GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Windows

10.01.2004
01:07
[1]

Evolver [ Centurion ]

Problem z Windows

Za każdym razem kiedy odpalam Windows tuż po załadowaniu pulpitu otwiera mi się okno z katalogiem WINDOWS. Wcześniej złapałem jakiegoś dialera lub trojana, którego jednak chyba udało mi się wytępić. Ten problem może być jego ostatnią pozostałością. Macie jakieś pomysły co z tym począć?

10.01.2004
01:08
[2]

Big Money [ Senator ]

Zajrzyj do autostartu, zainstaluj ad-aware, albo włacz przywracanie systemu.

10.01.2004
09:13
[3]

FalconTm [ Generaďż˝ ]

W rejestrze, w sekcji startowej Windowsa zostal wpis do czegos

10.01.2004
09:30
smile
[4]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

wlacz go w trybie awaryjnymi szukaj, jak pamietarz jak sie nazywal toposzukaj w rejestrze, oproznij temp, kosz, zobacz w autostarcie, poszukaj jakim programem do szukania szpiegow any spy-ware(chyba), albo uruchom go pod dosem i zeskanuj powierzchnie (scandisk)

10.01.2004
09:33
[5]

legrooch [ Legend ]

Wpisz w uruchom "msconfig" i powyłączaj wszystkie badziewia które się uruchamiają, a nie są microsoftu.

10.01.2004
12:24
smile
[6]

Darfii [ spamer ]

zapomnij o msconfig!!! nigdy tego nie używaj:)

wpisz w lini uruchom: services.msc i z tego menu wyłączaj usługi, oraz okraślaj sposób ich zachowania.

10.01.2004
12:30
[7]

hugo [ v4 ]

msconfig jest najlepszy

tyle że nie działa pod XP i 2000

10.01.2004
12:43
[8]

Kune [ TYCHY ]

Hugo -----> Pd XP Msconfig dziala normalnie...

10.01.2004
12:46
[9]

hugo [ v4 ]

Kune ==> po atualizacji albo po SP1
wcześniej wogóle nie było w tym systemie pliku msconfig.exe - tego jestem pewien

10.01.2004
13:46
smile
[10]

Big Money [ Senator ]

hugo << za przeproszeniem pieprzysz . Mam czystego windowsa bez zadnych sp1 i aktualizacji, i jakos msconfig jest w nim obecny, normalnie się włącza i ma sie całkiem dobrze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.