
mycha921 [ N-Gage QD ]
Max Payne 1 - Głupi problem!
Wiem że to głupie pytanie i stare ale jak przejść część 1 rozdział 5 ?
Maxwell [ ]
idz do pawn shopu. potem na ulice i w lewo. przeczytaj gazete. w samochodzie jest bron. idz schodami na dol i dalej przez drzwi, nastepnie skrec w lewo. za toba zawali sie sciana, a drzwi okaza sie zamkniete - postrzelaj w zawor jednej z butli. dojdz, dokad sie da i schodami w gore. odbierz telefon. idz dalej i do pomieszczenia po prawej. wez klucz. dalej przez duze drzwi po schodach na gore. leki jak zwykle sa w toalecie. teraz idz wyzej. po balkonie na korytarz i do dzrwi. wyskocz przez okno.
marcin slusarek, cd-action listopad 2001.
gl & hf.

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
mycha----->Podaj jakieś szczegóły. W Maxa grałęm zhyba w Grudniu 2001czy 2002
kropku5 [ Legionista ]
ja mam inny problem nie moge odpalic maxa pod xp - jakies sugestie ???
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Już gdzieś to pisałem: ja nie mam żadnychm problemów z odpalaniem starych gierek pod XP