy raz nie ejst zle 17950 :)

10.01.2004
20:14
[37]

The LasT Child [ GoorkA ]

sMOOker --> no nie ide walczyc!

10.01.2004
20:18
[38]

The LasT Child [ GoorkA ]

CHOLERA!!!

50 punktow mniej niz SMOOker i ostatni strzal w poprzeczke!
walczymy dalej!

10.01.2004
20:24
[39]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

21300 :D

10.01.2004
20:29
smile
[40]

Alvarez [ missing link ]

beznadziejne

trzeba chyba extremalnie sie nudzic, zeby tracic na to czas...

10.01.2004
20:32
[41]

sMOOker [ Konsul ]

TLC --> a co powiesz na to :)

10.01.2004
20:32
[42]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

a jak dla mnie spoxik :) tak sie wczulem ze balans cialem jush odstawiam :D The Last Child lap screena zeby nie bylo :P

10.01.2004
20:33
[43]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

kurde :P

10.01.2004
20:46
[44]

The LasT Child [ GoorkA ]

Dzej --> skad wiedziales ze bym sie plul o screena cheaterze? cycu? gosu? :PP


no nie ja wymiekam, zlapalem jzu w ktorym moemncie trzeba duzyc jesli chodzi o linie horyzotalna ale narazie ide cos zjesc

10.01.2004
20:48
[45]

dzej.dzej [ Pretorianin ]

TLC ----> cmok :D, smacznego :P. ej jak zainstalujesz stara jak jutro/pojutrze oddam musimy pograc :]

10.01.2004
20:55
[46]

Aemilius [ Centurion ]

Hehe, to ja sie tez pochwale :)

10.01.2004
22:03
[47]

megaabol [ Generaďż˝ ]

A MI SIE NIECHCE OTOWRZYĆ

10.01.2004
22:09
[48]

Szaluś [ Konsul ]

beznadziejne...

10.01.2004
22:19
[49]

gietas [ Pretorianin ]

Chyba nigdy nie strzele.Ale zycze innym powodzenia.

10.01.2004
22:32
[50]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

14550 - ale nie starałem sie zbytnio .

Nie ma co suwac go na boki tylko czekać na dojście piłki . Trzeba kopać jak piłka go juz mija .


Niezłe chociaż proste

10.01.2004
22:44
[51]

Emsi [ Generaďż˝ ]

ha na 100 opiłek strzeliłem nawet jednego gola

10.01.2004
23:04
smile
[52]

childlike [ Konsul ]

spoko

moj rekord po 2 razach 5300

<---------------

10.01.2004
23:10
[53]

xXxKrzychuxXx [ Pretorianin ]

Najzabawniej na początku:
Tak sobie myślałem czy mój zawodnik nie trafi...czy też może nie trafi...........
Teraz już trochę lepiej

10.01.2004
23:27
smile
[54]

mysiek [ @#mysieks@# ]

JEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19850 jestem miszczem ;p

10.01.2004
23:37
smile
[55]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Calkiem fajne, pozniej podam best score, bo zaraz 2 połowa meczu :P (r. sociedat - r. madryt) :)

10.01.2004
23:41
smile
[56]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Tak byw to fajne tło z fify :)

11.01.2004
00:01
smile
[57]

bone_man [ Powered by ATI ]

Calkiem fajne :)

11.01.2004
00:02
smile
[58]

Sudzione [ The Legacy ]

=>

11.01.2004
00:11
[59]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Nareszcie !!!

24 400

11.01.2004
00:13
smile
[60]

Sudzione [ The Legacy ]

poprawka =>

11.01.2004
00:25
[61]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Więcej nie dam rady . Już mnie paluchy bolą .

34 400

11.01.2004
00:35
smile
[62]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Aemilius ====> Jesteś debeściak .

11.01.2004
10:45
smile
[63]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Co jest ? Duch w narodzie ginie ?

Nikt nie chce pobijać rekordów .?

11.01.2004
11:02
smile
[64]

eJay [ Gladiator ]

Ja chyba nigdy nie trafie w ta pilke:) W real life mi lepiej idzie:)

11.01.2004
11:14
[65]

mysiek [ @#mysieks@# ]

trafioncyh w pilke mam juz gdzies 12 na 15 ale goli mniej ;p rekord mialem okolo 18 tys pointow

11.01.2004
11:28
smile
[66]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

niom
ja po 3 probach mialem 665

11.01.2004
11:29
smile
[67]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

lol nie napisalem 0
mialem 6650

11.01.2004
11:47
smile
[68]

Toldi_GOL [ Konsul ]

To mozna trafic w ta pilke, nie mowiac juz o bramce? :)

11.01.2004
12:03
smile
[69]

Hitmanio [ KG 21 ]

Dobra, dam wam radę :)

Jak piłka wejdzie w piłkarza (dokładnie w d****) to nacisnijcie spacje, i piłka polecia na 95 % :D

11.01.2004
12:05
smile
[70]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Hmm to chyba faktycznie dziala :)

11.01.2004
12:05
[71]

Hitmanio [ KG 21 ]

Aha i mam 35 tyś pkt :D

11.01.2004
14:50
[72]

Cast Away [ Konsul ]

Czy u Was tez nie działa tabela wyników???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.