
dzej.dzej [ Pretorianin ]
Starcraft, cuz zrobic zeby upowszechnic inne mapki ?? :P
Problem na battle.necie polega na tym ze niemalze wszystkie gry zakladane sa na starym dobrym Lost Temple. cuz tu duzo mowic, po rozegraniu jakiegos tysiaca gier na tej mapce moze sie ona przejesc. zgoda, jest to mapa idealna (podobnie jak w q2 niesmiertelne q2dm1). macie moze jakies pomysly zeby upowszechnic inne mapki?? A moze sa posrod was gracze, ktorzy chetnie zorganizowali by grupke osob, ktora powiedzmy raz w tygodniu spotkalaby sie na te 2h zeby pograc w innych sceneriach niz LT.

The LasT Child [ GoorkA ]
konkurencja federacji COunter Strike'a rosnie :D
no coz ja jestem jak najbardziej za tym by grac na wiekszej ilosci map, ale najpierw musze rozwiazac inny problem gdyz jakis CYC ktorym nie jest dzej. pozyczyl odemnie Brooda i nie chce oddac :D

Stachu_PL [ Pretorianin ]
Polecam mape The Huntes jest bardzo fajna lepsza od LT
nagumo [ Pretorianin ]
sory,ze nie na temat,ale moze ktos zna sposob jak uruchomic te gre pod XP?
po instalacji pokazuje ze nie nie ma CD w napedzie
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
szukaj łatke w necie, moze na stronie prducenta
Da_Mastah [ Generaďż˝ ]
Da sie odpalic Stara pod WinXP. Trzeba tylko miec wersje 1.10 a potem sciagnac BWLoader'a. Sprobuj stad - nie wiem czy to dziala. Jak nie, to poszukaj moze plikoskopem...
A co do map, to Neo Bifrost jest dobre na 1v1 oraz Gaema Gowun.
Pozdrawiam
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Jak grasz z byle kim to co sie dziwisz, ze tylko lt ^_^
Ja polecam Neo Forbidden zone i Nostalgia.
Wszystkie fajne i grywalne mapki mozna sciagnac ze strony :
dzej.dzej [ Pretorianin ]
ttwizard: co do tego z kim gram, to mialbym watpliwosci czy z byle kim. chodzi o to ze czasem nie ma tp na necie:/ wtedy na gwalt szuka sie gierek na innej mapce niz Lt, mozna takowa sprobowac zalozyc, ale to wiaze sie z dosc dlugim czekaniem :/ da rade pograc na innych mapkach, tyle ze moze by tak je upowszechnic.
dlatego nie osadzaj prosze z gory tego z kim gram, bo ludzie Ci nie sa zadnymi lamuskami zeby mowic o nich w ten sposob.
Stachu ---> hunters... :p n/c :)