GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zarabiać kase?

09.01.2004
15:02
smile
[1]

Blaster1231 [ Legionista ]

Zarabiać kase?

Cześć....
Nie które firmy płacą za patrzenie w ich reklamy......
Ale nie wiem czy firma Cash Fiesta do jakiej sie zapisałem jest oszustem czy płaci kase na prawde....
Czekam na wasze odpowiedzi...
Pozdrawiam
Marcin

09.01.2004
15:03
[2]

Big Money [ Senator ]

Byłem juz w paru tego typu firmach zapisany, i powiem Ci tylko tyle ze z zadnej nie dostałem ani grosza :) Od dłuzszego czasu dałem sobie z tym spokoj, bo naprawde nie warto.

09.01.2004
15:03
smile
[3]

eJay [ Gladiator ]

Dla mnie to bujda i tyle...

09.01.2004
15:04
smile
[4]

K@mil [ Wirnik ]

Zwyaczajna bujda.

09.01.2004
15:07
[5]

Mayd [ Chor��y ]

Pierwszy raz o czyms takim slysze, ale to chtba bujda:)

09.01.2004
15:34
[6]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Hey to jush chyba było!!!

09.01.2004
15:37
smile
[7]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ja na tym już troche zarobiłem i polecam moją stronę o tym:

www.marbi.piwko.pl

09.01.2004
15:37
[8]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Ja na tym już troche zarobiłem i polecam moją stronę o tym:

www.marbi.piwko.pl

09.01.2004
15:39
smile
[9]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Ja zarabiam na patrzenie na reklamy, ale nie internetowe tylko normalne.
Podpisałem umowę z Media Markt, że podczas drogi praca - dom i dom - praca będę ukradkiem zerkał na ich reklamę.
Płacą mi za to 3 000 - 5000zł miesięcznie - zależy ile tych zerknięć odnotuje specjalny wszczep w moim oku.

Da się wyżyć polecam.

09.01.2004
15:43
[10]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Bujda .Tylko nie wiem czy allegro płaci ,ale chyba nie

09.01.2004
15:45
smile
[11]

dziura7 [ Legionista ]

Jak sie zapisałem do takiej firmy to od tamtej pory codziennie dostaje 10 maili i zaden anty spam nie chce tego usunac

09.01.2004
15:46
smile
[12]

...Soul Surfer... [ Legend ]

Mark24 ---->> :D hehehehe... dobre dobre, to moze i ja sie zapisze... ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.