GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 19

09.01.2004
12:59
smile
[1]

zarith [ ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić Wszystkich - 19

nowa siara!!! Iiiiii... wszystko jasne:)


ps. gdzieś angelo ach gdzie...

09.01.2004
13:00
smile
[2]

zarith [ ]

up porządkowo - statsowy

09.01.2004
13:02
[3]

Swidrygajłow [ ]

12345678910 próba klawiatury

09.01.2004
13:03
smile
[4]

zarith [ ]

numeryczna ci działa, teraz dawaj test literek :)

09.01.2004
13:09
smile
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema.

09.01.2004
13:16
smile
[6]

Swidrygajłow [ ]

no to do roboty

09.01.2004
13:16
[7]

zarith [ ]

nie... jeszcze chwilka:)

09.01.2004
13:21
smile
[8]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

teraz?

PS. bry :P

09.01.2004
13:21
[9]

Swidrygajłow [ ]

ok

09.01.2004
13:22
smile
[10]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

to jest bez sensu

09.01.2004
13:26
smile
[11]

zarith [ ]

życie jest bez sensu

09.01.2004
13:33
smile
[12]

tygrysek [ behemot ]

haha :)
dwie 19'nastki są :)


moją ignorujcie

09.01.2004
13:34
smile
[13]

tygrysek [ behemot ]

zobaczcie moje nowe zdjęcia

09.01.2004
13:35
smile
[14]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

jakie 19stki i co na to ich matki? :P

09.01.2004
13:36
smile
[15]

zarith [ ]

19-nastki są już samodzielne (podobno:P)

09.01.2004
13:37
smile
[16]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

odlączam kable i idę pisać pracę, do dużego pokoju, bo tu mnie rozpraszacie :P

09.01.2004
13:38
smile
[17]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dziewietnastki sa w kropki :)

09.01.2004
13:38
[18]

Swidrygajłow [ ]

nie odłączaj, nie bedziemy rozpraszać

09.01.2004
13:40
smile
[19]

zarith [ ]

kable też są potrzebne

i dziewiętnastki:)

09.01.2004
13:47
smile
[20]

zarith [ ]

ach, boss wyszedł to ja sobie postatsuję

09.01.2004
14:08
[21]

zarith [ ]

przyszedł ale ja się nie pękam:P

09.01.2004
14:23
[22]

Czamber [ Czamberka ]

Widzę, że co niekórzy wymiękli :D

Ehh, nie ma to jak zostać wrobioną w opiekowanie się 3 miesięcznym dzieckiem brata :) ale już po wszystkim.. ufff, przeżyłam :D

09.01.2004
14:47
smile
[23]

Big Money [ Senator ]

Dwudziestytrzeci :)

+1

09.01.2004
14:51
smile
[24]

zarith [ ]

3 miesięczne dziecko... brrrr:)

09.01.2004
14:54
[25]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, zarith, nie bylo tak źle, w sumie to ona jest strasznie spokojna, śpi ciągle, czasem sobie pomarudzi i bardzo dużo je, no, ale z jedzeniem to nie mój problem tylko jej matki :P ja miałam za to pełno buteleczek z mlekiem :D pod ręką..

09.01.2004
15:03
smile
[26]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema.

09.01.2004
15:06
smile
[27]

zarith [ ]

siema:)

czamber --> 3miesięczne dzieci to potwory, jedno z najgorszych stadiów Obcego jakie można sobie wyobrazić:).

09.01.2004
15:07
smile
[28]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Siema :P
napisane, jeszcze tylko powtórzę sobie wsio, zaraz będę :P

09.01.2004
15:08
smile
[29]

zarith [ ]

czekamy z niecierpliwością:)

+1

09.01.2004
15:10
[30]

Czamber [ Czamberka ]

cześć, Piotrasq :)

zarith, pewnie masz rację, ale wiesz.. jak ja z nią jestem od czasu do czasu parę godzin to jakoś nie widze tego.. Poza tym ona naprawdę jest spokojna.. aż się dziwię :D

09.01.2004
15:11
[31]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... , część :)

09.01.2004
15:11
smile
[32]

zarith [ ]

może pożarła poprzednią babysitter i akurat trawiła :)

09.01.2004
15:12
[33]

Czamber [ Czamberka ]

no nie... taki krótki post.. chciałam sie tylko przywitać i zrobiłam głupi błąd :)

miało być : cześć :D

ps: nic nie piłam :)

09.01.2004
15:13
smile
[34]

Czamber [ Czamberka ]

zarith, hehehe, calkiem możliwe, no i jak wychodziłam to tak dziwnie łakomie na mnie spoglądała :D * boi się *

