GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kącik Zagubionych Uczuć (cz.247)

09.01.2004
08:09
smile
[1]

garrett [ realny nie realny ]

Kącik Zagubionych Uczuć (cz.247)

Nie wiem od czego zacząć. Pisać jakieś moralesy czy rzucić przypowiastkę? I tak źle i tak nie jest najlepiej... Mamy już styczeń i powoli zimę czuć każdą częścią ciała. Nastrój odrodzenia który pozostał od wiosny zeszłego roku opanował także serca części forumowiczów, i to oni rozgrzewaję zimne dni, co przeczy widniejącej za oknem melancholi - a może Oni zawsze tu byli a teraz to nawet są, tylko czekali aż ktoś uczyni ten pierwszy krok?
Faktem jednak jest mnogość wątków osób „rozżalonych uczuciowo”. Dlaczego tak się dzieje, że w dobie „cyfrowych fantazji” ciągle istnieją ludzie, którzy odczuwają potrzebę kontaktu z innym człowiekiem?...
Ponieważ uczucia są cechą charakterystyczną każdej żywej istoty. Towarzyszą nam od narodzin do śmierci. W każdym rodzi się w pewnym momencie potrzeba bliskości z kimś innym. Bycia dla tego kogoś kimś ważnym. Nawet jeśliby to miało być chwilowe zauroczenie, istnieje jego potrzeba i podświadome do niego dążenie. Dlaczego mamy się bać tych najstarszych emocji? Dlaczego mamy uważać je za coś wstydliwego?
Nie boję się mówić o uczuciach. Nie potępiam ludzi przeżywających problemy sercowe. NIE WIERZĘ, że istnieje chociaż jedna osoba która nic nie czuje (nie wliczam w to grono chorych na autyzm). Nie bójmy się o tym pisać. Ktoś kto przeżywa spełnienie swoich wewnętrznych westchnień potrzebuje często o tym głośno krzyczeć. Ci, których spotkało niepowodzenie popadają w stan przygnębienia, czasami w stan totalnej porażki życiowej. Nie muszą Oni tłamsić w sobie tego co przeżywają. Mają prawo by podzielić z innymi swą radością lub szukać pocieszenia.
Dlatego tworzę ten wątek z myślą o takich ludziach. Mam nadzieję, że spotka się z aprobacją i zjedna sobie kilku sympatyków (a i pozwoli na redukcje wątków tego typu na samym forum). Wiem, że spotka wielu prześmiewców i złośliwców ale jakoś się nimi nie przejmuję. I tak kiedyś zawitają tu ze skruchą szukając pocieszenia, porady lub słuchaczy którzy ich nie wyśmieją.


poprzedni wątek pod linkiem:

09.01.2004
08:25
smile
[2]

garrett [ realny nie realny ]

Chciałbym cię narysować
Wiosny delikatną kreską
By zbiegły się wszystkie fiołki
Nad zbudzoną z zimy rzeką

Chciałbym by twe włosy
Były jak warkocze leszczynowe
A usta twe szalone
W kolorze pierwszych poziomek

Chciałbym by twe oczy
W majową mgłę były oprawione
Żebyś cała się śmiała
Jak wiosenny dzwonek

Chciałbym - lecz słów brakuje
I wszystkie się plączą
Chciałbym - lecz nie zdążyłem
Dzień znów schodzi się z nocą


dzien dobry :) nadal zimno, nadal -8 , nadal brak weny do pay czyli ostatnio wszystko w normie :)

09.01.2004
09:26
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aloha :)

Aspazjo - lubie Cie bardzo, tylko sie troszke Ciebie boje jak sypiesz gadzinami i pomstujesz na meski rod... :) ;) :*

3Kawki - mylisz sie - nie lubie wszystkich jak twierdzisz... tu jednak jest tyle milych pan, ze trudno sie zdecydowac na faworyzowanie kogokolwiek :P :) A Ciebie draniu nadal lubie, chociaz jestes wredny i zlosliwy.. cholera sam nie wiem za co.. moze za te Zerrikanki? :> :) ;)

09.01.2004
09:40
smile
[4]

Immortal_Daemon [ Konsul ]

Mam pytanie do Mazia
Nie jesteś zaginioną rodziną Stefan Miazia z Cisownika

09.01.2004
09:46
smile
[5]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie - jestem zaginionym synem Blake'a Carringtona i oczekuje na spadek.. wiesz cos moze czy stary Blake juz byl zszedl z tego padolu lez czy jeszcze dycha? :)

Mazio jak sama nazwa wskazuje rosnie sobie w Wawie (wszerz :>) ale pochodzi z Marsa... i nie znam ani Cisownika, ani Stefana i to wszystko to sa wredne insynuacje :P :D ;)

09.01.2004
11:30
[6]

Mysza [ ]

Nothing I can say, but this much I can do:
if you want I'll stay and be with you.
Just let the tears flood down and, yes,
I can offer you tenderness.

What is gone is gone, it can be no more,
so we must move along and close the door.
I'm not his match, this I confess -
but still I offer you tenderness.
No more, no less:
I can offer you tenderness.

He'll stay with you, I know...
(now's the time to) remember and let go.

Life will turn around though now it's growing dim,
although you feel the light's gone out with him.
Cry out all your tears, you loved him best -
still I offer you tenderness,
no more, no less;
deep in your distress
I'm here to offer some tenderness.
I'm here to offer you tenderness.
All I can offer's tenderness.

Remember and let go.


(by Peter Hammill)

09.01.2004
12:13
[7]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Witam wszystkich, ja dzis na urlopie wiec jestem mego hiper szczesliwa i jak przykladna zona zaraz sie za obiad zabieram :D

bo potem mi powie ze sie lenilam caly dzien :P

09.01.2004
12:25
smile
[8]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Etka, zazdroszcze Ci tego urlopu:))) mi dzisiaj mam ugotuje obiad bo ja do rodzicow hurra!:))

garret, ładny wierzyk wkleileś:) jak samopoczucie?

