
tommy_1234 [ Pretorianin ]
kto jest fanen rużnych zespołów??????
czy ktoś jest fanem jakieś muzy niech napiszę jaki zespuł i inne

Stinger [ Warrior Of Havoc ]
Ostatnio jestem fanem Nightwisha

zarith [ ]
widać kto nie jest fanem słownika:).
a żeby nie było że statsuję, to the doors, sugarcubes, ostatnio black eyed peas
bebzoon [ bucydonna ]
Dimmu Borgir i inne...
ja pierdaczę...następny dysortograf ;-(
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ja lóbie zespuł Pirzama Porno.

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Piotrasq - chyba pidrzama
a ja lubie The Verve, Placebo, Children of Bodom i pare innych :)

Kanon [ Mag Dyżurny ]
tak trzymać

tommy_1234 [ Pretorianin ]
ja lubię korn,the whit stripes i red hot chili pepers
reksio [ Szerzmierz Natchniony ]
Rzygać się chce :)
BURZUM
WITCHMASTER
Filipesco [ Centurion ]
Bob Marley
Manu Chao
Wszelki Irish Folk (Van Morisson, The CHieftains, itd, itp)
Don Cherry
Bela Fleck & The Fleck Tones
The Doors
Moby
UB 40
RHCP
SOAD
Boney M ;)
Ciekawe, czy ktos zna tych mniej znanych co ich wymienilem :))
szyszekx [ Centurion ]
Ortografie, chlopie!!! Moze masz dysleksje, dysgrafie zy choplera wie co jeszcze, ale przynajmniej nie popelniaj bledow ortograficznych w tytulach watkow. Wyglada to bardzo nieestetycznie. A poza tym zaraz cie pewnie zjada...
Ja lubie Korna, System of a Down, Nickelback

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ja lóbie Elrzbiete Adamiak i Tadeósza Nalepe. Aaaa... i jeszcze zespoly - Chej, Bótka Dóflera i Jeden Miljon Bółgaruf :-)

Bantam [ Pretorianin ]
a ia lóbie bardzo linkin parka
DarkStelix [ Padawan ]
a ja lody malinowe:)
gregol [ Junior ]
KULT KNŻ metallica ramstein

Monther [ Generaďż˝ ]
a raz w życiu sobie zastatsuję...
lóbię najbardziej Britnej Spirs, Dżenifer Lopes i Kristine Agilere ;-)))

Big Money [ Senator ]
Ja słóham Voyagera, Skanera, i jeszcze paró innyh fajnyh zespołuw.
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
Lumpex '75, Analogs, Cock Sparrer, The business, Megadethi fura innych.

Adamss [ -betting addiction- ]
O co loto ?!
Glópiom siem czujem...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Zespol Szkol Specjalnych w Lubiazy Kielbasianej, zespol downa, zespol-wespol Kabaretu Starszych Panow, zespol dysleksyjny :> oraz wiele innych zespolow :P

oksza [ Senator ]
-->>Mazio
By rządz moc móc zmóc?

zarith [ ]
gdy się zakochać, to nie indywidualnie
gdy się zakochać, to tylko we dwóch
czy platonicznie czy sypialnie
zespół wespół by żądz moc móc zmóc:)))
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Dlaczego dominuje metal i rock?? ;P
Jeżeli chodzi o ten rodzaj muzyki no to O.N.A, Rammstein, The Offspring, Linkin Park.