
zarith [ ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 19
nowa siara!!! Iiiiii... wszystko jasne:)
ps. gdzieś angelo ach gdzie...

zarith [ ]
up porządkowo - statsowy
Swidrygajłow [ ]
12345678910 próba klawiatury

zarith [ ]
numeryczna ci działa, teraz dawaj test literek :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema.

Swidrygajłow [ ]
no to do roboty
zarith [ ]
nie... jeszcze chwilka:)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
teraz?
PS. bry :P
Swidrygajłow [ ]
ok

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
to jest bez sensu

zarith [ ]
życie jest bez sensu

tygrysek [ behemot ]
haha :)
dwie 19'nastki są :)
moją ignorujcie

tygrysek [ behemot ]
zobaczcie moje nowe zdjęcia

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
jakie 19stki i co na to ich matki? :P

zarith [ ]
19-nastki są już samodzielne (podobno:P)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
odlączam kable i idę pisać pracę, do dużego pokoju, bo tu mnie rozpraszacie :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dziewietnastki sa w kropki :)
Swidrygajłow [ ]
nie odłączaj, nie bedziemy rozpraszać

zarith [ ]
kable też są potrzebne
i dziewiętnastki:)

zarith [ ]
ach, boss wyszedł to ja sobie postatsuję
zarith [ ]
przyszedł ale ja się nie pękam:P
Czamber [ Czamberka ]
Widzę, że co niekórzy wymiękli :D
Ehh, nie ma to jak zostać wrobioną w opiekowanie się 3 miesięcznym dzieckiem brata :) ale już po wszystkim.. ufff, przeżyłam :D

Big Money [ Senator ]
Dwudziestytrzeci :)
+1

zarith [ ]
3 miesięczne dziecko... brrrr:)
Czamber [ Czamberka ]
hehe, zarith, nie bylo tak źle, w sumie to ona jest strasznie spokojna, śpi ciągle, czasem sobie pomarudzi i bardzo dużo je, no, ale z jedzeniem to nie mój problem tylko jej matki :P ja miałam za to pełno buteleczek z mlekiem :D pod ręką..

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema.

zarith [ ]
siema:)
czamber --> 3miesięczne dzieci to potwory, jedno z najgorszych stadiów Obcego jakie można sobie wyobrazić:).

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Siema :P
napisane, jeszcze tylko powtórzę sobie wsio, zaraz będę :P

zarith [ ]
czekamy z niecierpliwością:)
+1
Czamber [ Czamberka ]
cześć, Piotrasq :)
zarith, pewnie masz rację, ale wiesz.. jak ja z nią jestem od czasu do czasu parę godzin to jakoś nie widze tego.. Poza tym ona naprawdę jest spokojna.. aż się dziwię :D
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... , część :)

zarith [ ]
może pożarła poprzednią babysitter i akurat trawiła :)
Czamber [ Czamberka ]
no nie... taki krótki post.. chciałam sie tylko przywitać i zrobiłam głupi błąd :)
miało być : cześć :D
ps: nic nie piłam :)

Czamber [ Czamberka ]
zarith, hehehe, calkiem możliwe, no i jak wychodziłam to tak dziwnie łakomie na mnie spoglądała :D * boi się *

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
+1

zarith [ ]
czamber --> na następną wizytę na wszelki wypadek przygotuj sobie kilka kilo świeżego, ociekającego krwią mięsa:)

Czamber [ Czamberka ]
okej, zarith, widzę, że wiesz jak postępować z dziećmi :)