09.01.2004
12:26
smile
[9]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

chyba mi zjadlo pare literek:))))))

09.01.2004
12:33
smile
[10]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Aniolku--> zazdroszcze Ci tego obiadku domowego ;))) przywiez nam troche domowego zarelka ;)) hi hi

09.01.2004
13:33
smile
[11]

garrett [ realny nie realny ]

Aniołku --> dziekuje :)) a nastrój mam bardzo zimowy, najchętniej bym zapadł w zimwą drzemkę przy baryłce miodu :)))

Eciu --> ja mam jutro urlop :)

09.01.2004
14:13
[12]

shubniggurath [ Lost Soul ]

hejka wszystkim :))
witam ... zimny piatek ...
rano bylo -17 brrrrrrrr...
ale przynajmniej zima :)))
pozdrawiam wszystkich:))

09.01.2004
15:08
smile
[13]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

shubniggurath--> wole wiosne i lato. Wiosne to nawet wrecz kocham, dlatego nosze ja ciagle w sercu ;)))

09.01.2004
16:00
smile
[14]

shubniggurath [ Lost Soul ]

Etka :)))

09.01.2004
20:02
smile
[15]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Serce Etki :-)))

09.01.2004
20:02
smile
[16]

TrzyKawki [ smok trojański ]

A,zapomniałem: wcale nie jestem wredny :-D

09.01.2004
20:21
smile
[17]

TrzyKawki [ smok trojański ]

A tak a propos' Yeti :

09.01.2004
20:33
[18]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

Ja mam taki nastruj jakby mnie ktos strzelil ;/
Ale yeti dal czadu i nawet mnie rozweselil :)

"Nigdy! Nigdy?"

Pamietam dobrze jak z nich szydzilem
Mowilem "slabi sa i poprostu zyc nie umieja"
Teraz juz wiem jak mocno sie mylilem
Sam doznalem zdarzen co zyciem mym chwieja

Jak mogli byc tak niezyciowi
Mimo, ze na papierze tak uczuciowi
Zamknieci niczy drewniana skrzynia
Niezniszczalna choc stara i poniszczona
Skrywajaca jednak zlote naczynia,
Gdzie sa klejnoty, perly i inna "mamona"

Jeden klucz do niej tylko pasuje
Jeden kowal co ten klucz wykonuje
Znalezc kowala jest bardzo trudno
Lecz nawet gdy pokonasz te wedrowke zmudną
Naklonic by klucz wykłuł wlasciwy
To jest czyn prawie niemozliwy!
Kaprysow wiele i zachcianek spelniac trzeba
Lecz nawet to nie jest gwarancja "drogi do nieba"
Kowala sciezki nieznane sa nikomu
I czesto innemu oddaje klucz pokryjomu

Krzyczalem, wylem wrecz w nieboglosy
Mnie to nie spotka "Jam odporny na ciosy"
Mowie nie nie i nie nie poddam sie Tobie
Lecz powoli i nieswiadomie otwieram sie dla Ciebie
Mowie nie nie i nie nie mam Cie w glowie
Lecz powoli i nieswiadomie trace czastke siebie
Z kazda chwila zawladasz mym sercem
Co raz wiecej zaczynam myslec o Tobie
Pochlaniasz mą dusze choc boje się i nie chcę!
Nim zdaze mrugnac jestem juz w grobie...

Niestety teraz i mnie to tyczy
Powitajcie mnie o "Romantycy"

09.01.2004
20:38
[19]

Aspazja [ Konsul ]

pozdrowienia i całuski od Carmen robotnicy;))))))

09.01.2004
20:42
smile
[20]

shubniggurath [ Lost Soul ]

:)) WITAM :)) BRYWIECZOR... caluski
hejka TrzyKawki:)) :P

09.01.2004
21:45
smile
[21]

garrett [ realny nie realny ]

kupiłem sobie dzisiaj sanki :)

09.01.2004
22:10
[22]

ZeTkA [ ]

mazio ojoj moje cmoki starczyly tylko na pol dnia oj poprawiam sie teraz starcza na tydzien cmok cmok cium cium buzi buzi ;))

arianko ehh co ty mi ty sugerujesz znasz mnie przeciez wiesz zem ja grzeczna ;))

garret dasz mi pojezdzic ;))

09.01.2004
23:04
smile
[23]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

No teraz to nie wystarcza ZeTkO nawet na trzy godziny.. :) (apetyt rosnie w miare jedzenia) :D

Dobry wieczor wszystkim

Co tam slychac w Waszych swiatach... bo w moim nuda i wszystko jak zwykle... po buraczemu.. :>

Joł 3Kawki stary Buraku! :> :) ;)

09.01.2004
23:16
[24]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

"Tyrada"

Kazdy kroczy swoja sciezką
Kazdy kroczy swoja drogą
Czujac się osobą lepszą
Nastawioną do nas wrogo
Ida prosto pewnym krokiem
Patrza na nas krzywym wzrokiem
Sa zamknietym bydla stadem
Zawsze maja mądrą rade
Nosza węża w swoich spodniach
Suknie zdobią snopow sianem
Bija sie o koniec ognia
Siejac w kolo straszny zamet
Zyja krotko, ale sprosnie
A ich zgraja stale rosnie
Walcza "dla nas" o swa kase
Klamia zawsze (pieknie czasem)
Nietykalny niczym jez
(bardzo ostro cięty zwierz)
Kazdy ciagle bzdury plecie
Siejac zamet w naszym swiecie

Ile czasu mamy czekac?
Ile jeszcze trzeba zwlekac?
Niech zadziala szybko czas
Krwawa papke robiac z was!

O kim pisze w wielkim trudzie?
Kogo to sie wszystko tyczy?
To jest proste to sa (...)!
Mowiac prosciej: (...)!

09.01.2004
23:35
smile
[25]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jak nie Angelo to Angel . I do tego "Mad" :-DDD

09.01.2004
23:48
smile
[26]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

czasem jeszcze "Furious" :P

09.01.2004
23:54
smile
[27]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Akuratny Anioł alegorycznie alkoholizował alochtoniczną alogamię amatorsko ambarasując amfiteatralną amfoteryczność aminobenzenem ambrozji...

przepraszam, ze sie wtracam do Waszej dyskusji ale mi sie nudzi :P

09.01.2004
23:54
smile
[28]

majka [ Dea di Arcano ]

Witam wszystkich milutkim uśmiechem. Wpadam na moment aby pozostawić pozdrowienia i serię buziaków...o ile jest ktoś zainteresowany ;)))

garrett>> dawaj te sanki...bo śnieg się topi.:)) jako pasażerka tychże, przypilnuję ci tych baryłek miodu..;))

09.01.2004
23:56
smile
[29]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Wezmę jednego. I zostawię w zamian kilka smoków ... cmoków naturalnie :-)

09.01.2004
23:58
smile
[30]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

jesli 3Kawki cos zostawil to ja rowniez poprosze o senatorskiego buziaka.. :)

10.01.2004
00:01
[31]

Aspazja [ Konsul ]

phi Konsulowie ich cesarskich mości :P

10.01.2004
00:02
smile
[32]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czesc Aspazjo - wojowniczy nastroj?

