GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Kryptonim Gwiazda - widzial ktoś?

09.01.2004
14:02
smile
[1]

maras [ Pretorianin ]

Forum CM: Kryptonim Gwiazda - widzial ktoś?

W przyszlym tygodniu bedzie na dvd i video. Podobno film okrzyknięto najwiekszym dramatem wojennym od czasu "Okrętu" W. Petersena. Film jest produkcji rosyjskiej i powstał w 2001 roku. Jak ktos zrobi kopie bezpieczenstwa to niech da znać sprawdze czy dobrze sie nagralo;)

09.01.2004
16:09
[2]

jerz [ Pretorianin ]

maras---> Tyuł oryginalny: "Zwezda"
Film o zwiadowcach rosyjskich na Białorusi podczas II wojny. Kumpel oglądał w oryginale i bardzo poleca. A skąd masz info o wydaniu go w Polsce i KTO wydaje ten film?

09.01.2004
16:48
[3]

jerz [ Pretorianin ]

A tu masz linka:

https://www.videoguide.ru/card_film.asp?IDFilm=23486

12.01.2004
07:32
smile
[4]

maras [ Pretorianin ]

o filmie i wydaniu na dvd i vhs przeczytalem w lokalnym brukowcu (dziennik bałtycki)

12.01.2004
11:07
[5]

jerz [ Pretorianin ]

A z którego dnia wydanie dziennika?

12.01.2004
11:21
[6]

maras [ Pretorianin ]

w piątkowym (9.01.2004)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.