
garrett [ realny nie realny ]
Kącik Zagubionych Uczuć (cz.247)
Nie wiem od czego zacząć. Pisać jakieś moralesy czy rzucić przypowiastkę? I tak źle i tak nie jest najlepiej... Mamy już styczeń i powoli zimę czuć każdą częścią ciała. Nastrój odrodzenia który pozostał od wiosny zeszłego roku opanował także serca części forumowiczów, i to oni rozgrzewaję zimne dni, co przeczy widniejącej za oknem melancholi - a może Oni zawsze tu byli a teraz to nawet są, tylko czekali aż ktoś uczyni ten pierwszy krok?
Faktem jednak jest mnogość wątków osób „rozżalonych uczuciowo”. Dlaczego tak się dzieje, że w dobie „cyfrowych fantazji” ciągle istnieją ludzie, którzy odczuwają potrzebę kontaktu z innym człowiekiem?...
Ponieważ uczucia są cechą charakterystyczną każdej żywej istoty. Towarzyszą nam od narodzin do śmierci. W każdym rodzi się w pewnym momencie potrzeba bliskości z kimś innym. Bycia dla tego kogoś kimś ważnym. Nawet jeśliby to miało być chwilowe zauroczenie, istnieje jego potrzeba i podświadome do niego dążenie. Dlaczego mamy się bać tych najstarszych emocji? Dlaczego mamy uważać je za coś wstydliwego?
Nie boję się mówić o uczuciach. Nie potępiam ludzi przeżywających problemy sercowe. NIE WIERZĘ, że istnieje chociaż jedna osoba która nic nie czuje (nie wliczam w to grono chorych na autyzm). Nie bójmy się o tym pisać. Ktoś kto przeżywa spełnienie swoich wewnętrznych westchnień potrzebuje często o tym głośno krzyczeć. Ci, których spotkało niepowodzenie popadają w stan przygnębienia, czasami w stan totalnej porażki życiowej. Nie muszą Oni tłamsić w sobie tego co przeżywają. Mają prawo by podzielić z innymi swą radością lub szukać pocieszenia.
Dlatego tworzę ten wątek z myślą o takich ludziach. Mam nadzieję, że spotka się z aprobacją i zjedna sobie kilku sympatyków (a i pozwoli na redukcje wątków tego typu na samym forum). Wiem, że spotka wielu prześmiewców i złośliwców ale jakoś się nimi nie przejmuję. I tak kiedyś zawitają tu ze skruchą szukając pocieszenia, porady lub słuchaczy którzy ich nie wyśmieją.
poprzedni wątek pod linkiem:

garrett [ realny nie realny ]
Chciałbym cię narysować
Wiosny delikatną kreską
By zbiegły się wszystkie fiołki
Nad zbudzoną z zimy rzeką
Chciałbym by twe włosy
Były jak warkocze leszczynowe
A usta twe szalone
W kolorze pierwszych poziomek
Chciałbym by twe oczy
W majową mgłę były oprawione
Żebyś cała się śmiała
Jak wiosenny dzwonek
Chciałbym - lecz słów brakuje
I wszystkie się plączą
Chciałbym - lecz nie zdążyłem
Dzień znów schodzi się z nocą
dzien dobry :) nadal zimno, nadal -8 , nadal brak weny do pay czyli ostatnio wszystko w normie :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aloha :)
Aspazjo - lubie Cie bardzo, tylko sie troszke Ciebie boje jak sypiesz gadzinami i pomstujesz na meski rod... :) ;) :*
3Kawki - mylisz sie - nie lubie wszystkich jak twierdzisz... tu jednak jest tyle milych pan, ze trudno sie zdecydowac na faworyzowanie kogokolwiek :P :) A Ciebie draniu nadal lubie, chociaz jestes wredny i zlosliwy.. cholera sam nie wiem za co.. moze za te Zerrikanki? :> :) ;)

Immortal_Daemon [ Konsul ]
Mam pytanie do Mazia
Nie jesteś zaginioną rodziną Stefan Miazia z Cisownika

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie - jestem zaginionym synem Blake'a Carringtona i oczekuje na spadek.. wiesz cos moze czy stary Blake juz byl zszedl z tego padolu lez czy jeszcze dycha? :)
Mazio jak sama nazwa wskazuje rosnie sobie w Wawie (wszerz :>) ale pochodzi z Marsa... i nie znam ani Cisownika, ani Stefana i to wszystko to sa wredne insynuacje :P :D ;)
Mysza [ ]
Nothing I can say, but this much I can do:
if you want I'll stay and be with you.
Just let the tears flood down and, yes,
I can offer you tenderness.
What is gone is gone, it can be no more,
so we must move along and close the door.
I'm not his match, this I confess -
but still I offer you tenderness.
No more, no less:
I can offer you tenderness.
He'll stay with you, I know...
(now's the time to) remember and let go.
Life will turn around though now it's growing dim,
although you feel the light's gone out with him.
Cry out all your tears, you loved him best -
still I offer you tenderness,
no more, no less;
deep in your distress
I'm here to offer some tenderness.
I'm here to offer you tenderness.
All I can offer's tenderness.
Remember and let go.
(by Peter Hammill)
Etka [ Imprinterka Dusz ]
Witam wszystkich, ja dzis na urlopie wiec jestem mego hiper szczesliwa i jak przykladna zona zaraz sie za obiad zabieram :D
bo potem mi powie ze sie lenilam caly dzien :P

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
Etka, zazdroszcze Ci tego urlopu:))) mi dzisiaj mam ugotuje obiad bo ja do rodzicow hurra!:))
garret, ładny wierzyk wkleileś:) jak samopoczucie?

