GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam problem odnoście marketingu

09.01.2004
08:34
smile
[1]

John_Kruger [ Konsul ]

mam problem odnoście marketingu

mam problem, czy ktokolwiem molby mi pomóc z ćwiczeniem o treści:
Przedstaw zapis prakseologiczny teorii działania jako suma 4 elementów.

09.01.2004
08:50
[2]

Swidrygajłow [ ]

pojdźże do biblioteki i sam sobie napisz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.