10.01.2004
00:04
[33]

Aspazja [ Konsul ]

hej Mazio wojowniczy nastrój? ależ skąd robię za Carmen robotnicę, totalny brak temperamentu :))))))))

10.01.2004
00:06
smile
[34]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

moze troche Ci pozyczyc? temperament to moje drugie imie.. :> Na niewielki procent oddasz potem, jakos sie rozliczymy.. ;)

aha - Carmen - nic nie rozumiem.. jak zwykle zreszta... :>

10.01.2004
00:08
smile
[35]

majka [ Dea di Arcano ]

TrzyKawki >> a jak wygladają takie smoki..cmoki? :) czy nie są nazbyt ogniste? ;)

Mazio>> 3K zostawił a ty chcesz otrzymać? ;))) ech..same żądania a nic w zamian ;)))

10.01.2004
00:09
[36]

Aspazja [ Konsul ]

wiesz Mazio, mówią o mnie kobieta z północy:), Carmen robotnica, jak każda jestem o wielu twarzach:P

10.01.2004
00:13
smile
[37]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo -lubie kobiety o polnocy :D ;)

Majka - a co bys chciala w zamian? Moze wymienimy buziaki po prostu..? :)

10.01.2004
00:16
smile
[38]

TrzyKawki [ smok trojański ]

majka - Ty flirciaro! ;-D Co to znaczy "zbyt " ogniste? ;-)))

Aspazja - A umiesz pracować w ogródku? ;-)

10.01.2004
00:24
smile
[39]

majka [ Dea di Arcano ]

TrzyKawki>> no własnie ja nie wiem..sądziłam że jako smok, masz większą wiedzę w tym zakresie. Nie chcialabym bowiem zbytnio opalić sobie rzęsek ;)) I jaka tam ze mnie flirciara...to raczej brak wiedzy w tematyce smoczych cmoków;))

Mazio >> no to ty pierwszy !! ;)))

Aspazja>> pozdrowienia dla ciebie.:) podobno te kobiety północy...miały jednak temperament i to niezwykły ;))

Bawcie się dobrze...miłych i słodkich snów..dobranoc :))))

10.01.2004
00:31
smile
[40]

TrzyKawki [ smok trojański ]

majka -
Małe sprostowanie : nie miałem na myśli smoczych ;-DDD I pytałem o twoje rozumienie zbyt ognistych. Uznaję , że pytanie było zbyt osobiste ;-D

10.01.2004
00:38
smile
[41]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobranoc - ja tez ide spac...

majka - :* :)

aspazjo - troche sie boje polnocnych chlodow ale zaryzykuje kladac glowe na pienku.. :* :)

4Kawki - dostalem ignora? :>

10.01.2004
00:45
[42]

Aspazja [ Konsul ]

Majko ---> sama też jesteś z północy, Polska jest na północy:)))))))) i wiesz jakie Polki mają uznanie w świecie:)
Mazio---> o północy z północy?:P
K2 ---> nie przesadzaj z ogródkami:)

10.01.2004
00:54
smile
[43]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Mazio - A chciałeś cmoka? ;-D

Aspazja - Dobrze, od tej pory będzie bez ogródek :-D

10.01.2004
01:04
[44]

Aspazja [ Konsul ]

K2 ---. wcale się Ciebie nie boję!!

10.01.2004
01:07
smile
[45]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Odważna! :-P

10.01.2004
01:12
[46]

Aspazja [ Konsul ]

do odważnych świat należy!!!!!!!!!!!!!!!!

10.01.2004
01:18
smile
[47]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Podpuszczasz mnie? :-D

10.01.2004
01:26
smile
[48]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czy Zerrikania lezy na polnocy panie Borch? :) bo jesli tak to jej nie przestraszysz...

Aspazjo - o polnocy z polnocy, rano zreszta tez, moze byc tez po poludniu... jak sobie zyczysz.. :) ;)

10.01.2004
01:27
[49]

Aspazja [ Konsul ]

gdzież bym śmiała:)

10.01.2004
01:28
[50]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> a spełnisz moje życzenie?

10.01.2004
01:31
smile
[51]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - domyslam sie podstepu.. :P trudno jednak - spelnie - chociaz czuje, ze nie powinienem :) Zastrzegam sobie jednak prawo do ostatniego zyczenia przed spelnieniem Twojego jesli bedzie bardzo niekorzystne dla mnie.. :>

10.01.2004
01:33
smile
[52]

TrzyKawki [ smok trojański ]

TrzyŻyczenia :-)

10.01.2004
01:35
[53]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> bardzo proste :) o północy na Południu................ Europy:)

10.01.2004
01:36
smile
[54]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

w takim razie zapraszam na polnoc Europy w poludnie.... tez moze byc fajnie :P :) A do Chorwacji wybieram sie dopiero latem - jesli mozesz poczekac to Cie odwiedze :> :)

10.01.2004
01:37
smile
[55]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Z małżonką? :-D

10.01.2004
01:39
smile
[56]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zostanie na polu namiotowym :P
kto wie, moze bede mial malzonke w lato, moze dwie.. a moze tez sobie znajde dwie zerrikanskie wojowniczki i bede na swiatowym tourne dookola globusa.. co Ty myslisz, ze tylko Tobie wolno? :P :)

10.01.2004
01:41
[57]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> Chorwacja ciut od Serbii jest, ale planuję wskoczyć do Czarnogóry, jak by co to się spotykamy w Dubrowniku, bo bliżej, mogę nawet robić za przewodnika, bo to moje ukochane miasto:)
K2 też mogą przyjechać, jak będą grzeczne:)

10.01.2004
01:43
smile
[58]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Do tej pory zawsze byłem :-(

10.01.2004
01:43
[59]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> info dla szanownej małżonki, koło Dubrownika są piaszczyste plaże:P

10.01.2004
01:44
[60]

Aspazja [ Konsul ]

Kaweczko ---> jesteś grzeczny :)

10.01.2004
01:46
smile
[61]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - i dobrze ze sa piaszczyste... ale co my bedziemy robic o polnocy na plazy? :> Poza tym ja tez jestem grzeczny i mnie to nikt nie pochwali.. :P :D

10.01.2004
01:48
smile
[62]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Pobawicie się w chowanego?