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]
chyba mi zjadlo pare literek:))))))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Aniolku--> zazdroszcze Ci tego obiadku domowego ;))) przywiez nam troche domowego zarelka ;)) hi hi

garrett [ realny nie realny ]
Aniołku --> dziekuje :)) a nastrój mam bardzo zimowy, najchętniej bym zapadł w zimwą drzemkę przy baryłce miodu :)))
Eciu --> ja mam jutro urlop :)
shubniggurath [ Lost Soul ]
hejka wszystkim :))
witam ... zimny piatek ...
rano bylo -17 brrrrrrrr...
ale przynajmniej zima :)))
pozdrawiam wszystkich:))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
shubniggurath--> wole wiosne i lato. Wiosne to nawet wrecz kocham, dlatego nosze ja ciagle w sercu ;)))

shubniggurath [ Lost Soul ]
Etka :)))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Serce Etki :-)))

TrzyKawki [ smok trojański ]
A,zapomniałem: wcale nie jestem wredny :-D

TrzyKawki [ smok trojański ]
A tak a propos' Yeti :
Mad_Angel [ Love Hate Love ]
Ja mam taki nastruj jakby mnie ktos strzelil ;/
Ale yeti dal czadu i nawet mnie rozweselil :)
"Nigdy! Nigdy?"
Pamietam dobrze jak z nich szydzilem
Mowilem "slabi sa i poprostu zyc nie umieja"
Teraz juz wiem jak mocno sie mylilem
Sam doznalem zdarzen co zyciem mym chwieja
Jak mogli byc tak niezyciowi
Mimo, ze na papierze tak uczuciowi
Zamknieci niczy drewniana skrzynia
Niezniszczalna choc stara i poniszczona
Skrywajaca jednak zlote naczynia,
Gdzie sa klejnoty, perly i inna "mamona"
Jeden klucz do niej tylko pasuje
Jeden kowal co ten klucz wykonuje
Znalezc kowala jest bardzo trudno
Lecz nawet gdy pokonasz te wedrowke zmudną
Naklonic by klucz wykłuł wlasciwy
To jest czyn prawie niemozliwy!
Kaprysow wiele i zachcianek spelniac trzeba
Lecz nawet to nie jest gwarancja "drogi do nieba"
Kowala sciezki nieznane sa nikomu
I czesto innemu oddaje klucz pokryjomu
Krzyczalem, wylem wrecz w nieboglosy
Mnie to nie spotka "Jam odporny na ciosy"
Mowie nie nie i nie nie poddam sie Tobie
Lecz powoli i nieswiadomie otwieram sie dla Ciebie
Mowie nie nie i nie nie mam Cie w glowie
Lecz powoli i nieswiadomie trace czastke siebie
Z kazda chwila zawladasz mym sercem
Co raz wiecej zaczynam myslec o Tobie
Pochlaniasz mą dusze choc boje się i nie chcę!
Nim zdaze mrugnac jestem juz w grobie...
Niestety teraz i mnie to tyczy
Powitajcie mnie o "Romantycy"
Aspazja [ Konsul ]
pozdrowienia i całuski od Carmen robotnicy;))))))

shubniggurath [ Lost Soul ]
:)) WITAM :)) BRYWIECZOR... caluski
hejka TrzyKawki:)) :P

garrett [ realny nie realny ]
kupiłem sobie dzisiaj sanki :)
ZeTkA [ ]
mazio ojoj moje cmoki starczyly tylko na pol dnia oj poprawiam sie teraz starcza na tydzien cmok cmok cium cium buzi buzi ;))
arianko ehh co ty mi ty sugerujesz znasz mnie przeciez wiesz zem ja grzeczna ;))
garret dasz mi pojezdzic ;))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
No teraz to nie wystarcza ZeTkO nawet na trzy godziny.. :) (apetyt rosnie w miare jedzenia) :D
Dobry wieczor wszystkim
Co tam slychac w Waszych swiatach... bo w moim nuda i wszystko jak zwykle... po buraczemu.. :>
Joł 3Kawki stary Buraku! :> :) ;)
Mad_Angel [ Love Hate Love ]
"Tyrada"
Kazdy kroczy swoja sciezką
Kazdy kroczy swoja drogą
Czujac się osobą lepszą
Nastawioną do nas wrogo
Ida prosto pewnym krokiem
Patrza na nas krzywym wzrokiem
Sa zamknietym bydla stadem
Zawsze maja mądrą rade
Nosza węża w swoich spodniach
Suknie zdobią snopow sianem
Bija sie o koniec ognia
Siejac w kolo straszny zamet
Zyja krotko, ale sprosnie
A ich zgraja stale rosnie
Walcza "dla nas" o swa kase
Klamia zawsze (pieknie czasem)
Nietykalny niczym jez
(bardzo ostro cięty zwierz)
Kazdy ciagle bzdury plecie
Siejac zamet w naszym swiecie
Ile czasu mamy czekac?
Ile jeszcze trzeba zwlekac?
Niech zadziala szybko czas
Krwawa papke robiac z was!
O kim pisze w wielkim trudzie?
Kogo to sie wszystko tyczy?
To jest proste to sa (...)!
Mowiac prosciej: (...)!