zarith [ ]
no ba:)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
z dziećmi, z dziećmi... mowiła, że jest dorosła :P
Czamber [ Czamberka ]
gdy będę miała jakieś problemy z nia to się do Ciebie zgłoszę :D
hehe, ciekawe co by powiedział mój brat na te "nowoczesne metody wychowawcze" :P myślę, że mu się to spodoba :D
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... kto tak mówił? :P
ściga Cie teraz Prokurator? :D ps: one tak zawsze mówią :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
"zarwiesz noc z niekumatą, a ona przyjdzie z tatą, a za nimi prokurator" ;P
Czamber - nieeeeee :P Poza tym karalne jest opiekowanie się młodzieżą tylko poniżej 15 roku życia :)
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... :) uuu, widzę, że się orientujesz w takich sprawach :) a ja myślałam, że lubisz starsze :> :D hiehiehie.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
niczego i nikogo nie dyskryminuję :P
Swidrygajłow [ ]
ją
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... to tak jak i ja :)
Swidrygajłow [ ]
co robicie bo ja nic
zarith [ ]
ja też nic:)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
ja zaczynam się trochę stresować :P
Czamber [ Czamberka ]
musicie przecież coś robić :) no dobra, ja też nic nie robię :>
hehe, ale dziś wieczorem idę na impezę :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
no to ja się zbieram :P
Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... tylko szybko, bo nie zdążysz :) :P
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
zwykle zdanżam :P
Czamber [ Czamberka ]
no tak, się przekonamy jeszcze :> :P
Czamber [ Czamberka ]
chyba sie przestraszył :P :D
Czamber [ Czamberka ]
albo sie zebrał :P :>
hehe, no dobra, to ja też się zbieram :D

zarith [ ]
to ja też:) idę do domciu:) papa

zarith [ ]
no, właśnie wróciłem z pracy. witam wszystkich:)
Czamber [ Czamberka ]
szybko :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Up sik

JihaaD [ Loża Szyderców ]
Dzieki za to ==========>

zarith [ ]

Sudzione [ The Legacy ]
witam wszystkich , właśnie po 12 godzinach nieobecności powróciłem do domciu ... a teraz zapowiada się długa noc : ) przy książkach i Golu : )

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
jak mówie, że zdanżam, to zdanżam :P
i to na "4" :)
bry wieczór :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
hę:)

Sudzione [ The Legacy ]
yyhhh

Sudzione [ The Legacy ]
: )
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
i co będzie?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Cyniczny cwancygier cyzelowal cylindryczne cymeny cyrklujac cyrenaistyczne cynwaldyty cyjaninowo-cyklamenowym cykoidografem, czesto crossujac cycowatym cybuchem...
dobry wieczor

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Halle Berry. Dwa słowa, a ile mowią :P

Sudzione [ The Legacy ]
Mazio -> dla kogo dobry dla tego dobry ....

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jesli jest dobry dla mnie to i dla Was pewnie tez..
zreszta nie bede sie spieral :P
Sudzione [ The Legacy ]
tak trzymaj : P

Sudzione [ The Legacy ]
a ... bym zapomniał :
symboliczne +1 przed snem : )

zarith [ ]
ufff, 5 godzin enemy territory wykończyło mnie na maxa:). piwko i do łóżka chyba u mnie:)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
pora na dobranoc bo juz ksiezyc swieci
dzieci lubia misie -- misie lubia dzieci..
mniam mniam
dobranoc :)
Czamber [ Czamberka ]
No pieknie, ja przychodzę to Wy wychodzicie :P
zarith [ ]
nie, ja jeszcze piję:)
jak tam imperka???

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
standing by ...
Czamber [ Czamberka ]
Fajnie bylo, tylko krótko :D
No, ale jak wszyscy idą to sama ( hehe, w sumie to z cała salą ludzi ) się bawić nie będę a nie zostawili by mnie samej w klubie, gdzie bylam po raz pierwszy :D
Bo tak naprawde ja do klubów nie chodzę :P bo tam tylko mnóstwo facetów ktorzy tylko patrzą by poderwać jakąś panienkę :P
No, ale jak mnie wyciągneli to poszłam i bylo nawet fajnie :)

zarith [ ]
tzn ci faceci cię wyciągnęli?:PP
Czamber [ Czamberka ]
nie, moi koledzy :P z którymi sie znam jeszcze z liceum :D
Czamber [ Czamberka ]
grrrrrrrrr :D

zarith [ ]
tak tylko pytałem :)))
Czamber [ Czamberka ]
no ja wiem, że tak tylko pytałes :)
ide chyba spać :D
zarith [ ]
ja też... dobranoc:)

Big Money [ Senator ]
Dobranoc :) Gangsterskich snów :)
+1

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Czamber [ Czamberka ]
Dobranoc :)
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Dobranoc:)

Big Money [ Senator ]
Lunatyczny UP :)
Dobranoc ;)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
d br n c
zarith [ ]
*przewraca się na drugi bok*

Big Money [ Senator ]
Prosze o zachowanie ciszy nocnej - w tym watku nie chrapiemy !!!!!!!!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a czy mozna puscic glosno baka? :> :P

zarith [ ]
lepiej mieć bladą cerę jak mąka niż wąchać maziowego bąka
dobra teraz już naprawdę idę spać. i wywietrzcie ten smród :PP

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Mazio - otwórz windows pliiiz

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ja sie pytalem teoretycznie tylko :P
swintuchy..
a windows mam otwarty :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
no to lepiej nie męcz ptaka i puść pawia..