10.01.2004
01:49
smile
[63]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nazywaj to jak chcesz pierzasty lobuziaku :P :D

10.01.2004
01:53
[64]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> ja wiem co będę robić na plaży po północy:P będę pić Dingaca:) i pochwała grzeczności Maziowej :)
K2 ---> w chowanego to się w przedszkolu bawią, ja do przedszkola nie chodziłam :P

10.01.2004
01:55
smile
[65]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie pilem Dingaca nigdy :( ale mam nadzieje, ze napijesz sie ze mna... po piciu zawsze staje sie latwiejszy :D

3K - tak - jeszcze!! :P (uprzedzam Twoja zlosliwa odpowiedz :D)

10.01.2004
01:59
[66]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> jeśli jesteś równie urodziwy co Chorwaci, to kto wie:P

10.01.2004
01:59
smile
[67]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jak to dobrze, że juz nie muszę juz pisać :-)

Od tej pory nabijam puste posty :-D

10.01.2004
02:02
smile
[68]

TrzyKawki [ smok trojański ]

P.S.: Mazio - wklej jej jeszcze raz ten pochlebiony konterfekt ;-)

10.01.2004
02:02
smile
[69]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - nie jestem typem poludniowego podrywacza... raczej plynie we mnie goraca krew wikinga :> pare kacikow wczesniej zamieszczalem nawet swoje zdjecie w ramach CV na posade ogrodnika... A zreszta - czy uroda jest az tak wazna.. liczy sie moje buraczane serce i ochota :P

3K - :) - obejrzyj tez moja budowe :P :D

10.01.2004
02:04
smile
[70]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Mazio - Widzę, że masz wszystkich w domu :-P ;-)

10.01.2004
02:06
smile
[71]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Dobra ... noc

10.01.2004
02:08
smile
[72]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Witam wszystkich... hmmm... uśmiechem. Czasami dusza krzyczy "Otwórz mnie na świat", lecz psychika nie potrafi...
Są chwile gdy radość nagle rodząca się w sercu milknie... sciszana niezgłębionym brzmieniem niezrozumienia zaklęciem. Co wtedy? Pogrążyć się w mroku i trwać we własnej męczarni logicznej psychice czy oddać się falom emocji... tych dobrych a nie mrocznej strony uczniem. Czy zapomnieć o krwawym szpikulcu drążącym ciało i duszę? A moze udawać "niepamięć"? Oddać się duszkom złudnej szczęśliwości i trwać w ich objeciach? Trwać w obłudnej mozaice radosci do której elementy negatywne niepasują... jak za magicznym dotknieciem nagle zdają się niepdowiednie... lecz w rzeczywistości płomieniem się gryzące...

garrett ->> Ja ten miodzik to trójniak to ja z miłą checią obejme nad nim pieczę.. ;))))

10.01.2004
02:09
smile
[73]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Poproszę inny zestaw pytań!

10.01.2004
02:12
smile
[74]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

2Kawki ->> a która bramke wybierasz?

10.01.2004
02:15
smile
[75]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Wolę strzelać do twojej :-)

10.01.2004
02:16
[76]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> no fakt, to się liczy, ale czasem serduszko musi zapikać, dostać arytmii............
K2 ---> laku san:)

10.01.2004
02:19
smile
[77]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

TrzyKawki ->> Nie wiem czy wiesz, ale moja może być cholernie zdradliwa ;)
PS> A tak w ogóle to gafa aż miło... miało być 3Kawki... słownie TrzyKawki ;))) Sorki... :))

10.01.2004
02:20
smile
[78]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - chodzi Ci o cos w tym stylu? :) ;)
czesc Saurus

10.01.2004
02:21
smile
[79]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zapomnialem tego czegos... :>

10.01.2004
02:22
smile
[80]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Hejka Mazio.... :))) Buraczku jesli wolisz... ale ja osobiscie w człeku wole postrzegac HomoSapiensa, niz obiekt pożądania klanu wegetarianinów.. ;)))

10.01.2004
02:23
smile
[81]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

hehehehehe.. wegetarianów, rzecz jasna ;)))))

10.01.2004
02:24
smile
[82]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

apropos burakow - to moj najnowszy poemat.. :> :P

ODEZWA

Wiedźminem wśród buraków jestem
Tępię robactwo innowierców.
Ten wiersz niech mej wiary będzie testem
Dla potomnych zostanie spadkobierców
------
Mym mieczem buraczej braci bronić będę
Przed chawastami podniet tak niezdrowych.
Sikhila wredne cięcia pędem
Zakończą rebelię wśród buraków cukrowych.
------
Nie będzie schizmy w szeregach buraczych!
Nie damy się selerom ni truskawkom
Odmieńców niech miecz mój naznaczy
Na żer rzućmy ich tomahawkom
------
Walka ta acz nierówna przecież
Sukcesem zakończyć się tylko może
Nie będzie w buraczej braci macierz
Pluć ziemniak czy też inny korzeń.
------
Dlatego wzywam Was Buraki:
Stańcie do boju u mego boku!
Zostawmy z innych warzyw kłaki,
Zróbmy dziś trochę warzywnego soku...

:)

Czy Wy tez lubicie sluby? :)

10.01.2004
02:25
smile
[83]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio ---> a nie, ja nie o tym:)
Saurus ---> :)

10.01.2004
02:26
smile
[84]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

hehehehe.. nie wiem czy wiesz, ale kto nacią wojuje ten ja na obiad jesć bedzie ;)))))

10.01.2004
02:27
smile
[85]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Buziak słodki Aspazjo... słodyczy na nocke nigdy nie odmówię... zwłaszcza z ust urokliwej istotki.. ;))))

10.01.2004
02:28
smile
[86]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Saurus - A może jednak : "wegetarian" ? A myślałem do tej pory , że nie popełniesz przpadkowych błędów :-D

10.01.2004
02:29
smile
[87]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - skoro juz tak bardzo chcesz wiedziec jak z moim wdziekiem i czy mogloby Ci serduszko zapikac to prosze - oto mua w calej okazalosci

10.01.2004
02:32
smile
[88]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Pies na kobiety !! ;-)

10.01.2004
02:33
[89]

Aspazja [ Konsul ]

Saurus --> pochlebco:)
Mazio ---> kobiet nigdy nie zrozumiesz:P wygląd nie jest ważny:P

10.01.2004
02:34
smile
[90]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

heheheheehe..... 3Kawki.. dobry z ciebie człek co nawet najmniejszy odchyłoł od normy potrafi końmi na dziedziniec wywłuczyc... ;))))
Powiedzny, że w dniu powszednim z rzadka mi się to zdarza.. ale dzisiejszy dzień nie nalęzy do tych zwykłych... powiedzmy... hmm.. że jest zdeka niezwykły (zwany czasamui niepoczytalnym) wiec wybacz mi... jutro sie poprawie ;)))

10.01.2004
02:34
smile
[91]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

A oto mr. 3Kawki - puchaty potwor w akcji :P :)

10.01.2004
02:36
smile
[92]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Aspazjo... jaki tam znowu pochlebca.. powiedzmy zgłodniały wilk kobiecych wdzieków ;)))
PS >> To nie ja pisałem tylko moja druga, wynaturzona podswiadomość... jakze zgłodniałoa i jakże szczera w swych żądzach ;))))

10.01.2004
02:37
smile
[93]

TrzyKawki [ smok trojański ]

A co w nim niezwykłego , Saurus? :-D :-P

10.01.2004
02:37
smile
[94]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - nawet nie probuje Cie rozumiec... :> co nie przeszkadza mi w spedzeniu polnocy z Toba i Dingacem na Chorwackiej plazy... cale zycie czlowiek sie uczy..