09.01.2004
15:29
smile
[35]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

+1

09.01.2004
15:46
smile
[36]

zarith [ ]

czamber --> na następną wizytę na wszelki wypadek przygotuj sobie kilka kilo świeżego, ociekającego krwią mięsa:)

09.01.2004
15:52
smile
[37]

Czamber [ Czamberka ]

okej, zarith, widzę, że wiesz jak postępować z dziećmi :)

09.01.2004
15:54
smile
[38]

zarith [ ]

no ba:)

09.01.2004
15:55
smile
[39]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

z dziećmi, z dziećmi... mowiła, że jest dorosła :P

09.01.2004
15:55
[40]

Czamber [ Czamberka ]

gdy będę miała jakieś problemy z nia to się do Ciebie zgłoszę :D
hehe, ciekawe co by powiedział mój brat na te "nowoczesne metody wychowawcze" :P myślę, że mu się to spodoba :D

09.01.2004
15:56
[41]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... kto tak mówił? :P
ściga Cie teraz Prokurator? :D ps: one tak zawsze mówią :D

09.01.2004
16:00
smile
[42]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

"zarwiesz noc z niekumatą, a ona przyjdzie z tatą, a za nimi prokurator" ;P

Czamber - nieeeeee :P Poza tym karalne jest opiekowanie się młodzieżą tylko poniżej 15 roku życia :)

09.01.2004
16:02
[43]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... :) uuu, widzę, że się orientujesz w takich sprawach :) a ja myślałam, że lubisz starsze :> :D hiehiehie.

09.01.2004
16:07
smile
[44]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

niczego i nikogo nie dyskryminuję :P

09.01.2004
16:08
[45]

Swidrygajłow [ ]

09.01.2004
16:15
[46]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... to tak jak i ja :)

09.01.2004
16:16
[47]

Swidrygajłow [ ]

co robicie bo ja nic

09.01.2004
16:17
[48]

zarith [ ]

ja też nic:)

09.01.2004
16:17
[49]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ja zaczynam się trochę stresować :P

09.01.2004
16:21
[50]

Czamber [ Czamberka ]

musicie przecież coś robić :) no dobra, ja też nic nie robię :>

hehe, ale dziś wieczorem idę na impezę :D

09.01.2004
16:26
[51]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

no to ja się zbieram :P

09.01.2004
16:28
[52]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... tylko szybko, bo nie zdążysz :) :P

09.01.2004
16:29
[53]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

zwykle zdanżam :P

09.01.2004
16:31
[54]

Czamber [ Czamberka ]

no tak, się przekonamy jeszcze :> :P

09.01.2004
16:53
[55]

Czamber [ Czamberka ]

chyba sie przestraszył :P :D

09.01.2004
16:55
[56]

Czamber [ Czamberka ]

albo sie zebrał :P :>
hehe, no dobra, to ja też się zbieram :D

09.01.2004
16:55
smile
[57]

zarith [ ]

to ja też:) idę do domciu:) papa

09.01.2004
17:28
smile
[58]

zarith [ ]

no, właśnie wróciłem z pracy. witam wszystkich:)

09.01.2004
17:45
[59]

Czamber [ Czamberka ]

szybko :D

09.01.2004
18:57
smile
[60]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Up sik

09.01.2004
20:15
smile
[61]

JihaaD [ Loża Szyderców ]

Dzieki za to ==========>

09.01.2004
20:16
smile
[62]

zarith [ ]

09.01.2004
20:47
smile
[63]

Sudzione [ The Legacy ]

witam wszystkich , właśnie po 12 godzinach nieobecności powróciłem do domciu ... a teraz zapowiada się długa noc : ) przy książkach i Golu : )

09.01.2004
21:32
smile
[64]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

jak mówie, że zdanżam, to zdanżam :P
i to na "4" :)


bry wieczór :P

09.01.2004
22:33
smile
[65]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

hę:)

09.01.2004
23:05
smile
[66]

Sudzione [ The Legacy ]

yyhhh

09.01.2004
23:05
smile
[67]

Sudzione [ The Legacy ]

: )

09.01.2004
23:12
[68]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

i co będzie?

09.01.2004
23:13
smile
[69]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Cyniczny cwancygier cyzelowal cylindryczne cymeny cyrklujac cyrenaistyczne cynwaldyty cyjaninowo-cyklamenowym cykoidografem, czesto crossujac cycowatym cybuchem...

dobry wieczor

09.01.2004
23:15
smile
[70]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Halle Berry. Dwa słowa, a ile mowią :P

09.01.2004
23:49
smile
[71]

Sudzione [ The Legacy ]

Mazio -> dla kogo dobry dla tego dobry ....

