GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fast Food

10.01.2004
16:30
smile
[1]

jackman.git [ Legionista ]

Fast Food

Co i czy wogóle lubicie Fast Food?
Mielone paznokcie, kopyta i inne ciekawe żeczy z których powstają "pyszne i pożywne" kotleciki do hamburgerów?
cz może wolicie 3 metrowe frytki :)

10.01.2004
16:36
[2]

Tyrone [ Generaďż˝ ]

a co cie to obchodzi?

10.01.2004
16:39
smile
[3]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Wolimy RZECZY.

10.01.2004
16:39
smile
[4]

jackman.git [ Legionista ]

Nic, tak po prostu.
Jak nie chgcesz to nie pisz

10.01.2004
16:39
smile
[5]

===Elvis=== [ Powrót Króla ]

Mi to smakouje ale mniewiecej wiem w jakich warunkach to powstaje i staram sie jesc "to" rzadko, cały czas sie zastanawiam jakie moga byc zyski miesieczne z takiej budki z Hot-Dogami , kiedys policzyłem z kumplem ze produkcja jednego duzego Hot-Doga kosztuje 1,50gr a cena to 6zł.W Gdyni ruch w budkach z fast foodem jest ogromny(obok siebie stoi 5 konkurencyjnych i wszedzie jest ruch).

10.01.2004
16:40
smile
[6]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Oh my god za jakie grzechy powstają takie wątki chlip chlip :(

10.01.2004
16:43
[7]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

Lubie tak fastfood jak i bardziej wykwintne kuchnie. Truje sie spalinami, to mogę i tłuszczem

10.01.2004
16:43
[8]

Bdx [ Senator ]

jackman.git - fast food nie koniecznie musi byc "be" i nie zawsze jest fast... nie wiem czy jestes wegetarianinem czy nie ale jak kupujesz takie rzeczy jak np. pasztet albo parowki to myslisz, ze jesz miesko I klasa??

10.01.2004
16:46
[9]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Bdx ----> Masz rację, wprawdze we wszystkich "foodach" jest to najbardziej rozpowszechnione to jednak w sklepach i restauracjach jest niewiele lepiej. Znam jednego kucharza z pewnej restauracji który założył się z pewnym gościem, że zrobi dla klienta schabowego z.... tektury. Of course przyrządzał go trochę dłużej niż zwykłego schaba czyt. ok. 2 dni, ale klient szamał, że aż miło :)

10.01.2004
16:48
smile
[10]

SirGoldi [ Gladiator ]

wolfen byc moze nie widziales ale dostales ostrzezenie.....Dopiero sie tu pojawil i moze jest z forum Onetu :)
Ja lubie fast food ale tylko jeden... KFC pysze skrzydelka mniammniam

10.01.2004
16:54
[11]

gofer [ ]

jak miałbym się martwić, że fast foody są niezdrowe, to chyba nic bym nie jadł.
fast foodów mam nie jeść, bo są paznokcie i oczy kurczaków
wieprzowiny mam nie jeść, bo w Faktach czy innych Wiadomościach pokazali jak gotują żywą świnię
wołowiny mam nie jeść, bo szalone krowy
drobiu mam nie jeść, bo kurze ospy, chuje muje, kurczaki karmione testosteronem
co mam jeść? kotlet 3 kategorii z psa pomielony razem z budą? gęsie gówna? bo ja już nie wiem....

10.01.2004
16:55
smile
[12]

jackman.git [ Legionista ]

a ja tam lubie ten cały fast food i nie mówie że jest zły :)

10.01.2004
16:57
[13]

Bdx [ Senator ]

wolfen3741 - no i o to mi wlasnie chodzilo <ok> ...ciekawe jak kolo poznie s*al po tym "schabowym" :) :/

...a odpowiadajac na pytanie to ja od czasu do czasu tez lubie wszamac jakiegos "smiecia"..po prostu niektore mi smakuja i koniec.. a ja z reguly jem to co mi po prostu smakuje..musi byc ostrrre :)

10.01.2004
17:03
smile
[14]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Frytki,przedewszystkim :)' Pizze z pieczarkami, serem, ketchupem, dodatkami ... <mniam> Do tego Pepsi [ Coca - Cola niedobra jest ] ... A i pizze wegetariańską ---> z cebulką, serem, pomidorem, ketchupem, porem, papryką, kukurydzą,ogórkiem, oregano. <mniam> . Inne pizze -nie za bardzo .

10.01.2004
17:04
[15]

Kencik [ Konsul ]

Ja lubie hamburgery, najlepsze sa koło stacji w Koszalinie :)

10.01.2004
17:12
smile
[16]

sepuku [ Junior ]

kebaby u Turkow sa najlepsze! Na drugim miejscu sajgonki u Chinczykow.

Hamburgery obsysaja. Szczegolnie te Maca.

10.01.2004
17:14
smile
[17]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Tak, kebab na stadionie ze swiezo potrąconego psa jest the best,aczkolwiek sajgonki z gołebi tez niczego sobie.

10.01.2004
17:16
[18]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

A mi tam smakuje ten SHiT z MC :D Nie ma to jak isc i sie najesc pysznym ,tlustym zarciem :d

ps.Najlepsze sa szejki(czy jak to sie pisze : shake ? :D ) ze sperma :D :D :D

10.01.2004
17:17
[19]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

A mi tam smakuje ten SHiT z MC :D Nie ma to jak isc i sie najesc pysznym ,tlustym zarciem :d

ps.Najlepsze sa szejki(czy jak to sie pisze : shake ? :D ) ze sperma :D :D :D

10.01.2004
17:17
smile
[20]

Skibi [ Konsul ]

A ja lubie tosty lubie

10.01.2004
17:22
[21]

Kune [ TYCHY ]

Zalezy jakie fast foody... A tak wogole to pizzeria (np. Pizza Hut) to tez fast food???
Z fast foodow najbardziej lubie KFC oraz Pizza Hut (tak jak wspominalem to nie wiem czy to fast food) oraz Kebab ale to juz z takich lokalnych "jadlodajni" u mnie w miescie (Tychy) Kebab dobry serwuja w "czerwonej budce" kolo Azetu oraz w Lunch Barze (wtajemniczeni (ci ktorzy mieszkaja tu) znaja miejscówy) oraz Hot Dogi kolo dworca PKP!!! mniam ;)

10.01.2004
17:36
smile
[22]

EwUnIa_kR [ Legend ]

KFC

10.01.2004
17:47
smile
[23]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Powinny być fast foody z sałatkami!!!

10.01.2004
17:47
[24]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Powinny być fast foody z sałatkami!!!

10.01.2004
17:49
smile
[25]

mycha921 [ N-Gage QD ]

MC jakoś ujdzie :%

10.01.2004
17:58
smile
[26]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ewunia ja rowniez KFC :P

10.01.2004
18:03
smile
[27]

HuntERjf [ Konsul ]

Wiem że fast foody to syf ale ja jakoś lubie wszamić hamburgera i frytki:) Szczególnie lubie McSyfa.
Ale zamiast fast foodów to wole 100x bardziej pizze :)

10.01.2004
18:03
smile
[28]

Bdx [ Senator ]

To w KFC jest bulka z pasztetem??? ;) ( tak mi sie przypomnialo jak kiedys kumpel sobie jaja robil jak zamawial.. hihi )

..a na serio z KFC tu tylko zingerek

10.01.2004
18:03
smile
[29]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

nieee...

10.01.2004
18:04
smile
[30]

Coy2K [ Veteran ]

Pizza Hut rządzi :-)
W KFC też źle nie jest ale moja mama robi lepsze kurczaki, Macdonaldy mają za drogo :P

10.01.2004
18:10
[31]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Tak, lubię fast food, ale nie ten serwowany w McDonaldzie. Przyczyny czysto ideologiczne.

10.01.2004
20:00
smile
[32]

jackman.git [ Legionista ]

niby głupi wątek a sporo osób się wpisało
Jaki z tego morał?
Że fast foody odgrywają pewną role w naszym jadłospisie :)

10.01.2004
20:02
[33]

Filipesco [ Centurion ]

Fast food może być jak jesteś naprawdę głodny i masz mało kasy :P

10.01.2004
22:37
smile
[34]

Misio-Jedi [ Legend ]

Aż się głodny zrobiłem od czytania tego wszystkiego !

