Yemet [ Pretorianin ]
Najlepszy telefon komórkowy
No własnie. Niedługo mojemu ojcu kończy sie umowa i bedzie kupował nowy telefon, który mi da. I teraz pytanie. Jaki telefon jest według was najlepszy?? Jaki telefon byście mi poradzile??

Krees [ Generaďż˝ ]
Yemet, czemu zakładasz dwa wątki o identycznej treści i podobnym temacie??
Krees [ Generaďż˝ ]
Tzn. tytule, oczywiście :).
Dayton [ Generaďż˝ ]
dka mnie nr.1 jest 9210i
Kencik [ Konsul ]
nokia 3650 :)
Dumper [ Pretorianin ]
Sony Ericsson P900
Cast Away [ Konsul ]
Ja mam Nokie 6510 i sprawuje sie bardzo dobrze, co prawda nie ma tych wszystkich różnych bajerów ale jednym słowem jest cool.
Yemet [ Pretorianin ]
Napisałem ze cos mi sie zepsulo i prosilem o usuniecie tamtego. a komorke mam obecnie nokie 6610, ale chodzi mi zeby nie byla jakas cegla ale miala mp3 lub robila zdjecia. mam w sieci idea i w takiej stary bedzie kupowal. myslalem nad siemensem mc60 co o niem myslicie??

Raynor [ Big Man ]
Yemet ===> ja mam mc60. Aparat ma do 'de' ale tak czy owak mi się podoba telefonik
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Siemens Sx1
SDSW [ Centurion ]
Sagem MyX-6 lub ta nowa Nokiia z aparatem i symbianem
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
najlepszy telefon obecnie na rynku to chyba bedzie nokia 6600
ma wszystko co powinien miec telefon a nawet wiecej
ostatnio slyszalem ze dla firm w idei jest w promocji za 300zl

KARSTEN [ Centurion ]
SIEMENSA ST 55 jest COOL !!!
.Jacek 99. [ Senator ]
Sony Ericsson P900 - i nie ma mocnych
rg [ Zbok Leśny ]
P900 lub 6600.

Bregan D'aerthe [ Konsul ]
Najlepsze sa 20 centymetrowe BOSH'e :P :)

xywex [ mlask mlask! ]
Najlepszy?
SE P900.

maVes [ Konsul ]
Nokia 3650
aRnIe17 [ Pretorianin ]
Nokia 7650 tylko jakby mniejsza była ;)
xywex [ mlask mlask! ]
Oczywiście P800 tez jest niczego sobie... hehe :] jak narazie nie mam przez niego kompleksów... :)
Garbizaur [ CLS ]
SonyEricsson T610 - bardzo dobry telefon za dobrą cenę.

Father Michael [ Padre ]
Najlepszym moim zdaniem telefonem (z tych jakie mialem, a troche ich bylo) jest Nokia 6310i. Najbardziej udany produkt Nokii. Telefon jest po prostu kapitalny, nawet raz udalo mi sie go utopic i nawet go to nie ruszylo ;). Szkoda, ze nie beda robic jakichs nowszych wersji tego aparatu, z kolorem, dzwonkami TrueTone itp, itd.
tsunami [ PS3 ]
Mowcie co chcecie, mnie sie podoba bardzo 6600 :-) Ma cos w sobie. Szkoda tylko ze nie moza go dostac z zadnym abonamentem jeszcze. (w polsce;-))
Teraz mam 6610 i jestem BARDZO zadowolony z niego, brakuje tylko w nim bluetooth'a.
pozdr.

amoreg1234 [ użytkownik ]
nokia 6600 !!