TrzyKawki [ smok trojański ]
Jak nie Angelo to Angel . I do tego "Mad" :-DDD

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
czasem jeszcze "Furious" :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Akuratny Anioł alegorycznie alkoholizował alochtoniczną alogamię amatorsko ambarasując amfiteatralną amfoteryczność aminobenzenem ambrozji...
przepraszam, ze sie wtracam do Waszej dyskusji ale mi sie nudzi :P

majka [ Dea di Arcano ]
Witam wszystkich milutkim uśmiechem. Wpadam na moment aby pozostawić pozdrowienia i serię buziaków...o ile jest ktoś zainteresowany ;)))
garrett>> dawaj te sanki...bo śnieg się topi.:)) jako pasażerka tychże, przypilnuję ci tych baryłek miodu..;))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Wezmę jednego. I zostawię w zamian kilka smoków ... cmoków naturalnie :-)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
jesli 3Kawki cos zostawil to ja rowniez poprosze o senatorskiego buziaka.. :)
Aspazja [ Konsul ]
phi Konsulowie ich cesarskich mości :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
czesc Aspazjo - wojowniczy nastroj?
Aspazja [ Konsul ]
hej Mazio wojowniczy nastrój? ależ skąd robię za Carmen robotnicę, totalny brak temperamentu :))))))))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
moze troche Ci pozyczyc? temperament to moje drugie imie.. :> Na niewielki procent oddasz potem, jakos sie rozliczymy.. ;)
aha - Carmen - nic nie rozumiem.. jak zwykle zreszta... :>

majka [ Dea di Arcano ]
TrzyKawki >> a jak wygladają takie smoki..cmoki? :) czy nie są nazbyt ogniste? ;)
Mazio>> 3K zostawił a ty chcesz otrzymać? ;))) ech..same żądania a nic w zamian ;)))
Aspazja [ Konsul ]
wiesz Mazio, mówią o mnie kobieta z północy:), Carmen robotnica, jak każda jestem o wielu twarzach:P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo -lubie kobiety o polnocy :D ;)
Majka - a co bys chciala w zamian? Moze wymienimy buziaki po prostu..? :)

TrzyKawki [ smok trojański ]
majka - Ty flirciaro! ;-D Co to znaczy "zbyt " ogniste? ;-)))
Aspazja - A umiesz pracować w ogródku? ;-)

majka [ Dea di Arcano ]
TrzyKawki>> no własnie ja nie wiem..sądziłam że jako smok, masz większą wiedzę w tym zakresie. Nie chcialabym bowiem zbytnio opalić sobie rzęsek ;)) I jaka tam ze mnie flirciara...to raczej brak wiedzy w tematyce smoczych cmoków;))
Mazio >> no to ty pierwszy !! ;)))
Aspazja>> pozdrowienia dla ciebie.:) podobno te kobiety północy...miały jednak temperament i to niezwykły ;))
Bawcie się dobrze...miłych i słodkich snów..dobranoc :))))

TrzyKawki [ smok trojański ]
majka -
Małe sprostowanie : nie miałem na myśli smoczych ;-DDD I pytałem o twoje rozumienie zbyt ognistych. Uznaję , że pytanie było zbyt osobiste ;-D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobranoc - ja tez ide spac...
majka - :* :)
aspazjo - troche sie boje polnocnych chlodow ale zaryzykuje kladac glowe na pienku.. :* :)
4Kawki - dostalem ignora? :>
Aspazja [ Konsul ]
Majko ---> sama też jesteś z północy, Polska jest na północy:)))))))) i wiesz jakie Polki mają uznanie w świecie:)
Mazio---> o północy z północy?:P
K2 ---> nie przesadzaj z ogródkami:)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Mazio - A chciałeś cmoka? ;-D
Aspazja - Dobrze, od tej pory będzie bez ogródek :-D
Aspazja [ Konsul ]
K2 ---. wcale się Ciebie nie boję!!

TrzyKawki [ smok trojański ]
Odważna! :-P
Aspazja [ Konsul ]
do odważnych świat należy!!!!!!!!!!!!!!!!

TrzyKawki [ smok trojański ]
Podpuszczasz mnie? :-D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
czy Zerrikania lezy na polnocy panie Borch? :) bo jesli tak to jej nie przestraszysz...
Aspazjo - o polnocy z polnocy, rano zreszta tez, moze byc tez po poludniu... jak sobie zyczysz.. :) ;)
Aspazja [ Konsul ]
gdzież bym śmiała:)
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> a spełnisz moje życzenie?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - domyslam sie podstepu.. :P trudno jednak - spelnie - chociaz czuje, ze nie powinienem :) Zastrzegam sobie jednak prawo do ostatniego zyczenia przed spelnieniem Twojego jesli bedzie bardzo niekorzystne dla mnie.. :>

TrzyKawki [ smok trojański ]
TrzyŻyczenia :-)
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> bardzo proste :) o północy na Południu................ Europy:)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
w takim razie zapraszam na polnoc Europy w poludnie.... tez moze byc fajnie :P :) A do Chorwacji wybieram sie dopiero latem - jesli mozesz poczekac to Cie odwiedze :> :)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Z małżonką? :-D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
zostanie na polu namiotowym :P
kto wie, moze bede mial malzonke w lato, moze dwie.. a moze tez sobie znajde dwie zerrikanskie wojowniczki i bede na swiatowym tourne dookola globusa.. co Ty myslisz, ze tylko Tobie wolno? :P :)
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> Chorwacja ciut od Serbii jest, ale planuję wskoczyć do Czarnogóry, jak by co to się spotykamy w Dubrowniku, bo bliżej, mogę nawet robić za przewodnika, bo to moje ukochane miasto:)
K2 też mogą przyjechać, jak będą grzeczne:)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Do tej pory zawsze byłem :-(
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> info dla szanownej małżonki, koło Dubrownika są piaszczyste plaże:P
Aspazja [ Konsul ]
Kaweczko ---> jesteś grzeczny :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - i dobrze ze sa piaszczyste... ale co my bedziemy robic o polnocy na plazy? :> Poza tym ja tez jestem grzeczny i mnie to nikt nie pochwali.. :P :D

