GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki samochód???

09.01.2004
16:38
smile
[1]

Cast Away [ Konsul ]

Jaki samochód???

No właśnie niedługo trzeba bedzie pomysleć o kupnie samochodu. Tylko moje pytanie jest nastepujące: JAKI??? Zawsze podobał mi sie Peugeot 206 ale czy to dobry samochód? Chodzi mi tylko o propozycje tych mniejszych samochodów (oprócz malucha,syrenki itp) Np; cos w stylu Seta Ibizy czy Rovera. Więc co byscie mogli mi zaproponować???

09.01.2004
16:39
smile
[2]

Kanon [ Mag Dyżurny ]

515 w strone centrum

09.01.2004
16:39
smile
[3]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

ja zawsze lubiłem Toyotę

09.01.2004
16:42
[4]

Cast Away [ Konsul ]

a mianowicie...

09.01.2004
16:42
[5]

Cast Away [ Konsul ]


Co 515 w strone centrum???

09.01.2004
16:44
[6]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

Cast Away--->chyba chodzi o autobus ale nie wiem :)
Mi tez sie 206 podoba i wydaje mi sie ze to dobry samochód,czesto go wiedze wiec chyba dobry :d

09.01.2004
16:46
[7]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Peugeot 206 odpada to nie jest zbyt solidan firma bardziej stawiam na seata pewniejsza firma .
Chociaz nie chcailbys opla corse nowej wersji???

09.01.2004
16:46
[8]

Rendar [ Senator ]

No 206-stka jest faktycznie ładna, ale jakoś mi "francuzy" nie leżą - za delikatne na nasze dziurska.

Już chyba lepiej Forda (Focus, Fiesta) albo Toyotka (Yariska, Corrolca). Ibizka też jest dobrym pomysłem.

I na pewno NIE fiata.

09.01.2004
16:47
smile
[9]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

A może 401?

09.01.2004
16:52
[10]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

A może Maybacha ... Powiedz może cenę czy coś ?

09.01.2004
16:52
[11]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

rendar wlasnie cos sprawdzonego Ford moze Opel Solidnosc

09.01.2004
16:53
[12]

kiowas [ Legend ]

Moja propozycja to Honda Civic - ladne, zgrabne i japonskie :)

09.01.2004
16:55
smile
[13]

K@mil [ Wirnik ]

Łada, Fiat 125 Pikap, polonez Truck... :-)

A na serio - przede wszystkim podaj ile pieniedzy mozesz na bryczke przeznaczyc. I czy ma byc nowy czy uzywany.

09.01.2004
16:55
smile
[14]

tsunami [ PS3 ]

kiowas ---> wyprzedziles mnie ;-). Zgadzam sie Honda Civic to jest to :-), jedyny minus to drogie czesci :(

09.01.2004
16:56
[15]

Cast Away [ Konsul ]

cena jest obojetna, chodzi mi tylko o jakiś dobry sprawdzony samochód.

09.01.2004
16:57
[16]

tsunami [ PS3 ]

A moze zakres rocznikow jakie by Cie interesowaly ?

09.01.2004
16:57
smile
[17]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Cast Away >>> Porshe ten czerwony

09.01.2004
16:57
[18]

Cast Away [ Konsul ]

Ile teraz kosztuje samochód z rodzinki Opla?

09.01.2004
16:58
smile
[19]

K@mil [ Wirnik ]

Cast Away, jak cena obojetna i woz sprawdzony to Hummer :-) Skoro mowisz ze cena obojetna... :-P

09.01.2004
16:59
[20]

tsunami [ PS3 ]

www.allegro.pl (tylko dla rozeznania w cenach ;-))
www.trader.pl

09.01.2004
16:59
[21]

Cast Away [ Konsul ]

A może Peugeot ta sportowa wersja (numeru nie pamietam). ale on chyba AŻ za dużo kosztuje!?

09.01.2004
17:00
[22]

Cast Away [ Konsul ]

Ale głownie maja byc te mniejsze wozy typu właśnie Peugeot 206.

09.01.2004
17:03
[23]

tsunami [ PS3 ]

Cast Away---> na dzien dzisiejszy jakbym mial kase to bym jako pierwszy samochod kupil sobie Honda Civic sedan 3 door rocznik 1993-1994(5). :-). Maly, mocny jak na swoj rozmiar, trzeba liczyc tak ok 16.000 pln

09.01.2004
17:34
[24]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

szagrad-->czemu firmę Peugot nazywasz nie solidną??ciekawe czy Seat przejechał by 400tys km bez powarzniejszych usterek....

