Plantator [ spamer ]
odtwarzacz dvd
jaki program do odtwarzania dvd możecie polecić

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
POWER DVD
ale o jest płatny (ok 200 zł)
Bantam [ Pretorianin ]
albo power dvd z kazy za jakies darmo z cd-kayem sam mam orginał
Plantator [ spamer ]
dzięki już mam, kupiłem przez internet w sklepie DC

_Luke_ [ Death Incarnate ]
Dobry i za darmo: