GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pudzianowski i Dymek brawo :)

10.01.2004
17:51
smile
[1]

Tatuu [ Centurion ]

Pudzianowski i Dymek brawo :)

Oglądaliście TVN ? Brawo dla naszych siłaczy :)

10.01.2004
17:51
smile
[2]

Szaluś [ Konsul ]

taa...GIT

10.01.2004
17:53
smile
[3]

Sayet [ White Star Soldier ]

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dobre jak dymek juz miał 1.30 a pudzian przez jakies 10 sekun do dymka: przestan starczy...

10.01.2004
18:37
smile
[4]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]

pudzianowski normalnie niszczy :D

10.01.2004
18:50
[5]

xKx [ CLINIC ]

Sayet ---> Przez jakie 10 sekund on mu to mówił od 2 minut :):):):):)

10.01.2004
18:53
smile
[6]

Sayet [ White Star Soldier ]

no wez jarek przestan, no starczy juz, no prosze......

10.01.2004
19:48
[7]

Dabster [ Byle do przodu... ]

Taaaa fajnie... Ciekawi mnie tylko ile ton koksow (i jakich) zjedli ci panowie :)

10.01.2004
19:53
smile
[8]

Marszall [ Centurion ]

brawo... kurde ostatnio to normalnie Dymka widzialem w pizzeri... on nie potrzebuje koksow jak tyle zjada codziennie, to bylo tak z 3 razy tyle co ja jem... no i oczywiscie soczek marchewkowy
PS. ktos wie w jakim miescie mieszka Dymek?

11.01.2004
01:40
smile
[9]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Fajnie, ze podziwiacie cpunow

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.