Zacker [ Stanley ]
Problem z grą Quake 3 Team Arena
Mam problem z grą Quake 3 Team Arena. Nie mogę zrobić serwera na gre sieciową. Moi kumple nie mogą się do mnie połączyć. Co ja mam zrobić, aby serwer dobrze działał. A jeszcze jedno. Czy można w Quake 3 rozmawiać (słuchawkami i mikrofonem) z innymi graczmi. Jeśli tak to jak to zrobić. Z góry dzięki :)
Rezor [ Defibrylator ]
Najpierw powiedz w jaki sposób chcesz postawić hosta? na necie czy na lanie? Jesli to drugie to musisz mieć ustawione w opcjach q3 aby połączenie było nastepujące: LAN/DSL/ISDN czy jakoś tak, bez tego lan ci nie bedzie działał. A żeby w ogóle mógł działać Lan to musisz mieć zainstalowany protokół IPX.
Zacker [ Stanley ]
Robiłem tak, że nie był tam nic i działo. A jak chce zrobić na LAN lub internet to mi się gra rozłancza! Co mam zrobić?
Szupo [ Junior ]
Witam!!! Mam prośbe aby na ten wątek odpowiedzieli mądrzy i wspaniali ludzie jak Wy!!! bo ja też mam problemy z tym serwerem w Quake 3 Team Arena!!! gdy chce się połączyć z kumplem do jego serwera to wyskakuje mi odlicznie i tu mi się kończy cała gra i zaczynają kłopoty. Przyjaciele!! jak się połączyć z serwerm bo te odliczanie to nic nie daje (można czekać w nieskończoność) Bardzo prosze abyście odpowiedzieli!!! Serio to jest jakieś dziwne!!! Pozdrwiam i czekam na prozycje!!! liczę na WAS! Dzięki Zecker żę poruszyłeś ten temat!!! LUX!!!!
Bantam [ Pretorianin ]
nie wiem :) :] bo nigdy nie gralem
Rezor [ Defibrylator ]
Jesli macie dobrze poustawiane w opcjach to rzeczywiście dziwna sprawa, może macie odmienne wersje gry? ty masz 1.32 a kumpel 1.30 ? nie wiem...
Zacker [ Stanley ]
Rezor ---> Mamy te same wersje. Instalowliśmy z jednej płyty.
POMÓŻCIE!!!

Rezor [ Defibrylator ]
Bantam --- naprawde gratuluje tej wspaniałej odpowiedzi, teraz już wszyscy wiedzą co jest nie tak... Boże dlaczego tacy ludzie chodzą po ziemi?!! Jeśli nie wiesz co jest zgrane to po co sie wpisujesz/statsujesz?!!
Rezor [ Defibrylator ]
Zacker --- Hmm jeśli macie obaj te same wersje i na lanie sie nie widzicie to wydaje mi się że brakuje ci protokołu IPX, ustawienia Network ja mam ustawnione tak jak na screenie (to screen z q3 ale w q3:ta jest tak samo).
Jeśli to nie wina protokołu to nie wiem...
Zacker [ Stanley ]
Rezor ---> Mi chodzi o gre Quake 3 Team Arena, a nie o Quake 3 !!!
A czy znacie jakieś gry w które można grac w sieci i rozmawiać za pomocą słuchawek i mikrofonu?