adodido [ Centurion ]
SW:KotOR - pomocyy
jestem na planecie Dantooine na szkoleniu jedi i mam do wykonania jakas tam 3 czesc treningu aby stac sie w pelni jedi
tj mam isc do jakiejs swiatyni i oczyscic ja z dark side, ale nie wiem gdzie ona jest
moze mi ktos powiedziec jak tam dojsc?
z gory THX
Soulcatcher [ Prefekt ]
tu znajdziesz odpowiedź
https://www.gry-online.pl/s024.asp?ID=232

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Soul czyżbyś wziął się za pisanie poradników, nie mogę ocenić treści, ale ilośc wygląda imponująco :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
wolfen3741 --> no wiesz :) swój pierwsy pordnik do gry napisałem sześć lat temu :)
adodido [ Centurion ]
nie powiem, nie powiem calkiem wporzo ten poradnik(szkoda tylko ze musze wybulic kase, ale ze wzgledu na autora przypadek nie staje sie regula wiec raz moge zaryzykowac)
choc z drugiej strony czy to aby nie byla autoreklama:))
Bantam [ Pretorianin ]
powiem ci ze na ze jest na planecie

Cainoor [ Mów mi wuju ]
adodido ---> Ja też polecam Ci ten poradnik. a Soulcatcher pisze poradniki odkąd go znam, czyli od czasów Might & Magic 6 i BG 1 ;)
adodido [ Centurion ]
juz sam sobie poradzilem, ale moze mi ktos powiedziec kiedy bede mogl uzywac swietlnego miecza????

zarith [ ]
od momentu w którym zmienisz profesję na jedi

adodido [ Centurion ]
i jeszcze jedno:
dlaczego nie moge wlaczyc zakladki powers(wywala mnie za kazdym razem do windy) w umiejetnosciach???