09.01.2004
23:51
smile
[72]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

jesli jest dobry dla mnie to i dla Was pewnie tez..

zreszta nie bede sie spieral :P

10.01.2004
00:22
[73]

Sudzione [ The Legacy ]

tak trzymaj : P

10.01.2004
00:22
smile
[74]

Sudzione [ The Legacy ]

a ... bym zapomniał :

symboliczne +1 przed snem : )

10.01.2004
00:23
smile
[75]

zarith [ ]

ufff, 5 godzin enemy territory wykończyło mnie na maxa:). piwko i do łóżka chyba u mnie:)

10.01.2004
00:41
smile
[76]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

pora na dobranoc bo juz ksiezyc swieci
dzieci lubia misie -- misie lubia dzieci..

mniam mniam

dobranoc :)

10.01.2004
00:42
[77]

Czamber [ Czamberka ]

No pieknie, ja przychodzę to Wy wychodzicie :P

10.01.2004
00:45
[78]

zarith [ ]

nie, ja jeszcze piję:)


jak tam imperka???

10.01.2004
00:50
smile
[79]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

standing by ...

10.01.2004
00:51
[80]

Czamber [ Czamberka ]

Fajnie bylo, tylko krótko :D
No, ale jak wszyscy idą to sama ( hehe, w sumie to z cała salą ludzi ) się bawić nie będę a nie zostawili by mnie samej w klubie, gdzie bylam po raz pierwszy :D
Bo tak naprawde ja do klubów nie chodzę :P bo tam tylko mnóstwo facetów ktorzy tylko patrzą by poderwać jakąś panienkę :P
No, ale jak mnie wyciągneli to poszłam i bylo nawet fajnie :)

10.01.2004
00:53
smile
[81]

zarith [ ]

tzn ci faceci cię wyciągnęli?:PP

10.01.2004
00:53
[82]

Czamber [ Czamberka ]

nie, moi koledzy :P z którymi sie znam jeszcze z liceum :D

10.01.2004
00:54
[83]

Czamber [ Czamberka ]

grrrrrrrrr :D

10.01.2004
00:57
smile
[84]

zarith [ ]

tak tylko pytałem :)))

10.01.2004
01:02
[85]

Czamber [ Czamberka ]

no ja wiem, że tak tylko pytałes :)

ide chyba spać :D

10.01.2004
01:03
[86]

zarith [ ]

ja też... dobranoc:)

10.01.2004
01:06
smile
[87]

Big Money [ Senator ]

Dobranoc :) Gangsterskich snów :)
+1

10.01.2004
01:07
smile
[88]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

10.01.2004
01:09
[89]

Czamber [ Czamberka ]

Dobranoc :)

10.01.2004
01:17
[90]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Dobranoc:)

10.01.2004
01:35
smile
[91]

Big Money [ Senator ]

Lunatyczny UP :)
Dobranoc ;)

10.01.2004
01:36
smile
[92]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

d br n c

10.01.2004
01:36
[93]

zarith [ ]

*przewraca się na drugi bok*

10.01.2004
01:38
smile
[94]

Big Money [ Senator ]

Prosze o zachowanie ciszy nocnej - w tym watku nie chrapiemy !!!!!!!!

10.01.2004
01:40
smile
[95]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a czy mozna puscic glosno baka? :> :P

10.01.2004
01:43
smile
[96]

zarith [ ]

lepiej mieć bladą cerę jak mąka niż wąchać maziowego bąka


dobra teraz już naprawdę idę spać. i wywietrzcie ten smród :PP

10.01.2004
01:44
smile
[97]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Mazio - otwórz windows pliiiz

10.01.2004
01:47
smile
[98]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ja sie pytalem teoretycznie tylko :P

swintuchy..

a windows mam otwarty :D

10.01.2004
01:49
smile
[99]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

no to lepiej nie męcz ptaka i puść pawia..

10.01.2004
01:50
smile
[100]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie moge puscic swojego ptaka - jestem do niego przywiazany od dziecka :P :)

10.01.2004
01:51
smile
[101]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

btw. kiedyś koleś na imprezie zapytał czy może puścić bąka, jak sporo ludzi wyraziło aporbatę, to wypuścił uprzednio załpanego bąka z pudełka od zapałek

10.01.2004
02:09
smile
[102]

Big Money [ Senator ]

Dziendobry !! Wstajemy !! Juz poranek !!
+1

10.01.2004
02:13
[103]

zarith [ ]

*przewraca się na drugi bok*

10.01.2004
02:14
smile
[104]

Big Money [ Senator ]

Dobra, koniec statsowania, serioo dobranoc :)

10.01.2004
09:26
[105]

zarith [ ]

bry:)

10.01.2004
09:51
[106]

Czamber [ Czamberka ]

Dzień Dobry :)
Widzę, zarith, że na razie jesteśmy sami :P

Śpiochy :D

10.01.2004
10:00
[107]

zarith [ ]

:) ja też jestem śpiochem, ale dziś odrabiam pańszczyznę w robocie :(

10.01.2004
10:09
smile
[108]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Dzien dobry :) choc w zasadzie dla kogo dobry to ja nie wiem, bede chwilke bo niedlugo musze zmykac do roboty, wiec nie jestes sam zarith :)

10.01.2004
10:28
[109]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Jak Was nie ma to robie UP +1 i spadam do roboty.

