GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy telefon komórkowy

10.01.2004
16:30
[1]

Yemet [ Pretorianin ]

Najlepszy telefon komórkowy

No własnie. Niedługo mojemu ojcu kończy sie umowa i bedzie kupował nowy telefon, który mi da. I teraz pytanie. Jaki telefon jest według was najlepszy?? Jaki telefon byście mi poradzile??

10.01.2004
16:53
smile
[2]

Krees [ Generaďż˝ ]

Yemet, czemu zakładasz dwa wątki o identycznej treści i podobnym temacie??

10.01.2004
16:53
[3]

Krees [ Generaďż˝ ]

Tzn. tytule, oczywiście :).

10.01.2004
16:56
[4]

Dayton [ Generaďż˝ ]

dka mnie nr.1 jest 9210i

10.01.2004
17:07
[5]

Kencik [ Konsul ]

nokia 3650 :)

10.01.2004
17:18
[6]

Dumper [ Pretorianin ]

Sony Ericsson P900

10.01.2004
18:08
[7]

Cast Away [ Konsul ]

Ja mam Nokie 6510 i sprawuje sie bardzo dobrze, co prawda nie ma tych wszystkich różnych bajerów ale jednym słowem jest cool.

10.01.2004
23:54
[8]

Yemet [ Pretorianin ]

Napisałem ze cos mi sie zepsulo i prosilem o usuniecie tamtego. a komorke mam obecnie nokie 6610, ale chodzi mi zeby nie byla jakas cegla ale miala mp3 lub robila zdjecia. mam w sieci idea i w takiej stary bedzie kupowal. myslalem nad siemensem mc60 co o niem myslicie??

11.01.2004
00:03
smile
[9]

Raynor [ Big Man ]

Yemet ===> ja mam mc60. Aparat ma do 'de' ale tak czy owak mi się podoba telefonik

11.01.2004
00:04
[10]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Siemens Sx1

11.01.2004
00:19
[11]

SDSW [ Centurion ]

Sagem MyX-6 lub ta nowa Nokiia z aparatem i symbianem

11.01.2004
00:22
[12]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

najlepszy telefon obecnie na rynku to chyba bedzie nokia 6600
ma wszystko co powinien miec telefon a nawet wiecej
ostatnio slyszalem ze dla firm w idei jest w promocji za 300zl

11.01.2004
00:31
smile
[13]

KARSTEN [ Centurion ]

SIEMENSA ST 55 jest COOL !!!

11.01.2004
02:00
[14]

.Jacek 99. [ Senator ]

Sony Ericsson P900 - i nie ma mocnych

11.01.2004
02:07
[15]

rg [ Zbok Leśny ]

P900 lub 6600.

11.01.2004
03:36
smile
[16]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Najlepsze sa 20 centymetrowe BOSH'e :P :)

11.01.2004
08:03
smile
[17]

xywex [ mlask mlask! ]

Najlepszy?
SE P900.

11.01.2004
08:21
smile
[18]

maVes [ Konsul ]

Nokia 3650

11.01.2004
08:22
[19]

aRnIe17 [ Pretorianin ]

Nokia 7650 tylko jakby mniejsza była ;)

11.01.2004
08:35
[20]

xywex [ mlask mlask! ]

Oczywiście P800 tez jest niczego sobie... hehe :] jak narazie nie mam przez niego kompleksów... :)

11.01.2004
09:01
[21]

Garbizaur [ CLS ]

SonyEricsson T610 - bardzo dobry telefon za dobrą cenę.

11.01.2004
10:18
smile
[22]

Father Michael [ Padre ]

Najlepszym moim zdaniem telefonem (z tych jakie mialem, a troche ich bylo) jest Nokia 6310i. Najbardziej udany produkt Nokii. Telefon jest po prostu kapitalny, nawet raz udalo mi sie go utopic i nawet go to nie ruszylo ;). Szkoda, ze nie beda robic jakichs nowszych wersji tego aparatu, z kolorem, dzwonkami TrueTone itp, itd.

11.01.2004
10:22
[23]

tsunami [ PS3 ]

Mowcie co chcecie, mnie sie podoba bardzo 6600 :-) Ma cos w sobie. Szkoda tylko ze nie moza go dostac z zadnym abonamentem jeszcze. (w polsce;-))

Teraz mam 6610 i jestem BARDZO zadowolony z niego, brakuje tylko w nim bluetooth'a.

pozdr.

11.01.2004
10:30
smile
[24]

amoreg1234 [ użytkownik ]

nokia 6600 !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.