GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dreamwaver MX 2004 - pytanie.

10.01.2004
01:20
smile
[1]

rg [ Zbok Leśny ]

Dreamwaver MX 2004 - pytanie.

Po krotkiej stycznosci zobaczylem jedna niepokojaca rzecz i bardzo mi ona doskwiera...
Po edytowaniu jakiego kolwiek pliku w katalogu gdzie sie ten plik znajduje DMW dorzuca kilkadziesiat plikow ktore leza w jego glownym katalogu.
Pytanie brzmi - po co, i jak to wylaczyc???

11.01.2004
00:15
[2]

rg [ Zbok Leśny ]

anyone?

11.01.2004
10:17
[3]

slot5 [ Generaďż˝ ]

hmmm ::

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.