10.01.2004
10:41
smile
[110]

zarith [ ]

jestem ale kampuję :)


+1

10.01.2004
10:50
[111]

Czamber [ Czamberka ]

Ja też jestem, ale straciłam humor jakos niedawno.. :(
chyba sie przejmuje zbytnio wsystkim..

10.01.2004
11:29
smile
[112]

Czamber [ Czamberka ]

chlip, chlip...

10.01.2004
11:30
smile
[113]

zarith [ ]

*głaszcze po głowie* nie przejmuj się czamber, matka natura wbrew obiegowym opiniom nie jest suką:)

10.01.2004
11:32
smile
[114]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Głowa do góry :)

10.01.2004
11:45
smile
[115]

Czamber [ Czamberka ]

dzieki, ale chyba juz na zawsze taka smutna zostane.. chlip, chlip...

10.01.2004
11:56
[116]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

bry, ale czy bry?

10.01.2004
13:20
smile
[117]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

"bo my nie jesteśmy głupi nie tykamy młodych groupie ..." <nutki> już wiem skąd jest ten text:)))

10.01.2004
14:51
smile
[118]

zarith [ ]

e, groupies są w porządku :->

10.01.2004
14:52
smile
[119]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

słyszałeś ten kawałek?

10.01.2004
15:09
smile
[120]

zarith [ ]

nie

10.01.2004
15:10
smile
[121]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

10.01.2004
15:11
[122]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Nawet tytuły wątków okazało się że to tylko cytaty:)

10.01.2004
15:29
smile
[123]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Dzień dzień bry bry..

Fajno jest, pogoda gówniana, Strażniczka Domowego Ogniska gania mnie po kątach ze szmatą i odkurzaczem a ten nawet nie zamienia się w silnik odrzutowy.

10.01.2004
16:55
[124]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

oko mam przekrwione

10.01.2004
16:56
smile
[125]

zarith [ ]

how come?

10.01.2004
16:57
smile
[126]

Czamber [ Czamberka ]

10.01.2004
17:24
[127]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

nie wiem, źle spałem czy co, ale tylko lewe :P

Jakieś pomysły? okłady z rumianku?

10.01.2004
17:26
smile
[128]

zarith [ ]

ain --> 0.75 bolsa, będziesz miał przekrwione oba i nie będziesz tak głupio wyglądał :P
czamber --> aż tak długotrwały dół? poleciłbym ci to samo co ainowi....:PPP

10.01.2004
18:06
smile
[129]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

zarith - na głupie wyglądanie już za późno :P Wczoraj tak wyglądałem na ćwiczeniach ;)

10.01.2004
18:09
smile
[130]

Sudzione [ The Legacy ]

co jak komu zrobiłem żeby być w sobote na poza domem o 6 do 6stej ... a pozatym to witam wszystkich : )

10.01.2004
19:05
[131]

Czamber [ Czamberka ]

dzieki, zarith, ale dziś nie skorzystam z tej rady :)

10.01.2004
20:44
smile
[132]

zarith [ ]

up... coś się nie staracie:P

10.01.2004
20:48
smile
[133]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

mnie to oko piecze, jestem na zwolnieniu :P

10.01.2004
20:54
[134]

Czamber [ Czamberka ]

że niby ja sie nie staram?? :D ja sie zawsze staram :P

na wszelkie bóle najlepszy jest okład z młodej piersi :P [ tak mówią co niektórzy :P ]

10.01.2004
21:03
[135]

Czamber [ Czamberka ]

a tak wogole to dzis na forum co niektórzy forumowicze przekroczyli chyba granice kompletnego debilizmu :D
z jednej strony to zabawne, ale z drugiej sie człowiek wkurza jak widzi kolejny wątek w stylu: "cos tam GG" :D

10.01.2004
21:04
smile
[136]

zarith [ ]

no cóż, jak się komuś zabierze podstawowy instrument komunikacji międzyludzkiej to tak bywa:P.