TrzyKawki [ smok trojański ]
Pobawicie się w chowanego?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nazywaj to jak chcesz pierzasty lobuziaku :P :D
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> ja wiem co będę robić na plaży po północy:P będę pić Dingaca:) i pochwała grzeczności Maziowej :)
K2 ---> w chowanego to się w przedszkolu bawią, ja do przedszkola nie chodziłam :P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie pilem Dingaca nigdy :( ale mam nadzieje, ze napijesz sie ze mna... po piciu zawsze staje sie latwiejszy :D
3K - tak - jeszcze!! :P (uprzedzam Twoja zlosliwa odpowiedz :D)
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> jeśli jesteś równie urodziwy co Chorwaci, to kto wie:P

TrzyKawki [ smok trojański ]
Jak to dobrze, że juz nie muszę juz pisać :-)
Od tej pory nabijam puste posty :-D

TrzyKawki [ smok trojański ]
P.S.: Mazio - wklej jej jeszcze raz ten pochlebiony konterfekt ;-)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - nie jestem typem poludniowego podrywacza... raczej plynie we mnie goraca krew wikinga :> pare kacikow wczesniej zamieszczalem nawet swoje zdjecie w ramach CV na posade ogrodnika... A zreszta - czy uroda jest az tak wazna.. liczy sie moje buraczane serce i ochota :P
3K - :) - obejrzyj tez moja budowe :P :D

TrzyKawki [ smok trojański ]
Mazio - Widzę, że masz wszystkich w domu :-P ;-)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Dobra ... noc

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Witam wszystkich... hmmm... uśmiechem. Czasami dusza krzyczy "Otwórz mnie na świat", lecz psychika nie potrafi...
Są chwile gdy radość nagle rodząca się w sercu milknie... sciszana niezgłębionym brzmieniem niezrozumienia zaklęciem. Co wtedy? Pogrążyć się w mroku i trwać we własnej męczarni logicznej psychice czy oddać się falom emocji... tych dobrych a nie mrocznej strony uczniem. Czy zapomnieć o krwawym szpikulcu drążącym ciało i duszę? A moze udawać "niepamięć"? Oddać się duszkom złudnej szczęśliwości i trwać w ich objeciach? Trwać w obłudnej mozaice radosci do której elementy negatywne niepasują... jak za magicznym dotknieciem nagle zdają się niepdowiednie... lecz w rzeczywistości płomieniem się gryzące...
garrett ->> Ja ten miodzik to trójniak to ja z miłą checią obejme nad nim pieczę.. ;))))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Poproszę inny zestaw pytań!

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
2Kawki ->> a która bramke wybierasz?

TrzyKawki [ smok trojański ]
Wolę strzelać do twojej :-)
Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> no fakt, to się liczy, ale czasem serduszko musi zapikać, dostać arytmii............
K2 ---> laku san:)

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
TrzyKawki ->> Nie wiem czy wiesz, ale moja może być cholernie zdradliwa ;)
PS> A tak w ogóle to gafa aż miło... miało być 3Kawki... słownie TrzyKawki ;))) Sorki... :))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - chodzi Ci o cos w tym stylu? :) ;)
czesc Saurus

Mazio [ Mr.Offtopic ]
zapomnialem tego czegos... :>

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Hejka Mazio.... :))) Buraczku jesli wolisz... ale ja osobiscie w człeku wole postrzegac HomoSapiensa, niz obiekt pożądania klanu wegetarianinów.. ;)))

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
hehehehehe.. wegetarianów, rzecz jasna ;)))))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
apropos burakow - to moj najnowszy poemat.. :> :P
ODEZWA
Wiedźminem wśród buraków jestem
Tępię robactwo innowierców.
Ten wiersz niech mej wiary będzie testem
Dla potomnych zostanie spadkobierców
------
Mym mieczem buraczej braci bronić będę
Przed chawastami podniet tak niezdrowych.
Sikhila wredne cięcia pędem
Zakończą rebelię wśród buraków cukrowych.
------
Nie będzie schizmy w szeregach buraczych!
Nie damy się selerom ni truskawkom
Odmieńców niech miecz mój naznaczy
Na żer rzućmy ich tomahawkom
------
Walka ta acz nierówna przecież
Sukcesem zakończyć się tylko może
Nie będzie w buraczej braci macierz
Pluć ziemniak czy też inny korzeń.
------
Dlatego wzywam Was Buraki:
Stańcie do boju u mego boku!
Zostawmy z innych warzyw kłaki,
Zróbmy dziś trochę warzywnego soku...
:)
Czy Wy tez lubicie sluby? :)

Aspazja [ Konsul ]
Mazio ---> a nie, ja nie o tym:)
Saurus ---> :)

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
hehehehe.. nie wiem czy wiesz, ale kto nacią wojuje ten ja na obiad jesć bedzie ;)))))

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Buziak słodki Aspazjo... słodyczy na nocke nigdy nie odmówię... zwłaszcza z ust urokliwej istotki.. ;))))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Saurus - A może jednak : "wegetarian" ? A myślałem do tej pory , że nie popełniesz przpadkowych błędów :-D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - skoro juz tak bardzo chcesz wiedziec jak z moim wdziekiem i czy mogloby Ci serduszko zapikac to prosze - oto mua w calej okazalosci

TrzyKawki [ smok trojański ]
Pies na kobiety !! ;-)
Aspazja [ Konsul ]
Saurus --> pochlebco:)
Mazio ---> kobiet nigdy nie zrozumiesz:P wygląd nie jest ważny:P

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
heheheheehe..... 3Kawki.. dobry z ciebie człek co nawet najmniejszy odchyłoł od normy potrafi końmi na dziedziniec wywłuczyc... ;))))
Powiedzny, że w dniu powszednim z rzadka mi się to zdarza.. ale dzisiejszy dzień nie nalęzy do tych zwykłych... powiedzmy... hmm.. że jest zdeka niezwykły (zwany czasamui niepoczytalnym) wiec wybacz mi... jutro sie poprawie ;)))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
A oto mr. 3Kawki - puchaty potwor w akcji :P :)