3Kawki po kapieli -------------->

10.01.2004
02:38
smile
[95]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Mazio ->> Hehehehe... a któż cie tak strasznie oszukał!? Przeciez to nie sa zadne TrzyKawki tyki tylko poczciwe TrzyPuszki w ostanim drżeniu smierci chwili ;))

10.01.2004
02:40
smile
[96]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Ot , co :o)

10.01.2004
02:41
[97]

Aspazja [ Konsul ]

Saurusie ---> uważaj bo się natniesz:P (natki)
Mazio ----> staraj się nadal, może coś Ci wyjdzie:P

10.01.2004
02:43
smile
[98]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

TrzyKawki ->>> no i masz brachu zabiłeś.... mi ćwieka któy strasznie w uwiera... napisze dosłownie, napiszesz - zaszyj sie.... uwikłam to w pogwatmana frazę, powiesz bredzisz.. ;))))

10.01.2004
02:45
smile
[99]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

upsss.. chyba powaznie muszę odpuscic temu nocnemu klepaniu.. pomijając odchyły od "pismiej normy" robię się ortograficznie niezrozumiały.. ;))))

10.01.2004
02:46
smile
[100]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - staram sie.. ale wychodzic lepiej niech mi nic nie wychodzi..

chyba pojde juz spac...

dobranoc

10.01.2004
02:47
smile
[101]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Saurus - Hm, ja też burak jestem jak Mazio, prosto proszę. Rozumiem , że dziś trzeźwy jesteś? :-)

10.01.2004
02:48
[102]

Aspazja [ Konsul ]

Saurus ---> pisz dalej, świetnie Ci idzie, nawet Hamletem pachnie:)

10.01.2004
02:48
smile
[103]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Aspazjo ->>> Uważam. uważam... ale nic nie poradzę, że trzewia płoną ;))) i nać nie ma z tym nic wspólnego... no chyba, że dobrze wysuszona.... ;)))

10.01.2004
02:50
smile
[104]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

na dobranoc - dobry wieczor
mis pluszowy spieeeewa Wam :)


DziewietnascieKawek - sam liczylem :D ;)

papa

10.01.2004
02:52
smile
[105]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

TrzyKawki.. hmmm.. to było bardzo podchwytliwe... aczkolwiek nie do końca prawdziwe.. tej trzeźwosci zmuszony jestem zaprzeczyć... ale jej praworządnosci potwierdzic niemoge.. ;))))

10.01.2004
02:59
smile
[106]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Rozumiem zatem. Dzisiejsza niezwykłość polega na inności nietrzeźwości :-)

10.01.2004
03:02
[107]

Aspazja [ Konsul ]

Carmen robotnica się z Wami żegna
Laku noć i san:)

10.01.2004
03:05
smile
[108]

TrzyKawki [ smok trojański ]


OYASUMINASAI, Aspazja-san :-)

10.01.2004
03:09
[109]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Swoją droga, śmieszne to.... mam swoistego doła... nikt mi pomóc w nim nie potrafi. Powinienem sie zamknac bardziej w sobie... a jednak... nutka frywolnosci gra mi w duszy... nutka która wie jak obalic lodowe mury, ale uparcie trwa w dziwnej zawzietośc... jestem głupi, czy tylko uparty?

TrzyKawki->>> To nie inność jest niezwyczajna.. to swiadomość jest odurzona.. a to nie do końca to samo ;)))
Ale ukrywac nie bede..... umysł dziwnie lotny jest i umysł mówi starczy... i starczyło... tylko pytania nadal wałkuja to co nalezałoby przemilczeć.... tylko czy na pewno to milczenie jest roziązaniem?

10.01.2004
03:16
smile
[110]

Aspazja [ Konsul ]

to tak już na całkiem dobranoc, dla zbłąkanych, smutnych duszyczek

Między ludźmi jest moja niewidzialna droga
jak droga snów.

(Vesna Parun)

<z uśmiechem na ustach odchodzi śnić>

10.01.2004
03:22
smile
[111]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Aspazjo.. i śnij pięknie.. i kolorowo. Niech magiczność snów przescignie szarość rzeczywistosci.. grunt to marzyć.. i tymi marzeniami napełnic senne czeluście.. :))
Cmook na dobranos... zyczliwy i pełen nadzieji... mojej nadzieji... że sny stana ci sie pragnieniem... i że jawa naprawi mojej swiadomosci trwanie.. ;)))

10.01.2004
03:24
smile
[112]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Aspazjo - YOKU YASUNDE NE :-)

Saurus - Poznałeś Królową Śniegu? :-)

10.01.2004
03:27
[113]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

TrzyKawki->> Poznałem... jest urokliwa jak w baśni... lecz potrafi być równie chłodna...

10.01.2004
03:29
smile
[114]

TrzyKawki [ smok trojański ]

To ci źle wróży, zmiennocieplny jesteś ;-)

10.01.2004
03:30
smile
[115]

TrzyKawki [ smok trojański ]

A tak w ogóle , to co na to król? :-D

10.01.2004
03:32
smile
[116]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Cóz tu ukrywać?! Krew moja jest anomalią saurusowego rodu... wrze..... i cieszy mnie to, bo wiem, ze jeszcze koc...........