10.01.2004
21:08
smile
[137]

zarith [ ]

i tak się zastanawiałem, droga czamber, czy twój dzisiejszy zły humor nie jest powiązany z downem gg... dopóki nie zauważyłem że masz też nr icq :D

10.01.2004
21:11
[138]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, no niestety, aż sie dzis na nauce nie moglam skupić :P bo obserwowalam co debilniejsze wątki :) i prawie z krzesla spadlam czytając co niektóre posty.. zaczynam sie martwic o tych ludzi :P

a mój zly humor byl związany z panem 3kawki :D no i jeszcze z paroma rzeczami, ale zrobil swoje..
ps: ja sie zbytnio wszystkim przejmuje zawsze :D

10.01.2004
21:59
smile
[139]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Heh czlowiek w koncu wrocil z roboty - wykapany i zmeczony, nic tylko wskoczyc do cieplutkiego lozeczka :) Kurde jak ja kocham soboty wieczor :)

10.01.2004
22:01
[140]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Czamber --> Ty nie bierz tak wszystkiego do siebie to w niczym nie pomaga, a prowadzi do wielu niepotrzebnych stresow ;). Przeciez nie bedzie Ci lepiej jesli sie bedziesz przejmowala kazda pierdola :). Zawsze trzeba byc optymista i patrzec na swiat przez rozowe okulary - mnie to pomaga! :)

10.01.2004
22:04
[141]

Czamber [ Czamberka ]

Toldi :) Wiem, że nie powinnam sie przejmowac pierdołami, ale jakos nie potrafie :)
Chcialabym być tfardka, ale taka to jestem tylko na stoku :P lub na rowerze :)
A w życiu bardzo łatwo mnie zranić. Ale staram się :)

10.01.2004
22:09
[142]

Toldi_GOL [ Konsul ]

No nie wiem, moze to faktycznie kwestia charakterku , ale jest jeszcze inny sprawdzony sposob :) Po kazdym ciezkim dniu walnac cos mocniejszego, i od razu patrzy sie na swiat z innej perspektywy - oczywiscie takie odstresowywanie na dluzsza mete prowadzi do alkoholizmu ;) (czyli tzw. kultury narodowej).

Moze mi latwiej patrzec optymistycznie ma swiat, bo po powrocie z pracy juz ledwie zyje ;)

Tak, czy inaczej trzymaj sie Czamber i pamietaj, ze nie tylko ty w danym momencie przechodzisz ciezkie chwile ...

10.01.2004
22:19
smile
[143]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Dobranoc - po tak ciezkim dniu musze isc w koncu do spania! :)

10.01.2004
22:19
[144]

Czamber [ Czamberka ]

:) Toldi, dzięki, już i tak mi lepiej jakoś :)

Wiesz, slowa potrafia ranić, ale także potrafia pocieszyc. :) Mnie niewiele trzeba :)

ps: 5x500 :( co jezd??

10.01.2004
22:20
smile
[145]

Czamber [ Czamberka ]

Dobranoc :)

10.01.2004
22:21
[146]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Sorry za te 500 ale musiałem wykonać na bazie danych bardzo skomplikowane zapytanie, które zajeło trochę za dużo mocy :)

10.01.2004
22:22
smile
[147]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Wiesz Czamber, ja nie lubie jak jakas kobieta jest zmartwiona z pewnego powodu ... dziwnie sie wtedy czuje ... taki mam odchyl ;) No nic ... to w takim razie do jutra, jeszcze raz DOBRANOC :)

10.01.2004
22:23
smile
[148]

Czamber [ Czamberka ]

10.01.2004
23:06
smile
[149]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

10.01.2004
23:07
[150]

Czamber [ Czamberka ]

już myslalam, że wszyscy spią :D

10.01.2004
23:09
[151]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

niektórzy lunatykują :P

10.01.2004
23:23
[152]

Czamber [ Czamberka ]

kto? co? gdzie? :)
ps: jak tam oko? :P [zastosowałes sie do mojej rady? :P ]

10.01.2004
23:25
smile
[153]

zarith [ ]

lub com.pl.emencą:P

10.01.2004
23:37
[154]

Czamber [ Czamberka ]

Taaa, nie ma studentek, a kto mówił o jakimś wymęczeniu przez nie? :P

*idzie do przystojnego lekarza, ( hehehe, tylko nie bij) Miska zostawia* :D

10.01.2004
23:38
smile
[155]

Czamber [ Czamberka ]

ehh, to mialo isc do Burakow :P
ja juz chyba spie :D

10.01.2004
23:38
smile
[156]

zarith [ ]

do dżordża kluneja z emerdzensy rum? :D

11.01.2004
00:05
[157]

Czamber [ Czamberka ]

nom, mniej więcej :P

11.01.2004
00:30
[158]

Czamber [ Czamberka ]

idę spac :D
to chyba najwyższy czas :D
Dobranoc :)

11.01.2004
00:32
smile
[159]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Najwyższy Czas - strasznie prawicowe pismo.....

