
maras [ Pretorianin ]
Forum CM: Kryptonim Gwiazda - widzial ktoś?
W przyszlym tygodniu bedzie na dvd i video. Podobno film okrzyknięto najwiekszym dramatem wojennym od czasu "Okrętu" W. Petersena. Film jest produkcji rosyjskiej i powstał w 2001 roku. Jak ktos zrobi kopie bezpieczenstwa to niech da znać sprawdze czy dobrze sie nagralo;)
jerz [ Pretorianin ]
maras---> Tyuł oryginalny: "Zwezda"
Film o zwiadowcach rosyjskich na Białorusi podczas II wojny. Kumpel oglądał w oryginale i bardzo poleca. A skąd masz info o wydaniu go w Polsce i KTO wydaje ten film?
jerz [ Pretorianin ]
A tu masz linka:
https://www.videoguide.ru/card_film.asp?IDFilm=23486

maras [ Pretorianin ]
o filmie i wydaniu na dvd i vhs przeczytalem w lokalnym brukowcu (dziennik bałtycki)
jerz [ Pretorianin ]
A z którego dnia wydanie dziennika?
maras [ Pretorianin ]
w piątkowym (9.01.2004)