GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o zasilacz

09.01.2004
18:18
[1]

Plantator [ spamer ]

pytanie o zasilacz

mam w kompie cd-rom, dvd, nagrywarke i 3 twarde dyski wszystok to podpięte pod 300W zasilacz, chciałbym dokupić jeszcze jeden dysk i mam pytanie czy po podłączeniu kolejnego dysku zasilacz to pociągnie, czy trzeba go będzie wymienić na mocniejszy

09.01.2004
18:38
[2]

MAN5ON [ Konsul ]

jezeli masz jeszcze jedna wolna wtyczke 12V to teoretycznie powinien pociagnac, ale jesli uzywasz jakiegos codegena to najprawdopodobniej maksymalne obciazenie zasilacza spowoduje utrate stabilnosci (resety kompa).

09.01.2004
18:58
[3]

Plantator [ spamer ]

wolne wtyczki to nie problem od tego są trójniki, bardziej chodzi mi o tą stabliność nie chciałbym sprawdzać tego doświadczalnie może ktoś wie coś więcej ile maksymalnie urządzeń można podłączyć do 300W zasilacza

09.01.2004
19:00
smile
[4]

eJay [ Gladiator ]

Ja jednak radze kupic jakis zasilacz. U mojego kumpla po wmontowaniu napedu dvd siadl caly komp:) Produkty Evera polecam.

09.01.2004
19:05
[5]

xywex [ mlask mlask! ]

Chieftec 360 W, za 200 zł i nie będziesz miał problemów raczej.

09.01.2004
19:18
smile
[6]

Greedoo [ Konsul ]

Ja zmieniłem na Huntkey`a bardzo fajny zasilacz na allegro za 125 zł jest taki Huntkey 300W.

10.01.2004
08:28
[7]

Najmad [ Konsul ]

w glownej mierze zalezy to od tego jakiego masz proca (na ile podkreconego) i jaka masz grafa (na ile podkrecona).
4 dyski caly czas raczej nie pracuja.
Choc jak to jest codeshit.....
BTW chieftec to bardzo dobre rozwiazanie :)

10.01.2004
08:50
[8]

tomirek [ ]

Jak masz Codegena to mozesz mies spore problemy wiec warto zainwestowac w bardziej markowy sprzet. Zreszta Codegeny to chyba najwiekszy syf i osobiscie znam 3 czy 4 kompy, ktore polegly wlasnie przez zasilke tej firmy (spalony dysk albo mob i CPU i tego typu przyjemnosci, ktorych mozna by bylo uniknac wydajac na samym poczatku 100-150PLN wiecej na nowa zasilke) .

10.01.2004
11:45
[9]

Jam__Lasica [ Generaďż˝ ]

Plantator ---> Zależy jaki, ale generalnie nie powinno być żadnego problemu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.