11.01.2004
00:36
[160]

Czamber [ Czamberka ]

a tam :D
Dobranoc :)

11.01.2004
00:39
smile
[161]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

nie idź - prześpisz życie ;-)

11.01.2004
00:41
[162]

Czamber [ Czamberka ]

a tam przespie :P
za bardzo je lubię :) [ tylu fajnych Panów :> :P ]

ale sie uczyc muszę, w poniedziałek kolokwium znów :D i to zaliczeniowe :/ hehehe

no i teraz już na pewno: Dobranoc :)

ps: nawet zarith spać poszedł :D

11.01.2004
00:46
smile
[163]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Czamber--> Masz rację, jutro jest super dzień - sleep well :))

11.01.2004
01:38
smile
[164]

zarith [ ]

kto poszedł spać??

11.01.2004
09:16
smile
[165]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, dzień dobry :D
no dobra, ja znikom, bo mnie ściagaja jakies dziwne liczby i muszę się uczyc :)

zarith :) kiedy Ty śpisz, jak Ty to robisz? :P
VinEze, ale "jutro jest super dzień" powiedziałeś o 00:46 to znaczy chodzi Ci o dzis czy o poniedziałek? :P w sumie bez znaczenia, bo dzis muszę sie uczyc a jutro to napisać :D
ale sie rozleniwiłam...

11.01.2004
09:45
[166]

Czamber [ Czamberka ]

ps: śpiochy :P

11.01.2004
10:22
smile
[167]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Eee nie wszyscy sa spiochy, przeciez sie obudzilem o tej dzisiatej :)

11.01.2004
10:30
smile
[168]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Dzień dobry na najluźniejszym wątku GOLa.

Dzionek pienkny, ludziska po staremu wszystkie reprezentują poziomy, jest OK.

11.01.2004
10:33
smile
[169]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Dzien dobryy :)

U mnie tez dzionek niczego sobie, tylko szkoda ze nie mam sily wyjsc nawet na zewnatrz ;)

11.01.2004
10:36
[170]

Soulcatcher [ Prefekt ]

yoo

11.01.2004
10:40
[171]

Czamber [ Czamberka ]

ehhhh :)

i tak spiochy :P

11.01.2004
10:40
smile
[172]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Chyba se wontek założe. "Co to jest GG i dlaczego nie będę go używał"
Ludzie , zebździł się jakiś komunikator gówniany a tu larum...
GG to, GG tamto a jak tam wleziesz to ino ble ble ble ble...
No już nawet mnie wkurzyli z tymi wątkami.

Mordki kochane tnijcie ten perz bo nas zarośnie..

11.01.2004
10:42
smile
[173]

SULIK [ olewam zasady ]

11.01.2004
11:21
smile
[174]

Sudzione [ The Legacy ]

dobry dzień : )

11.01.2004
11:21
smile
[175]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Widzacy - kurcze stary, przeczytalem to co napisales i za bardzo nie kapuje o co Ci chodzi ;)

11.01.2004
11:24
[176]

Czamber [ Czamberka ]

Toldi, to przejrzyj forum i zobaczysz jak podczas awarii gadu-gadu ludzie odchodzili od zmysłów zakładając coraz to nowe wątki o tym :D

11.01.2004
11:27
smile
[177]

Toldi_GOL [ Konsul ]

To byla jakas awaria?? :) Hmm ja od jakis dwoch tygodni gg nie uruchamialem bo zwyczajnie nie mialem czasu ... :) No coz niektorzy ludzie nie wyobrazaja sobie swojego zycia bez GG i moze stad te apokaliptyczne watki :P

11.01.2004
11:34
[178]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, no własnie :D
ale najgorsze jest to, że tych wątków sie troszkę porobiło i wygląda na to, że nie znikną, a nawet ciągle powstają nowe :D
a ludzie się denerwują, pisza tam głupoty, i wątek ciągle idzie w górę :) ehhhh...

11.01.2004
11:37
smile
[179]

Toldi_GOL [ Konsul ]

:)))) Biedactwa, a z czego sie tu denerwowac? Nawet jesli GG ma byc platne, jak napisane jest w niektorych watkach, to nawet lepiej. Mniej ludzi bedzie, lepsze lacza sie pojawia, a co za tym idzie lepszy dostep do uslugi. Ja tam nie widze zadnej tragedii, a wrecz przeciwnie. Mimo wszystko ja spokojnie poczekam, az wody opadna i zobaczymy co wyjdzie z tego smiesznego potopu irytacji roznych ludzi :)

11.01.2004
11:46
[180]

