GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Staszek szybki jest...

09.01.2004
16:35
smile
[1]

Xelloss [ Senator ]

Staszek szybki jest...

Parodia zwiastunu filmowego Star Wars/Matrix, który u mnie w klasie jest już legendą. Pewnie wielu to zna, ale mam nadzieję, że dzięki mnie ktoś pozna to dzieło :). Jak na zrobione przez amatora to efekty są powalające - mówię wam, Doom III się chowa :D. Strona filmu z linkami to https://stars-in-black.home.pl a IMHO najszybszy serwer - https://stars-in-black.pl/filmy/sib-full.mpg dla wersji 42 MB (jest jeszcze wersja 9 MB - wszystko w linkach na stronie). Niektóre sceny są potwornie głupie, ale ogółem parodia naprawdę fajna.

09.01.2004
16:43
[2]

hugo [ v4 ]

to jest "Staszek szybka jest"


pozatym stary ten film, już ma chyba ponad pół roku

09.01.2004
16:57
[3]

szagrad [ XIII. STOLETÍ ]

Stare

09.01.2004
17:00
smile
[4]

zarith [ ]

szikazu... hakuna matata!

widziałem to conajmniej półtora roq temu:) ale fajne fajne, dzięki za przypomnienie:)

09.01.2004
17:00
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ścigają nas... już nie...

Baaaardzo stare, ale mi zawsze ogląda się fajnie :o)

09.01.2004
17:10
[6]

szyszekx [ Centurion ]

Hmmm... a ja tego jeszczze nie widzialem. Zasysam wlasnie, zobaczymy co z tego bedzie... oby wyszlo cos dobrego bo was pozabijam (zajmie mi to z 10 minut :P

09.01.2004
17:36
[7]

gereg [ zajebisty stopień ]

zapewniam, ze to nie ma wcale pol roku.... ani poltora.... tylko ddduzo wiecej ;-)

ok. dwoch lat temu to powstala tego druga czesc. zrobiona przez staszka m. na zlecenie Young Digital Poland jako reklama eduRomow....

09.01.2004
17:41
[8]

TzymischePL [ Senator ]

Stare i do dupy. Szczerze mowiac, po pierwszy obejrzniu moze sie wydawac ze to cos niezwyklego.
Jednak pozniej, jak sie przyjzymy okazuje sie ze jest to smetne, nudne i nieciekawe. Zero fabuly, efekty czysto komputerowe w dodatku na poziomie niiiiiiziutkim. Zero inwencji.
W dodatku "staszek" jest zarozumialem gburem, ktory twierdzi ze kreci super filmy - a kreci..... coz krecic kazdy moze, jeden lepiej a drugi gorzej. Jemu wychodzi to gorzej...
Polecam Plan9 - chlopaki kreca filmy z jaja i fabula wykazuja sie swietna inwencja.
Stronka w linku.

09.01.2004
17:48
[9]

kiowas [ Legend ]

Plan 9 to dziadostwo w porownaniu z tym. Nawet porzadnej choreografii walk nie potrafia wymyslic.

09.01.2004
18:04
[10]

TzymischePL [ Senator ]

kiowas ===> A widziales chociazby trailer Avalon Preloaded ? A moze Syndykat Sprawiedliwosci? Wiesz, ja rozumiem ze kochasz filmy "a la" Titanic, ale to nie znaczy ze musisz cos z klasa nazywac dziadostwem. Rozumiem ze u Staszka byla choreografia ? Bo chyba nie probojesz byc tak glupi zeby porownywac efekty wygenerowane przez komputer z choreografia... Aaaa wybacz miedzy 2:03 a 2:12 byla walka trwala az 9 sekund a druga miedzy 3:19 a 3:25 niestety ta trwala tylko 6 sekund - no coz wymagajacy to Ty nie jestes....

Xellos => Man in Black a i Matrix. Staszek przypomina mi "slynnego" Poziomke i jego Epizod XIII. Ten tez sie chwalil jakie to bylo super, jakie to bylo ekstra a na festiwalu w Sopocie, jak to pokazal... Coz, wywolalo to pusty smiech... czesc osob wyszla... - nie to,zeby Epizod XIII to bylo totalne gowno, po prostu wobec tego co mowil i czym sie chwalil wyszlo marniutko.

