
technior [ Konsul ]
Znalezione wsieci-GOOOOOL !
Potrenujcie przed mistrzostwami Europy !

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Całkiem całkiem tylko szkoda, że nie mogę trafić w piłkę :)
technior [ Konsul ]
Trening czyni mistrza !:-)

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Już ją wyczułem, całkiem fajne :)
Kruk [ In Flames ]
Wypas.
Tylko też nie mogę trafić w piłkę :P

Kruk [ In Flames ]
ooo... trafiłem na 50 piłkek 1 strzał... nieźle!

..KmP.. [ Designed by AI ]
świetne, ale może trochę wnerwić :)

Qba19 [ Junior WRC ]
Lol... wypasione... tylko ciężko trafić ;)
The LasT Child [ GoorkA ]
slabe, ale jeszcze [pogram jak anrazie po 2 razach rekord 1100
hugo [ v4 ]
a znacie to:
https://www.robertobaggio.com/games/index.html
(wchodzcie jako guest)
The LasT Child [ GoorkA ]
no 4 gole 11250 :D
chyba mi sie spodobalo :D
mysiek [ @#mysieks@# ]
jeden gol na 15 pilek ?? umie ktos w to grac ?

Big Money [ Senator ]
Eee no niezłe, tylko trudne, bo zwykle piłka leci tam gdzie sie nie chce :)
SULIK [ olewam zasady ]
5450 punktow :>
mysiek [ @#mysieks@# ]
jak strzelilem gola to mailem rekord jednymmn strzalem 5100 a teraz nie moge strzelic i na trzy trafione pilki mialem tlyko 150
zooz [ TS Wisła Kraków ]
Fajne tylko ciężko trafić w piłke.
Kruk [ In Flames ]
fcionga!

Bdx [ Senator ]
buahahaha - nie polecam grac po piwie :) mozna po pierwsze primo sie zlac ze smiechu albo po drugie primo wq*wic
:)) kto co woli
jak trafic w ta pilke??/ spacje juz mam rozwalona ;)
SULIK [ olewam zasady ]
->

The LasT Child [ GoorkA ]
podoba mi sie :D 7 goli i 24200 punktow :D

sMOOker [ Konsul ]
swietna giera, 3300 pkt kto da wiecej ?? :D
sMOOker [ Konsul ]
no coz zdeczka sie spoznilem :D

zooz [ TS Wisła Kraków ]
Mój rekord 13300
sMOOker [ Konsul ]
no moj 13800 :/ cel --> dogonic TLC :D
mAcKa [ Centurion ]
Ta gra to łatwa nie jest
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ale mam zyza, w ogóle trafić nie mogę:P
sMOOker [ Konsul ]
w koncu, pokonalem go :D 24750 :)))

milys [ spamer ]
eeee... ja dostalem jakiegos lewego trzecioligowego pilkarza... zawsze strzela nad bramka :(
dzej.dzej [ Pretorianin ]
:] spoxik, tylko sie nameczyc trzeba :P

Marszall [ Centurion ]
Kurcze, jak widze czestotliwosc mojego trafiania w pilke to dochodze do wniosku ze ten pilkarz powinien miec biala koszulke i czerwone spodnie...

sMOOker [ Konsul ]
Marszall --> Kurcze, jak widze czestotliwosc mojego trafiania w pilke to dochodze do wniosku ze ten pilkarz powinien miec biala koszulke i czerwone spodnie...
rotfl :D :) 8)
Anarki [ Demon zła ]
heh dajne ;)
Anarki [ Demon zła ]
heh dajne ;)

Cuphay [ Mroczna Dusza ]
Fajne, choć nudne na dłuższą metę

dzej.dzej [ Pretorianin ]
marszall: :D hehe
od 15 minut w to gram :P

wbT555 [ Legionista ]
Hehe spox gierka :D
No jak na pierwszy raz nie ejst zle 17950 :)
The LasT Child [ GoorkA ]
sMOOker --> no nie ide walczyc!
The LasT Child [ GoorkA ]
CHOLERA!!!
50 punktow mniej niz SMOOker i ostatni strzal w poprzeczke!
walczymy dalej!
dzej.dzej [ Pretorianin ]
21300 :D