Czamber [ Czamberka ]

no ja wlasnie wczoraj skupic sie na nauce nie mogłam :P bo smialam sie z tego zamieszania :D Ludzie naprawdę stają sie odcięci chyba od świata jak zabraknie gg : a przeciez jest tyle innych komunikatorów.. :)
Ale i tak najbardziej śmiać mi się chciało z napastliwości co niektórych osób, każdy napadał na każdego.. ehh, co za kultura..
Czasem wole sie nie oddzywac w takich wątkach.. :)

11.01.2004
11:49
smile
[181]

Toldi_GOL [ Konsul ]

I dziwic sie ze w Lodzi na wyprzedazy sie takie jaja porobily :)))

11.01.2004
11:58
[182]

Czamber [ Czamberka ]

ehh, no własnie, jak widzialam zdjęcia, na których pokazane było co sie tam dzialo to bylam w szoku.. Co za ludzie?! :)
Jestem ciekawa co sie będzie dzialo jak u nas w MM będzie wyprzedaż :( Wstyd..

11.01.2004
12:02
[183]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Mnie sie wydaje, ze juz nie bedzie wyprzedazy w MM ;) - w Lodzi chyba byla wystarczajaca nauczka. Zreszta kazdy dzien pokazuje jak malo cywilizowaniu ludzie dziela z nami powietrze :)

11.01.2004
12:08
[184]

Czamber [ Czamberka ]

Wiesz, ale w sumie to na wyprzedażachw Niemczech na przykład dzieją się podobne rzeczy..
Więc na szczęście ( czy aby na pewno na szczęście? ) nie tylko Polacy sa tacy "kulturalni" :)
Jedno jest pewne, ja na wyprzedaże nie chodziłam i nie mam takiego zamiaru.. nawet gdyby rozdawali cos za darmo :> :)

11.01.2004
12:10
[185]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Ja prawde powiedziawszy nawet nie mialbym czasu na takowa wyprzedaz isc, wiec problem mam z glowy :)
Co z tego ze dadzw cos za darmo, jak za ta rzecz ktos moze przecisnac Cie przez barierki? Cholota i bydlo - nie ludzie :|

11.01.2004
12:12
smile
[186]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Upss - k a c ....

11.01.2004
12:12
smile
[187]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Takiemu to dobrze :)

11.01.2004
12:24
[188]

zarith [ ]

bry :)

11.01.2004
12:59
[189]

Czamber [ Czamberka ]

ooooo, zarith wstał :P

Toldi, no własnie, ehh, przeciskanie przez barierki kojarzy mi sie też z koncertami, jak jeszcze w liceum na nie chodzilam i na "Odjazdach" w Spodku byłam na "płycie" zaraz przy barierkach.. Nie dość, że naokoło mnie sami prawie dwumetrowi panowie, którzy czasem hmm mieli ręce tam gdzie nie powiini :/ to jeszcze dostalam raz prawie glanem w głowę i mialam po tym całym koncercie pelno siniaków przez te barierki .. No, ale i tak miło wspominam te czasy :)

11.01.2004
13:26
smile
[190]

Czamber [ Czamberka ]

ps : ściągnijcie sobie pisenke :D [ odpowiednia dla tych, którzy sie uczą :P ]

11.01.2004
13:28
smile
[191]

Czamber [ Czamberka ]

piosenke oczywiście miało być, ale ja przeciez na matematyce jestem :P

11.01.2004
13:34
smile
[192]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Przeróba piosenki Czerwonego Tulipana

11.01.2004
13:34
smile
[193]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Czamber --> Najwieksza zaleta koncertow sa barierki, tance pogo itd. :) Sam jestem maniakiem koncertow, czesto bywam w spodku, ostatnio bylem na Soulflay'u i Slipknocie :). Zreszta widze co dzieje mi sie pod scena kiedy mam przyjemnosc grac z naszym zespolem :) A nawaleni faceci tez sie zdarzaja, to dopiero ciekawe historie odchodza, tak sie jednak sklada, ze ja nigdy nie jestem posiniaczony po takich imprezach ;)

11.01.2004
13:45
smile
[194]

Czamber [ Czamberka ]

hmm, Toldi a kiedy i gdzie gracie w najbliższym czasie? :P
dawno na koncercie nie byłam :)
ehh, a Ty nie wychodzisz posiniaczony z koncertów bo jesteś facetem :) i jesteś dporniejszy tez na siniaki chyba :)

VinEze ---> ja jej nie znałam, a mój kolega dostał linka do niej przez gg od swego ćwiczeniowcy :P

11.01.2004
13:51
smile
[195]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Ostatnio gralismy 15 grudnia teraz nie mam pojecia kiedy dostaniemy jakas propozycje ... jesli bede cos wiedzial dam Ci znac i licze na obcenosc! :) Co do siniakow, to chyba masz racje :)

