GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Kombat - nowy cukiereczek o II wojnie światowej

09.01.2004
13:11
[1]

Ebert [ Centurion ]

Forum CM: Kombat - nowy cukiereczek o II wojnie światowej

https://www.kombat-game.com/eng/news.htm tak Panowie, jak dla mnie to się zapowiada całkiem całkiem, grafika jest... dość... ładna ;-) RTS z elementami cRPG... no cóż, może być ciekawe i w końcu - można grać po stronie Niemiec. Co sądzicie?

09.01.2004
13:13
[2]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

e to ja wole mohaa albo coda

09.01.2004
13:13
smile
[3]

Drackula [ Bloody Rider ]

a mozna zakladac obozy "pracy"? Jak nie to nierealna :)




zart

10.01.2004
16:45
[4]

Lt Ursus [ Generaďż˝ ]

Dracula-->Będzie gestapo i NKWD.

10.01.2004
19:15
[5]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Przeczytałem coś o gierce na stronie, i pierwsza rzecz która w oko wpadła:
The Player chooses any side and the game begins with that moment when this or that side started real operations.
Germany 1939 On the border with Poland.
The USSR 1939 On the border with Finland.
Allies 1943 landing in Normandy.
Tak kurde, alianci w 1943 roku w normandii:)
może to aliensi:] bo ja coś tu chyba nie kapuje...

10.01.2004
19:19
[6]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

A grafa może być piękna, ale musi być to wszystko funkcjonale, ciekaw jestem jak sie kieruje dywizją w RTS-ie;)
WOlałbym być całą wojnę dowódcą pluotnu w tej grze:)

11.01.2004
10:16
[7]

lonia [ Centurion ]

Calkiem niezle screenshoty,ale jaka bedzie grz to czas pokaze.
Ruscy robia jeszcze jedna podobna gre ,firma 1c na enginie IL2 shturmovika,po rusku gra sie nazywa Wtoraja Miriovaja,na zachodzie ma byc wydana przez Codemaster pod tytulem Wartime Comand.Tu mozna znaliesc kilka screnow https://games.1c.ru/ww2rts/?type=gallery miodek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.