09.01.2004
18:06
[11]

TzymischePL [ Senator ]

Errata:
jest: "Ten tez sie chwalil jakie to bylo super, jakie to bylo "
powinno byc: " Ten tez sie chwalil jakie to bedzie super, jakie to bedzie"

09.01.2004
18:09
[12]

kiowas [ Legend ]

Syndykat widzialem i zupelnie nie przypadl mi do gustu. Ale przeciez co ja tam wiem - wielki Tzymische to guru sceny alternatywnej i jego slowo jest swietoscia.
Oceniam choreografie bo sie troszke na tym znam, a z tego co w paru filmikach Planu widzialem to poza mierna pseudonawalanka nic tam nie ma - ani tresci ani niczego.

A SW mimo ze nie majstersztyk to przynajmniej pomysl z jajem - czego chyba w swojej powadze i majestacie nie zauwazyles.

09.01.2004
18:10
[13]

TzymischePL [ Senator ]

BTW: Rzeczywiscie aktorstwo moze sie wydac lepsze u Staszka... Ciekawe czy powodem moze byc fakt ze graja tam aktorzy Teatru Nowego... hmm czy to jest jeszcze kino amatorskie????
No bo jesli nie - (a mozna by chyba powiedziec ze nie) to nalezalo by to porownac z innymi parodiami, np. Hot Shots albo Spaceballs - to w takim razie jest to potworne gowno.....

09.01.2004
18:10
[14]

garrett [ realny nie realny ]

kiowas --> sorry ale od kiedy kryterium porównawczym jest choreografia walk ? odnosząc się do domniemanej choreografi walk w SiB powinno sie założyc ze oba filmy to ta sama konwencja a gołym okiem widać ze tak nie jest

09.01.2004
18:10
smile
[15]

Bajt [ ]

Mialem ten trailer kiedys, ale mi go wcielo, dzieki za link.

PS. Moze ktos pamieta taka parodie wiedzmina? Byl kiedys link na GOL-u, ma ktos?

09.01.2004
18:12
[16]

TzymischePL [ Senator ]

kiowas ===> Wybacz ale zacytuje Ciebie :"Nawet porzadnej choreografii walk nie potrafia wymyslic."
Gdzie tu Slowo chociaz o pomysle?


A SW to rzeczywiscie mocny pomysl. Lucas sie nad tym strasznie napracowal.... Kupe kasy to przynioslo.


I po co te osobiste wycieczki?

09.01.2004
18:12
[17]

TzymischePL [ Senator ]

Bajt ===> www.plan9.art.pl ===> Ale nie ogladaj, wielki super-dupe Kiowas znajacy sie na wszystkim mowi ze to dziadostwo.

09.01.2004
18:13
[18]

TzymischePL [ Senator ]

Bajt ===> www.plan9.art.pl ===> Ale nie ogladaj, wielki super-duper Kiowas znajacy sie na wszystkim mowi ze to dziadostwo. - tak to mialo brzmiec.

09.01.2004
18:17
[19]

kiowas [ Legend ]

Tzymische ---> zrzum, ze nie oceniam tego pod katem ile pracy w dany projekt kto wlozyl czy tez jacy aktorzy tam grali - cos ma mi sie podobac lub nie. Osobiste wycieczki to nie ja uprawiam (Titanic naprawde mnie zabolal:)
To, ze Staszek zerznal pomysly z Lucasa nawet moj mierny umysl wychwycil -ale co z tego? Milo sie ogladalo i wystarczy.

garrett ---> czy ty przypadkiem nie wystepujesz w tych filmikach? Choreografie ocenialem nie porownujac tego ze staszkiem (ktory nota bene ogladalem pozniej niz wasze wystepy) a jako tresc jednego (a moze kilku) filmokow. Nie podobaly mi sie i tyle. Pare niby smiesznych skeczy tez widzialem i odczucie to samo. Pewnie sie nie znam, ale to juz moj problem.

09.01.2004
18:18
[20]

kiowas [ Legend ]

Tzymische ---> o prosze, nie zauwazylem kolejnej 'wycieczki'. Brawo za utrzymywanie stalego poziomu.

09.01.2004
18:18
[21]

TzymischePL [ Senator ]

Aaaa i ostatnie zdanie.

Staszek nakrecil reklame Eduromow - za kase i z budzetem - jesli koniecznie chcesz to porownywac - to porownaj z Batman Deadend - tez reklamowka (akurat sklepu z kostiumami uzytymi w filmie - polecam forum AICN) , tez za kase i tez z budzetem.
Polecam wszystkim porownanie tych dwoch produkcji - bedacych dokaldnie tym samym...
Dowidzenia.

09.01.2004
18:18
smile
[22]

Lim [ Senator ]

Xelloss---> coś modne dzisiaj są ,,około Star Warsowe'' wątki - cieszy mnie to bardzo :)
hugo ---> nooo sporo się pomyliłeś .
TzymischePL ---> eee-tam, ale są gusta i guściki ;)

- a skoro o Staszku - jak się wam panowie podoba SamSolo ?

09.01.2004
18:21
[23]

garrett [ realny nie realny ]

kiowas --> treść i fabuła nie jest celem ani motywem głównym ani planu9 ani Staszka (chyba ze sie doszukales jakies fabuły czy drugiego dna w SiB), moze rozwiniesz slowko "innego" bo latwo rzucac argumenty typu "innego" czy "etc"

09.01.2004
18:24
[24]

sergi__ [ Underworld ]

Stare to jest ale lubie to od czasu do czasu ogladnac

09.01.2004
18:26
[25]

kiowas [ Legend ]

garrett ---> jak zaznaczylem na poczatku jedynym wyznacznikiem 'lubienia' danego filmu byla dla mnie czysta radocha z ogladania, nie jakas wydumana fabula, ktory to zarzut nie wskaze palcem kto mi przypisal. Moge zrozumiec, ze dobrze sie bawiliscie robiac te scenki, ale przypisywanie jakiejs glebszej, niepojetej dla mnie tresci ktora ten sam pan tu uprawia zakrawa o zart.

O jakie slowko 'inne' ci chodzi? tytuly filmo jakie mialem na mysli?

09.01.2004
18:26
smile
[26]

Lim [ Senator ]

proszę- jeszcze jedno (w miarę) przyzwoite
ooj te nogi :)))

i do TzymischePL --->zerknij co Sam Matkiewicz mówi w wywiadzie swojej produkcji:

- Zdjęcia realizowałem profesjonalną kamerą Betacam z wózkiem Panther. Komputer to PC 2x500, i wtedy jeszcze 128 RAM (obecnie 768). Do tworzenia muzyki użyłem Rolanda JV-1000 wspomaganego samplerem Akai. Soft: 3D StudMax 2.5 do animacji i efektów specjalnych, Adobe Photoshop do tworzenia masek i tekstur, Ulead Media Studio Pro do montażu i zgrania dźwięku, Digital Orchstrator Pro do miksowania muzyki i nagrywania wokali (np. tego wspomnianego wcześniej chóru ze sceny walki z Molem).

Hmmm... ciekawe ile kosztowała cała produkcja (w przybliżeniu) ?

- Wydałem na to ok. 15.000 PNZ - i na tego typu zabawę jest to naprawdę niewiele. Ze znajomymi kierownikami produkcji z TVP wyliczyliśmy teoretyczny koszt produkcji "Stars in Black": było to mniej więcej 120.000 PNZ (gdybym wszystko realizował wg realiów i cenników telewizyjnych).
(koniec cytatu)

- Widzisz więc jak małym nakładem środków powstał ten kapitalny filmik - Twoje argumenty są więc - bez urazy- NIE POWAŻNE ;)

09.01.2004
18:42
[27]

TzymischePL [ Senator ]

Lim ===> Bzdury opowiada.15 000 - just smiech.
Jasne ze TVP wyszlo 120.000 - bo TVP musialo zaplacic za 3D Studio Max ca. 10-20 tysiecy + pulginy czyli pewnie jakies 40 tysiecy. Za Adobe Photoshop tez trzeba zaplacic (szok prawda?) kolejne 7-10 tysiecy. Niestety nie wiem ile kosztuje Ulead Media Studio Pro i Digital Orchstrator Pro ale nie przypominam sobie zeby je rozdawali za darmo. Zdaje sie ze za prawa autorskie do utworow tez nalezy zaplacic. Wiec rzeczywiscie wyszlo by 120.000......

I kto tu jest nie powazny ?

09.01.2004
18:48
smile
[28]

Lim [ Senator ]

TzymischePL ---> zgadnij kto :)))
no chyba że powiesz skąd przekonanie że jego słowa to bzdura - wtedy zmienie zdanie .

Ciekawy z ciebie rozmówca- ale masz chyba dzisiaj zły dzień.
pozdr.

09.01.2004
19:22
smile
[29]

TzymischePL [ Senator ]

Lim ===> STASZEK!!!!
no chyba że powiesz skąd przekonanie że jego słowa to bzdura - wtedy zmienie zdanie .
Po prostu nie dodal ceny PROFESJONALNEGO oprogramowania ktorego uzyl.
Sa dwie mozliwosci:
a) Kupil je wczesniej - tak czy inaczej koszty MUSIALY byc duze i powinnien to wliczyc w cene
b) nie kupil wcale = uzyl nielegalne = uzyskal dochody (dzieki temu trailerowi otrzymal kontrakt na reklamowke eduromow = Ciekawe co na to BSA :]


Eeee nie zly dzien. Po prostu nie lubie Staszka :)

09.01.2004
19:36
smile
[30]

Lim [ Senator ]

TzymischePL , panowie -->ja go ,,nie lubię'' ani ,,lubię '' bo bo nie znam - natomiast cenię jego produkcję , niewątpliwy talent i poczucie humoru tryskające z jego produkcji - tym bardziej że wykonuje to często w spartańskich warunkach - i poza tym że zarabia w ten sposób na życie potrafi zrobić coś co sprawia taką frajdę faną Gwiezdnej Sagi i nie tylko :)
przeczytajcie co Mąderek mówił o Stars in Black
...Oto największe trudności, z jakimi przyszło nam walczyć to:
przerobienie "Samanthy" z niemej modelki na mówiącą aktorkę (ja)
przeżycie przyspieszonego szkolenia aktorskiego ("Samantha")
zachowanie w zdrowiu Mola, który pierwszy raz w życiu walczył kijem (ja)
zachowanie zdrowia w czasie pierwszej w życiu walki kijem (Mol)
wytrzymanie do końca walki z Agentami - mimo sukcesywnie zwiększającej się liczby siniaków (ja)
zachowanie zdrowia psychicznego przy świadomości perspektywy renderowania trzech sekund animacji przez tydzień (ja)
zachowanie zimnego profesjonalizmu w scenach miłosnych (ja)
ukrycie braku zimnego profesjonalizmu w scenach miłosnych ("Samantha" i "Laseczka")
przekonanie "Samanthy" do obniżenia honorarium (ja)
przekonanie Mistrza Yum-Yum do przyjęcia honorarium (ja)
przekonanie siebie do utopienia sporej ilości pieniędzy i czasu w absolutnie niedochodowej produkcji (ja) - przekonanie siebie do pokazania komukolwiek "Stars in Black" (ja)

- uśmiałem się setnie - Staszek to ciekawa postać , trzymam za niego kciuki :)

09.01.2004
19:40
[31]

garrett [ realny nie realny ]

kiowas --> to jesli odrzucić jako kryterium choreografie czy aktorstwo a pozostać tylko przy "podoba lub mi się nie podoba" to nie polemizuje :) każdy ma swoje gusta. Plan9 nie pretenduje do bycia najlepszym na scenie amatorskiej, mamy swoją niszę i w niej kręcimy, zwaz tez ze SiB nie podchodzi pod kino amatorskie, przynajmniej nie z budgetem min 15 tys który podał Lim + koszta oprogramowania czy zatrudnieniem aktorów z Teatru Nowego. Choc ubodło mnie stwierdzenie "mierna pseudonawalanka"
"ani tresci ani niczego" - oto niczego/innego mi chodziło....i tak gram/działam

tzymische --> piątka :) !