09.01.2004
17:35
smile
[25]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Jezeli chodzi o 206 to jest dobry samochód ale Honda Civic jest moim zdaniem lepsza !!!

09.01.2004
17:53
[26]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Hubs z doswidczenia mojego i zanjomych opel przejeżdza spokojnie

09.01.2004
17:56
[27]

Cast Away [ Konsul ]

Peugeot jest twardym samochodem (na swój sposób), nie jest tak chamsko zbudowany jak volvo i moim zdaniem jest jednym z najlepszych samochodów na polskim rynku.

09.01.2004
17:57
[28]

Cast Away [ Konsul ]

i na pewno nie psuje się tak czesto jak inne samochody np. Opel astra, Opel Omega

09.01.2004
18:06
smile
[29]

Elwiser [ Konsul ]

Toyota Yaris>>>jezdze nia prawie 3 lata....samochod ladny, pojemny, zrywny i BEZAWARYJNY....nie bede duzo gadal-idz do salonu na jazde probna....o 206 zapomnij-ladnie opakowane 205

09.01.2004
18:07
smile
[30]

zooz [ TS Wisła Kraków ]

Ja bym wziął:
1. Peugeot 206
2. Ford Focus
3 Może WW Golf

09.01.2004
18:16
[31]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Mercedes S-class...

A tak zchodząc na ziemie, to VW Golfa lub Peugeot'a 307.

09.01.2004
18:17
smile
[32]

sergi__ [ Underworld ]

Fiat 126 p:)

09.01.2004
18:21
smile
[33]

cremator [ Konsul ]

Polecam takie cos bardzo przyjemne w uzytkowaniu... -->

09.01.2004
18:32
[34]

Gilmar [ Easy Rider ]

Cast Away ------------> chcesz kupić samochód...??? Kupuj i kieruj się własnym gustem. Samochód musi Ci się przede wszystkim podobać, jezeli jak napisałeś Peugeot 206 zauroczył Cię, to bierz... Delikatność francuskich, solidność niemieckich, awaryjność włoskich i wysoką jakość japońskich można spokojnie włożyć między bajki.
Zalety i wady są przypisane konkretnym modelom i rocznikom samochodow.

09.01.2004
18:34
[35]

kiowas [ Legend ]

Gilmar ---> badania specjalistow tez mozna wlozyc miedzy bajki? :))

Japonczykli od wielu lat juz sa liderami w niezawodnosci i bezawaryjnosci i taki jest po prostu fakt.

09.01.2004
18:48
[36]

amoreg1234 [ użytkownik ]

nissan altima <-- b fajny samochod

09.01.2004
18:53
smile
[37]

Gilmar [ Easy Rider ]

kiowas ---------> ja nie neguję wyników badań specjalistów ale nie mozna porównywać między soba samochodów z róznych klas, półek itd. Jeszcze raz powtorzę wady i zalety sa przypisane konkretnym modelom a nie firmie produkujacej samochody lub co gorsza państwu z jakiego dany samochod pochodzi.
I lepiej nie spierajmy się co jest lepsze Toyota Yaris czy Mercedes S, bo to porownanie pięści z okiem.

09.01.2004
19:01
[38]

amoreg1234 [ użytkownik ]

japonce moze i dobre, ale moim zdaniem niemcy najlepsi (przynajmniej jedni z liderow)

09.01.2004
19:53
[39]

wildone [ Konsul ]

Mi się bardzo podoba alfa romeo 147.Mała i agresywna

09.01.2004
20:03
[40]

mAcKa [ Centurion ]

Alfy są raczej mocno awaryjne, nie polecam nic włoskiego, polecam natomiast jakiegoś japończyka np. Toyotę Yaris, Corollę, lub jakiś niemiecki czyli VW Golf, Polo

09.01.2004
20:04
smile
[41]

Gandalf-biały [ Mithrandir ]

Cast Away --> to ma byc auto z salonu czy kupione na giełdzie ?