Alvarez [ missing link ]
beznadziejne
trzeba chyba extremalnie sie nudzic, zeby tracic na to czas...
sMOOker [ Konsul ]
TLC --> a co powiesz na to :)
dzej.dzej [ Pretorianin ]
a jak dla mnie spoxik :) tak sie wczulem ze balans cialem jush odstawiam :D The Last Child lap screena zeby nie bylo :P
dzej.dzej [ Pretorianin ]
kurde :P
The LasT Child [ GoorkA ]
Dzej --> skad wiedziales ze bym sie plul o screena cheaterze? cycu? gosu? :PP
no nie ja wymiekam, zlapalem jzu w ktorym moemncie trzeba duzyc jesli chodzi o linie horyzotalna ale narazie ide cos zjesc
dzej.dzej [ Pretorianin ]
TLC ----> cmok :D, smacznego :P. ej jak zainstalujesz stara jak jutro/pojutrze oddam musimy pograc :]
Aemilius [ Centurion ]
Hehe, to ja sie tez pochwale :)
megaabol [ Generaďż˝ ]
A MI SIE NIECHCE OTOWRZYĆ
Szaluś [ Konsul ]
beznadziejne...
gietas [ Pretorianin ]
Chyba nigdy nie strzele.Ale zycze innym powodzenia.
Lupus [ starszy general sztabowy ]
14550 - ale nie starałem sie zbytnio .
Nie ma co suwac go na boki tylko czekać na dojście piłki . Trzeba kopać jak piłka go juz mija .
Niezłe chociaż proste
Emsi [ Generaďż˝ ]
ha na 100 opiłek strzeliłem nawet jednego gola

childlike [ Konsul ]
spoko
moj rekord po 2 razach 5300
<---------------
xXxKrzychuxXx [ Pretorianin ]
Najzabawniej na początku:
Tak sobie myślałem czy mój zawodnik nie trafi...czy też może nie trafi...........
Teraz już trochę lepiej

mysiek [ @#mysieks@# ]
JEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19850 jestem miszczem ;p

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Calkiem fajne, pozniej podam best score, bo zaraz 2 połowa meczu :P (r. sociedat - r. madryt) :)

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Tak byw to fajne tło z fify :)

bone_man [ Powered by ATI ]
Calkiem fajne :)

Sudzione [ The Legacy ]
=>
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Nareszcie !!!
24 400

Sudzione [ The Legacy ]
poprawka =>
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Więcej nie dam rady . Już mnie paluchy bolą .
34 400

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Aemilius ====> Jesteś debeściak .

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Co jest ? Duch w narodzie ginie ?
Nikt nie chce pobijać rekordów .?

eJay [ Gladiator ]
Ja chyba nigdy nie trafie w ta pilke:) W real life mi lepiej idzie:)
mysiek [ @#mysieks@# ]
trafioncyh w pilke mam juz gdzies 12 na 15 ale goli mniej ;p rekord mialem okolo 18 tys pointow

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
niom
ja po 3 probach mialem 665

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
lol nie napisalem 0
mialem 6650

Toldi_GOL [ Konsul ]
To mozna trafic w ta pilke, nie mowiac juz o bramce? :)

Hitmanio [ KG 21 ]
Dobra, dam wam radę :)
Jak piłka wejdzie w piłkarza (dokładnie w d****) to nacisnijcie spacje, i piłka polecia na 95 % :D

Toldi_GOL [ Konsul ]
Hmm to chyba faktycznie dziala :)
Hitmanio [ KG 21 ]
Aha i mam 35 tyś pkt :D
Cast Away [ Konsul ]
Czy u Was tez nie działa tabela wyników???