10.01.2004
03:33
smile
[117]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Jeszcze? :-O

10.01.2004
03:34
smile
[118]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

3Kawki ->>> Król legł na Królowej i podejrzanie steka... ;)))

10.01.2004
03:35
smile
[119]

TrzyKawki [ smok trojański ]

To prawdziwie nieparlamentarna obstrukcja ;-D
Albo sobie coś odmroził :-DDD

10.01.2004
03:36
smile
[120]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Jeszcze.... przeszło i teraźniejsze... wiesz... cichy szum gejzera uczuciowości ciężko zgascic... wciąz tryska.. ale o tym sza... ;))

10.01.2004
03:37
smile
[121]

TrzyKawki [ smok trojański ]

taaa... dobranoc :-)

10.01.2004
03:40
smile
[122]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

Odmroziiem.... świadomość i zimność myslenia.... czym zastepiłem? Przyspieszonym biciem serca.... ale na dzis wystarczy... za duzo mogę napisać... za mało juz kontroluje... wiem, ze płonę... wewnętrznie płone i to mi wystarcza.. ;)))

10.01.2004
03:42
smile
[123]

Saurus [ Immort-e-l Rider ]

pa pa wszelakiej forumowej braci... życze Wam abyscie poczuli wulkan we własnej piersi ;))

10.01.2004
08:35
smile
[124]

TrzyKawki [ smok trojański ]

A ile powiedział nic nie mówiąc :-P ;-)

10.01.2004
09:39
smile
[125]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Dmuchał żabę chuligan raz, kawał świntucha.
Dmucha ją, dmucha, dmucha, dmucha, dmucha, dmucha,
Wtem bęc -z żaby królewna śliczna się wyłania!
A ten skurczybyk wcale nie przerwał dmuchania...

10.01.2004
09:41
smile
[126]

shubniggurath [ Lost Soul ]

hejka:) witam wszystkich...
pada snieg ...
:))

10.01.2004
09:44
smile
[127]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Im bardziej pada śnieg,
Bim-bom
Im bardziej prószy śnieg,
Bim-bom
Tym bardziej sypie śnieg
Bim-bom
Jak biały puch z poduszki.
I nie wie zwierz ni człek,
Bim-bom
Choć żyłby cały wiek,
Bim-bom
Kiedy tak pada śnieg,
Bim-bom
Jak marzną mi paluszki.

10.01.2004
10:02
[128]

shubniggurath [ Lost Soul ]

witaj pierzasty potworku:))

10.01.2004
10:26
smile
[129]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Witam ranne ptaszki!
Ja dzis bardzo tworcza do dziela sie zabieram...mam ochote na nowa aranzacje wnetrz co zaraz uczynie ;)

Saurusik--> dawno Cie nie widzialam, mam nadzieje na wspolne spotkanie z Wami, tyle ze nie wiem kiedy do Poznania sciagniecie :) A narazie cmoki wirtualne musza nam pozostac moj Mistrzu :)

Majka---> musze Cie dorwac na gg, zebysmy mogly sobie mala pogawedke uciac :) bo i te same pytanie co do Saurusa do Ciebie kieruje :)

shubniggurath--> dalej te biale swinstwo za oknem lezy ;) powiedz ze ten snieg czarujesz ;)) buziaka posylam

Trzy Kawki--> postaram sie zadbac o brak literowek coby image nie zburzyc ;)))

10.01.2004
10:29
smile
[130]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

hejka

lepiej zbierac jest szczypawki niz rymowac jak TrzyKawki
lepiej pograc w pilke z bratem niz sie bawic z shubniggurathem

joł

kolejna odslona --- ciezkie jest zycie puchatego potwora :))) --->

10.01.2004
10:31
smile
[131]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ze mna to sie juz Etka nie wita :(

a przeciez jestem tutaj...

lepiej Mazia zauwazac niz jak Etka sie obrazac.. :) ;)

10.01.2004
10:32
smile
[132]

shubniggurath [ Lost Soul ]

Eciu--------> przeciez snieg jest fajny:)) hmmm... ale zimna nie lubie :PP
:-)

10.01.2004
10:33
smile
[133]

shubniggurath [ Lost Soul ]

qitaj Mazio:)) jak tam humor?

10.01.2004
10:35
smile
[134]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

:) z humorem mazie nie maja klopotow :)

gorzej jest natomiast z pierzastymi potworami, ale dziwisz sie.. :) przeciez rano zaglada sie do lusterka i wita nas nasze odbicie... ;)

10.01.2004
10:37
smile
[135]

shubniggurath [ Lost Soul ]

Mazio o malo z krzesla nie spadlem:)) :P
:-))
a trzyKawki tez ma czasem dobry humor:))

10.01.2004
10:56
smile
[136]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

hej 3Kawki - mam nadzieje, ze sie nie obraziles Buraku? :P :)
a moze po prostu padles z wyczerpania po nieprzespanej nocy????? :)

10.01.2004
11:12
smile
[137]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Reklamacja

W Ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam
znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w
aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w
CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował
kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i
ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane
aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja
SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje
wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie.
Rozczarowana klientka.



Droga Desperatko!

Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK
jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym.
Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\\\\\MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ
ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak
powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i
KWIATY . Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może
doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO
jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach
może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś nie robiła,
pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ.

10.01.2004
11:41
smile
[138]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Mazio--> alez ja Cie zawsze zauwazam :) nie moze byc inaczej :) za to masz az dziesiec buziakow, tak hurtowo ;)))

10.01.2004
11:45
smile
[139]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Etko - to lubie :> moze dorzucisz jeszcze cos? :) ;) :D jestem przeciez taki grzeczny... :>

10.01.2004
14:47
smile
[140]

garrett [ realny nie realny ]

dobry :)))) ech kupiłem special edition Moulin Rouge, chciałem obejrzeć tylko fragment, poleciała całosc juz nie wiem po raz kolejny, wspaniały film, wspaniała muzyka...

zostawiam buziaki dla pań , w imieniu panów otwieram zimne piwko a potem na sanki :))))

11.01.2004
10:55
smile
[141]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aloha :)

cos ostatnio cichutko sie zrobilo w kaciku..

kiedys buziaki lataly tu z lewa na prawo, z prawa na lewo, w gore i do dolu.. a teraz jakos spokojnie, zimowo, snieg sypie, mroz trzaska ... wszyscy na sankach? Jesli ktoras zziebnieta po sankach Pani bedzie potrzebowac rozgrzanego, cieplutkiego i swiezo ogolonego piecyka to prosze zapukac w moja grzadke.. jestem do uslug.. :))))

lepiej z maziem sie spotykac nizli leki potem lykac.. :) ;)

zziebnietych Panow zapraszam natomiast na szklaneczke herbatki z pradem, no moze dwie szklaneczki... niech wam bedzie - na cala bande szklaneczek z pradem.. :>

Dosyc tego leniuchowania - wstawac i pisac cos.... cokolwiek, byle milego :)

11.01.2004
11:16
[142]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

nikt mnie nie kocha :( ;(

11.01.2004
11:35
smile
[143]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Mazio---> piecyku jeden ;) cale szczescie ze z wyra sie wytargalam a nie z dworu przyszlam ... zziebnieta to ja nie jestem ;)))

U_N---> czasem tak sie wydaje ze jestesmy osamotnieni w swoich uczuciach, ale potem dzieje sie tak ze spelniaja sie nasze najskrytsze marzenia i zycie zaskakuje nas w calej swojej okazalosci. Nie zalamuj sie bo wszystko sie zmienia, a moze czas rozejrzec sie wokol i dostrzec osobe, ktora nas kocha a dotad jej nie widzielismy. Glowa do gory!

