_kronos_ [ Pretorianin ]
pomocy !!!! LEGACY OF KAIN
mam problem w jednym miejscu w legacy of kain jestem teraz w zamku mam już przebite fontanny i mam już miecz mrozu i co dlaje ???? pomuszcie mój numer gg 1374561
DMR [ Centurion ]
ice reaver daje ci to ze przy drzwiach do voradora masz 6 takich "wazonow". najpierw musisz uzyc specjala z fire reavera zeby je wszystkie zapalic na raz, a potem ugasic 3 z nich [te na zielono] ice reaverem.
a poza tym to jest juz watek o tym