GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W jaki sposób mam nagrać gre ściągnieta w formamcie...

09.01.2004
23:27
smile
[1]

William_Wallace [ Pretorianin ]

W jaki sposób mam nagrać gre ściągnieta w formamcie...

Mianowicie sciagnalem 3 pliki w jakims formacie gry HALO halo.ccd(786kb) halo.img(696mb) halo.sub(28mb). w jaki sposób z jakimi opcajmi mam to nagrac np. w programie nero 6 ??? jak poprostu przeciag m te pliki to pisze ze za mało meijsca na cd romie , awiem ze gra miesci sie na 700mb.......ktos mi pomoze jak sie nagrywa takie formaty gier na cd ??

09.01.2004
23:31
[2]

wysiu [ ]

Nic sie nie da zrobic, szybko to skasuj.

09.01.2004
23:34
[3]

William_Wallace [ Pretorianin ]

Co ty gadasz ???? przeciez normalnie ludzie sciagaja gierke w jakis formacie. dopeiro jak sie nagra w jakis sposb na kompakt powstaja z jednego pliku normalnie kilka plikow instalyjnych!!!!

09.01.2004
23:36
[4]

wysiu [ ]

Normalnie to ludzie kupuja gre w sklepie, instaluja i graja.

09.01.2004
23:51
[5]

William_Wallace [ Pretorianin ]

Wysiu, jak nie potrafisz odpowiedziec na moje pyutanie to milcz

09.01.2004
23:57
[6]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

no co, klikasz dwa razy na *.img i sie otwiera w nero ten plik i bierzesz nagrywaj (oczywisicce plytka wlozona) i git , u mnie to dziala...

10.01.2004
00:05
smile
[7]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

IMO: Mimo wszystko podchodzi to pod kategorię "Piraci na Forum". Co prawda nie mamy tu przypadku czystego piractwa czy paserstwa, jednak jest to otwarte mówienie o nielegalnym, wykradzionym oprogramowaniu.
TO NIE JEST FORUM WAREZOWE!!!
Tak więc jako stary zgred i wredny zabójca wolności graczy pytam głośno: "SOUL, gdzie jesteś?"

10.01.2004
00:08
smile
[8]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

I żeby nie było nieporozumień: najważniejsze jest to, że istnienie takich wątków szkodzi temu Forum, czy nie pomyslałeś, buntowniczy Williamie że ktoś może sie do tego dokopać, ktoś kto jest po tamtej stronie linii prawnej i narobić problemu naszemu kochanemu wortalowi?
Do jasnej cholery, myślenie chyba rzeczywiście niektórych boli!

10.01.2004
00:13
smile
[9]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

e tam wcale nie jest kochany ;)










no dobra zartowalem, nie chce sie narazac soulowi ;)

10.01.2004
00:14
[10]

Goozys[DEA] [ Virus ]

William_Wallace --> Te trzy pliki to wynik utworzenia obrazu płyty programem Clone CD. Wiem, bo dziś sam bawiłem się tym programem i takie właśnie pliki otrzymałem. Jeśli nie masz Clone CD to ściągnij z inetu, wystarczy nawet wersja trialowa. Uruchamiasz, ładujesz plik *.ccd i jazda.. :)

Lucas_the_Great --> Pierdolisz a nie solisz... :\

10.01.2004
00:14
smile
[11]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

faloxx --> figura retoryczna taka :)

10.01.2004
00:35
[12]

Kuzi2 [ akaDoktor ]


Ta plyte otworzysz programem DaemonTools... wczyta ci sie jako kolejny cd-rom:) i mozesz instalowac grac i cudaw ypraiwac :)
a programem Clone cd nagrac na CD

10.01.2004
00:53
smile
[13]

Big Money [ Senator ]

A zwykłym Nero tez sie da to nagrac czy konieczny jest ten Clone Cd ??

10.01.2004
01:25
smile
[14]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Big Money ---> zwyklym Nero da się nagrac, ale wczesniej podczas zgrywania obrazu plyty musiałaby byc zaznaczona opcja "Create cue-sheet", czyli nagrywanie obrazów za pomocą programu innego niz clone.

Tak btw, moim zdaniem najlepszym programem do nagrywania obrazów plyt jest Alcohol 120% obsluguje kilka formatow, mozna kontynuowac sesje po nagraniu obrazu itd. itd :)

10.01.2004
01:29
smile
[15]

Big Money [ Senator ]

Ok, dzieki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.