GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SW:KotOR - pomocyy

09.01.2004
21:00
[1]

adodido [ Centurion ]

SW:KotOR - pomocyy

jestem na planecie Dantooine na szkoleniu jedi i mam do wykonania jakas tam 3 czesc treningu aby stac sie w pelni jedi
tj mam isc do jakiejs swiatyni i oczyscic ja z dark side, ale nie wiem gdzie ona jest
moze mi ktos powiedziec jak tam dojsc?

z gory THX

09.01.2004
21:15
[2]

Soulcatcher [ Prefekt ]

tu znajdziesz odpowiedź
https://www.gry-online.pl/s024.asp?ID=232

09.01.2004
21:22
smile
[3]

wolfen3741 [ Herr Oberst ]

Soul czyżbyś wziął się za pisanie poradników, nie mogę ocenić treści, ale ilośc wygląda imponująco :)

09.01.2004
21:28
[4]

Soulcatcher [ Prefekt ]

wolfen3741 --> no wiesz :) swój pierwsy pordnik do gry napisałem sześć lat temu :)

09.01.2004
21:34
[5]

adodido [ Centurion ]

nie powiem, nie powiem calkiem wporzo ten poradnik(szkoda tylko ze musze wybulic kase, ale ze wzgledu na autora przypadek nie staje sie regula wiec raz moge zaryzykowac)
choc z drugiej strony czy to aby nie byla autoreklama:))

09.01.2004
21:58
[6]

Bantam [ Pretorianin ]

powiem ci ze na ze jest na planecie

10.01.2004
00:52
smile
[7]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

adodido ---> Ja też polecam Ci ten poradnik. a Soulcatcher pisze poradniki odkąd go znam, czyli od czasów Might & Magic 6 i BG 1 ;)

10.01.2004
09:38
[8]

adodido [ Centurion ]

juz sam sobie poradzilem, ale moze mi ktos powiedziec kiedy bede mogl uzywac swietlnego miecza????

10.01.2004
09:43
smile
[9]

zarith [ ]

od momentu w którym zmienisz profesję na jedi

10.01.2004
09:44
smile
[10]

adodido [ Centurion ]

i jeszcze jedno:
dlaczego nie moge wlaczyc zakladki powers(wywala mnie za kazdym razem do windy) w umiejetnosciach???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.