
Blaster1231 [ Legionista ]
Zarabiać kase...
Cześć....
Nie które firmy płacą za patrzenie w ich reklamy......
Ale nie wiem czy firma Cash Fiesta do jakiej sie zapisałem jest oszustem czy płaci kase na prawde....
Czekam na wasze odpowiedzi...
Pozdrawiam
Marcin

zarith [ ]
na internecie można zarobić tylko będąc właścicielem jakiegoś serwisu, oszustem lub providerem:)
Golem6 [ FatGorilla Slim ]
zarith ---> ... albo hakerem ... :)

ribik [ Konsul ]
Wszystko jest kwestią przypadku, a o Cashfiesta słyszałem różne opinie negatywne też.
Są inne firmy które płacą, albo bez minimum co miesiąc tyle ile się wyklika, albo po uzbieraniu określonej kwoty.
Ja też jestem zapisany w kilku, na kilku się przejechałem ale człowiek się uczy na błędach, przy większej kasie można zainwestować w różne interesy ale to też jest związane z ryzykiem
pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]
Blaster1231-------->czytaj dokladnie to jest glupota nie marnuj czasu