GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobic dyskietke startowa w WIn XP ?

09.01.2004
00:02
[1]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

Jak zrobic dyskietke startowa w WIn XP ?

Jak w temacie...:|

09.01.2004
00:08
[2]

Deepcrash [ Centurion ]

W xp nie da sie zrobic dyskietki startowej

09.01.2004
00:09
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Ściągnij sobie i nagraj jakiego DOSa chcesz:

500

09.01.2004
00:11
[4]

Hellcat [ Legend ]

Ja korzystam z tej od WinME. Albo z Rescue Disków z Partition Magic-a.
Bo w samym WinXP jak słusznie zauważył Deepcrash nie da się jej zrobić :)

09.01.2004
00:12
smile
[5]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Nie sluchaj ich! ;)
W XP robisz dyskietke startowa w nastepujacy sposob:

PPM na ikonke napedu dyskietek >>> formatuj i zaznacz opcje "utwórz dysk startowy systemu MS-DOS"

09.01.2004
00:17
[6]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

W pewnym sensie rolę dyskietki startowej pełni płytka instalacyjna - masz wtedy możliwość użycia pewnych opcji naprawczych. Po prostu wybierasz w BIOS CD-ROM jako first boot device i działasz.

09.01.2004
00:36
[7]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Lucas_the_Great ---> tylko nie kazdy ma "bootowalną" plyte z Windowsem, z roznych powodów :) Niektorzy po prostu nawet płyty nagrac nie potrafią :)

09.01.2004
00:40
[8]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Bregan D'aerthe --> przecież nie muszą odpalac z "kopii bezpieczeństwa", mogą ze swojego ślicznego oryginału, który zawsze jest "bootowalny" ;)))

09.01.2004
00:43
smile
[9]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

Lucas_the_Great ---> ale wiesz wszyscy wolą z "kopii bezpieczenstwa" bo taką kase wydali na tego oryginala ze nawet jedna ryska nie moze znalezc sie na plytce :)))

09.01.2004
00:47
smile
[10]

alan09 [ Konsul ]

Bregan D'aerthe ---> hmm, nie wiedzialem, ze tak latwo zrobic startowa...
BTW. ja zawsze odpalam z kopii :P

09.01.2004
00:48
smile
[11]

Lucas_the_Great [ Centurion ]

Bregan D'aerthe --> No fakt, i jeszcze te problemy z wyciągnięciem oryginału ze skrytki próżniowej w banku szwajcarskim, gdie została zdeponowana by nawet drobina kurzu jej nie zaszkodziła... :P

09.01.2004
00:50
smile
[12]

Deepcrash [ Centurion ]

Pomylilem sie :( da sie zrobic w xp start disk .sorry

09.01.2004
00:51
smile
[13]

Bregan D'aerthe [ Konsul ]

alan09 ---> ja sam bylem bardzo zdziwiony kiedy odkrylem te opcje, calkiem niedawno :)

Lucas_the_Great ---> no bo przeciez nikt nie bedzie jezdzil specjalne do Szwajcarii zeby Windowsa zainstalowac :)) Ja takze ZAWSZE ;) uzywam kopii bezpieczenstwa.

09.01.2004
08:01
[14]

kato [ Konsul ]

Axl2000 >>> zerknij sobie do XP'ekowego HELP'a.....co do tematu dyskietki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.