GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PŚ w skokach - Liberec

09.01.2004
11:34
[1]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

PŚ w skokach - Liberec

Kurcze ten Rutkowski niezły na próbach jest na razie -. Może to jeszcze nie drugi Małysz, ale zawodnik który będzie skakał zawszee w obu seriach :) A prowadzi jakiś Bader Ferdinand ;-)

09.01.2004
11:40
smile
[2]

Brisk. [ Chomik ]

No fakt faktem że teraz bedziemy mieli "aż" dwóch zawodników w każdej serii :D

09.01.2004
11:41
[3]

Swidrygajłow [ ]

zaowdy rozgrywane sa przy bardzo zmiennym wietrze
tylko tak potrafię wytłumaczyć słabszy start Wojsta Skupienia

09.01.2004
12:03
[4]

Vinny [ Konsul ]

oby rutkowski jutro tak skakal

09.01.2004
12:31
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

po 2-gim treningu:
20. Skupień
27. Tajner
40. Rutkowski

:D

09.01.2004
12:34
[6]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Jeszcze gość nierówny:) Ale 40 to w kwalifikacjach by przeszedł... I tak to są wszystko niezłe miejsca

09.01.2004
12:38
smile
[7]

Brisk. [ Chomik ]

Kwalifikacji do turnieju w Libercu i tak nie bedzie wiec można uznac że w 30-stce w drugiej serii konkursu możemy liczyc na conajmniej dwóch naszych skoczków :D

A ma być jeszcze 3-ci trening :D

09.01.2004
12:56
smile
[8]

SirGoldi [ Gladiator ]

O cholera 128 m Rutkowski i prowadzi Baardzo!!!

09.01.2004
13:07
smile
[9]

Brisk. [ Chomik ]

A Skupień 120.5 :D

09.01.2004
13:10
[10]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Jak wypadną dobrze to w nowym sezonie trener kadyr B stanie się trenerem kadry A

09.01.2004
13:11
[11]

Brisk. [ Chomik ]

hehe całkiem możliwe :D

a ja qrna nie ogladne sobie w weekend skoków wogóle grrrrr

09.01.2004
13:41
smile
[12]

Brisk. [ Chomik ]

Rutkowski 128.5m :D 128.5m lub wiecej w trzech treningach skoczyło jeszcze 12 zawodników (min.Morgenstern, Ingebrigtsen, Herr, Lindstroem,) Najdłuższy skok:Ingebrigtsen i Herr: 132.0m Czyżbysmy mieli polskiego Morgenstern'a? :D

Skupień:18(120.0m)
Tajner:46

Miejsce 40 w 2-gim treningu Rutkowskiego uznaje za pomyłke przy pracy :D

09.01.2004
14:31
[13]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Co by nie było skakała aktualna czołówka

09.01.2004
14:53
[14]

eJay [ Gladiator ]

Mysle ze 2 naszych moze wejsc do 30...

09.01.2004
15:48
[15]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Cos czuję zę Rutkowski nie wytrzyma presji....

09.01.2004
15:50
[16]

Swidrygajłow [ ]

znałem kiedś jednego Rutkowskiego, potrafił wypić 2x0,75 wódki w ciągu doby (to nie był ten detektyw)

09.01.2004
15:52
[17]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Mysle, że ten Rutkowski jak się troche oskacze, to może nam zastąpi naszego Małysza...

09.01.2004
15:56
[18]

xKx [ CLINIC ]

Rutkowski jest the best i za kilka lat może zrobic furore ! Moim zdaniem Kutin powinien zostac trenerem kadry A ! A Tajner nie sie schowa !Żołądź wróć ! Blecharz wróć !

10.01.2004
12:41
smile
[19]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Z powodu silnych opadów śniegu organizatorzy odwołali serię próbną do dzisiejszego konkursu. Początek zawodów przesunięto na godz. 14.00.

10.01.2004
13:36
smile
[20]

Sparrow [ Pretorianin ]

off topic. Zapraszam wszystkich ktorzy sie inetresuja sportem do watku ktorego link jest ponizej. Pojawila sie propozyja zeby stworzyc Staly kacik sportowy. Jezeli podobaloby sie Wam takie cus (albo i nie) wejdzcie i wyrazcie swoje zdanie:) zapraszamy...

10.01.2004
15:06
smile
[21]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Ruszyli..

10.01.2004
15:14
[22]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Dobrze że od nowa, bo to nie był chyba wybitny skok Rutkowskiego...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.