09.01.2004
19:44
smile
[32]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Calkiem dobre wykonanie, jak na amatorską robote :) Mozna sie posmiac :D

09.01.2004
19:52
smile
[33]

kiowas [ Legend ]

garrett ---> moze nie ujalem tego tak jak trzeba - ale patrzylem na to przez pryzmat wlasnych doswiadczen (w sumie nie tak wielkich:) z aranzacjami walk i nie przypadlo mi do gustu to co zobaczylem :)
Ale grunt, ze robicie to co lubicie i (pewnie) dobrze sie przy tym bawicie. Daleki jestem od negowania czegos co wyplaywa z glebi czlowieka - a tak z pewnoscia jest.

09.01.2004
19:52
[34]

TzymischePL [ Senator ]

Lim ===> Widzisz, a ja go nie lubie bo spotkalem go i mialem okazje rozmawiac z nim na Pyrkonie. To co on prezentuje to sie chyba mitomania nazywa....
Aczkolwiek, jest wyjatkowo nieszkodliwym mitomanem, bo jest calkiem sympatyczny koles :)

Bregan D'aerthe ===> 15.000 + lekko liczac 50.000 za oprogramowanie nazywasz amatorska robota? LOL

09.01.2004
20:32
[35]

cronotrigger [ Rape Me ]

amatorka...t oz pewmnoscia nie jest... stare to ... ale bardzo fajne... swego czasu byly 2 trailery w clicku fantasy...

zajebiste...smieszne i w ogole.... ogniem i mieczem

09.01.2004
22:07
[36]

Bantam [ Pretorianin ]

staszek jest zajbis*** szybki

09.01.2004
22:32
[37]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

NAszych biją!!!!!

kiowas ===> Jako prezes jednoosobowego fan klubu Planu 9 oceniam twoją wypowiedz jako poprostu głupią. Chłopaki kręcą filmy, świetnie sie przy tym bawia... i jescze sprawiaja radoche linnym którzy je oglądają. Syntykat Sprawiedliwości jest swietny, Candyman też. Wiesz dla mnie są to ludzie z pasją. Lubią to co robia i robia to dobrze. Nie znam sie na kinie amatorskim. Ale oglądam filmy Planu 9 częssto i zawsze mam ubaw...

09.01.2004
22:54
[38]

kiowas [ Legend ]

No coraz lepiej sie tu robi :)
Moze mi drogi Dibblerku wytlumaczysz czemu moja wypowiedz jest glupia? Bo nie podzielam twojego entuzjazmu?
Wybacz, ale mam takie samo prawo do wlasnego zdania jak i ty i ani ty ani nikt inny mi tego nie zabroni.
Twoja powyzsza wypowiedz moglbym nazwac tak samo, ale tego nie zrobie:)

Thats all folks.

09.01.2004
23:54
[39]

staszek_m [ Junior ]

Wybaczcie, że się wtrącam, ale to tylko tak dla wyjaśnienia:
1. Od początku pracuję wyłącznie na legalnym oprogramowaniu, bo nie mam innego wyjścia ;)
- wyjaśniłem, bo zdaję sobie sprawę z faktu, że nie każdy musiał o tym wiedzieć...
2. Nie byłem, nie jestem i w życiu nie będę mitomanem - wszystko, co kiedykolwiek opowiadałem, opowiadam lub będę opowiadał jest prawdą, samą prawdą i tylko prawdą
- wyjaśniłem, bo rozumiem, że dla wielu osób niektóre z sytuacji, które mnie od czasu do czasu spotykają mogą się wydawać - delikatnie mówiąc - dziwne... a życie po prostu jest na tyle zakręcone, że nie ma potrzeby tworzenia mitów, wierzcie mi ;)
3. NIGDY, PRZENIGDY NIE TWIERDZIŁEM, ŻE KRĘCĘ SUPER FILMY !!!
- i tu jest problem: tu niczego nie wyjaśniam... poprzednie wątpliwości mogły wynikać z naturalnej niewiedzy lub niezrozumienia, niestety w tym wypadku mamy do czynienia z pomówieniem, kłamstwem i oszczerstwem... macie pełne prawo zarówno bawić się przy moich produkcyjkach, jak i rzygać na ich widok, możecie mnie lubić lub nienawidzić - luz, to normalne i oczywiste... apeluję jednak do wszystkich moich Szanownych Wrogów: nienawidźcie mnie sobie do woli, na widok Mąderka w TV lub na monitorze - zarzygajcie cały sprzęt, powieście moje zdjęcie na drzewie i strzelajcie do niego z kuszy, ale BŁAGAM: nie wkładajcie mi w usta tego, czego tam nigdy nie było, nie ma i nie będzie, bo jest to po prostu nieuczciwe i niskie.
To tyle, nie przeszkadzam ;)
Pozdrawiam serdecznie, Staszek