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Aspazjo... jaki tam znowu pochlebca.. powiedzmy zgłodniały wilk kobiecych wdzieków ;)))
PS >> To nie ja pisałem tylko moja druga, wynaturzona podswiadomość... jakze zgłodniałoa i jakże szczera w swych żądzach ;))))

TrzyKawki [ smok trojański ]
A co w nim niezwykłego , Saurus? :-D :-P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - nawet nie probuje Cie rozumiec... :> co nie przeszkadza mi w spedzeniu polnocy z Toba i Dingacem na Chorwackiej plazy... cale zycie czlowiek sie uczy..
3Kawki po kapieli -------------->

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Mazio ->> Hehehehe... a któż cie tak strasznie oszukał!? Przeciez to nie sa zadne TrzyKawki tyki tylko poczciwe TrzyPuszki w ostanim drżeniu smierci chwili ;))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Ot , co :o)
Aspazja [ Konsul ]
Saurusie ---> uważaj bo się natniesz:P (natki)
Mazio ----> staraj się nadal, może coś Ci wyjdzie:P

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
TrzyKawki ->>> no i masz brachu zabiłeś.... mi ćwieka któy strasznie w uwiera... napisze dosłownie, napiszesz - zaszyj sie.... uwikłam to w pogwatmana frazę, powiesz bredzisz.. ;))))

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
upsss.. chyba powaznie muszę odpuscic temu nocnemu klepaniu.. pomijając odchyły od "pismiej normy" robię się ortograficznie niezrozumiały.. ;))))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - staram sie.. ale wychodzic lepiej niech mi nic nie wychodzi..
chyba pojde juz spac...
dobranoc

TrzyKawki [ smok trojański ]
Saurus - Hm, ja też burak jestem jak Mazio, prosto proszę. Rozumiem , że dziś trzeźwy jesteś? :-)
Aspazja [ Konsul ]
Saurus ---> pisz dalej, świetnie Ci idzie, nawet Hamletem pachnie:)

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Aspazjo ->>> Uważam. uważam... ale nic nie poradzę, że trzewia płoną ;))) i nać nie ma z tym nic wspólnego... no chyba, że dobrze wysuszona.... ;)))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
na dobranoc - dobry wieczor
mis pluszowy spieeeewa Wam :)
DziewietnascieKawek - sam liczylem :D ;)
papa

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
TrzyKawki.. hmmm.. to było bardzo podchwytliwe... aczkolwiek nie do końca prawdziwe.. tej trzeźwosci zmuszony jestem zaprzeczyć... ale jej praworządnosci potwierdzic niemoge.. ;))))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Rozumiem zatem. Dzisiejsza niezwykłość polega na inności nietrzeźwości :-)
Aspazja [ Konsul ]
Carmen robotnica się z Wami żegna
Laku noć i san:)

TrzyKawki [ smok trojański ]
OYASUMINASAI, Aspazja-san :-)
Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Swoją droga, śmieszne to.... mam swoistego doła... nikt mi pomóc w nim nie potrafi. Powinienem sie zamknac bardziej w sobie... a jednak... nutka frywolnosci gra mi w duszy... nutka która wie jak obalic lodowe mury, ale uparcie trwa w dziwnej zawzietośc... jestem głupi, czy tylko uparty?
TrzyKawki->>> To nie inność jest niezwyczajna.. to swiadomość jest odurzona.. a to nie do końca to samo ;)))
Ale ukrywac nie bede..... umysł dziwnie lotny jest i umysł mówi starczy... i starczyło... tylko pytania nadal wałkuja to co nalezałoby przemilczeć.... tylko czy na pewno to milczenie jest roziązaniem?

Aspazja [ Konsul ]
to tak już na całkiem dobranoc, dla zbłąkanych, smutnych duszyczek
Między ludźmi jest moja niewidzialna droga
jak droga snów.
(Vesna Parun)
<z uśmiechem na ustach odchodzi śnić>

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Aspazjo.. i śnij pięknie.. i kolorowo. Niech magiczność snów przescignie szarość rzeczywistosci.. grunt to marzyć.. i tymi marzeniami napełnic senne czeluście.. :))
Cmook na dobranos... zyczliwy i pełen nadzieji... mojej nadzieji... że sny stana ci sie pragnieniem... i że jawa naprawi mojej swiadomosci trwanie.. ;)))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Aspazjo - YOKU YASUNDE NE :-)
Saurus - Poznałeś Królową Śniegu? :-)
Saurus [ Immort-e-l Rider ]
TrzyKawki->> Poznałem... jest urokliwa jak w baśni... lecz potrafi być równie chłodna...

TrzyKawki [ smok trojański ]
To ci źle wróży, zmiennocieplny jesteś ;-)

TrzyKawki [ smok trojański ]
A tak w ogóle , to co na to król? :-D

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Cóz tu ukrywać?! Krew moja jest anomalią saurusowego rodu... wrze..... i cieszy mnie to, bo wiem, ze jeszcze koc...........

