VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
PŚ w skokach - Liberec
Kurcze ten Rutkowski niezły na próbach jest na razie -. Może to jeszcze nie drugi Małysz, ale zawodnik który będzie skakał zawszee w obu seriach :) A prowadzi jakiś Bader Ferdinand ;-)

Brisk. [ Chomik ]
No fakt faktem że teraz bedziemy mieli "aż" dwóch zawodników w każdej serii :D
Swidrygajłow [ ]
zaowdy rozgrywane sa przy bardzo zmiennym wietrze
tylko tak potrafię wytłumaczyć słabszy start Wojsta Skupienia
Vinny [ Konsul ]
oby rutkowski jutro tak skakal

Brisk. [ Chomik ]
po 2-gim treningu:
20. Skupień
27. Tajner
40. Rutkowski
:D
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Jeszcze gość nierówny:) Ale 40 to w kwalifikacjach by przeszedł... I tak to są wszystko niezłe miejsca

Brisk. [ Chomik ]
Kwalifikacji do turnieju w Libercu i tak nie bedzie wiec można uznac że w 30-stce w drugiej serii konkursu możemy liczyc na conajmniej dwóch naszych skoczków :D
A ma być jeszcze 3-ci trening :D

SirGoldi [ Gladiator ]
O cholera 128 m Rutkowski i prowadzi Baardzo!!!

Brisk. [ Chomik ]
A Skupień 120.5 :D
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Jak wypadną dobrze to w nowym sezonie trener kadyr B stanie się trenerem kadry A
Brisk. [ Chomik ]
hehe całkiem możliwe :D
a ja qrna nie ogladne sobie w weekend skoków wogóle grrrrr

Brisk. [ Chomik ]
Rutkowski 128.5m :D 128.5m lub wiecej w trzech treningach skoczyło jeszcze 12 zawodników (min.Morgenstern, Ingebrigtsen, Herr, Lindstroem,) Najdłuższy skok:Ingebrigtsen i Herr: 132.0m Czyżbysmy mieli polskiego Morgenstern'a? :D
Skupień:18(120.0m)
Tajner:46
Miejsce 40 w 2-gim treningu Rutkowskiego uznaje za pomyłke przy pracy :D
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Co by nie było skakała aktualna czołówka
eJay [ Gladiator ]
Mysle ze 2 naszych moze wejsc do 30...
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Cos czuję zę Rutkowski nie wytrzyma presji....
Swidrygajłow [ ]
znałem kiedś jednego Rutkowskiego, potrafił wypić 2x0,75 wódki w ciągu doby (to nie był ten detektyw)
Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Mysle, że ten Rutkowski jak się troche oskacze, to może nam zastąpi naszego Małysza...
xKx [ CLINIC ]
Rutkowski jest the best i za kilka lat może zrobic furore ! Moim zdaniem Kutin powinien zostac trenerem kadry A ! A Tajner nie sie schowa !Żołądź wróć ! Blecharz wróć !

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Z powodu silnych opadów śniegu organizatorzy odwołali serię próbną do dzisiejszego konkursu. Początek zawodów przesunięto na godz. 14.00.

Sparrow [ Pretorianin ]
off topic. Zapraszam wszystkich ktorzy sie inetresuja sportem do watku ktorego link jest ponizej. Pojawila sie propozyja zeby stworzyc Staly kacik sportowy. Jezeli podobaloby sie Wam takie cus (albo i nie) wejdzcie i wyrazcie swoje zdanie:) zapraszamy...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Ruszyli..
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Dobrze że od nowa, bo to nie był chyba wybitny skok Rutkowskiego...