10.01.2004
00:48
smile
[40]

gereg [ zajebisty stopień ]

sila netu.....

ciekawe, ze w watkach o arnoldzie np. nigdy nie wypowiedzial sie glowny zainteresowany. moze nie ma dostepu do sieci?


;-)

10.01.2004
01:04
smile
[41]

Big Money [ Senator ]

Film widziałem juz ze 4 lata temu, ale itak jest niezly.

10.01.2004
01:14
[42]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Kiowas==> "Plan 9 to dziadostwo w porownaniu z tym. Nawet porzadnej choreografii walk nie potrafia wymyslic" No nie powiesz mi ze jest to merytoryczna wypowiedz:-) Na myśl mi nie przyszło by odbierać ci prawo do własnego zdania, ale ty rówiesz nie odbierzesz mi prawa do polemiki z nim. Napisałes że wyznacznikiem filmu jest dla ciebie to ze ci sprawia radochę... Mi ogladanie Planu 9 sprawia radochę. Jeśli tobie nie to ok. Ale nie pisz odrazu ze to "dziadostwo" bo taki argument jakoś chyba nie za bardzo do kogokolwiek przemawia.

10.01.2004
01:19
[43]

Dibbler [ Gardło Sobie Podrzynam ]

Jeszcze raz ja...

Kaiowas==>Moje stwierdzenie że twoja wypowiedz była głupia miało tyle samo sensu jak twoje stwierdzenie że Plan 9 to dziadostwo...

10.01.2004
01:31
smile
[44]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

TzymischePL ---> popatrz na to z innej strony, Spece od np. Star Wars kontra ekipa która robiła "Staszka" :) Wtedy "Staszek" jest amatorską robotą. Pozatym skad wiesz, ze nie kupili plyt na bazarze ;) ;P

10.01.2004
01:40
smile
[45]

zarith [ ]

ale macie rozdęte osobowości, chłopacy. pozazdrościć.

10.01.2004
09:03
smile
[46]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ja to widzialem jakiesz 3 lata temu, ale jest spoko i dalej sie trzyma

10.01.2004
09:26
[47]

TzymischePL [ Senator ]

staszek_m ====> Wiec kosztowalo to wiecej niz 15.000 :P
Co do mitomani :) rzeczywiscie moglem lekko przesadzic, ale to co slyszalem bylo i jest dla mnie nie prawdopodobne :) aczkolwiek, jesli tylko zobacze cokolwiek z tego o czym mowiles tu na GOLU przeprosze Cie w specjalnym watku (myslalem o ogloszeniu prasowym, ale zrezygnowalem bo to by moglo spowodowac precedens i musial bym w ten sposob przepraszac wszystkich ktorych obrazam - nie stac mnie na to ).
Punkt 3 - sorry nie jestem Twoim wrogiem. Cos takiego mi sie obilo o uszy :) widac sam slyszalem pomowienie. Mea culpa i te sprawy. Jak juz mowilem, jestes calkiem a nawet bardzo milym i sympatycznym gosciem. Wiec przepraszam.

Do innych, skoro ustalilismy ze to nie jest produkcja amatorska caly spor miedzy mna a Kiowasem nie ma sensu :)))))
Wiec wybacz drogi Kiowasie tego super-dupera (aczkolwiek wykorzystam to jak znow sie bedziemy obrazac :P a szczegolnie wybacz tego fana titanica....