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie moge puscic swojego ptaka - jestem do niego przywiazany od dziecka :P :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
btw. kiedyś koleś na imprezie zapytał czy może puścić bąka, jak sporo ludzi wyraziło aporbatę, to wypuścił uprzednio załpanego bąka z pudełka od zapałek

Big Money [ Senator ]
Dziendobry !! Wstajemy !! Juz poranek !!
+1
zarith [ ]
*przewraca się na drugi bok*

Big Money [ Senator ]
Dobra, koniec statsowania, serioo dobranoc :)
zarith [ ]
bry:)
Czamber [ Czamberka ]
Dzień Dobry :)
Widzę, zarith, że na razie jesteśmy sami :P
Śpiochy :D
zarith [ ]
:) ja też jestem śpiochem, ale dziś odrabiam pańszczyznę w robocie :(

Toldi_GOL [ Konsul ]
Dzien dobry :) choc w zasadzie dla kogo dobry to ja nie wiem, bede chwilke bo niedlugo musze zmykac do roboty, wiec nie jestes sam zarith :)
Toldi_GOL [ Konsul ]
Jak Was nie ma to robie UP +1 i spadam do roboty.

zarith [ ]
jestem ale kampuję :)
+1
Czamber [ Czamberka ]
Ja też jestem, ale straciłam humor jakos niedawno.. :(
chyba sie przejmuje zbytnio wsystkim..

Czamber [ Czamberka ]
chlip, chlip...

zarith [ ]
*głaszcze po głowie* nie przejmuj się czamber, matka natura wbrew obiegowym opiniom nie jest suką:)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Głowa do góry :)

Czamber [ Czamberka ]
dzieki, ale chyba juz na zawsze taka smutna zostane.. chlip, chlip...
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
bry, ale czy bry?

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
"bo my nie jesteśmy głupi nie tykamy młodych groupie ..." <nutki> już wiem skąd jest ten text:)))

zarith [ ]
e, groupies są w porządku :->

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
słyszałeś ten kawałek?

zarith [ ]
nie

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Nawet tytuły wątków okazało się że to tylko cytaty:)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Dzień dzień bry bry..
Fajno jest, pogoda gówniana, Strażniczka Domowego Ogniska gania mnie po kątach ze szmatą i odkurzaczem a ten nawet nie zamienia się w silnik odrzutowy.
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
oko mam przekrwione

zarith [ ]
how come?

Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
nie wiem, źle spałem czy co, ale tylko lewe :P
Jakieś pomysły? okłady z rumianku?

zarith [ ]
ain --> 0.75 bolsa, będziesz miał przekrwione oba i nie będziesz tak głupio wyglądał :P
czamber --> aż tak długotrwały dół? poleciłbym ci to samo co ainowi....:PPP

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
zarith - na głupie wyglądanie już za późno :P Wczoraj tak wyglądałem na ćwiczeniach ;)

Sudzione [ The Legacy ]
co jak komu zrobiłem żeby być w sobote na poza domem o 6 do 6stej ... a pozatym to witam wszystkich : )
Czamber [ Czamberka ]
dzieki, zarith, ale dziś nie skorzystam z tej rady :)

zarith [ ]
up... coś się nie staracie:P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
mnie to oko piecze, jestem na zwolnieniu :P
Czamber [ Czamberka ]
że niby ja sie nie staram?? :D ja sie zawsze staram :P
na wszelkie bóle najlepszy jest okład z młodej piersi :P [ tak mówią co niektórzy :P ]
Czamber [ Czamberka ]
a tak wogole to dzis na forum co niektórzy forumowicze przekroczyli chyba granice kompletnego debilizmu :D
z jednej strony to zabawne, ale z drugiej sie człowiek wkurza jak widzi kolejny wątek w stylu: "cos tam GG" :D

zarith [ ]
no cóż, jak się komuś zabierze podstawowy instrument komunikacji międzyludzkiej to tak bywa:P.

