GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need for Speed - Road Challenge - problem...

09.01.2004
17:19
smile
[1]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

Need for Speed - Road Challenge - problem...

yoyoyo, mam oryginalną :) gre wymienioną wyżej.... na poczatku miałem problemy z tym ze mam 2 napędy cdr :/ ale zassałem patche i juz wszystko, PRAWIE wszystko działa.... pojawił sie nowy problem, podczas ładowania sie gry (juz po wyborze autka i trasy) gra sie zawiesza :| ...wiec wpadłem na świetny pomysł aby zassać voodoo fix do n4s4 załadowałem ten patch i teraz gdy dam RACE szpil wychodzi mi do windowsa... =:-o
mam dx 8.1 xpsp1 voodoo3 3000 i ta cholerna gra nie działa :|
wszystkie gry inne mi działają, tzn więkoszość gier mi działa, ale podobnie sie dzieje z grą 'Ski-Doo X-Team Racing' tez wychodiz do windy ale nawet menu sie nie ładuje...więc nie wiem co jest z tym.
plizz helpp!!
czy są jakies dodatkowe patche albo service pack`i do windy zeby gy chodizły starsze? pewnie są ale do konkretnej gry.... fakk

09.01.2004
20:15
smile
[2]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

up :)

10.01.2004
13:37
smile
[3]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

serio nikt nie wie? :(

11.01.2004
00:17
smile
[4]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

11.01.2004
00:31
smile
[5]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


dex >>> pociesze cie napisz to w tym watku tam ludzie sie znaja na NFS \/\/\/
link \/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.