No wiec, SiB jako produkcja zahaczajaca o profesjonalizm moze byc tylko z takimi produkcjami porownywalna. Oczywiscie odpuscmy porownywanie z produkcjamia made in USA - bo to nie ma sensu. Porownajmy to z innymi polskimi produkcjami fantastycznymi z ostatnich lat.. hehehe. CZyli z Wiedzminem. Z tym czyms SiB wygrywaja na calej linii wiec mozna powiedziec ze SiB w swojej kategorii jest najlepsze na swiecie.


P.S ==> staszek_m witamy na golu - miejscu gdzie sie wszycy obrazaja i rzucaja miesem ale jest milo :)

10.01.2004
09:46
smile
[48]

garrett [ realny nie realny ]

hehe świat się robi coraz mniejszy

Staszek --> na szczęscie nikt osobistych wycieczek nie robił i widze ze wszystko zostało wyjaśnione :) W sumie dobrze ze budzisz emocje :)))) gorzej by było gdyby odbiór był bierny

10.01.2004
17:42
[49]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

mi też podoba sie stars in black, imho naprawde jest zabawny - to tak do ogólnego wątku

i pytanie czy widzieliście już filmik zrealizowany dla poznańskiej tvp3 na prima aprilis?
to obejrzyjcie
i to dokładnie, obserwujcie też drugi plan i wogóle wszystko ;)

10.01.2004
17:52
[50]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

o teraz dopiero zauważyłem że i sam twórca tu zawitał :)

witaj więc Staszku
wcale nam tu nie przeszkadzasz, w tym wątku chyba wręcz przeciwnie - rozwiałeś wątpliwości

a teraz sie dalej zastanawiam kto dał cynk ;)

12.01.2004
02:38
smile
[51]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Na stronach stars-in-black można nie tylko ściągnąć SiBa i eduROMa, ale poczytać też o przygotowaniach do pełnego metrażu "Gwiazd w Czerni". Trzymam kciuki. Będzie to napewno jakiś świeższy powiew po tych wszystkich lekturach i moralnym niepokoju.

12.01.2004
04:41
smile
[52]

Lim [ Senator ]

TzymischePL---> heh :)))
witaj po jasnej stronie Mocy - sposób w jaki doszedłeś do słusznych wniosków jest zaiste piorunująco szybki :)
- panowie, teraz nikt nie powie złego słowa na temat Staszka M. nawet w domowym zaciszu ...ponieważ oczywiste jest że w ciągu 24 godzin do drzwi zapuka jakiś facet w czerni i skasuje delikwentowi wszystkie z pamięci wszystkie złe myśli albo może nawet zamieni go w warzywo . Proszę oto przykład działania Men in Black - kolega TzymischePL ;)
...wybacz proszę Tzymische ten drobny żart - ale nasza dyskusja miała nieoczekiwany epilog , nic w tym dziwnego - przecież wiadomo że ,,Staszek szybki jest''
Staszek_m ---> witamy na forum - niespodziewałem się że ,,spotkam'' kiedyś Staszka M. - a tu proszę jaka niespodzianka , spotkaliśmy się w...jednym wątku.
Zrobiło się w tym wątku jakoś miło i swojsko - nic w tym dziwnego w końcu odwiedził nas TAKI gość :)
Ponieważ jesteś ,,tu'' po raz pierwszy śpieszę Ci wyjaśnić że nasze uprzejme powitanie wynika po części z tego ze cenimy Twoją twórczość a w części jest to spowodowane tym że nasz admin po groźbą chłosty, łamania kołem i karą dożywotniego oglądania brazylijskich telenoweli nakazuje być MIŁYM wobec juniorów.
Więc raz jeszcze CZE i ,,wyskrob'' kiedyś, coś na GOL'u
...a może raczej nie - GOL uzależnia (podobno) i jeszcze zamiast produkować to co robisz świetnie zaczniesz ,,produkować'' posty na forum ;)
(heh)
OK, to tyle pół żartem - pół serio

PS. Na koniec dodam tylko że Staszek_m mija się z prawdą w jednej kwestii o kapitalnym znaczeniu
- nie jest jedynym Jedi na ,,ziemia'' - sam znam kilku...ale o tym psssst :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.