TrzyKawki [ smok trojański ]
Jeszcze? :-O

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
3Kawki ->>> Król legł na Królowej i podejrzanie steka... ;)))

TrzyKawki [ smok trojański ]
To prawdziwie nieparlamentarna obstrukcja ;-D
Albo sobie coś odmroził :-DDD

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Jeszcze.... przeszło i teraźniejsze... wiesz... cichy szum gejzera uczuciowości ciężko zgascic... wciąz tryska.. ale o tym sza... ;))

TrzyKawki [ smok trojański ]
taaa... dobranoc :-)

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
Odmroziiem.... świadomość i zimność myslenia.... czym zastepiłem? Przyspieszonym biciem serca.... ale na dzis wystarczy... za duzo mogę napisać... za mało juz kontroluje... wiem, ze płonę... wewnętrznie płone i to mi wystarcza.. ;)))

Saurus [ Immort-e-l Rider ]
pa pa wszelakiej forumowej braci... życze Wam abyscie poczuli wulkan we własnej piersi ;))

TrzyKawki [ smok trojański ]
A ile powiedział nic nie mówiąc :-P ;-)

TrzyKawki [ smok trojański ]
Dmuchał żabę chuligan raz, kawał świntucha.
Dmucha ją, dmucha, dmucha, dmucha, dmucha, dmucha,
Wtem bęc -z żaby królewna śliczna się wyłania!
A ten skurczybyk wcale nie przerwał dmuchania...

shubniggurath [ Lost Soul ]
hejka:) witam wszystkich...
pada snieg ...
:))

TrzyKawki [ smok trojański ]
Im bardziej pada śnieg,
Bim-bom
Im bardziej prószy śnieg,
Bim-bom
Tym bardziej sypie śnieg
Bim-bom
Jak biały puch z poduszki.
I nie wie zwierz ni człek,
Bim-bom
Choć żyłby cały wiek,
Bim-bom
Kiedy tak pada śnieg,
Bim-bom
Jak marzną mi paluszki.
shubniggurath [ Lost Soul ]
witaj pierzasty potworku:))

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Witam ranne ptaszki!
Ja dzis bardzo tworcza do dziela sie zabieram...mam ochote na nowa aranzacje wnetrz co zaraz uczynie ;)
Saurusik--> dawno Cie nie widzialam, mam nadzieje na wspolne spotkanie z Wami, tyle ze nie wiem kiedy do Poznania sciagniecie :) A narazie cmoki wirtualne musza nam pozostac moj Mistrzu :)
Majka---> musze Cie dorwac na gg, zebysmy mogly sobie mala pogawedke uciac :) bo i te same pytanie co do Saurusa do Ciebie kieruje :)
shubniggurath--> dalej te biale swinstwo za oknem lezy ;) powiedz ze ten snieg czarujesz ;)) buziaka posylam
Trzy Kawki--> postaram sie zadbac o brak literowek coby image nie zburzyc ;)))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
hejka
lepiej zbierac jest szczypawki niz rymowac jak TrzyKawki
lepiej pograc w pilke z bratem niz sie bawic z shubniggurathem
joł
kolejna odslona --- ciezkie jest zycie puchatego potwora :))) --->

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ze mna to sie juz Etka nie wita :(
a przeciez jestem tutaj...
lepiej Mazia zauwazac niz jak Etka sie obrazac.. :) ;)

shubniggurath [ Lost Soul ]
Eciu--------> przeciez snieg jest fajny:)) hmmm... ale zimna nie lubie :PP
:-)

shubniggurath [ Lost Soul ]
qitaj Mazio:)) jak tam humor?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
:) z humorem mazie nie maja klopotow :)
gorzej jest natomiast z pierzastymi potworami, ale dziwisz sie.. :) przeciez rano zaglada sie do lusterka i wita nas nasze odbicie... ;)

shubniggurath [ Lost Soul ]
Mazio o malo z krzesla nie spadlem:)) :P
:-))
a trzyKawki tez ma czasem dobry humor:))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
hej 3Kawki - mam nadzieje, ze sie nie obraziles Buraku? :P :)
a moze po prostu padles z wyczerpania po nieprzespanej nocy????? :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Reklamacja
W Ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam
znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w
aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w
CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował
kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i
ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane
aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja
SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje
wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie.
Rozczarowana klientka.
Droga Desperatko!
Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK
jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym.
Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\\\\\MYSLALAM_ZE_MNIE_KOCHASZ
ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak
powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i
KWIATY . Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może
doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO
jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach
może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3. Cokolwiek byś nie robiła,
pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ.

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Mazio--> alez ja Cie zawsze zauwazam :) nie moze byc inaczej :) za to masz az dziesiec buziakow, tak hurtowo ;)))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Etko - to lubie :> moze dorzucisz jeszcze cos? :) ;) :D jestem przeciez taki grzeczny... :>

garrett [ realny nie realny ]
dobry :)))) ech kupiłem special edition Moulin Rouge, chciałem obejrzeć tylko fragment, poleciała całosc juz nie wiem po raz kolejny, wspaniały film, wspaniała muzyka...
zostawiam buziaki dla pań , w imieniu panów otwieram zimne piwko a potem na sanki :))))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aloha :)
cos ostatnio cichutko sie zrobilo w kaciku..
kiedys buziaki lataly tu z lewa na prawo, z prawa na lewo, w gore i do dolu.. a teraz jakos spokojnie, zimowo, snieg sypie, mroz trzaska ... wszyscy na sankach? Jesli ktoras zziebnieta po sankach Pani bedzie potrzebowac rozgrzanego, cieplutkiego i swiezo ogolonego piecyka to prosze zapukac w moja grzadke.. jestem do uslug.. :))))
lepiej z maziem sie spotykac nizli leki potem lykac.. :) ;)
zziebnietych Panow zapraszam natomiast na szklaneczke herbatki z pradem, no moze dwie szklaneczki... niech wam bedzie - na cala bande szklaneczek z pradem.. :>
Dosyc tego leniuchowania - wstawac i pisac cos.... cokolwiek, byle milego :)
U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
nikt mnie nie kocha :( ;(

