
jackman.git [ Legionista ]
Fast Food
Co i czy wogóle lubicie Fast Food?
Mielone paznokcie, kopyta i inne ciekawe żeczy z których powstają "pyszne i pożywne" kotleciki do hamburgerów?
cz może wolicie 3 metrowe frytki :)
Tyrone [ Generaďż˝ ]
a co cie to obchodzi?

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
Wolimy RZECZY.

jackman.git [ Legionista ]
Nic, tak po prostu.
Jak nie chgcesz to nie pisz

===Elvis=== [ Powrót Króla ]
Mi to smakouje ale mniewiecej wiem w jakich warunkach to powstaje i staram sie jesc "to" rzadko, cały czas sie zastanawiam jakie moga byc zyski miesieczne z takiej budki z Hot-Dogami , kiedys policzyłem z kumplem ze produkcja jednego duzego Hot-Doga kosztuje 1,50gr a cena to 6zł.W Gdyni ruch w budkach z fast foodem jest ogromny(obok siebie stoi 5 konkurencyjnych i wszedzie jest ruch).

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Oh my god za jakie grzechy powstają takie wątki chlip chlip :(
Fantazyoosh [ sałatka z pora ]
Lubie tak fastfood jak i bardziej wykwintne kuchnie. Truje sie spalinami, to mogę i tłuszczem
Bdx [ Senator ]
jackman.git - fast food nie koniecznie musi byc "be" i nie zawsze jest fast... nie wiem czy jestes wegetarianinem czy nie ale jak kupujesz takie rzeczy jak np. pasztet albo parowki to myslisz, ze jesz miesko I klasa??
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Bdx ----> Masz rację, wprawdze we wszystkich "foodach" jest to najbardziej rozpowszechnione to jednak w sklepach i restauracjach jest niewiele lepiej. Znam jednego kucharza z pewnej restauracji który założył się z pewnym gościem, że zrobi dla klienta schabowego z.... tektury. Of course przyrządzał go trochę dłużej niż zwykłego schaba czyt. ok. 2 dni, ale klient szamał, że aż miło :)

SirGoldi [ Gladiator ]
wolfen byc moze nie widziales ale dostales ostrzezenie.....Dopiero sie tu pojawil i moze jest z forum Onetu :)
Ja lubie fast food ale tylko jeden... KFC pysze skrzydelka mniammniam
gofer [ ]
jak miałbym się martwić, że fast foody są niezdrowe, to chyba nic bym nie jadł.
fast foodów mam nie jeść, bo są paznokcie i oczy kurczaków
wieprzowiny mam nie jeść, bo w Faktach czy innych Wiadomościach pokazali jak gotują żywą świnię
wołowiny mam nie jeść, bo szalone krowy
drobiu mam nie jeść, bo kurze ospy, chuje muje, kurczaki karmione testosteronem
co mam jeść? kotlet 3 kategorii z psa pomielony razem z budą? gęsie gówna? bo ja już nie wiem....

jackman.git [ Legionista ]
a ja tam lubie ten cały fast food i nie mówie że jest zły :)
Bdx [ Senator ]
wolfen3741 - no i o to mi wlasnie chodzilo <ok> ...ciekawe jak kolo poznie s*al po tym "schabowym" :) :/
...a odpowiadajac na pytanie to ja od czasu do czasu tez lubie wszamac jakiegos "smiecia"..po prostu niektore mi smakuja i koniec.. a ja z reguly jem to co mi po prostu smakuje..musi byc ostrrre :)

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Frytki,przedewszystkim :)' Pizze z pieczarkami, serem, ketchupem, dodatkami ... <mniam> Do tego Pepsi [ Coca - Cola niedobra jest ] ... A i pizze wegetariańską ---> z cebulką, serem, pomidorem, ketchupem, porem, papryką, kukurydzą,ogórkiem, oregano. <mniam> . Inne pizze -nie za bardzo .
Kencik [ Konsul ]
Ja lubie hamburgery, najlepsze sa koło stacji w Koszalinie :)

sepuku [ Junior ]
kebaby u Turkow sa najlepsze! Na drugim miejscu sajgonki u Chinczykow.
Hamburgery obsysaja. Szczegolnie te Maca.

kamil210 [ Generaďż˝ ]
Tak, kebab na stadionie ze swiezo potrąconego psa jest the best,aczkolwiek sajgonki z gołebi tez niczego sobie.
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
A mi tam smakuje ten SHiT z MC :D Nie ma to jak isc i sie najesc pysznym ,tlustym zarciem :d
ps.Najlepsze sa szejki(czy jak to sie pisze : shake ? :D ) ze sperma :D :D :D
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
A mi tam smakuje ten SHiT z MC :D Nie ma to jak isc i sie najesc pysznym ,tlustym zarciem :d
ps.Najlepsze sa szejki(czy jak to sie pisze : shake ? :D ) ze sperma :D :D :D

Skibi [ Konsul ]
A ja lubie tosty lubie
Kune [ TYCHY ]
Zalezy jakie fast foody... A tak wogole to pizzeria (np. Pizza Hut) to tez fast food???
Z fast foodow najbardziej lubie KFC oraz Pizza Hut (tak jak wspominalem to nie wiem czy to fast food) oraz Kebab ale to juz z takich lokalnych "jadlodajni" u mnie w miescie (Tychy) Kebab dobry serwuja w "czerwonej budce" kolo Azetu oraz w Lunch Barze (wtajemniczeni (ci ktorzy mieszkaja tu) znaja miejscówy) oraz Hot Dogi kolo dworca PKP!!! mniam ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
KFC