11.01.2004
11:57
smile
[144]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Etko -- to moze Cie powachlowac? :) troche ruchu zreszta zaraz po wstaniu z lozeczka jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.. :> ;)

11.01.2004
12:16
smile
[145]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Mazio--> wachlowanie? tak to jest zdecydowanie to czego potrzebuje :D

11.01.2004
16:16
smile
[146]

shubniggurath [ Lost Soul ]

witam wszystkich:)) a mnie znowu choroba chce dopasc :( wczoraj mialem 37.7 no ale dzisiaj lepiej:))
a co tak Kacik kochany opustoszal? :P
:))
Mazio moxze ty tez pojdziesz na sanki?

11.01.2004
17:23
smile
[147]

majka [ Dea di Arcano ]

Witam wszystkich w pochmurną niedzielę...:) pusto wokoło...ale zostawię małą porcję buziaków ..hmmm dla zainteresowanych? :)

Etka>> wkrótce odezwę się na pogawędkę..:) pozdrowienia...

Mazio>> w ramach wymiany, buziak senatorski dla ciebie ;)))

shubniggurath>> nie pozwól żadnym wirusom na jakiekolwiek formy ataku, bo w kąciku zawsze ty zaczynasz chorować a potem to na mnie przechodzi. :)))

11.01.2004
17:38
smile
[148]

shubniggurath [ Lost Soul ]

majka-------> staram sie :)) aspirynka :P
zastanawiam sie od czego ta choroba...

11.01.2004
17:52
smile
[149]

majka [ Dea di Arcano ]

shubniggurath >> może się tarzałes w śniegu? :) gdyby twój stan się pogarszał daj znać...zastosuję wówczas jakies działania zapobiegawcze :))) a na razie może lepiej weź dwie te aspirynki:)

11.01.2004
17:56
smile
[150]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Witam kącik
nareszcie dobre wiadomości ,ależ się ciesze
pozdrawiam i przesylam buziaki

11.01.2004
18:03
smile
[151]

majka [ Dea di Arcano ]

Zofia>> witaj...cieszymy się razem z tobą :) skoro twierdzisz że wiadomości dobre , to tak zapewne jest :))

11.01.2004
18:07
smile
[152]

Zofia [ Generaďż˝ ]

majka--->początek roku zacząłsię dla mnie pechowo,a teraz się ciesze bo Tygrysiasty dosteł wreszcie pracę,
jutro zaczyna hi hi

11.01.2004
18:09
[153]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no dobra Etko - nawachlowalem sie juz wystarczajaco dlugo... teraz prosze o nagrode ;)

majka - dzieki, senatorski buziak zawsze jest ozdoba kolekcji.. :) kiedy w koncu odwiedzisz mnie w ogrodzie przy basenie, ciagle ta polityka i polityka, musisz znalezc czas na odrobine przyjemnosci.. ;)

shubniggurath - niestety nie moge isc na sanki, ktos musi dogladac naszych wymagajacych Pan i zbierac od nich buziaki.. wiec przyjalem ta skromna posadke :> no i pilnuje, zeby dla kumpli zawsze byla goraca herbatka z rumem :))

11.01.2004
18:14
smile
[154]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

zapomnialem usmiechu..

Zofia - nie pogniewasz sie jesli poczestuje sie jednym Twoim buziakiem? :> ;)

11.01.2004
18:16
smile
[155]

Zofia [ Generaďż˝ ]

Mazio-->oczywiście że się nie pogniewam ,mam dziś dobry humor

11.01.2004
18:21
smile
[156]

majka [ Dea di Arcano ]

Zofia>> no to wcale sie nie dziwię, że się cieszysz :)) życzymy mu powodzenia :)))

Mazio >> nic nie wspominałeś że to ty masz ogród z basenem :)) jak widzę maziom powodzi się równie dobrze jak senatorom ;)) mam tylko nadzieję , że przy twoim basenie znacznie cieplej niż przy moim, bo w przeciwnym razie odnalazłabym tam tylko maziową rzeźbę lodową :)))))

11.01.2004
18:27
smile
[157]

Zofia [ Generaďż˝ ]

majka-->dzięki przekaże mu
Mazio to najszczęśliwszy i najbogatszy człowiek tutaj ,przynajmiej ja tak myślę

11.01.2004
18:29
smile
[158]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

majko - heh... nie pamietasz, ze jestem ogrodnikiem w Twojej senatorskiej rezydencji i pielegnuje Twoj basen... ale Ty wogole nie zagladasz do mnie, a jak juz plywasz to zakladasz nie wiedziec czemu tyle nylonowego kostiumu na siebie.. :P wiecej odwagi moja droga - ja nikomu nie powiem.. jestem dyskretny ;) :D

11.01.2004
18:40
smile
[159]

Zofia [ Generaďż˝ ]

znikam cieszyć się dalej
życze miłego wieczoru PA

11.01.2004
18:58
smile
[160]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Zofio--> i od nas przekaz mu gratulacje :))

Majka--> to na kiedy sie szykujemy? ;)))

Mazio--> w nagrode dostaniesz wielkie trzy buziaki :)

11.01.2004
19:08
smile
[161]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Etko -- to hurt prawie.. :) jak sie bardziej zasluze i bedziesz dla mnie miec np. 33 buziaki to dlugo potrwa wyplacanie.. moze wymyslimy jakis ekwiwalent? :P ;) :D

Wraca kobieta pracujaca z zakupami. Siaty ciezkie, rece jej sie do ziemi
wyciagnely. Wchodzi na klatke przez ciezkie drzwi do bloku, a tam
wyskakuje przed nia ekshibicjonista. Staje przed nia i teatralnym gestem
rozchyla plaszcz. A kobieta patrzac w wiadomy punkt:
- O masz! Jajek nie kupilam.

11.01.2004
19:19
smile
[162]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

Mazio--> jajka rzadza! ;))))

11.01.2004
19:36
smile
[163]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no to jeszcze jeden dla podtrzymania dobrego nastroju:

Para wybrala sie na zimowe ferie do malego,
romantycznego domku gdzies w górach. On od razu poszedl do drewutni po drwa do kominka.
Po powrocie krzyczy:
- Kochanie, jak strasznie zmarzly mi rece!
- Wlóz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule.
Jak powiedziala, tak zrobil i to go rozgrzalo.
Zjedli obiad i on poszedl narabac jeszcze troche
drewna.
Po powrocie wola:
- Kochanie, alez mi zimno w rece!
- Wlóz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna.
Nie trzeba mu bylo dwa razy powtarzac. Po kolacji chlopak udal sie po zapas drewna na cala noc. Ledwo wrócil, od razu wola:
- Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w rece!
- Rece, rece! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to
ci nie marzna?!