zarith [ ]
i tak się zastanawiałem, droga czamber, czy twój dzisiejszy zły humor nie jest powiązany z downem gg... dopóki nie zauważyłem że masz też nr icq :D
Czamber [ Czamberka ]
hehe, no niestety, aż sie dzis na nauce nie moglam skupić :P bo obserwowalam co debilniejsze wątki :) i prawie z krzesla spadlam czytając co niektóre posty.. zaczynam sie martwic o tych ludzi :P
a mój zly humor byl związany z panem 3kawki :D no i jeszcze z paroma rzeczami, ale zrobil swoje..
ps: ja sie zbytnio wszystkim przejmuje zawsze :D

Toldi_GOL [ Konsul ]
Heh czlowiek w koncu wrocil z roboty - wykapany i zmeczony, nic tylko wskoczyc do cieplutkiego lozeczka :) Kurde jak ja kocham soboty wieczor :)
Toldi_GOL [ Konsul ]
Czamber --> Ty nie bierz tak wszystkiego do siebie to w niczym nie pomaga, a prowadzi do wielu niepotrzebnych stresow ;). Przeciez nie bedzie Ci lepiej jesli sie bedziesz przejmowala kazda pierdola :). Zawsze trzeba byc optymista i patrzec na swiat przez rozowe okulary - mnie to pomaga! :)
Czamber [ Czamberka ]
Toldi :) Wiem, że nie powinnam sie przejmowac pierdołami, ale jakos nie potrafie :)
Chcialabym być tfardka, ale taka to jestem tylko na stoku :P lub na rowerze :)
A w życiu bardzo łatwo mnie zranić. Ale staram się :)
Toldi_GOL [ Konsul ]
No nie wiem, moze to faktycznie kwestia charakterku , ale jest jeszcze inny sprawdzony sposob :) Po kazdym ciezkim dniu walnac cos mocniejszego, i od razu patrzy sie na swiat z innej perspektywy - oczywiscie takie odstresowywanie na dluzsza mete prowadzi do alkoholizmu ;) (czyli tzw. kultury narodowej).
Moze mi latwiej patrzec optymistycznie ma swiat, bo po powrocie z pracy juz ledwie zyje ;)
Tak, czy inaczej trzymaj sie Czamber i pamietaj, ze nie tylko ty w danym momencie przechodzisz ciezkie chwile ...

Toldi_GOL [ Konsul ]
Dobranoc - po tak ciezkim dniu musze isc w koncu do spania! :)
Czamber [ Czamberka ]
:) Toldi, dzięki, już i tak mi lepiej jakoś :)
Wiesz, slowa potrafia ranić, ale także potrafia pocieszyc. :) Mnie niewiele trzeba :)
ps: 5x500 :( co jezd??

Czamber [ Czamberka ]
Dobranoc :)
Soulcatcher [ Prefekt ]
Sorry za te 500 ale musiałem wykonać na bazie danych bardzo skomplikowane zapytanie, które zajeło trochę za dużo mocy :)

Toldi_GOL [ Konsul ]
Wiesz Czamber, ja nie lubie jak jakas kobieta jest zmartwiona z pewnego powodu ... dziwnie sie wtedy czuje ... taki mam odchyl ;) No nic ... to w takim razie do jutra, jeszcze raz DOBRANOC :)

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber [ Czamberka ]
już myslalam, że wszyscy spią :D
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
niektórzy lunatykują :P
Czamber [ Czamberka ]
kto? co? gdzie? :)
ps: jak tam oko? :P [zastosowałes sie do mojej rady? :P ]

zarith [ ]
lub com.pl.emencą:P
Czamber [ Czamberka ]
Taaa, nie ma studentek, a kto mówił o jakimś wymęczeniu przez nie? :P
*idzie do przystojnego lekarza, ( hehehe, tylko nie bij) Miska zostawia* :D