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Mazio---> piecyku jeden ;) cale szczescie ze z wyra sie wytargalam a nie z dworu przyszlam ... zziebnieta to ja nie jestem ;)))
U_N---> czasem tak sie wydaje ze jestesmy osamotnieni w swoich uczuciach, ale potem dzieje sie tak ze spelniaja sie nasze najskrytsze marzenia i zycie zaskakuje nas w calej swojej okazalosci. Nie zalamuj sie bo wszystko sie zmienia, a moze czas rozejrzec sie wokol i dostrzec osobe, ktora nas kocha a dotad jej nie widzielismy. Glowa do gory!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Etko -- to moze Cie powachlowac? :) troche ruchu zreszta zaraz po wstaniu z lozeczka jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.. :> ;)

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Mazio--> wachlowanie? tak to jest zdecydowanie to czego potrzebuje :D

shubniggurath [ Lost Soul ]
witam wszystkich:)) a mnie znowu choroba chce dopasc :( wczoraj mialem 37.7 no ale dzisiaj lepiej:))
a co tak Kacik kochany opustoszal? :P
:))
Mazio moxze ty tez pojdziesz na sanki?

majka [ Dea di Arcano ]
Witam wszystkich w pochmurną niedzielę...:) pusto wokoło...ale zostawię małą porcję buziaków ..hmmm dla zainteresowanych? :)
Etka>> wkrótce odezwę się na pogawędkę..:) pozdrowienia...
Mazio>> w ramach wymiany, buziak senatorski dla ciebie ;)))
shubniggurath>> nie pozwól żadnym wirusom na jakiekolwiek formy ataku, bo w kąciku zawsze ty zaczynasz chorować a potem to na mnie przechodzi. :)))

shubniggurath [ Lost Soul ]
majka-------> staram sie :)) aspirynka :P
zastanawiam sie od czego ta choroba...

majka [ Dea di Arcano ]
shubniggurath >> może się tarzałes w śniegu? :) gdyby twój stan się pogarszał daj znać...zastosuję wówczas jakies działania zapobiegawcze :))) a na razie może lepiej weź dwie te aspirynki:)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Witam kącik
nareszcie dobre wiadomości ,ależ się ciesze
pozdrawiam i przesylam buziaki

majka [ Dea di Arcano ]
Zofia>> witaj...cieszymy się razem z tobą :) skoro twierdzisz że wiadomości dobre , to tak zapewne jest :))

Zofia [ Generaďż˝ ]
majka--->początek roku zacząłsię dla mnie pechowo,a teraz się ciesze bo Tygrysiasty dosteł wreszcie pracę,
jutro zaczyna hi hi
Mazio [ Mr.Offtopic ]
no dobra Etko - nawachlowalem sie juz wystarczajaco dlugo... teraz prosze o nagrode ;)
majka - dzieki, senatorski buziak zawsze jest ozdoba kolekcji.. :) kiedy w koncu odwiedzisz mnie w ogrodzie przy basenie, ciagle ta polityka i polityka, musisz znalezc czas na odrobine przyjemnosci.. ;)
shubniggurath - niestety nie moge isc na sanki, ktos musi dogladac naszych wymagajacych Pan i zbierac od nich buziaki.. wiec przyjalem ta skromna posadke :> no i pilnuje, zeby dla kumpli zawsze byla goraca herbatka z rumem :))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
zapomnialem usmiechu..
Zofia - nie pogniewasz sie jesli poczestuje sie jednym Twoim buziakiem? :> ;)

Zofia [ Generaďż˝ ]
Mazio-->oczywiście że się nie pogniewam ,mam dziś dobry humor

majka [ Dea di Arcano ]
Zofia>> no to wcale sie nie dziwię, że się cieszysz :)) życzymy mu powodzenia :)))
Mazio >> nic nie wspominałeś że to ty masz ogród z basenem :)) jak widzę maziom powodzi się równie dobrze jak senatorom ;)) mam tylko nadzieję , że przy twoim basenie znacznie cieplej niż przy moim, bo w przeciwnym razie odnalazłabym tam tylko maziową rzeźbę lodową :)))))

Zofia [ Generaďż˝ ]
majka-->dzięki przekaże mu
Mazio to najszczęśliwszy i najbogatszy człowiek tutaj ,przynajmiej ja tak myślę

Mazio [ Mr.Offtopic ]
majko - heh... nie pamietasz, ze jestem ogrodnikiem w Twojej senatorskiej rezydencji i pielegnuje Twoj basen... ale Ty wogole nie zagladasz do mnie, a jak juz plywasz to zakladasz nie wiedziec czemu tyle nylonowego kostiumu na siebie.. :P wiecej odwagi moja droga - ja nikomu nie powiem.. jestem dyskretny ;) :D

Zofia [ Generaďż˝ ]
znikam cieszyć się dalej
życze miłego wieczoru PA

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Zofio--> i od nas przekaz mu gratulacje :))
Majka--> to na kiedy sie szykujemy? ;)))
Mazio--> w nagrode dostaniesz wielkie trzy buziaki :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Etko -- to hurt prawie.. :) jak sie bardziej zasluze i bedziesz dla mnie miec np. 33 buziaki to dlugo potrwa wyplacanie.. moze wymyslimy jakis ekwiwalent? :P ;) :D
Wraca kobieta pracujaca z zakupami. Siaty ciezkie, rece jej sie do ziemi
wyciagnely. Wchodzi na klatke przez ciezkie drzwi do bloku, a tam
wyskakuje przed nia ekshibicjonista. Staje przed nia i teatralnym gestem
rozchyla plaszcz. A kobieta patrzac w wiadomy punkt:
- O masz! Jajek nie kupilam.

