GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto jest fanen rużnych zespołów??????

09.01.2004
20:06
smile
[1]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

kto jest fanen rużnych zespołów??????

czy ktoś jest fanem jakieś muzy niech napiszę jaki zespuł i inne

09.01.2004
20:13
smile
[2]

Stinger [ Warrior Of Havoc ]

Ostatnio jestem fanem Nightwisha

09.01.2004
20:14
smile
[3]

zarith [ ]

widać kto nie jest fanem słownika:).

a żeby nie było że statsuję, to the doors, sugarcubes, ostatnio black eyed peas

09.01.2004
20:16
[4]

bebzoon [ bucydonna ]

Dimmu Borgir i inne...
ja pierdaczę...następny dysortograf ;-(

09.01.2004
20:18
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja lóbie zespuł Pirzama Porno.

09.01.2004
20:20
smile
[6]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


Piotrasq - chyba pidrzama

a ja lubie The Verve, Placebo, Children of Bodom i pare innych :)

09.01.2004
20:33
smile
[7]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

tak trzymać

09.01.2004
20:40
smile
[8]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

ja lubię korn,the whit stripes i red hot chili pepers

09.01.2004
20:48
[9]

reksio [ Szerzmierz Natchniony ]

Rzygać się chce :)

BURZUM
WITCHMASTER

09.01.2004
20:56
[10]

Filipesco [ Centurion ]

Bob Marley
Manu Chao
Wszelki Irish Folk (Van Morisson, The CHieftains, itd, itp)
Don Cherry
Bela Fleck & The Fleck Tones
The Doors
Moby
UB 40
RHCP
SOAD
Boney M ;)

Ciekawe, czy ktos zna tych mniej znanych co ich wymienilem :))

09.01.2004
21:13
[11]

szyszekx [ Centurion ]

Ortografie, chlopie!!! Moze masz dysleksje, dysgrafie zy choplera wie co jeszcze, ale przynajmniej nie popelniaj bledow ortograficznych w tytulach watkow. Wyglada to bardzo nieestetycznie. A poza tym zaraz cie pewnie zjada...

Ja lubie Korna, System of a Down, Nickelback

09.01.2004
21:33
smile
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ja lóbie Elrzbiete Adamiak i Tadeósza Nalepe. Aaaa... i jeszcze zespoly - Chej, Bótka Dóflera i Jeden Miljon Bółgaruf :-)

09.01.2004
22:08
smile
[13]

Bantam [ Pretorianin ]

a ia lóbie bardzo linkin parka

09.01.2004
22:11
[14]

DarkStelix [ Padawan ]

a ja lody malinowe:)

09.01.2004
23:56
[15]

gregol [ Junior ]

KULT KNŻ metallica ramstein

10.01.2004
01:31
smile
[16]

Monther [ Generaďż˝ ]

a raz w życiu sobie zastatsuję...

lóbię najbardziej Britnej Spirs, Dżenifer Lopes i Kristine Agilere ;-)))

10.01.2004
01:36
smile
[17]

Big Money [ Senator ]

Ja słóham Voyagera, Skanera, i jeszcze paró innyh fajnyh zespołuw.

10.01.2004
01:46
[18]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Lumpex '75, Analogs, Cock Sparrer, The business, Megadethi fura innych.

10.01.2004
01:56
smile
[19]

Adamss [ -betting addiction- ]

O co loto ?!
Glópiom siem czujem...

10.01.2004
01:57
smile
[20]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Zespol Szkol Specjalnych w Lubiazy Kielbasianej, zespol downa, zespol-wespol Kabaretu Starszych Panow, zespol dysleksyjny :> oraz wiele innych zespolow :P

10.01.2004
10:08
smile
[21]

oksza [ Senator ]

-->>Mazio
By rządz moc móc zmóc?

10.01.2004
10:11
smile
[22]

zarith [ ]

gdy się zakochać, to nie indywidualnie
gdy się zakochać, to tylko we dwóch
czy platonicznie czy sypialnie
zespół wespół by żądz moc móc zmóc:)))

10.01.2004
10:19
[23]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Dlaczego dominuje metal i rock?? ;P

Jeżeli chodzi o ten rodzaj muzyki no to O.N.A, Rammstein, The Offspring, Linkin Park.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.