Czamber [ Czamberka ]
ehh, to mialo isc do Burakow :P
ja juz chyba spie :D

zarith [ ]
do dżordża kluneja z emerdzensy rum? :D
Czamber [ Czamberka ]
nom, mniej więcej :P
Czamber [ Czamberka ]
idę spac :D
to chyba najwyższy czas :D
Dobranoc :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Najwyższy Czas - strasznie prawicowe pismo.....
Czamber [ Czamberka ]
a tam :D
Dobranoc :)

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
nie idź - prześpisz życie ;-)
Czamber [ Czamberka ]
a tam przespie :P
za bardzo je lubię :) [ tylu fajnych Panów :> :P ]
ale sie uczyc muszę, w poniedziałek kolokwium znów :D i to zaliczeniowe :/ hehehe
no i teraz już na pewno: Dobranoc :)
ps: nawet zarith spać poszedł :D

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Czamber--> Masz rację, jutro jest super dzień - sleep well :))

zarith [ ]
kto poszedł spać??

Czamber [ Czamberka ]
hehe, dzień dobry :D
no dobra, ja znikom, bo mnie ściagaja jakies dziwne liczby i muszę się uczyc :)
zarith :) kiedy Ty śpisz, jak Ty to robisz? :P
VinEze, ale "jutro jest super dzień" powiedziałeś o 00:46 to znaczy chodzi Ci o dzis czy o poniedziałek? :P w sumie bez znaczenia, bo dzis muszę sie uczyc a jutro to napisać :D
ale sie rozleniwiłam...
Czamber [ Czamberka ]
ps: śpiochy :P

Toldi_GOL [ Konsul ]
Eee nie wszyscy sa spiochy, przeciez sie obudzilem o tej dzisiatej :)

Widzący [ Generaďż˝ ]
Dzień dobry na najluźniejszym wątku GOLa.
Dzionek pienkny, ludziska po staremu wszystkie reprezentują poziomy, jest OK.

Toldi_GOL [ Konsul ]
Dzien dobryy :)
U mnie tez dzionek niczego sobie, tylko szkoda ze nie mam sily wyjsc nawet na zewnatrz ;)
Soulcatcher [ Prefekt ]
yoo
Czamber [ Czamberka ]
ehhhh :)
i tak spiochy :P

Widzący [ Generaďż˝ ]
Chyba se wontek założe. "Co to jest GG i dlaczego nie będę go używał"
Ludzie , zebździł się jakiś komunikator gówniany a tu larum...
GG to, GG tamto a jak tam wleziesz to ino ble ble ble ble...
No już nawet mnie wkurzyli z tymi wątkami.
Mordki kochane tnijcie ten perz bo nas zarośnie..

SULIK [ olewam zasady ]

Sudzione [ The Legacy ]
dobry dzień : )

Toldi_GOL [ Konsul ]
Widzacy - kurcze stary, przeczytalem to co napisales i za bardzo nie kapuje o co Ci chodzi ;)
Czamber [ Czamberka ]
Toldi, to przejrzyj forum i zobaczysz jak podczas awarii gadu-gadu ludzie odchodzili od zmysłów zakładając coraz to nowe wątki o tym :D

Toldi_GOL [ Konsul ]
To byla jakas awaria?? :) Hmm ja od jakis dwoch tygodni gg nie uruchamialem bo zwyczajnie nie mialem czasu ... :) No coz niektorzy ludzie nie wyobrazaja sobie swojego zycia bez GG i moze stad te apokaliptyczne watki :P
Czamber [ Czamberka ]
hehe, no własnie :D
ale najgorsze jest to, że tych wątków sie troszkę porobiło i wygląda na to, że nie znikną, a nawet ciągle powstają nowe :D
a ludzie się denerwują, pisza tam głupoty, i wątek ciągle idzie w górę :) ehhhh...

