
Blaster1231 [ Legionista ]
Zarabiać kase?
Cześć....
Nie które firmy płacą za patrzenie w ich reklamy......
Ale nie wiem czy firma Cash Fiesta do jakiej sie zapisałem jest oszustem czy płaci kase na prawde....
Czekam na wasze odpowiedzi...
Pozdrawiam
Marcin
Big Money [ Senator ]
Byłem juz w paru tego typu firmach zapisany, i powiem Ci tylko tyle ze z zadnej nie dostałem ani grosza :) Od dłuzszego czasu dałem sobie z tym spokoj, bo naprawde nie warto.

eJay [ Gladiator ]
Dla mnie to bujda i tyle...

K@mil [ Wirnik ]
Zwyaczajna bujda.
Mayd [ Chor��y ]
Pierwszy raz o czyms takim slysze, ale to chtba bujda:)
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Hey to jush chyba było!!!

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ja na tym już troche zarobiłem i polecam moją stronę o tym:
www.marbi.piwko.pl
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Ja na tym już troche zarobiłem i polecam moją stronę o tym:
www.marbi.piwko.pl

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
Ja zarabiam na patrzenie na reklamy, ale nie internetowe tylko normalne.
Podpisałem umowę z Media Markt, że podczas drogi praca - dom i dom - praca będę ukradkiem zerkał na ich reklamę.
Płacą mi za to 3 000 - 5000zł miesięcznie - zależy ile tych zerknięć odnotuje specjalny wszczep w moim oku.
Da się wyżyć polecam.
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Bujda .Tylko nie wiem czy allegro płaci ,ale chyba nie

dziura7 [ Legionista ]
Jak sie zapisałem do takiej firmy to od tamtej pory codziennie dostaje 10 maili i zaden anty spam nie chce tego usunac

...Soul Surfer... [ Legend ]
Mark24 ---->> :D hehehehe... dobre dobre, to moze i ja sie zapisze... ;).