GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Norton Antivirus 2004 PL problem z Auto Protect

08.01.2004
23:48
smile
[1]

winner [ Generaďż˝ ]

Norton Antivirus 2004 PL problem z Auto Protect

mam następujący problem ponieważ funkja Auto Protect niechce sie włączyć pokazuje error producent polecam zrobić Live Update i restart ale dalej niedziałą ale zauważyłem że jak sam pobierze definicje wirusów to po następnym odpaleniem kompa funkcja już działa ?? Wie ktoś jak temu zaradzić ??

09.01.2004
00:47
smile
[2]

winner [ Generaďż˝ ]

?

10.01.2004
02:30
smile
[3]

winner [ Generaďż˝ ]

już sobie poradziłem :P

10.01.2004
10:58
smile
[4]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

fajnie - sorka, ze sie spoznilem bo bym Ci pomogl.. :> ja uzywam tego --->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.