Toldi_GOL [ Konsul ]
:)))) Biedactwa, a z czego sie tu denerwowac? Nawet jesli GG ma byc platne, jak napisane jest w niektorych watkach, to nawet lepiej. Mniej ludzi bedzie, lepsze lacza sie pojawia, a co za tym idzie lepszy dostep do uslugi. Ja tam nie widze zadnej tragedii, a wrecz przeciwnie. Mimo wszystko ja spokojnie poczekam, az wody opadna i zobaczymy co wyjdzie z tego smiesznego potopu irytacji roznych ludzi :)
Czamber [ Czamberka ]
no ja wlasnie wczoraj skupic sie na nauce nie mogłam :P bo smialam sie z tego zamieszania :D Ludzie naprawdę stają sie odcięci chyba od świata jak zabraknie gg : a przeciez jest tyle innych komunikatorów.. :)
Ale i tak najbardziej śmiać mi się chciało z napastliwości co niektórych osób, każdy napadał na każdego.. ehh, co za kultura..
Czasem wole sie nie oddzywac w takich wątkach.. :)

Toldi_GOL [ Konsul ]
I dziwic sie ze w Lodzi na wyprzedazy sie takie jaja porobily :)))
Czamber [ Czamberka ]
ehh, no własnie, jak widzialam zdjęcia, na których pokazane było co sie tam dzialo to bylam w szoku.. Co za ludzie?! :)
Jestem ciekawa co sie będzie dzialo jak u nas w MM będzie wyprzedaż :( Wstyd..
Toldi_GOL [ Konsul ]
Mnie sie wydaje, ze juz nie bedzie wyprzedazy w MM ;) - w Lodzi chyba byla wystarczajaca nauczka. Zreszta kazdy dzien pokazuje jak malo cywilizowaniu ludzie dziela z nami powietrze :)
Czamber [ Czamberka ]
Wiesz, ale w sumie to na wyprzedażachw Niemczech na przykład dzieją się podobne rzeczy..
Więc na szczęście ( czy aby na pewno na szczęście? ) nie tylko Polacy sa tacy "kulturalni" :)
Jedno jest pewne, ja na wyprzedaże nie chodziłam i nie mam takiego zamiaru.. nawet gdyby rozdawali cos za darmo :> :)
Toldi_GOL [ Konsul ]
Ja prawde powiedziawszy nawet nie mialbym czasu na takowa wyprzedaz isc, wiec problem mam z glowy :)
Co z tego ze dadzw cos za darmo, jak za ta rzecz ktos moze przecisnac Cie przez barierki? Cholota i bydlo - nie ludzie :|

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Upss - k a c ....

Toldi_GOL [ Konsul ]
Takiemu to dobrze :)
zarith [ ]
bry :)
Czamber [ Czamberka ]
ooooo, zarith wstał :P
Toldi, no własnie, ehh, przeciskanie przez barierki kojarzy mi sie też z koncertami, jak jeszcze w liceum na nie chodzilam i na "Odjazdach" w Spodku byłam na "płycie" zaraz przy barierkach.. Nie dość, że naokoło mnie sami prawie dwumetrowi panowie, którzy czasem hmm mieli ręce tam gdzie nie powiini :/ to jeszcze dostalam raz prawie glanem w głowę i mialam po tym całym koncercie pelno siniaków przez te barierki .. No, ale i tak miło wspominam te czasy :)

Czamber [ Czamberka ]
ps : ściągnijcie sobie pisenke :D [ odpowiednia dla tych, którzy sie uczą :P ]

Czamber [ Czamberka ]
piosenke oczywiście miało być, ale ja przeciez na matematyce jestem :P

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Przeróba piosenki Czerwonego Tulipana

Toldi_GOL [ Konsul ]
Czamber --> Najwieksza zaleta koncertow sa barierki, tance pogo itd. :) Sam jestem maniakiem koncertow, czesto bywam w spodku, ostatnio bylem na Soulflay'u i Slipknocie :). Zreszta widze co dzieje mi sie pod scena kiedy mam przyjemnosc grac z naszym zespolem :) A nawaleni faceci tez sie zdarzaja, to dopiero ciekawe historie odchodza, tak sie jednak sklada, ze ja nigdy nie jestem posiniaczony po takich imprezach ;)

Czamber [ Czamberka ]
hmm, Toldi a kiedy i gdzie gracie w najbliższym czasie? :P
dawno na koncercie nie byłam :)
ehh, a Ty nie wychodzisz posiniaczony z koncertów bo jesteś facetem :) i jesteś dporniejszy tez na siniaki chyba :)
VinEze ---> ja jej nie znałam, a mój kolega dostał linka do niej przez gg od swego ćwiczeniowcy :P

