GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Max Payne 1 - Głupi problem!

09.01.2004
14:17
smile
[1]

mycha921 [ N-Gage QD ]

Max Payne 1 - Głupi problem!

Wiem że to głupie pytanie i stare ale jak przejść część 1 rozdział 5 ?

09.01.2004
14:21
[2]

Maxwell [ ]

idz do pawn shopu. potem na ulice i w lewo. przeczytaj gazete. w samochodzie jest bron. idz schodami na dol i dalej przez drzwi, nastepnie skrec w lewo. za toba zawali sie sciana, a drzwi okaza sie zamkniete - postrzelaj w zawor jednej z butli. dojdz, dokad sie da i schodami w gore. odbierz telefon. idz dalej i do pomieszczenia po prawej. wez klucz. dalej przez duze drzwi po schodach na gore. leki jak zwykle sa w toalecie. teraz idz wyzej. po balkonie na korytarz i do dzrwi. wyskocz przez okno.

marcin slusarek, cd-action listopad 2001.

gl & hf.

09.01.2004
14:29
smile
[3]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

mycha----->Podaj jakieś szczegóły. W Maxa grałęm zhyba w Grudniu 2001czy 2002

09.01.2004
14:47
[4]

kropku5 [ Legionista ]

ja mam inny problem nie moge odpalic maxa pod xp - jakies sugestie ???

09.01.2004
15:06
[5]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Już gdzieś to pisałem: ja nie mam żadnychm problemów z odpalaniem starych gierek pod XP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.