Etka [ Imprinterka Dusz ]
Mazio--> jajka rzadza! ;))))

Mazio [ Mr.Offtopic ]
no to jeszcze jeden dla podtrzymania dobrego nastroju:
Para wybrala sie na zimowe ferie do malego,
romantycznego domku gdzies w górach. On od razu poszedl do drewutni po drwa do kominka.
Po powrocie krzyczy:
- Kochanie, jak strasznie zmarzly mi rece!
- Wlóz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule.
Jak powiedziala, tak zrobil i to go rozgrzalo.
Zjedli obiad i on poszedl narabac jeszcze troche
drewna.
Po powrocie wola:
- Kochanie, alez mi zimno w rece!
- Wlóz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna.
Nie trzeba mu bylo dwa razy powtarzac. Po kolacji chlopak udal sie po zapas drewna na cala noc. Ledwo wrócil, od razu wola:
- Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w rece!
- Rece, rece! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to
ci nie marzna?!
:)

shubniggurath [ Lost Soul ]
Zofio-------> gratulacje:)) ...
:)
"Kacik Zagubionych buziakow" :PP
:-)
a gdzie sie TrzyKawki podzial? :))

Ariana [ ... ]
Hej...
Mam nadzieję,że nie zapomnieliście o moim istnieniu mimo,że rzadko się odzywam?:)
Buziaki zostawiam...cmooooooooooooooooooooooooooooooooook
zmykam...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Arianko - jak mozna zapomniec o Tobie?! :P Zreszta trudno zapomniec jesli sie co wieczor oglada przed snem z biurka... ;) :>
shubniggurtah -- wlasnie... stesknilem sie za 3Kawki rowniez.. :)

Ariana [ ... ]
Mazio-->Dzis przemeblowuje pokoj...biorko bedzie stac blizej lozka:P:P:P-taka mala informacja techniczna:-)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
czyli, ze dosiegne? :P :)
Aspazja [ Konsul ]
brrrrrrrrrrrrrrrrrrry:)
kto za mnie coś zrobi?

Ariana [ ... ]
Mazio-->nie wiem:)...wróżką nie jestem..po prostu jest blizej :)

Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Ja mam pewny problem. Może nie z moimi uczucia, ale mojej koleżanki, do mnie.
Gadam z nią kiedyś na gg, a ona mi ni ztąd ni z owąd, że mnie kocha. A ja jej nigdy nie widziałem, ale ona chyba niekłamała i mam problem. Ale niekiedy w życiu ma się trudne decyzje i rozmowy. A ja do niej, to sam nie wiem...

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Aspazjo - a jaka bedzie nagroda? :D ;)
Arianko - fakt - najlepiej sprawdzic w praktyce.. :P :)
a oto dowod jakie kobiety potrafia byc okrutne.. ======>
Aspazja [ Konsul ]
Golem6 ----> no to na właśnej skórze doświadczasz miłości w ujęciu Platona;))))))))))
zmykam, mam natchnienie na pisanie
ciao:)))))))))))))
Arianko i Mazio całuski:)
Aspazja [ Konsul ]
Mazio -----> już sama piszę:) mam wenę:) jednego słowa mi brakowało, już je mam :)

Ariana [ ... ]
Aspazjo-->Witaj ..buziaki dla Ciebie:)
Golem-->nie znam dokładnie sytuacji-ale po przeczytaniu Twojego posta od razu pomylsalam-dziewczyna sie zauroczyla i tyle-choc moge sie mylic..
Mazio-->Ja Cie namawiać do sprawdzaniaa nie bede...<nie wypada mi>:):P:P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
dobrze Aspazjo - pisz.. nagrode za bycie muza przekazesz mi pozniej :> ;) :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Arianko --- nie namawiasz ale kusisz :))) :P ;) a ja mam slaby charakter :)
zobacz na tego macho na zdjeciu ---- jego nie trzeba by na nic namawiac..

Ariana [ ... ]
Mazio-->Ja kuszę?..skąd Ci to przyszło do glowy..<trzepoce rzesami>:):))
Ten na zdjeciu to szaleniec:):)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
trudno sie skoncentrowac w przyciskaniu Twoich papierow Arianko... zwlaszcza jak trzepoczesz rzesami w ten sposob.. :)

Ariana [ ... ]
Mazio-->Mam dzis dobry nastroj.. postawie Cie na szafce obok lozka-tyle tam ostatnio papierow:):):)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
no nie wiem czy to dobry pomysl... chyba, ze nie chcesz wcale spac w nocy.. :> :D ;)

Ariana [ ... ]
Mazio-->Ostatnio i tak mam klopoty ze snem:):P..jakos spac nie moge wiec co mi szkodzi:D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ale wstajesz pewnie wypoczeta... jesli przysuniesz mnie zbyt blisko to moze sie zmienic.. :> :D

Ariana [ ... ]
Zmiany są ciekawe:->
TrzyKawki [ smok trojański ]
"Kącik Zagubionych Jajek" :-P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
siema Pierzasty... :)
zgubiles cos? :P :D

Aspazja [ Konsul ]
słonka:)
TrzyKawki [ smok trojański ]
Co?

Mazio [ Mr.Offtopic ]
juz nic... swiat jest jest taki sliczny czasami... usmiechnij sie 3Kawki... ja sobie juz ide spac.. :P :)
Dobranoc wszystkim
ps. to moje motto --------------------------------->
TrzyKawki [ smok trojański ]
Erotoman :-P

Mazio [ Mr.Offtopic ]
a ja Mazio...
bardzo mi przyjemnie :)
papa :)

Aspazja [ Konsul ]
a gdzie to słonko?

TrzyKawki [ smok trojański ]
O tej porze? :-O

Aspazja [ Konsul ]
wszystko jest możliwe

TrzyKawki [ smok trojański ]
Van Gogh? :-D
Aspazja [ Konsul ]
a co K2 uszko sobie odciąłeś????????????

TrzyKawki [ smok trojański ]
Zara bedzie nowy

TrzyKawki [ smok trojański ]
Następna część: