
Tatuu [ Centurion ]
Pudzianowski i Dymek brawo :)
Oglądaliście TVN ? Brawo dla naszych siłaczy :)

Szaluś [ Konsul ]
taa...GIT

Sayet [ White Star Soldier ]
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dobre jak dymek juz miał 1.30 a pudzian przez jakies 10 sekun do dymka: przestan starczy...

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
pudzianowski normalnie niszczy :D
xKx [ CLINIC ]
Sayet ---> Przez jakie 10 sekund on mu to mówił od 2 minut :):):):):)

Sayet [ White Star Soldier ]
no wez jarek przestan, no starczy juz, no prosze......
Dabster [ Byle do przodu... ]
Taaaa fajnie... Ciekawi mnie tylko ile ton koksow (i jakich) zjedli ci panowie :)

Marszall [ Centurion ]
brawo... kurde ostatnio to normalnie Dymka widzialem w pizzeri... on nie potrzebuje koksow jak tyle zjada codziennie, to bylo tak z 3 razy tyle co ja jem... no i oczywiscie soczek marchewkowy
PS. ktos wie w jakim miescie mieszka Dymek?

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
Fajnie, ze podziwiacie cpunow