A koncertow nie mozna zaniedbywac! :) Ja sie wybieram 31 stycznia na Acid Drinkers - beda grali w Nowym Saczu, pozniej pojada dalej, nie wiem gdzie dokladnie ... :)

11.01.2004
13:54
[196]

Czamber [ Czamberka ]

ok, Toldi, na Wasz koncert powinnam przyjść :)
możesz na mnie liczyć :)

11.01.2004
13:59
smile
[197]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Odwazne oswiadczenie :) - trzymam za slowo :)

11.01.2004
14:01
smile
[198]

Czamber [ Czamberka ]

hehe, a cos mi zamierzacie zrobic? :P

Oświadczenie:
jakbym po koncercie przestała pisać na golu to znaczy, że to wina Toldiego :P

11.01.2004
14:05
smile
[199]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Cześć :)
Tylko ten, kto rano wstaje;
Tylko ten, kto rano wstaje;
Tylko ten, kto rano wstaje - ten się wygrubasi :P

11.01.2004
14:05
smile
[200]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Alez nic z tych rzeczy :)) bedac przy scenie raczej ode mnie gitara nie dostaniesz! Przynajmniej nikomu sie to nie przytrafilo na naszych koncertach :)) Nie martw sie, powinno byc dobrze, dodatkowo moge wywiazac sie z umowy masazu, bo pewnie po takim koncernie jak najbardziej sie przyda! :)

11.01.2004
14:10
[201]

Czamber [ Czamberka ]

hmm, Toldi, to już na 100% możesz liczyć na moja obecność :) Za świadków masz wszystkich tu obecnych :P

cześć, a.i.n... co to znaczy "wygrubasi" ? :P

11.01.2004
14:11
smile
[202]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - i tu leży pies pogrzebany - tego nikt dokładnie nie wie :P

11.01.2004
14:12
[203]

Czamber [ Czamberka ]

no własnie tak myslałam, a.i.n... :D
a tak poza tym to śpioch z Ciebie :P

11.01.2004
14:13
smile
[204]

zarith [ ]

ja wiem tylko tyle, że łatwiej kijek pocięcielić niż go później pogrubasić :)

11.01.2004
14:14
smile
[205]

Czamber [ Czamberka ]

11.01.2004
14:15
smile
[206]

Toldi_GOL [ Konsul ]

Ojj kobieto, nawet nie wiesz jaki blad popelnilas!! :)))) Zartuje, oczywiscie ... jak bede cos wiedzial to dam znac. A w najblizszym czasie pasuje mi opublikowac w koncu te moje obiecane utwory, bo zbieram sie z tym strasznie wolno (ale to wszystko spowodowane nadmierna iloscia pracy, co powoduje znikoma ilosc czasu ;)

11.01.2004
14:19
[207]

Czamber [ Czamberka ]

no własnie co do utworów to miałam taki zamiar niesmiało rączke podnieść i pomachać by Ci o nich przypomnieć :)
hehehe... ale rozumiem, praca :)

11.01.2004
14:19
smile
[208]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - no, zaraz śpioch :P Wstałem wcześniej, śniadanko, takie tam... poza tym dopiero schodzi mi opuchlizna z oka i przeziębiony jestem i...

11.01.2004
14:23
smile
[209]

Toldi_GOL [ Konsul ]

No praca, praca w niedziele chcialbym o niej zapomniec, ale widze ze sie nie da :P jednak wiedz, ze caly czas o utworach pamietam i w niedlugim czasie je opublikuje ... musze tylko skonczyc pisac pewna ciekawa publicystyke dla GOLa :)

11.01.2004
14:30
smile
[210]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - zrobiła byś sobie i nam wszystkim dobrze i założyła nową część? :P

11.01.2004
14:30
[211]

Czamber [ Czamberka ]

ok, Toldi, ja już nic nie mówię :P i cierpliwie czekam na utwory :)

a.i.n... juz Ty się nie tłumacz.. albo może opowiedz mi lepiej co to takiego to "Takie tam" tym razem :P

11.01.2004
14:31
smile
[212]

Toldi_GOL [ Konsul ]

No nie glupi pomysl, a Czamber bylaby odpowiednia na to zacne stanowisko :)

11.01.2004
14:32
smile
[213]

Czamber [ Czamberka ]

a.i.n... ok :P założe nową część :D [ ps: własnie leże pod biurkiem co spowodowane jest nagłym atakiem smiechu :P ]

11.01.2004
14:34
smile
[214]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czamber - czekam niecierpliwie :P

11.01.2004
14:36
smile
[215]

Czamber [ Czamberka ]

gotowe, mam nadzieję, że "cos poczuliście" :> :P

11.01.2004
14:36
smile
[216]

Toldi_GOL [ Konsul ]

A czym spowodowany ten atak smiechu jesli zapytac mozna? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.