10.01.2004
22:41
smile
[35]

BukE [ Majster ]

re Hellraiser :
Dobra grafika - masz u mnie plusa ;-))))

10.01.2004
22:42
smile
[36]

Sir klesk [ Sazillon ]

Elvis--> Mam pytanie :) Ludzie placa 6zl za hot-dog'a?! :O Normalnie lol u mnie hot-dog kosztuje od 2,80 do 4,00zl :] Drogo tam u was :D

10.01.2004
22:50
smile
[37]

SDSW [ Centurion ]

Eee dajcie spokoj Pizza Hut to nie fast - food restaurant tylko restaurant.

10.01.2004
22:54
[38]

Globus [ Generaďż˝ ]

sir klesk -> w ikei w gdansku nazlotej karczmie hotdog po zlotowke...dobry... :)))


a pizza-hut - coz stolowalem sie tak w wakacje dosc czesto i jadlem pizze z pormocji, to znaczy wege + jakas z mieskiem

pizza hut rox

10.01.2004
23:06
[39]

amoreg1234 [ użytkownik ]

wez nic mi nie mow, dzisiaj zjadlem na kolacje 3 czizzburgery ...... :O

11.01.2004
00:29
[40]

Ficket [ BMX ]

McDonaldowi mówimy NIE!

11.01.2004
00:34
[41]

bone_man [ Powered by ATI ]

Ja bardzo lubie KFS, McDonalds, Pizza Hut itp.
I moglbym te rzeczy jesc na sniadanie, obiad kolacje :).

11.01.2004
00:45
[42]

rg [ Zbok Leśny ]

MC - jesli chodzi o smak, ok... ale moge zjesc 2xBigMac menu i dalej jestem glodny... Te smieci z mcdonalda nie syca... :/
KFC - no nawet nawet... ;> jeszcze niewszystkiego probowalem bo stosunkowo rzadko jadam FF.
PizzaHut >> zdrecydowanie najlepsiejsza pozycja z tych trzech... Tylko trza miec ciut wiecej czasu i najlepiej je sie w domq... ;>

Swoja droga przypomnial mi sie fast food z Cieszyna gdzie hamburgery serwowali z bulkami wielkosci CD albo ciut wiekszymi... ;>

11.01.2004
00:50
smile
[43]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

BukE >>> wiem... ;)
mam jeszcze taki :D >>

11.01.2004
01:05
smile
[44]

Extra Galaxy [ Pretorianin ]


Jeden syf, i to nie chodzi tylko o mieso, tam nawet fryki sa zabójcze, przesolne tłuste gówno, po ktorym musisz wypic cała duza syfiasta cole zeby zabic ten smak.
Cheesburger- ten plasterek topionego sera, miesko mielone o smaku tektury i jesli masz szczescie to jakis ogorek z odrobina ketchupu, ile to kosztuje 3 złote?

11.01.2004
09:30
[45]

Gigabyte [ MK z Gliwic ]

Te gniuty z Mc Donalda nie sa zle ale jak dla mnie sa za drogie , moze jakby kosztowaly 1/4 ze swojej obecnej ceny to bym sie skusil ale tak wole isc sobie do BOMBOLI i za 7 zeta mam extra pizze

11.01.2004
09:38
[46]

ziomalek [ Pretorianin ]

Lubie fast fooda, ale takim czyms sie nigdy nie najadlem :/

11.01.2004
11:10
[47]

Anarki [ Demon zła ]

ja nie jem hamburgerów ;( bo najwyzej frytki kurczaka...kukurydze czasami...:)

11.01.2004
11:28
[48]

-+==SeBuL==+- [ spamer ]

Ja to bym wszamal 2 BIGMACKI , 2 x frytki XXL , 0,5 L COCA COLI , paczke tych skrzydelek i jakas salatke i bym byl najedzony :)Tylko rpoblem z tym , ze szybko sie jest znowu glodnym :D

11.01.2004
12:19
[49]

HopkinZ [ Senator ]

Fastfood = wpieprzasz i wypieprzasz

i wszystko jasne :P sorki adminow za taki język :)

11.01.2004
12:57
smile
[50]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


Gygabyte - a ja se zadzwonie i mam pizze za 8 zł i nigdzie nie musze łazić :)

11.01.2004
14:09
smile
[51]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Co mnie to obchodzi....Jem co lubie i sie nie przejmuje :)
a najbardziej lubie KFC :)

11.01.2004
14:25
[52]

Cast Away [ Konsul ]


Jezeli juz jeść to nie z tych małych zapiżdziałych wietnamskich knajp. Bo tam podobno bardzo psy lubią. Ja preferuje od czasu do czasu McDonalda.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.