09.01.2004
20:13
smile
[42]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Tak naprawdę ta dyskusja jest jak narazie bezcelowa... Autor wątku nie uściślił wogóle co chce. Podaj może ile masz forsy, jakiego to typu ma byc samochod, jaki slinik, nowy, czy stary...

09.01.2004
20:18
smile
[43]

tommy_1234 [ Pretorianin ]

najlepiej Toyota corolla

09.01.2004
21:12
smile
[44]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


maly samochód ?? mogłbys chociarz powiedziec jaki przedzial cenowy :D
polecam HONDA CIVIC nie koniecznie musi byc ten najnowszy model sam mialem dwie takie w nadwozi hatchback z silnikami 1.4 i S 92 KM cos pieknego jeszcze kilma a w drugiej szyberadach oczywiscie elektryka i te inne opierdol byly :))

09.01.2004
21:14
[45]

wysiu [ ]

W ostatnim AutoSwiecie bylo opisane bardzo fajne nowe Lamborghini.


Czlowieku, napisz COKOLWIEK konkretnego, auto nowe czy uzywane, ile kasy chcesz przeznaczyc, itp...

09.01.2004
21:20
smile
[46]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


buabahahah sorki napisalem "opierdol" mialo byc pierdoly :D
acha obydwa auta byly z 1999 roku :)

09.01.2004
21:25
smile
[47]

Zacker [ Stanley ]

Ja bym kupił jakiegoś Niemca np. Astre lub passata :)

09.01.2004
21:32
smile
[48]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Kanon - 515 w strone centrum to dobry srodek lokomocji :-)
szczegolnie ten wyjezdzajacy z petli ok. 7 rano :-))

09.01.2004
22:07
smile
[49]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

Tylko HONDA!
Civic albo Jazz

a najlepiej to s2000 :)

09.01.2004
22:08
[50]

DarkStelix [ Padawan ]

czerwony:)

10.01.2004
00:16
[51]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Ja uważam, że Toyoty mają beznadziejny wygląd, jakieś to takie kanciaste. Yaris zupełnie odpada. To samochód dla kobiety. Poza tym głupie kołpaki do Corolli kosztują 500zł, więc pomyśl co będzie jak Ci się coś większego zepsuje.

10.01.2004
00:21
smile
[52]

FPP MAN [ Pretorianin ]

Mitshubishi Lancer EVO VII po tuningu - klasa...ale nie stać Cię na niego:)

10.01.2004
00:22
smile
[53]

newage3000 [ Konsul ]

toyota corolla

10.01.2004
02:03
smile
[54]

Big Money [ Senator ]

Może to ??

10.01.2004
02:32
smile
[55]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

oby nie taki.. :>

10.01.2004
02:40
smile
[56]

Coy2K [ Veteran ]

Mazio >>> buuuuuuuahahaha koleś chyba nie zdążył szyby otworzyć ;-)

10.01.2004
07:55
smile
[57]

Bdx [ Senator ]

Nowy Mini Morris..

10.01.2004
08:06
[58]

...NathaN... [ The Godfather ]

Mercedes SLR bedzie chyba w sam raz :)

Tak na poważnie - Moj rodzice maja Peugeota 406 od 4 lat i sa z niego bardzo zadowoleni. Ja zastanowilbym sie nad Skodą Fabią .

10.01.2004
08:34
[59]

Kune [ TYCHY ]

Kup Golfa III lub IV. Wesje sa rozne, znajdziesz napewno taka jaka potrzebujesz. Masz TD GT (Golf 3) i TDI (jesli chodzi o diesle od 90 km do 130), pondto wersje GTI Golf 3 (od 115 km. - 150 km + wersja VR6 174 km i VR6 4x4 190 km) otaz Golf 4 GTI (1.8 Turbo 150 - 180 km). Za duzo taniej kupisz odpowiedniki z Seata rownie ladne, szybkie i niezawodne. Ewentualnie moze jeszcze Skoda Octavia.

10.01.2004
09:46
[60]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

A ja polecam Forda Fieste, mam takeig orok 2003, drzwiowy silnik 1,3 i nie narzekam , auto bardzo dobre

10.01.2004
09:52
[61]

Vasago [ spamer ]

Auta z grupy VW(czyli samego VW + Seata + Skode) niestety latwo stracic. Wiem bo przezylem (Leon), a policja wzruszyla tylko ramionami i stwierdzili ze niestety jest na nie duzy popyt.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.