
suicide [ Pretorianin ]
Army Operations--problem z PB
Gram w ta gre juz dlugo zawsze byly jakies problemy:)
Problem polega na tym ze spoko, dolaczam sie do servera i albo od razu albo 2-3 minutach mnie PunkBuster wywala mimo ze jest wlaczony.
Zna ktos odpowiedz?