GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Army Operations--problem z PB

09.01.2004
16:48
smile
[1]

suicide [ Pretorianin ]

Army Operations--problem z PB

Gram w ta gre juz dlugo zawsze byly jakies problemy:)
Problem polega na tym ze spoko, dolaczam sie do servera i albo od razu albo 2-3 minutach mnie PunkBuster wywala mimo ze jest wlaczony.
Zna ktos odpowiedz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.