
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Zadam wam zagadkę...
Pojedynek dwóch mężczyzn. Strzela tylko jeden: trafia przeciwnika, co wywołuje u strzelającego wybuch złości. Trafiony natomiast raduje się jak dziecko. O co tu chodzi ???
Odpowiedź jutro...
szyszekx [ Centurion ]
Hmmm... mecz pilki noznej? Jakos tak mi sie kojarzy...

LordAdius [ spamer ]
proste przed pojedynkiem powiedzieli ze ten kto trafi przegrywa:P dostane jakas nagrode?:)

Loczek [ Senator ]
pojedynek na "babole" :D

Luremaster [ Siewca Zagłady ]
Karny!!!

ronn [ moralizator ]
Rzut karny?
..KmP.. [ Designed by AI ]
powtórzę się za przedmówcami - wydaje mi się, że to rzut karny. :)
dorocisko [ Centurion ]
.. Lustro.....? :)
Sudzione [ The Legacy ]
nasuneło mi się na myśl to samo co ronn'owi :P
Xelloss [ Senator ]
Karny :).

SirGoldi [ Gladiator ]
Gol Samobójczy ? :)

EG2004_26916486 [ Legionista ]
zgadzam się z powyższymi odpowiedziami :rzut karny

jackman.git [ Legionista ]
Pojedynek na przeżute kawałki tapety dwóch politóków na haju
Deepcrash [ Centurion ]
napewno karny jestem w koncu bramkarze
Bantam [ Pretorianin ]
kombinerki

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
moze wojna na pstryczki w nos? trafiony zostal podrazniony w czule miejsce ... ;]
kowal24 [ Widzew Łódź ]
fajne zdjęcie hehehe
To chyba jednak będzie karny

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
No dobra odpowiem bo wszyscy kserują odpowiedzi ;) tak to karne, ale rzaden z nauczycieli mi dzisiaj na to nie odpowiedział :)
HopkinZ [ Senator ]
ehhe, to oprócz tego, że nauczyciele będa żyć w swiadomosci, ze "lpeszy" byl ich uczen to juz ejstes do przodu i masz nad nimi władzę :)
Stellincia [ Generaďż˝ ]
NO PROSZE !!! dawno na forum nie było zagadek :-) hehe pamiętam jak pijus wywalił zagatke to męczyliśmy ją całą noc :-)
bekas86 [ Blaugranczyk ]
to chyba karny tak jak juz wyzej pisano

Big Money [ Senator ]
To na banq karny.