
Urzaiz [ Pretorianin ]
Szukam łatwego w obsłudze programu do nagrywania i edycji dźwięku.
jak w temacie

Urzaiz [ Pretorianin ]
no ludzie poradźcie coś
Dayton [ Generaďż˝ ]
polecam Cool Edit Pro jest latwy a ma tez opcje ktorymi mozna sie bardziej pobawic ale nie trzeba wiec nie powinienes miec problemu a jak chcesz naprawde latwo to polecam SOUND RECORDEN w kazdym windowsie jest :)