GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zasilacz Chieftec 420W a obudowa Modecom Feel V

10.01.2004
03:37
smile
[1]

winner [ Generaďż˝ ]

Zasilacz Chieftec 420W a obudowa Modecom Feel V

mam pytanie czy takie zasialacz bedzie pasował bez problemu do takiej obudowy czy może coś niepasować pytam sie na wszelki wypadek ?

taka to obudowa ----->

10.01.2004
08:50
[2]

Najmad [ Konsul ]

rozmiar jest taki sam jak innych zasialczy, jest za to sporo ciezszy.

10.01.2004
08:53
[3]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

Winner--->Pasuje bez problemu, wiem bo sam wymienialem swego czasu :)
Dokladnie ta sama obudowa i ten sam zasilacz.
Moze byc tylko troche tloczno przy zasilaczu, poniewaz posiada on
troszke wiecej kabelkow :) niz oryginalny HuntKey.

Rgds

10.01.2004
08:53
[4]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

Winner--->Pasuje bez problemu, wiem bo sam wymienialem swego czasu :)
Dokladnie ta sama obudowa i ten sam zasilacz.
Moze byc tylko troche tloczno przy zasilaczu, poniewaz posiada on
troszke wiecej kabelkow :) niz oryginalny HuntKey.

Rgds

10.01.2004
08:54
[5]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

To mam swoj debiut ;)

10.01.2004
10:11
smile
[6]

Darek21 [ gupek ]


będzie na 100% ale masz jakiś inny model niż ja :)) mi dali 2 przegródki na cdromy:))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.