GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grą Quake 3 Team Arena

09.01.2004
21:34
[1]

Zacker [ Stanley ]

Problem z grą Quake 3 Team Arena

Mam problem z grą Quake 3 Team Arena. Nie mogę zrobić serwera na gre sieciową. Moi kumple nie mogą się do mnie połączyć. Co ja mam zrobić, aby serwer dobrze działał. A jeszcze jedno. Czy można w Quake 3 rozmawiać (słuchawkami i mikrofonem) z innymi graczmi. Jeśli tak to jak to zrobić. Z góry dzięki :)

09.01.2004
21:46
[2]

Rezor [ Defibrylator ]

Najpierw powiedz w jaki sposób chcesz postawić hosta? na necie czy na lanie? Jesli to drugie to musisz mieć ustawione w opcjach q3 aby połączenie było nastepujące: LAN/DSL/ISDN czy jakoś tak, bez tego lan ci nie bedzie działał. A żeby w ogóle mógł działać Lan to musisz mieć zainstalowany protokół IPX.

09.01.2004
21:49
[3]

Zacker [ Stanley ]

Robiłem tak, że nie był tam nic i działo. A jak chce zrobić na LAN lub internet to mi się gra rozłancza! Co mam zrobić?

09.01.2004
21:53
[4]

Szupo [ Junior ]

Witam!!! Mam prośbe aby na ten wątek odpowiedzieli mądrzy i wspaniali ludzie jak Wy!!! bo ja też mam problemy z tym serwerem w Quake 3 Team Arena!!! gdy chce się połączyć z kumplem do jego serwera to wyskakuje mi odlicznie i tu mi się kończy cała gra i zaczynają kłopoty. Przyjaciele!! jak się połączyć z serwerm bo te odliczanie to nic nie daje (można czekać w nieskończoność) Bardzo prosze abyście odpowiedzieli!!! Serio to jest jakieś dziwne!!! Pozdrwiam i czekam na prozycje!!! liczę na WAS! Dzięki Zecker żę poruszyłeś ten temat!!! LUX!!!!

09.01.2004
21:57
[5]

Bantam [ Pretorianin ]

nie wiem :) :] bo nigdy nie gralem

09.01.2004
21:57
[6]

Rezor [ Defibrylator ]

Jesli macie dobrze poustawiane w opcjach to rzeczywiście dziwna sprawa, może macie odmienne wersje gry? ty masz 1.32 a kumpel 1.30 ? nie wiem...

09.01.2004
22:00
[7]

Zacker [ Stanley ]

Rezor ---> Mamy te same wersje. Instalowliśmy z jednej płyty.
POMÓŻCIE!!!

09.01.2004
22:00
smile
[8]

Rezor [ Defibrylator ]

Bantam --- naprawde gratuluje tej wspaniałej odpowiedzi, teraz już wszyscy wiedzą co jest nie tak... Boże dlaczego tacy ludzie chodzą po ziemi?!! Jeśli nie wiesz co jest zgrane to po co sie wpisujesz/statsujesz?!!

09.01.2004
22:12
[9]

Rezor [ Defibrylator ]

Zacker --- Hmm jeśli macie obaj te same wersje i na lanie sie nie widzicie to wydaje mi się że brakuje ci protokołu IPX, ustawienia Network ja mam ustawnione tak jak na screenie (to screen z q3 ale w q3:ta jest tak samo).
Jeśli to nie wina protokołu to nie wiem...

10.01.2004
16:03
[10]

Zacker [ Stanley ]

Rezor ---> Mi chodzi o gre Quake 3 Team Arena, a nie o Quake 3 !!!

A czy znacie jakieś gry w które można grac w sieci i rozmawiać za pomocą słuchawek i mikrofonu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.