
tommy_1234 [ Pretorianin ]
HEROES 4 OF MIGHT AND MAGIC!!!!!!
Czy ma ktoś kody do HEROES 4???

Bantam [ Pretorianin ]
hahaha nie wierz ? poszukaj
Klemens [ Generaďż˝ ]
Oto co znalazlem na Dlh.net. W ogole polecam ten serwis.
During game, hit [TAB] and type any one of those cheats, then press [Enter].
nwcAmbrosia - free materials
nwcGoSolo - auto play
nwcAres - win combat
nwcAchilles - lose combat
nwcHephaestus - elven chainmail
nwcEtTuBrute - dagger of despair
nwcExcalibur - ring_of greater negation
nwcNibelungenlied - sword of the gods
nwcTristram - crusaders
nwcLancelot - champions
nwcStMichael - angels
nwcSevenLittleGuys - dwarves
nwcMerlin - magi
nwcCronus - titans
nwcBlahBlah - vampires
nwcHades - devils
nwcUnderTheBridge - trolls
nwcKingMinos - minotaur
nwcXanthus - nightmares
nwcFafnir - black dragons
nwcDoYouSmellBrownies - sprites
nwcFenrir - wolves
nwcFixMyShoes - elves
nwcTheLast - unicorn
nwcRa - phoenix
nwcValkyries - ogre magi
nwcGrendel - behemoth
nwcPoseidon - sea monster
nwcPrometheus - shroud fow
nwcAthena - gain skill
nwcThoth - increase level
nwcIsis - learn spells
nwcRagnarok - lose scenario
nwcHermes - unlimited movement
nwcValhalla - win scenario
nwcSacrificeToTheGods - max luck
nwcSphinx - reveal puzzle map
nwcAphrodite - tatooed white trash
nwcImAGod - access cheat menu
nwcPan - max morale
nwcCityOfTroy - build all buildings
nwcOldMan - old man jack
BTW: Herosi to ZDECYDOWANIE nie gra akcji...
Klemens [ Generaďż˝ ]
Upss, zapomnialem linku do DLH...
cronotrigger [ Rape Me ]
heh.. po co komu kody do heroasa???
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> Cronotrigger
By sobie ulatwic gre? Dac na chwile sobie spokoj z frustracja?
AK [ Senator ]
Klemens - ktoś, kto potrzebuje ułatwień w HoM&M4 powinien sobie dać spokój z wszelkimi grami wykorzystującymi szare komórki...
Klemens [ Generaďż˝ ]
--> AK
Uwielbiam takie argumenty... Ciekawym wiec, po co w ogole tworcy zaimplementowali cheaty w kodzie gry? Ciekawym, jak mi wytlumaczysz fakt bezmiaru istniejacych w sieci wszelkiej masci trainerow, edytorow, modow, hackow, skoro ich potencjalni tworcy - prawdopodobnie ludzie, ktorzy korzystaja z cheatow, wg Ciebie powinni dac spokoj swoim szarym komorkom?
Cheatowanie w grach multiplayerwych, gdy rywalem jest drugi zywy czlowiek jest karygodne. We wszelkich innych przypadkach IMHO nie. Musisz obrazac kogos, nad kim czujesz, ze masz przewage intelektualna?

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
nie graj na kodach gra Ci sie odrazu znudzi mowie Ci :/
AK [ Senator ]
Klemens - cieszę się że uwielbiasz takie argumenty. Gra jest przeraźliwie prosta i bez cheatowania. Zaś same kody służą programistom i beta testerom do sprawdzania różnych sytuacji (np. może się okazać że gra się wiesza przy ataku smokiem na minotaura). Potem te cheaty "wyciekają" za sprawą odpowiednich wydawnictw, które liczą na przykucie uwagi leniwych graczy, którzy idą zawsze na łatwiznę.
Potem kończy się to tak, jak w przypadku pewnego mojego znajomego, który pierwsze o co pyta to - czy do gry są kody/edytory postaci/przedmiotów. Jeśli nie ma, to na grę nawet nie spojrzy. Jak rozumiem, ty też jesteś zwolennikiem odmóżdzania się?
Masz ciekawe wyjaśnienie. Niby multi to inna sprawa... więc wytłumacz mi jak osoba, która nie potrafi uczciwie przejść gry (z komputerem jako przeciwnikiem, który zawsze jest głupszy) może dać sobie radę w konkurencji z innymi graczami? Właśnie tacy ludzie sięgają potem po cheaty do multi, by sobie "ułatwić" start, lub robią to z przyzwyczajenia, bo inaczej nie potrafią.
-+==SeBuL==+- [ spamer ]
Fajnie się gra z kodami , ale po przejściu gry :)