Toldi_GOL [ Konsul ]
Ostatnio gralismy 15 grudnia teraz nie mam pojecia kiedy dostaniemy jakas propozycje ... jesli bede cos wiedzial dam Ci znac i licze na obcenosc! :) Co do siniakow, to chyba masz racje :)
A koncertow nie mozna zaniedbywac! :) Ja sie wybieram 31 stycznia na Acid Drinkers - beda grali w Nowym Saczu, pozniej pojada dalej, nie wiem gdzie dokladnie ... :)
Czamber [ Czamberka ]
ok, Toldi, na Wasz koncert powinnam przyjść :)
możesz na mnie liczyć :)

Toldi_GOL [ Konsul ]
Odwazne oswiadczenie :) - trzymam za slowo :)

Czamber [ Czamberka ]
hehe, a cos mi zamierzacie zrobic? :P
Oświadczenie:
jakbym po koncercie przestała pisać na golu to znaczy, że to wina Toldiego :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Cześć :)
Tylko ten, kto rano wstaje;
Tylko ten, kto rano wstaje;
Tylko ten, kto rano wstaje - ten się wygrubasi :P

Toldi_GOL [ Konsul ]
Alez nic z tych rzeczy :)) bedac przy scenie raczej ode mnie gitara nie dostaniesz! Przynajmniej nikomu sie to nie przytrafilo na naszych koncertach :)) Nie martw sie, powinno byc dobrze, dodatkowo moge wywiazac sie z umowy masazu, bo pewnie po takim koncernie jak najbardziej sie przyda! :)
Czamber [ Czamberka ]
hmm, Toldi, to już na 100% możesz liczyć na moja obecność :) Za świadków masz wszystkich tu obecnych :P
cześć, a.i.n... co to znaczy "wygrubasi" ? :P

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - i tu leży pies pogrzebany - tego nikt dokładnie nie wie :P
Czamber [ Czamberka ]
no własnie tak myslałam, a.i.n... :D
a tak poza tym to śpioch z Ciebie :P

zarith [ ]
ja wiem tylko tyle, że łatwiej kijek pocięcielić niż go później pogrubasić :)

Czamber [ Czamberka ]

Toldi_GOL [ Konsul ]
Ojj kobieto, nawet nie wiesz jaki blad popelnilas!! :)))) Zartuje, oczywiscie ... jak bede cos wiedzial to dam znac. A w najblizszym czasie pasuje mi opublikowac w koncu te moje obiecane utwory, bo zbieram sie z tym strasznie wolno (ale to wszystko spowodowane nadmierna iloscia pracy, co powoduje znikoma ilosc czasu ;)
Czamber [ Czamberka ]
no własnie co do utworów to miałam taki zamiar niesmiało rączke podnieść i pomachać by Ci o nich przypomnieć :)
hehehe... ale rozumiem, praca :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - no, zaraz śpioch :P Wstałem wcześniej, śniadanko, takie tam... poza tym dopiero schodzi mi opuchlizna z oka i przeziębiony jestem i...

Toldi_GOL [ Konsul ]
No praca, praca w niedziele chcialbym o niej zapomniec, ale widze ze sie nie da :P jednak wiedz, ze caly czas o utworach pamietam i w niedlugim czasie je opublikuje ... musze tylko skonczyc pisac pewna ciekawa publicystyke dla GOLa :)

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - zrobiła byś sobie i nam wszystkim dobrze i założyła nową część? :P
Czamber [ Czamberka ]
ok, Toldi, ja już nic nie mówię :P i cierpliwie czekam na utwory :)
a.i.n... juz Ty się nie tłumacz.. albo może opowiedz mi lepiej co to takiego to "Takie tam" tym razem :P

Toldi_GOL [ Konsul ]
No nie glupi pomysl, a Czamber bylaby odpowiednia na to zacne stanowisko :)

Czamber [ Czamberka ]
a.i.n... ok :P założe nową część :D [ ps: własnie leże pod biurkiem co spowodowane jest nagłym atakiem smiechu :P ]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czamber - czekam niecierpliwie :P

Czamber [ Czamberka ]
gotowe, mam nadzieję, że "cos poczuliście" :> :P

Toldi_GOL [ Konsul ]
A czym spowodowany ten atak smiechu jesli zapytac mozna? :)