_kronos_ [ Pretorianin ]
pomocy !!!! LEGACY OF KAIN
mam problem w jednym miejscu w legacy of kain jestem teraz w zamku mam już przebite fontanny i mam już miecz mrozu i co dlaje ???? pomuszcie mój numer gg 1374561