
winner [ Generaďż˝ ]
Zasilacz Chieftec 420W a obudowa Modecom Feel V
mam pytanie czy takie zasialacz bedzie pasował bez problemu do takiej obudowy czy może coś niepasować pytam sie na wszelki wypadek ?
taka to obudowa ----->
Najmad [ Konsul ]
rozmiar jest taki sam jak innych zasialczy, jest za to sporo ciezszy.
FalconTm [ Generaďż˝ ]
Winner--->Pasuje bez problemu, wiem bo sam wymienialem swego czasu :)
Dokladnie ta sama obudowa i ten sam zasilacz.
Moze byc tylko troche tloczno przy zasilaczu, poniewaz posiada on
troszke wiecej kabelkow :) niz oryginalny HuntKey.
Rgds
FalconTm [ Generaďż˝ ]
Winner--->Pasuje bez problemu, wiem bo sam wymienialem swego czasu :)
Dokladnie ta sama obudowa i ten sam zasilacz.
Moze byc tylko troche tloczno przy zasilaczu, poniewaz posiada on
troszke wiecej kabelkow :) niz oryginalny HuntKey.
Rgds
FalconTm [ Generaďż˝ ]
To mam swoj debiut ;)

Darek21 [ gupek ]
będzie na 100% ale masz jakiś inny model niż ja :)) mi dali 2 przegródki na cdromy:))