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Powinny być fast foody z sałatkami!!!
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Powinny być fast foody z sałatkami!!!

mycha921 [ N-Gage QD ]
MC jakoś ujdzie :%

SirGoldi [ Gladiator ]
Ewunia ja rowniez KFC :P

HuntERjf [ Konsul ]
Wiem że fast foody to syf ale ja jakoś lubie wszamić hamburgera i frytki:) Szczególnie lubie McSyfa.
Ale zamiast fast foodów to wole 100x bardziej pizze :)

Bdx [ Senator ]
To w KFC jest bulka z pasztetem??? ;) ( tak mi sie przypomnialo jak kiedys kumpel sobie jaja robil jak zamawial.. hihi )
..a na serio z KFC tu tylko zingerek

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
nieee...

Coy2K [ Veteran ]
Pizza Hut rządzi :-)
W KFC też źle nie jest ale moja mama robi lepsze kurczaki, Macdonaldy mają za drogo :P
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Tak, lubię fast food, ale nie ten serwowany w McDonaldzie. Przyczyny czysto ideologiczne.

jackman.git [ Legionista ]
niby głupi wątek a sporo osób się wpisało
Jaki z tego morał?
Że fast foody odgrywają pewną role w naszym jadłospisie :)
Filipesco [ Centurion ]
Fast food może być jak jesteś naprawdę głodny i masz mało kasy :P

Misio-Jedi [ Legend ]
Aż się głodny zrobiłem od czytania tego wszystkiego !

BukE [ Majster ]
re Hellraiser :
Dobra grafika - masz u mnie plusa ;-))))

Sir klesk [ Sazillon ]
Elvis--> Mam pytanie :) Ludzie placa 6zl za hot-dog'a?! :O Normalnie lol u mnie hot-dog kosztuje od 2,80 do 4,00zl :] Drogo tam u was :D

SDSW [ Centurion ]
Eee dajcie spokoj Pizza Hut to nie fast - food restaurant tylko restaurant.
Globus [ Generaďż˝ ]
sir klesk -> w ikei w gdansku nazlotej karczmie hotdog po zlotowke...dobry... :)))
a pizza-hut - coz stolowalem sie tak w wakacje dosc czesto i jadlem pizze z pormocji, to znaczy wege + jakas z mieskiem
pizza hut rox
amoreg1234 [ użytkownik ]
wez nic mi nie mow, dzisiaj zjadlem na kolacje 3 czizzburgery ...... :O
Ficket [ BMX ]
McDonaldowi mówimy NIE!
bone_man [ Powered by ATI ]
Ja bardzo lubie KFS, McDonalds, Pizza Hut itp.
I moglbym te rzeczy jesc na sniadanie, obiad kolacje :).
rg [ Zbok Leśny ]
MC - jesli chodzi o smak, ok... ale moge zjesc 2xBigMac menu i dalej jestem glodny... Te smieci z mcdonalda nie syca... :/
KFC - no nawet nawet... ;> jeszcze niewszystkiego probowalem bo stosunkowo rzadko jadam FF.
PizzaHut >> zdrecydowanie najlepsiejsza pozycja z tych trzech... Tylko trza miec ciut wiecej czasu i najlepiej je sie w domq... ;>
Swoja droga przypomnial mi sie fast food z Cieszyna gdzie hamburgery serwowali z bulkami wielkosci CD albo ciut wiekszymi... ;>

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
BukE >>> wiem... ;)
mam jeszcze taki :D >>

Extra Galaxy [ Pretorianin ]
Jeden syf, i to nie chodzi tylko o mieso, tam nawet fryki sa zabójcze, przesolne tłuste gówno, po ktorym musisz wypic cała duza syfiasta cole zeby zabic ten smak.
Cheesburger- ten plasterek topionego sera, miesko mielone o smaku tektury i jesli masz szczescie to jakis ogorek z odrobina ketchupu, ile to kosztuje 3 złote?
Gigabyte [ MK z Gliwic ]
Te gniuty z Mc Donalda nie sa zle ale jak dla mnie sa za drogie , moze jakby kosztowaly 1/4 ze swojej obecnej ceny to bym sie skusil ale tak wole isc sobie do BOMBOLI i za 7 zeta mam extra pizze
ziomalek [ Pretorianin ]
Lubie fast fooda, ale takim czyms sie nigdy nie najadlem :/
Anarki [ Demon zła ]
ja nie jem hamburgerów ;( bo najwyzej frytki kurczaka...kukurydze czasami...:)
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Ja to bym wszamal 2 BIGMACKI , 2 x frytki XXL , 0,5 L COCA COLI , paczke tych skrzydelek i jakas salatke i bym byl najedzony :)Tylko rpoblem z tym , ze szybko sie jest znowu glodnym :D
HopkinZ [ Senator ]
Fastfood = wpieprzasz i wypieprzasz
i wszystko jasne :P sorki adminow za taki język :)

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Gygabyte - a ja se zadzwonie i mam pizze za 8 zł i nigdzie nie musze łazić :)

Luremaster [ Siewca Zagłady ]
Co mnie to obchodzi....Jem co lubie i sie nie przejmuje :)
a najbardziej lubie KFC :)
Cast Away [ Konsul ]
Jezeli juz jeść to nie z tych małych zapiżdziałych wietnamskich knajp. Bo tam podobno bardzo psy lubią. Ja preferuje od czasu do czasu McDonalda.