GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zadam wam zagadkę...

09.01.2004
21:23
smile
[1]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Zadam wam zagadkę...

Pojedynek dwóch mężczyzn. Strzela tylko jeden: trafia przeciwnika, co wywołuje u strzelającego wybuch złości. Trafiony natomiast raduje się jak dziecko. O co tu chodzi ???

Odpowiedź jutro...

09.01.2004
21:25
[2]

szyszekx [ Centurion ]

Hmmm... mecz pilki noznej? Jakos tak mi sie kojarzy...

09.01.2004
21:25
smile
[3]

LordAdius [ spamer ]

proste przed pojedynkiem powiedzieli ze ten kto trafi przegrywa:P dostane jakas nagrode?:)

09.01.2004
21:32
smile
[4]

Loczek [ Senator ]

pojedynek na "babole" :D

09.01.2004
21:36
smile
[5]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Karny!!!

09.01.2004
21:37
smile
[6]

ronn [ moralizator ]

Rzut karny?

09.01.2004
21:38
[7]

..KmP.. [ Designed by AI ]


powtórzę się za przedmówcami - wydaje mi się, że to rzut karny. :)

09.01.2004
21:38
[8]

dorocisko [ Centurion ]

.. Lustro.....? :)

09.01.2004
21:42
[9]

Sudzione [ The Legacy ]

nasuneło mi się na myśl to samo co ronn'owi :P

09.01.2004
21:43
[10]

Xelloss [ Senator ]

Karny :).

09.01.2004
21:46
smile
[11]

SirGoldi [ Gladiator ]

Gol Samobójczy ? :)

09.01.2004
21:46
smile
[12]

EG2004_26916486 [ Legionista ]

zgadzam się z powyższymi odpowiedziami :rzut karny

09.01.2004
21:46
smile
[13]

jackman.git [ Legionista ]

Pojedynek na przeżute kawałki tapety dwóch politóków na haju

09.01.2004
21:51
[14]

Deepcrash [ Centurion ]

napewno karny jestem w koncu bramkarze

09.01.2004
21:55
[15]

Bantam [ Pretorianin ]

kombinerki

09.01.2004
22:07
smile
[16]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

moze wojna na pstryczki w nos? trafiony zostal podrazniony w czule miejsce ... ;]

09.01.2004
22:08
[17]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

fajne zdjęcie hehehe

To chyba jednak będzie karny

09.01.2004
22:30
smile
[18]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]


No dobra odpowiem bo wszyscy kserują odpowiedzi ;) tak to karne, ale rzaden z nauczycieli mi dzisiaj na to nie odpowiedział :)

09.01.2004
22:58
[19]

HopkinZ [ Senator ]

ehhe, to oprócz tego, że nauczyciele będa żyć w swiadomosci, ze "lpeszy" byl ich uczen to juz ejstes do przodu i masz nad nimi władzę :)

09.01.2004
23:25
[20]

Stellincia [ Generaďż˝ ]

NO PROSZE !!! dawno na forum nie było zagadek :-) hehe pamiętam jak pijus wywalił zagatke to męczyliśmy ją całą noc :-)

09.01.2004
23:53
[21]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

to chyba karny tak jak juz wyzej pisano

10.01.2004
01:20
smile
[22]

Big Money [ Senator ]

To na banq karny.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.