GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak jest mateusz po angielsku ?

09.01.2004
14:21
smile
[1]

scigall [ Konsul ]

jak jest mateusz po angielsku ?

powiedzcie jak jest Mateusz po angielsku ???

09.01.2004
14:23
[2]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Matthew

09.01.2004
14:26
[3]

scigall [ Konsul ]

dzieki

09.01.2004
14:26
smile
[4]

Verminus [ Prefekt ]

czyt. Mefju :)

09.01.2004
14:31
[5]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Mathew

09.01.2004
14:33
[6]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Wyglada, ze obie formy sa dopuszczalne.

09.01.2004
14:34
[7]

scigall [ Konsul ]

to w kocu przez jedno t czy przez dwa?

09.01.2004
14:35
[8]

scigall [ Konsul ]

aha dzieks

09.01.2004
14:49
[9]

oksza [ Senator ]

przez 2

09.01.2004
14:54
[10]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

...albo zdrobniale Matt

09.01.2004
14:55
[11]

Elwiser [ Konsul ]

to jest Maciek a nie Mateusz

09.01.2004
14:57
[12]

eJay [ Gladiator ]

No wlasnie Matthew to Maciek:)

09.01.2004
15:00
smile
[13]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Bzdura. jakby bylo tak, jak mówi ejay to mielibysmy ewangelie wg. sw. Macieja.

09.01.2004
15:00
[14]

scigall [ Konsul ]

to mateusz czy maciek!? jest na sali lekarz, ekh.. anglista ?;)

09.01.2004
15:02
smile
[15]

mikmac [ Senator ]

ja mam na imie MAciek i juz dawno sprawdzalem... nie ma bezposredniego tlumaczenia tego imienia na angielski.

Matthew to Mateusz, chociaz wielu tlumaczy kaze tez tak przekladac Macka... ale nie jest to do konca poprawne. Ma to cos wspolnego z pochodzeniem slow (etymologia jak dobrze pamietam...)

09.01.2004
15:02
smile
[16]

zarith [ ]

według mojego bossa który jest australijczykiem obie formy, matthew i mathew, są poprawne.

09.01.2004
15:04
smile
[17]

zarith [ ]

zdecydowanie mateusz. bowiem jeśli maciej, to okazuje sie że w angielskiej biblii był maciej nie mateusz:). schizma??:P

09.01.2004
15:07
[18]

Matt [ Knight of the Night ]

Anglicy nie maja po prostu odpowiednika imienia Maciej, dlatego i Mateusz i Maciej sa tlumaczone jako Matthew. Tyle.

Pozdr,

Matt

09.01.2004
15:09
smile
[19]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

na Maćka najprościej mówić... Mac :P

09.01.2004
15:16
[20]

Matt [ Knight of the Night ]

hmmm, a.i.n... fajny masz podpis ...albo przynajmniej jego czesc ;)

09.01.2004
15:16
smile
[21]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

i trzeba było zakładać wątek na jedno głupie pytanie?

09.01.2004
15:17
[22]

zarith [ ]

widocznie tak.

09.01.2004
15:21
smile
[23]

xywex [ mlask mlask! ]

Milka^_^ --> Tak, do tego, obok dyskusji, służy to forum.

09.01.2004
15:25
smile
[24]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Matt - someone set us up the bomb! ;)

09.01.2004
15:29
[25]

Matt [ Knight of the Night ]

make your time ;)

09.01.2004
15:32
[26]

scigall [ Konsul ]

Milka >> czemu od razu głupie? moze nie kazdy jest tak fantastyczny i wszystko wiedzacy jak ty, poza tym po to jest forum, zeby majac problem ktos pomogl ci go rozwiazac - czy to takie trudne do zrozumienia?
calej reszcie >>> dziex za pomoc

09.01.2004
15:32
smile
[27]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Niby proste słowo a tyle macie problemów

09.01.2004
15:55
smile
[28]

oksza [ Senator ]

-->>Matt
what you say!

09.01.2004
16:00
[29]

Matt [ Knight of the Night ]

you are on the way to destrucion!

...and I'm on the way na obiad. Narka :)

09.01.2004
16:02
smile
[30]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

main screen turn on :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.