GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odzyskanie konta gg

09.01.2004
10:44
smile
[1]

legrooch [ Legend ]

Odzyskanie konta gg

Wczoraj ktoś zmienił mi hasło na gg. Nie wiem kto, nie wiem jak. Wiem że napisałem do tych czopków od gg, ale cisza.
Ma ktoś może jakąś radę jak odzyskać numer???

Bardzo proszę o rady na maila....

09.01.2004
10:45
smile
[2]

zarith [ ]

miałem to samo, listy do czopqw nie skutkują, w skrócie jśli nie znasz jakiegoś hakiera to rób sobie nowy numer:(

09.01.2004
10:46
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ale konto zostalo zarejestrowane na Twoj adres mailowy.. napisz do nich - jest gdzies opcja przy logowaniu zapomnialem hasla i powinni Ci odeslac dosc szybko info o nowym hasle - wtedy zmien na wlasne..

przynajmniej tak mi sie wydaje..

09.01.2004
10:47
smile
[4]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

legrooch przy rejestracji podaje sie maila i podczas instalacji programu jest opcja wyslij haslo na skrzynke :)

09.01.2004
10:47
smile
[5]

legrooch [ Legend ]

Jasne, ale próbowałem korzystać z tej opcji i chyba ktoś maila zmienił.

09.01.2004
10:49
smile
[6]

zarith [ ]

legrooch --> niestety,kiedyś tego maila nie można było zmienić, teraz można więc...

09.01.2004
10:53
[7]

legrooch [ Legend ]

Czy ktoś zna może nazwę programiku do zczytywania haseł z instalki gg? Mogę się domyślać gdzie zmieniono mi hasło. I mam normalny dostęp do tej stacji. Zawsze mogę spróbować. Potrzebna mi tylko ta aplikacja.

09.01.2004
10:56
smile
[8]

ronn [ moralizator ]

A tak naprawde to po co komus konto gg innej osoby?

Rozumiem tylko i wylacznie w wypadku, gdy numer jest latwy do zapamietania, czy jest jeszcze jakies zastosowanie?

09.01.2004
11:03
[9]

legrooch [ Legend ]

Mnie się o to nie pytaj. Ja to konto mam od czasów gg4.(może nawet 3).
A są dwie możliwości - albo świnia, albo ktoś trafił i po prostu zmienił hasło.

09.01.2004
11:06
[10]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Czysciles archiwum sprosnosci? ooops, wiadomosci :)

09.01.2004
11:38
[11]

legrooch [ Legend ]

Archiwum nie czyściłem.
Dostałem właśnie mailem profil z roboty i hasło lokalne do gg się zgadza z wpisywanym.
Czyli zostało zmienione hasło do gg na serwerze.

09.01.2004
11:42
[12]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

GG password reader

09.01.2004
12:13
[13]

legrooch [ Legend ]

Dzięki za pomoc, ale na swojej stacji nic nie zmienię. Hasło wczytane z pliku się zgadza z wpisywanym. Z serwerem się jednak nie połączę.

09.01.2004
13:03
smile
[14]

OSZKI [ VL ] [ Sniper ]


hehe ja tez stracilem fajny numer tylko ze zapomnialem :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.