
Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
Need for Speed - Road Challenge - problem...
yoyoyo, mam oryginalną :) gre wymienioną wyżej.... na poczatku miałem problemy z tym ze mam 2 napędy cdr :/ ale zassałem patche i juz wszystko, PRAWIE wszystko działa.... pojawił sie nowy problem, podczas ładowania sie gry (juz po wyborze autka i trasy) gra sie zawiesza :| ...wiec wpadłem na świetny pomysł aby zassać voodoo fix do n4s4 załadowałem ten patch i teraz gdy dam RACE szpil wychodzi mi do windowsa... =:-o
mam dx 8.1 xpsp1 voodoo3 3000 i ta cholerna gra nie działa :|
wszystkie gry inne mi działają, tzn więkoszość gier mi działa, ale podobnie sie dzieje z grą 'Ski-Doo X-Team Racing' tez wychodiz do windy ale nawet menu sie nie ładuje...więc nie wiem co jest z tym.
plizz helpp!!
czy są jakies dodatkowe patche albo service pack`i do windy zeby gy chodizły starsze? pewnie są ale do konkretnej gry.... fakk

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
up :)

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
serio nikt nie wie? :(

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]
dex >>> pociesze cie napisz to w tym watku tam ludzie sie znaja na NFS \/\/\/
link \/