:)

11.01.2004
21:00
smile
[164]

shubniggurath [ Lost Soul ]

Zofio-------> gratulacje:)) ...
:)
"Kacik Zagubionych buziakow" :PP
:-)
a gdzie sie TrzyKawki podzial? :))

11.01.2004
21:06
smile
[165]

Ariana [ ... ]

Hej...

Mam nadzieję,że nie zapomnieliście o moim istnieniu mimo,że rzadko się odzywam?:)
Buziaki zostawiam...cmooooooooooooooooooooooooooooooooook

zmykam...

11.01.2004
21:17
smile
[166]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Arianko - jak mozna zapomniec o Tobie?! :P Zreszta trudno zapomniec jesli sie co wieczor oglada przed snem z biurka... ;) :>

shubniggurtah -- wlasnie... stesknilem sie za 3Kawki rowniez.. :)

11.01.2004
21:23
smile
[167]

Ariana [ ... ]

Mazio-->Dzis przemeblowuje pokoj...biorko bedzie stac blizej lozka:P:P:P-taka mala informacja techniczna:-)

11.01.2004
21:25
smile
[168]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

czyli, ze dosiegne? :P :)

11.01.2004
21:25
[169]

Aspazja [ Konsul ]

brrrrrrrrrrrrrrrrrrry:)
kto za mnie coś zrobi?

11.01.2004
21:26
smile
[170]

Ariana [ ... ]

Mazio-->nie wiem:)...wróżką nie jestem..po prostu jest blizej :)

11.01.2004
21:27
smile
[171]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Ja mam pewny problem. Może nie z moimi uczucia, ale mojej koleżanki, do mnie.

Gadam z nią kiedyś na gg, a ona mi ni ztąd ni z owąd, że mnie kocha. A ja jej nigdy nie widziałem, ale ona chyba niekłamała i mam problem. Ale niekiedy w życiu ma się trudne decyzje i rozmowy. A ja do niej, to sam nie wiem...

11.01.2004
21:29
smile
[172]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Aspazjo - a jaka bedzie nagroda? :D ;)

Arianko - fakt - najlepiej sprawdzic w praktyce.. :P :)

a oto dowod jakie kobiety potrafia byc okrutne.. ======>

11.01.2004
21:32
[173]

Aspazja [ Konsul ]

Golem6 ----> no to na właśnej skórze doświadczasz miłości w ujęciu Platona;))))))))))
zmykam, mam natchnienie na pisanie
ciao:)))))))))))))
Arianko i Mazio całuski:)

11.01.2004
21:35
[174]

Aspazja [ Konsul ]

Mazio -----> już sama piszę:) mam wenę:) jednego słowa mi brakowało, już je mam :)

11.01.2004
21:36
smile
[175]

Ariana [ ... ]

Aspazjo-->Witaj ..buziaki dla Ciebie:)
Golem-->nie znam dokładnie sytuacji-ale po przeczytaniu Twojego posta od razu pomylsalam-dziewczyna sie zauroczyla i tyle-choc moge sie mylic..

Mazio-->Ja Cie namawiać do sprawdzaniaa nie bede...<nie wypada mi>:):P:P

11.01.2004
21:36
smile
[176]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

dobrze Aspazjo - pisz.. nagrode za bycie muza przekazesz mi pozniej :> ;) :D

11.01.2004
21:39
smile
[177]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Arianko --- nie namawiasz ale kusisz :))) :P ;) a ja mam slaby charakter :)

zobacz na tego macho na zdjeciu ---- jego nie trzeba by na nic namawiac..

11.01.2004
21:42
smile
[178]

Ariana [ ... ]

Mazio-->Ja kuszę?..skąd Ci to przyszło do glowy..<trzepoce rzesami>:):))

Ten na zdjeciu to szaleniec:):)

11.01.2004
21:45
smile
[179]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

trudno sie skoncentrowac w przyciskaniu Twoich papierow Arianko... zwlaszcza jak trzepoczesz rzesami w ten sposob.. :)

11.01.2004
21:48
smile
[180]

Ariana [ ... ]

Mazio-->Mam dzis dobry nastroj.. postawie Cie na szafce obok lozka-tyle tam ostatnio papierow:):):)

11.01.2004
21:51
smile
[181]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

no nie wiem czy to dobry pomysl... chyba, ze nie chcesz wcale spac w nocy.. :> :D ;)

11.01.2004
22:05
smile
[182]

Ariana [ ... ]

Mazio-->Ostatnio i tak mam klopoty ze snem:):P..jakos spac nie moge wiec co mi szkodzi:D

11.01.2004
22:09
smile
[183]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ale wstajesz pewnie wypoczeta... jesli przysuniesz mnie zbyt blisko to moze sie zmienic.. :> :D

11.01.2004
22:11
smile
[184]

Ariana [ ... ]

Zmiany są ciekawe:->

11.01.2004
23:27
[185]

TrzyKawki [ smok trojański ]

"Kącik Zagubionych Jajek" :-P

11.01.2004
23:39
smile
[186]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

siema Pierzasty... :)

zgubiles cos? :P :D

11.01.2004
23:43
smile
[187]

Aspazja [ Konsul ]

słonka:)

11.01.2004
23:50
[188]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Co?

12.01.2004
00:00
smile
[189]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

juz nic... swiat jest jest taki sliczny czasami... usmiechnij sie 3Kawki... ja sobie juz ide spac.. :P :)

Dobranoc wszystkim

ps. to moje motto --------------------------------->

12.01.2004
00:02
[190]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Erotoman :-P

12.01.2004
00:02
smile
[191]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

a ja Mazio...
bardzo mi przyjemnie :)

papa :)

12.01.2004
00:05
smile
[192]

Aspazja [ Konsul ]

a gdzie to słonko?

12.01.2004
00:52
smile
[193]

TrzyKawki [ smok trojański ]

O tej porze? :-O

12.01.2004
01:06
smile
[194]

Aspazja [ Konsul ]

wszystko jest możliwe

12.01.2004
01:23
smile
[195]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Van Gogh? :-D

12.01.2004
01:34
[196]

Aspazja [ Konsul ]

a co K2 uszko sobie odciąłeś????????????

12.01.2004
01:53
smile
[197]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Zara bedzie nowy

12.01.2004
01:58
smile
[198]

TrzyKawki [ smok trojański ]

Następna część:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.