GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pomocy !!!! LEGACY OF KAIN

09.01.2004
10:08
[1]

_kronos_ [ Pretorianin ]

pomocy !!!! LEGACY OF KAIN

mam problem w jednym miejscu w legacy of kain jestem teraz w zamku mam już przebite fontanny i mam już miecz mrozu i co dlaje ???? pomuszcie mój numer gg 1374561

09.01.2004
13:24
[2]

DMR [ Centurion ]

ice reaver daje ci to ze przy drzwiach do voradora masz 6 takich "wazonow". najpierw musisz uzyc specjala z fire reavera zeby je wszystkie zapalic na raz, a potem ugasic 3 z nich [te na zielono] ice reaverem.
a poza tym to jest juz watek o tym

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.