GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

cRPG w sieci. Zapodajcie jakieś

10.01.2004
17:46
smile
[1]

Szaluś [ Konsul ]

cRPG w sieci. Zapodajcie jakieś

Gram w Tinie, ale powoli mi się to nudzi. Lubie RPGi w sieci. Może znacie jakieś? Nie lubie gier typu RedDragon, wole typu Tibia

10.01.2004
17:48
[2]

Szaluś [ Konsul ]

sorx, nie Tinie tylko Tibie

10.01.2004
22:00
[3]

Szaluś [ Konsul ]

!!

10.01.2004
22:19
[4]

Mayd [ Chor��y ]

hellbrath. Muonline. planeshift....

10.01.2004
22:22
[5]

Szaluś [ Konsul ]

taa....tylko podaj stronki gdzie je moge sciagnac lub grac

11.01.2004
15:45
[6]

Siriam [ Pretorianin ]

MUonline : www.muonline.com :)

11.01.2004
16:08
smile
[7]

slowik [ Legend ]

PlaneShift : https://www.planeshift.it/

11.01.2004
16:08
smile
[8]

slowik [ Legend ]

dorzucilbym jeszcze do tego ragnaroka ale teraz jakos o serwer trudno gry ...:(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.