GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zarabiać kase...

09.01.2004
15:06
smile
[1]

Blaster1231 [ Legionista ]

Zarabiać kase...

Cześć....
Nie które firmy płacą za patrzenie w ich reklamy......
Ale nie wiem czy firma Cash Fiesta do jakiej sie zapisałem jest oszustem czy płaci kase na prawde....
Czekam na wasze odpowiedzi...
Pozdrawiam
Marcin

09.01.2004
15:07
smile
[2]

zarith [ ]

na internecie można zarobić tylko będąc właścicielem jakiegoś serwisu, oszustem lub providerem:)

09.01.2004
15:40
[3]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

zarith ---> ... albo hakerem ... :)

09.01.2004
15:55
smile
[4]

ribik [ Konsul ]

Wszystko jest kwestią przypadku, a o Cashfiesta słyszałem różne opinie negatywne też.
Są inne firmy które płacą, albo bez minimum co miesiąc tyle ile się wyklika, albo po uzbieraniu określonej kwoty.
Ja też jestem zapisany w kilku, na kilku się przejechałem ale człowiek się uczy na błędach, przy większej kasie można zainwestować w różne interesy ale to też jest związane z ryzykiem

09.01.2004
15:57
[5]

pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]

Blaster1231-------->czytaj dokladnie to jest glupota nie marnuj czasu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.